BioShock Infinite گلد شد.

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
k2mmziog5zpoure40r.jpg

BioShock Infinite گلد و آماده عرضه گردیده است.

Ken Levine خالق و طراح سری Bishock در بلاگ استدیو Irrational اعلام کرد:
من بسیار خوشحالم هستم از اینکه بازی آماده عرضه شده است. این کار توسط Microsoft و Sony نیز تایید شده است و همراه با نسخه PC برای کارکنان بخش توزیع فرستاده شده تا بعد از بسته بندی به کامیون‌ها انتقال دهند تا بازی 26 مارس در فروشگاه‌ها نزدیک محل زندگیتان دردسترس قرار گیرد. , وقتی BioShock Infinite برای اولین بارمعرفی شد ما به شما قول یک بازی متفاوت از سری BioShock را دادیم هم اکنون هم بازی یک چیزی بسیار متفاوت است. قول ما در این 3 سال کار خوب ما برروی بازی بوده است.
شما به طور عجیبی به ما علاقه‌مند شده‌اید. شما ایده‌ها و آرزو‌های خودتان را برای بازی ما به اشتراک و نمایش گذاشتید چرا که همچنان به ما امید داشتید.

او افزود:
هزینه ساخت بازی در این 5 سال 941 میلیون Klingon darseks و 47 شتر به همراه کیک cranberry, خون, عرق و خستگی و اشک برای تیم Irrational Games بوده است.
هیچ استدیو تا الان بازی شبیه BioShock Infinite نساخته است, این بازی یک shooter است اما با هر shooter متفاوت است زیرا شما را به جاهایی که پر از خطر و ناراحتی و اندوه است می‌برد. من ‌نمی‌توانم حدس بزنم که آیا شما این بازی را انجام می‌دهید یا نه ولی به شما قول خواهم داد که تجربه‌ای را کسب می‌کنید به سادگی و خیلی زود فراموش نخواهید کرد.

BioShock Infinite در 26 مارس برای PC,PS3 و Xbox 360 عرضه خواهد شد.

جشن تیم Irrational Games بعد از گلد شدن بازی:

منبع

آخرین ویرایش:

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,403
نام
محمد
سوال مهمی که مطرح میشه این هست که کی لیک میشه :D امیدوارم نزدیک عرضه لیک بشه، الان بازی واسه انجام دادن اینقدر زیاده که حداقل تا یک ماه سرگرمیم :D

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
ولی به شما قول خواهم داد که تجربه‌ای را کسب می‌کنید به سادگی و خیلی زود فراموش نخواهید کرد.
از اول هم قرار همین بوده گُلُم:D
سوال مهمی که مطرح میشه این هست که کی لیک میشه :biggrin1:
اولین چیزی که من از مهدی پرسیدم همین بود:|:D
47 شتر برای چیشون بوده:-/

مهریه

dark souls

کاربر سایت
May 19, 2012
1,025
نام
رضا
واقعا استاد لوين انسان منحصر به فرد و عجيبي هست و با ذهن خلاقي كه داره بازي هايي منحصر به فرد و ستودني خلق ميكنه.
تو هيچ بازي اي من اينهمه خلاقيت و زيبايي و هنر نديدم بي صبرانه منتظر تجربه اين ابرشاهكار تاريخ گيم هستم.

POW3R

کاربر سایت
Oct 11, 2007
2,483
نام
کیان
بهترین خبرررررررررررررررررررررر این ماه بود دیگه از Delay خبری نیست
راستی هزیته بازی 950 میلیون بوده واقعا؟ خب با یه حساب سر انگشتی باید 15 میلیون نسخه باید بفروشه بازیی که هزینه ها تامین بشه!!!!!!!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر