BioWare: پیشرفت تکنیکی Xbox 720 به اندازه Xbox 360 نخواهد بود

Nevan

کاربر سایت
Feb 25, 2011
3,027
نام
morteza
به عقیده کارگردان هنری استودیو BioWare و Dragon Age 3، آقای Neil Thompson، پیشرفت تکنیکی کنسول نسل بعد مایکروسافت، به اندازه میزان پیشرفت Xbox تا Xbox 360 نخواهد بود.

ov8afk6nksrvac5n5xz.jpg

Thompson در مصاحبه با OXM به این نکته اشاره کرد که در نسل بعد نوآوری های بیشتری در زمینه طراحی هنری در بازی ها اتفاق خواهد افتاد و همچنین بازی سازان قادر خواهند بود که از پس هزینه های زیاد بازی سازی بر آیند.

وی در مورد نسل بعد گفت: "ما در حال از بین بردن محدودیت ها در کنسول های نسل فعلی هستیم. اگر کنسول های نسل بعد مرز این محدودیت ها را گسترش دهند (که من مطمئن هستم که این کار را انجام می دهند)، ما دوباره محدودیت ها را از بین می بریم. فکر می کنم مهم ترین نگرانی برای نسل بعد این است که این صنعت به گوشه ای نرود و هنوز هم از نظر مالی توانایی تولید بازی را داشته باشد."

وی در مورد جهش تکنیکی در نسل بعد گفت:" آخرین جهش تکنیکی همه ما را غافلگیر کرد. مخصوصا تعداد افراد مورد نیاز برای ساخت بازی بیشتر از تعداد افرادی بود که انتظار می رفت. ما انتظار داشتیم نسل حاضر ده برابر بهتر و با کیفیت تر از نسل قبل باشد. ما در نسل بعد یک پیشرفت تکنیکی خواهیم داشت. اما این پیشرفت به اندازه پیشرفت های این نسل واضح نخواهد بود و فقط بازی سازان زیرکانه تر در این مورد عمل خواهند کرد. با این حال ما نمی توانیم انتظار داشته باشیم تعداد افراد تیم ساخت بازی نیز به میزان نسل قبل ده برابر شود، در آن صورت با مشکلات مالی مواجه خواهیم شد و باید 20 تا 30 میلیون نسخه از بازی فروخته شود تا میزان فروش به میزان هزینه برسد."

منبع

آخرین ویرایش:

Polaris

کاربر سایت
Aug 14, 2007
2,775
تو این نسل انواع و اقسام دیسک ها،موشن کنترلرها،رزولوشن ها ، تکنیک های بصری و جهش بزگی مثل HD شدن کنسول ها رو داشتیم ...جهش بسیار بزرگ بود و قابل تامل ... اما به نظر میرسه در نسل بعد این پستی و بلندی ها به یه ثبات میرسن و واقعا بنا به گفته این آقا تنها تکنیک های زیرکانه میتواند قدرت های واقعی نسل بعد رو بعد از گرافیک نشان دهد ... منتظر میمانیم ببینیم چی میشه..;)

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
این نسل که همش چیزش فیک بود aa فیک عملا بیتر از 4x ندارن res فیک افت فریم 3d فیک صدای 7 کاناله ی فیک سایه ها همه لبه دار خلاصه همه ی جهش ها به نحوی دور زده بودن اما نسل بعدی کیفیت واقعیشون رو می شه که این خودش جهشه

!AtMoSpHeRe

کاربر سایت
Nov 19, 2005
2,424
این پیشرفت به اندازه پیشرفت های این نسل واضح نخواهد بود و فقط بازی سازان زیرکانه تر در این مورد عمل خواهند کرد
یعنی ما باید 2-3 میلیون پول بدیم که جهش تکنیکی ببینیم ؟! یا اینکه بفهمیم بازی سازان زیرکانه چجوری عمل کردن ؟! مغز خر خورده این یارو ... از الان توجیهات تزریق میکنه !

ramin cybran

کاربر سایت
Mar 1, 2009
901
نام
رامین
چه جالب همه هم كنار ميان اين فاجعرو چون چاره اي ندارن بدبختيشونو توجيح ميكنن - اينجوري باشه موبايل ها تا ٣ سال ديگه غالب نسل بعد ان قوطي هارو بايد از پنجره ريخت بيرون

...EmotionaL

کاربر سایت
Aug 7, 2012
68
نام
دیوونه
یعنی ما باید 2-3 میلیون پول بدیم که جهش تکنیکی ببینیم ؟! یا اینکه بفهمیم بازی سازان زیرکانه چجوری عمل کردن ؟! مغز خر خورده این یارو ... از الان توجیهات تزریق میکنه !

این قیمت واسه ایران هست...
ولی کنسول نسل بعد قاعدتن نباید بیشتر از 500 دلار باشه(مگر اینکه سونی...):d
خوب با این قیمت یه کنسول خوب گیر هرکسی میاد...ولی انتظار عجیب و غریب هم دیگه نباید داشت..
قبلن هم گفتم...سخت افزار خیلی قدرتمند مساویست با افزایش قیمت....:-"

!AtMoSpHeRe

کاربر سایت
Nov 19, 2005
2,424
این قیمت واسه ایران هست...
ولی کنسول نسل بعد قاعدتن نباید بیشتر از 500 دلار باشه(مگر اینکه سونی...):d
خوب با این قیمت یه کنسول خوب گیر هرکسی میاد...ولی انتظار عجیب و غریب هم دیگه نباید داشت..
قبلن هم گفتم...سخت افزار خیلی قدرتمند مساویست با افزایش قیمت....:-"
آره بابا من فکر کردم واسه خارج هستم ! :d 3میلیون که چیزی نیست همه میتونن بخرن و گرافیک تکنیکی ببینن!

چرا این حرفو یه استادیوی مثل Crytek یا Epic نمیزنن که خودشون غول دنیای گرافیک و انجین سازی هستن ؟! فقط میشه گفت LOL . یه استادیویی مثل کرایتک به شرطی که همچین بسازه، ککشم نگزه .

...EmotionaL

کاربر سایت
Aug 7, 2012
68
نام
دیوونه
آره بابا من فکر کردم واسه خارج هستم ! :d 3میلیون که چیزی نیست همه میتونن بخرن و گرافیک تکنیکی ببینن!

چرا این حرفو یه استادیوی مثل Crytek یا Epic نمیزنن که خودشون غول دنیای گرافیک و انجین سازی هستن ؟! فقط میشه گفت LOL . یه استادیویی مثل کرایتک به شرطی که همچین بسازه، ککشم نگزه .

من زیاد در جریان حرف بازیسازا نیستم...ولی تا جایی که یادمه اقای جان کارمک هم گفته بودن که نسل بعد هم اکثرن بازیا روی 30 فریم هستن...حالا بگذریم :-"
ولی این بنده خدا (اقای Neil thompson) بد نگفته..نگفته جهش نداریم...گفته جهش 10 برابری نداریم...این که دیگه خوردن مغز لازم نداره...:d

GT5

کاربر سایت
Nov 4, 2010
821
نام
امين
پرده ها کنار می رود...
3میلیون که چیزی نیست همه میتونن بخرن و گرافیک تکنیکی ببینن!
تورو خدا پست های اینطوری ندین
باعث خوش حالی حروم فروشان نشین

samiradin

کاربر سایت
Jan 26, 2012
1,979
نام
sami
نمیدونم اینایی که اینقدر درباره محدودیتای این نسل و حتی نسل بعد حرف میزنن تا به حال بازیای این شرکتا رو دیدن santa monica-naghty dog-rockstar-crytec-epic
به جای آیه یاس خوندن برین از اینا یاد بگیرین

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر