black ops 2 VS battlef!eld 3 (multi player

زامبی

کاربر سایت
Dec 28, 2011
62
بابا با علت و منطق بگید باو . ببین سرعتی که مولتی پلیر coll of duty داره هیچ گیمی من ندیدم
:dدر راستای تایید حرف این دوستمون باید بگم براحتی میشه از شلوغی سرور و خالی بودن سرور از سکنه تشخیص داد که Bf3 به لعنت خدا هم نمی ارزه، پس به نظر من ادامه بحث جایز نمیباشد.(Bf3=گیم کارتونی و عروسکی برای بچه های کوچولوی گل گلاب و عاشق اسباب بازیهایی مانند: توپ و تانک و تیاره:-& )(:horse:=بهتر از Bf3)

آخرین ویرایش:

Ajdar-002

کاربر سایت
Oct 22, 2010
667
:dدر راستای تایید حرف این دوستمون باید بگم براحتی میشه از شلوغی سرور و خالی بودن سرور از سکنه تشخیص داد که Bf3 به لعنت خدا هم نمی ارزه، پس به نظر من ادامه بحث جایز نمیباشد.(Bf3=گیم کارتونی و عروسکی برای بچه های کوچولوی گل گلاب و عاشق اسباب بازیهایی مانند: توپ و تانک و تیاره:-& )(:horse:=بهتر از Bf3)

اینایی که گفتی تابلوئه که از روی عقده گفتی!من هردو بازی رو دارم مولتی هردو رو هم بازی میکنم.طرف هیچکدوم رو هم نمیگیرم.چون هردو بازی از هر لحاظی جز بهترین ها هستن.بتلفیلد توی شبیه ساز جنگ واقعی واقعا محشره و سبک بازیه خودشو داره.بلک اپس2 هم به گیمپلی سریع و هیجان انگیزش معروفه.ولی به این معنی نیست که بتلفیلد هیجان نداره.به هرحال هردوشون خوبن و شاید سلیقه یه نفر این باشه که از اون بازی خوشش نیاد.دلیل نمیشه که بازیو له کنه و این حرف هایی که کاملا از روی عقده ای که داشته رو بزنه.:|
در مورد حرف اولیت هم جوابش اینه.هر بازی هرچقدر هم خوب باشه در طول زمان از تعداد بازیکنانش کم میشه.چه میخواد هیلو باشه.چه کاد باشه.بلک اپس 2 هم فقط دوماهه عرضه شده.طبیعیه که پلیرهاش بیشتر باشه.

N.i.n.j.a

کاربر سایت
Dec 27, 2012
1,494
نام
つばさ
من مولتی mw3 رو بازی کردم. من خودم فن کود هستم ولی این چیه دیگه. همش دارن تو چت حرف مفت میزنن و چیت هم که تا دلت بخواد همه دارن. حرف هم بزنی ادمین بزغاله کیکت میکنه. باگ نداره زیاد ولی دلیلش اینه که اصلا گرافیک نداره که بخواد باگ داشته باشه.;) الان دارم مولتی بتل میزنم چی بگم فکر نکنم به جز بتل 4 چیزی رو دستش بلند شه. خدایی این بتل اگر هر چقدر هم باگ داشته باشه با این گرافیک خفن مشکلی نیست. یه چیز دیگه که واقعا رو اعصابه اینه که تو سری کال آف کلا 30 تا اسلحه هست که 20 تاش صداشون این همه :)). صدای هلیکوپتر با کلت یکه .( دی ) . هر چند بلک اوپس 2 بهتر شده ولی باو مگه با این تجهیزات حیرت آور ( کلمه رو داشتی :d) میشه نشست کال آف بازی کرد. به قول دوستمون حکیمی فرمودند: لذتی که در مولتی بتل هست در کال آف نیست. :-bdدر مقابل شرکتی مثل DICE باید ^:)^ کرد.

angel-legend

کاربر سایت
Apr 11, 2011
720
طبیعی ست کسانی که در حیاط خلوت بازی میکنن ( مپ های COD ) بیشتر بهشون هیجان میده تا BF3 ! کاش بازی دیشبمو ضبط میکردم میذاشتم براتون که توی مد Squad rush که 4vs4 هست چه هیجانی وجود داشت چه برسه به 12/12 !! در جواب اون دوستمون که گفته BF3 اسباب بازی داره و بچه ها بازی میکنن باید عرض کنم که تا جایی که من میدونم سن کسایی که BF3 میزنن چه تو ایران و چه تو خارج با توجه برخوردی که داشتیم و دیدیم اکثر 16 تا 30 و حتی 30 به بالا هم بودن!
BF3 جنگ بزرگاست! ویدیو هایی که گذاشتم تو پست های قبلی رو حتما دانلود کنید تا حرفی که میزنی از روی منطق و سند باشه ..

cpt rock

کاربر سایت
Jul 4, 2012
345
نام
مسعود
من همیشه طرفدار cod بودم ولی از mw2 به بعد زد جاده خاکی و پیشرفتی ندیدیم ولی بتل همیشه عالی بوده و خیلی پیشرفت داشته./:)

Slim $hady

کاربر سایت
Feb 1, 2010
2,307
نام
شایان
طبیعی ست کسانی که در حیاط خلوت بازی میکنن ( مپ های COD ) بیشتر بهشون هیجان میده تا BF3 ! کاش بازی دیشبمو ضبط میکردم میذاشتم براتون که توی مد Squad rush که 4vs4 هست چه هیجانی وجود داشت چه برسه به 12/12 !! در جواب اون دوستمون که گفته BF3 اسباب بازی داره و بچه ها بازی میکنن باید عرض کنم که تا جایی که من میدونم سن کسایی که BF3 میزنن چه تو ایران و چه تو خارج با توجه برخوردی که داشتیم و دیدیم اکثر 16 تا 30 و حتی 30 به بالا هم بودن!
BF3 جنگ بزرگاست! ویدیو هایی که گذاشتم تو پست های قبلی رو حتما دانلود کنید تا حرفی که میزنی از روی منطق و سند باشه ..

چرا دوس دارید نظراتتون رو تحمیل کنید و فکر می کنید هر چیزی میگید فکت هست !؟
من خودم وقتی که MW2 بازی می کردم (Steam) توی ایرانی ها با 17 سال سن کوچکترین فرد بودم و خواهشا این بحث رو که میگید COD واسه بچه هاست و BF3 واسه بزرگا و Blah blah blah ... رو تموم کنید !
به نظرم هر کس باید بیاد اینجا نظر شخصی رو بده و دلایلش رو هم بگه، نه اینکه بیاد فنای بازی مقابل رو زیر سوال ببره !
من شخصا گیم پلی سریع و همچنین مپ های کوچیک رو (البته نسبت به BF3 ، وگرنه از مپ های بزرگ ـه COD بیشتر خوشم میاد تا کوچیکاش) ترجیح میدم و بیشتر دوس دارم.. و به نظرم تفنگای COD باحال ترن.
تنها نقط ضعف BOII نسبت به BF3 گرافیکش هست که برای من چندان مهم نیست....

در ضمن من صحبتام با فن های هر دو بازی بود و نه شخصا پستی رو که نقل قول کردم

Red Dead

کاربر سایت
Jun 16, 2010
1,659
نام
سیاوش
من خودم وقتی که MW2 بازی می کردم (Steam) توی ایرانی ها با 17 سال سن کوچکترین فرد بودم و خواهشا این بحث رو که میگید COD واسه بچه هاست و BF3 واسه بزرگا و Blah blah blah ... رو تموم کنید !
به نظرم هر کس باید بیاد اینجا نظر شخصی رو بده و دلایلش رو هم بگه، نه اینکه بیاد فنای بازی مقابل رو زیر سوال ببره !
من شخصا گیم پلی سریع و همچنین مپ های کوچیک رو (البته نسبت به BF3 ، وگرنه از مپ های بزرگ ـه COD بیشتر خوشم میاد تا کوچیکاش) ترجیح میدم و بیشتر دوس دارم.. و به نظرم تفنگای COD باحال ترن.

فقط گرافیک؟فقط یک روز بشین مولتیش رو بازی کن اگه فقط گرافیکش بهتر بود من کلا دیگه تو بازیسنتر نمیام.مولتی BF همیشه بهترین از بهترین مولتی ها بوده و خواهد بود و تنها عناوین valve میتونن باهاش رقابت کنن
والا من هر روز دارم BF3 روی pc بازی می کنم همیشه همه مپ های 64 نفره تا آخر پر هست.شما یک بار به جای اینکه فقط الکی حرف بزنی.دلیل هم برای برتری مولتی bf خواستی اینجا برات 100 تا دلیل میارم
DLC های bf3 برای کل مولتی bo2 کافیه

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
با مقایسه بتلفیلد 3 با کال آف 10 یا 12 موافقم! (یعنی بتلفیلدی که امروز بازی میکنیم با کال آف 3.4 سال دیگه!)
ولی امروز.... |-)

manhatan

کاربر سایت
Apr 14, 2009
1,232
نام
MEHDI
به قول دوستمون.mw زده تو جاده خاکی.
عزیز من کدوم بازی رو دیدی مثل بتل 3 به فکر طرفداراش باشه؟ مدرن وارفر نیومده چیتش اماده بود.نه پانک باستری نه ساپورتی...البته مدرن وارفر 1 و 2 حرفش جداست.در مورد گروه سنی هم.بتل 3 بیشتر باید تمرکزت رو بازیه تیمی باشه نه مثل مدرن که 1 نفره میتونی همه رو درو کنی.کلا بازی که به فکر فقط پول باشه و هوای گیمر رو نداشته باشه مفتشم گرونه.فعلا هم فقط داره پول اسم رو میخوره.در ضمن هیچوقت بازی مثل یتل3 رو با بازیهای دسته 3 یکی نکن .1 سال گذشته هنوزم مثل روز اول حال میده بازیش.بتل 4 هم بیاد اونم ارجینال میگیرم چون به سازندش ایملن دارم و مطمئن هستم پولمو دور نریختم.
حساب کن بیشتر ایرونیا بخاطر پینگ با بتل مشکل لگ دارن ولی بازم چسبیدن بهش.کسی هم که میاد پشت سر این بازی صحبت میکنه یا تا حالا بازی نکرده یا از بازی چیزی نمیدونه
حداقل با مدال افتخار مقایسه میکردی شاید در حد اون میبود بلک اوپس

---------- نوشته در 04:03 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:58 PM ارسال شده بود ----------

در ضمن من 23 سالم بود مدرن بازی میکردم الانم 28 سالمه و تو بین بچه ها سنم میانگینه.بیشترین سن یکی از دوستان 44 سالشه.کمترین سن هم فکر کنم 17 ساله...ولی مدرن وارفر......:baby::baby::baby::baby:

Miladosos

کاربر سایت
May 6, 2011
602
نام
میلاد
بچه ها جمع کنید این حرف ها رو :d بهترین بازی Counter Strike Portable هست .
در ادامه عکس هایی از این نسخه میبینیم :d
Clip4U.Org_Counter%20Strike%20Portable%201.35_1.jpg

6.png
برای مشاهده عکس های بیشتر Counter Strike Portable رو سرچ کنید :d .
BF3 و CoD طرفدارای خودشون رو دارن . اینقدر این دو بازی رو باهم مقایسه نکنید . :|
----------------------
اینم یکی از پلیر های 40 ساله بتل : http://battlelog.battlefield.com/bf3/user/wikk7272/

آخرین ویرایش:

angel-legend

کاربر سایت
Apr 11, 2011
720

من نظرمو تحمیل نکردم، بچه سال هم نیستم که از روی تعصب بیخود و بیجا حرفی رو بزنم، من خودم COD باز بودم و به جرات میشه گفت اکثر کسایی که الان BF3 میزنن COD باز بودن! فلسفه گیم یعنی یوزر بودن!
در مورد سن و سال هم جواب دوستمون رو دادم که گفته بود BF3 بچه بازی ست و اسلحه هاشو جت و تانک و هلیکوپترش اسباب بازیه!
اینجا مقایسه دو تا بازی شوتر! پس آدم باید منطقی باشه و انتقاد درست و صحیح رو قبول کنه....

ccie

کاربر سایت
Jan 30, 2008
1,300
نام
xerxes
اگه فرقش رو تا الان متوجه نشدی بهتر به بازی کردن همون اپس 2 بسنده کنی
من اخر نفهمیدم چرا این 2 تا بازی با هم مقایسه میشه مثلا میشه تو اپس 2 خلبانی کرد که بخوایم مقایسه کنیم؟!
ب اف 3 نظیری در بازیهای جنگی نداره
اپس 2 رو بهتره بخش انلاینش رو با سریهای قبل خودش مقایسه کنی

زامبی

کاربر سایت
Dec 28, 2011
62
:pتوجه توجه:p
خودتان را نکشید:wallbash:

بتل بازهای عزیز چه به دستو پا و تکاپو افتادند و از بازیشون حمایت میکنند، میخاید براتون وکیل بگیرم، باشه بابا شما این دادگاه رو بردید:surrender:، Bf3 شما Cod ما رو زده مساویم نداده، برید سوار هواپیما و تانک و سایر اسباب بازی ها بشید مثل GTA حالشو ببرید. همیشه این قدیمی ها خوب گفتن:

(پول خورده که سرو صدا داره اسکناس که صدایی نداره):)) حالا هی از بازیتون تعریف کنید تا مشتری جذب کنید که انشالله بتونید یه لابی:baby::baby::baby::baby:Vs:baby::baby::baby::baby: ایرانی تشکیل بدید و برید تو بازی.
خوش باشید عزیزان دل:d

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر