BiteFight : یک بازی جذاب و اعتیادآور به زبان فارسی

سلام
می خواستم یک بازی با حال رو به شما معرفی کنم . اسم این بازی BiteFlight هستش که خیلی بازی جالبیه .
اینم آدرسش
http://s1.bitefight.ir/c.php?uid=27398www.bitefight.ir
راهنمای بازی در خودش هست و پیشنهاد می کنم که خودتون مطالعه کنید
home_splash.jpg

آخرین ویرایش:

Dark_Anima

کاربر سایت
Jun 5, 2008
152
بچه ها خوب نگاه کنید
من تصویر مبارزه اخرم رو گذاشتم براتون تا قضاوت کنید که چطور یکی که خیلی از من ضعیفتره من رو به راحتی شکست میده و این اتفاق در دو روز اخیر 10 بار برای من تکرار شده و واقعا اعصاب منو خرد کرده.(من خوناشامه هستم سمت چپ)
جالب اینکه فقط وقتی حمله میکنم شکست می خورم و وقتی حمله به من میشه اینطور نیست و من میبرم مگر اینکه حریف خیلی قوی باشه.

10miw77.jpg

rh311d.jpg

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,219
نام
امید
بچه ها خوب نگاه کنید
من تصویر مبارزه اخرم رو گذاشتم براتون تا قضاوت کنید که چطور یکی که خیلی از من ضعیفتره من رو به راحتی شکست میده و این اتفاق در دو روز اخیر 10 بار برای من تکرار شده و واقعا اعصاب منو خرد کرده.(من خوناشامه هستم سمت چپ)
جالب اینکه فقط وقتی حمله میکنم شکست می خورم و وقتی حمله به من میشه اینطور نیست و من میبرم مگر اینکه حریف خیلی قوی باشه.
سلام
منم چند بار اینجوری شدم شخصیت من حتی قوی تر از شخصیت شما هست واز یک شخصیت ضعیف که همه چیزهاش در حد 14 و 15 بود شکست خوردم !!! البته موقع حمله
فکر کنم به خاطر اینه که نهانگاهش خیلی پیشرفته بوده دلیل دیگه ای نمیتونه داشته باشه
بعد اگر نهانگاه رو پیشرفته کنیم هم در موقع حمله باعث پیروز شدن ما میشه و هم موقعی که مورد هجوم قرار میگیریم
کلا نهانگاه هم خیی تاثیر داره

راستی چند نفر (خون آشام) بیان تو طایفه ما عضو بشید
http://s1.bitefight.ir/bite/ally.php
نترسید لینک گاز گرفتن نیست :biggrin1:

sub7

کاربر سایت
Sep 10, 2008
75
نام
Leon
سلام
منم چند بار اینجوری شدم شخصیت من حتی قوی تر از شخصیت شما هست واز یک شخصیت ضعیف که همه چیزهاش در حد 14 و 15 بود شکست خوردم !!! البته موقع حمله
فکر کنم به خاطر اینه که نهانگاهش خیلی پیشرفته بوده دلیل دیگه ای نمیتونه داشته باشه
بعد اگر نهانگاه رو پیشرفته کنیم هم در موقع حمله باعث پیروز شدن ما میشه و هم موقعی که مورد هجوم قرار میگیریم
کلا نهانگاه هم خیی تاثیر داره

راستی چند نفر (خون آشام) بیان تو طایفه ما عضو بشید
http://s1.bitefight.ir/bite/ally.php
نترسید لینک گاز گرفتن نیست :biggrin1:
نه نهانگاه فقط زمانی فایده داره که بهت حمله میکنن وقتی تو به کسی حمله میکنی میرین تو نهانگاه اون .
میدونین مثل چی میمونه مثل بازیه فوتباله که حتی اگه یه تیم ضعیف هم باشه ممکن تو زمین خودش تیمهای خیلی قدر رو ببره .این بازی هم همین طوره هرکی بهش حمله بشه از شرایط میزبانی استفاده میکنه:cool:

Ironfist

کاربر سایت
Sep 1, 2007
203
نام
سندراسکی
خوب ببینید توی بازی گفته شکار شما همیشه موفقیت آمیز نیست، و کلا این طوری منطقی هست اگه قرار بود شما 2 تا شماره تواناییهاتون از کسه دیگه بیشتر باشید و همش اون را شکست ببنید اصلا قابل قبول نیست، من هم خودم 20 30 هزار طلا تا حالا همین طوری به باد دادم، یک نکته هست اونم اینه که انرژی شما هم توی برد و باختتون تاثیر داره پس سعی کنید همیشه با انرژی بالا بجنگید.
بازم یک نکته هست انگار به طور Random مثلا تو یک روز آدم هی میبازه و روزه دیگه هی میبره، من شده توی یک روز 30 دفعه حمله کردم و 27 بارشو باختم و اصلا اون روز دیگه بازی نکردم.

sub7

کاربر سایت
Sep 10, 2008
75
نام
Leon
بچه ها خوب نگاه کنید

10miw77.jpg

rh311d.jpg
در ضمن تو در اینجا خونت کم بوده حمله کردی اینم میتونه تاثیر داشته باشه مثل اینه که آدم وقتی مریضه حاله هیچ کاری رو نداره.
توجه کردی navidx هیچ دفاعی نداره اما 5+ دفاع داره اون همون نهانگاه که هرچی بهتر باشه دفاع بیشتر میده.(زمانی که بهتون حمله میکنن دفاع میده نه زمانی که شما به کسی حمله میکنید)

Dark_Anima

کاربر سایت
Jun 5, 2008
152
خدا اینو چی میگد؟!

من حتی یه ضربه هم بهش نزدم!
تمام تسلیحات هم برابر بود
فقط به دفاع و نیروهامون دقت کنید

b6vrsw.jpg

***** دور 1 *****

Jericho به DarkAnima با تریمام حمله میبرد. پای DarkAnima شدیدا زخمی میشود. (18)
DarkAnima به Jericho با تریمام از پشت حمله میبرد. Jericho زود جاخالی میده. (0)
Jericho به DarkAnima با تریمام حمله میبرد. پای DarkAnima شدیدا زخمی میشود. (20)
DarkAnima به Jericho با تریمام از پشت حمله میبرد. تریمام از دست DarkAnima به زمین میافتد. (0)
Jericho به DarkAnima با تریمام از پشت حمله میبرد. DarkAnima زود جاخالی میده. (0)
نتيجه دور 1

نامامتیازات برخورد به هدفانرژی برای زندگانیJericho38196DarkAnima058برنده: Jericho

***** دور 2 *****

DarkAnima تلاش می‌کند Jericho را با تریمام پاره کند. Jericho زود جاخالی میده. (0)
Jericho به DarkAnima با تریمام حمله میبرد. زخمی عمیق شکم DarkAnima را به درد میاورد. (18)
Jericho به DarkAnima با تریمام حمله میبرد. زخمی عمیق شکم DarkAnima را به درد میاورد. (5)
Jericho تلاش می‌کند DarkAnima را با تریمام پاره کند. پای DarkAnima شدیدا زخمی میشود. (2)

نتيجه دور 2

نامامتیازات برخورد به هدفانرژی برای زندگانیJericho25196DarkAnima033برنده: Jericho

***** دور 3 *****

DarkAnima به Jericho با تریمام حمله میبرد. Jericho زود جاخالی میده. (0)
Jericho تلاش می‌کند DarkAnima را با تریمام پاره کند. پای DarkAnima شدیدا زخمی میشود. (4)
Jericho به DarkAnima با تریمام حمله میبرد. بازوی دست DarkAnima با یک چاک شکافته میشود. (2)
DarkAnima به Jericho با تریمام از پشت حمله میبرد. Jericho حمله را با موفقیت دفع می‌کند. (0)
Jericho به DarkAnima با تریمام حمله میبرد. DarkAnima زود جاخالی میده. (0)

نتيجه دور 3

نامامتیازات برخورد به هدفانرژی برای زندگانیJericho6196DarkAnima027برنده: Jericho

آخرین ویرایش:

Dark_Anima

کاربر سایت
Jun 5, 2008
152
من میزبان بودم اینجا
امتیاز ضربات من رو زده صفر!!!
یعنی من هیچ ضربه ای بهش نزدم و فقط نگاش کردم!!!
نگید به انرژی زندگی بستگی داره که قاطی میکنم
اون فقط وقتی تاثیر داره که صفر شده باشه و شما مرده باشین
اینطوری باشه هرکی به جای اینکه نیرور و ببره بالا تند تند خون میخره و میخوره و همه رو شکست میده

نیروی من 34و دفاعم 40 بوده
نیروی اون 33و دفاعش 33 بوده

زبردستی و استقامت که که پشمه
اگر پشم نباشه هم یکی دو تا بالا و پائین تاثیر زیادی نداره

آخرین ویرایش:

saeidsalmanzadeh

کاربر سایت
Apr 27, 2008
98
نه نهانگاه فقط زمانی فایده داره که بهت حمله میکنن وقتی تو به کسی حمله میکنی میرین تو نهانگاه اون .
میدونین مثل چی میمونه مثل بازیه فوتباله که حتی اگه یه تیم ضعیف هم باشه ممکن تو زمین خودش تیمهای خیلی قدر رو ببره .این بازی هم همین طوره هرکی بهش حمله بشه از شرایط میزبانی استفاده میکنه:cool:
کاملا موافقم.شرایط میزبانی یه چیزه خیلی مهمه تو بازی که همه اسمشو شانس طرف میذارن.که اینطور نیست.کلا اگه خواستید به یکی حمله کنید حتما 3 لول پایین تر از شما باشه و جون شما هم بالا 100 باشه تا شرایط قربانی به حداقل برسه.یه جورایی سایتش نمی ذاره زیاد مظلوم کشی بشه تو بازیش.

آخرین ویرایش:

saeidsalmanzadeh

کاربر سایت
Apr 27, 2008
98
خدا اینو چی میگد؟!

من حتی یه ضربه هم بهش نزدم!
تمام تسلیحات هم برابر بود
فقط به دفاع و نیروهامون دقت کنید

b6vrsw.jpg

***** دور 1 *****

Jericho به DarkAnima با تریمام حمله میبرد. پای DarkAnima شدیدا زخمی میشود. (18)
Jericho به DarkAnima با تریمام حمله میبرد. پای DarkAnima شدیدا زخمی میشود. (20)
DarkAnima به Jericho با تریمام از پشت حمله میبرد. تریمام از دست DarkAnima به زمین میافتد. (0)
Jericho به DarkAnima با تریمام از پشت حمله میبرد. DarkAnima زود جاخالی میده. (0)
نتيجه دور 1

نامامتیازات برخورد به هدفانرژی برای زندگانیJericho38196DarkAnima058برنده: Jericho

***** دور 2 *****

DarkAnima تلاش می‌کند Jericho را با تریمام پاره کند. Jericho زود جاخالی میده. (0)
Jericho به DarkAnima با تریمام حمله میبرد. زخمی عمیق شکم DarkAnima را به درد میاورد. (18)
Jericho به DarkAnima با تریمام حمله میبرد. زخمی عمیق شکم DarkAnima را به درد میاورد. (5)
Jericho تلاش می‌کند DarkAnima را با تریمام پاره کند. پای DarkAnima شدیدا زخمی میشود. (2)

نتيجه دور 2

نامامتیازات برخورد به هدفانرژی برای زندگانیJericho25196DarkAnima033برنده: Jericho

***** دور 3 *****

DarkAnima به Jericho با تریمام حمله میبرد. Jericho زود جاخالی میده. (0)
Jericho تلاش می‌کند DarkAnima را با تریمام پاره کند. پای DarkAnima شدیدا زخمی میشود. (4)
Jericho به DarkAnima با تریمام حمله میبرد. بازوی دست DarkAnima با یک چاک شکافته میشود. (2)
DarkAnima به Jericho با تریمام از پشت حمله میبرد. Jericho حمله را با موفقیت دفع می‌کند. (0)
Jericho به DarkAnima با تریمام حمله میبرد. DarkAnima زود جاخالی میده. (0)

نتيجه دور 3

نامامتیازات برخورد به هدفانرژی برای زندگانیJericho6196DarkAnima027برنده: Jericho
اوه اوه چقد طلا ازت بلند کرد؟

saeidsalmanzadeh

کاربر سایت
Apr 27, 2008
98
حالا من یه چیز بگم که همتون از تعجب شاخ در میارین که به نظر من هیج جای توجیه نذاشته:
ساعت 2.5 دیشب من به یکی که لولش 2 بود حمله کردم من لولم 5 هست.جاتون خالی 105 تا طلا ازش گرفتم.انرژی برای زندگیش شد 26 واسه منم شد 115 .15 دقیقه بعد به بهونه اینکه دوباره دلی از طلا در بیاریم و طلا بدزدیم حمله بهش کردم و در کمال ناباوری ازش باختم و 32 تا طلا هم بهش دادم.وقتی گزارش نبرد ها رو با هم مقایسه کردم دیدم که چشم انداز قربانیم هیچ تفاوتی نکرده و منم حتی قوی تر نکردم خودمو.تازه بار دوم من انرژی زندگانیم بالای صد بود.
حالا
هر کی میتونه این مسالرو توجیه کنه که چرا من باختم.

Dark_Anima

کاربر سایت
Jun 5, 2008
152
حالا من یه چیز بگم که همتون از تعجب شاخ در میارین که به نظر من هیج جای توجیه نذاشته:
ساعت 2.5 دیشب من به یکی که لولش 2 بود حمله کردم من لولم 5 هست.جاتون خالی 105 تا طلا ازش گرفتم.انرژی برای زندگیش شد 26 واسه منم شد 115 .15 دقیقه بعد به بهونه اینکه دوباره دلی از طلا در بیاریم و طلا بدزدیم حمله بهش کردم و در کمال ناباوری ازش باختم و 32 تا طلا هم بهش دادم.وقتی گزارش نبرد ها رو با هم مقایسه کردم دیدم که چشم انداز قربانیم هیچ تفاوتی نکرده و منم حتی قوی تر نکردم خودمو.تازه بار دوم من انرژی زندگانیم بالای صد بود.حالا هر کی میتونه این مسالرو توجیه کنه که چرا من باختم.

شانس دوست من;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر