BioShock Infinite گلد شد.

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
k2mmziog5zpoure40r.jpg

BioShock Infinite گلد و آماده عرضه گردیده است.

Ken Levine خالق و طراح سری Bishock در بلاگ استدیو Irrational اعلام کرد:
من بسیار خوشحالم هستم از اینکه بازی آماده عرضه شده است. این کار توسط Microsoft و Sony نیز تایید شده است و همراه با نسخه PC برای کارکنان بخش توزیع فرستاده شده تا بعد از بسته بندی به کامیون‌ها انتقال دهند تا بازی 26 مارس در فروشگاه‌ها نزدیک محل زندگیتان دردسترس قرار گیرد. , وقتی BioShock Infinite برای اولین بارمعرفی شد ما به شما قول یک بازی متفاوت از سری BioShock را دادیم هم اکنون هم بازی یک چیزی بسیار متفاوت است. قول ما در این 3 سال کار خوب ما برروی بازی بوده است.
شما به طور عجیبی به ما علاقه‌مند شده‌اید. شما ایده‌ها و آرزو‌های خودتان را برای بازی ما به اشتراک و نمایش گذاشتید چرا که همچنان به ما امید داشتید.

او افزود:
هزینه ساخت بازی در این 5 سال 941 میلیون Klingon darseks و 47 شتر به همراه کیک cranberry, خون, عرق و خستگی و اشک برای تیم Irrational Games بوده است.
هیچ استدیو تا الان بازی شبیه BioShock Infinite نساخته است, این بازی یک shooter است اما با هر shooter متفاوت است زیرا شما را به جاهایی که پر از خطر و ناراحتی و اندوه است می‌برد. من ‌نمی‌توانم حدس بزنم که آیا شما این بازی را انجام می‌دهید یا نه ولی به شما قول خواهم داد که تجربه‌ای را کسب می‌کنید به سادگی و خیلی زود فراموش نخواهید کرد.

BioShock Infinite در 26 مارس برای PC,PS3 و Xbox 360 عرضه خواهد شد.

جشن تیم Irrational Games بعد از گلد شدن بازی:

منبع

آخرین ویرایش:

K3l!0$

کاربر سایت
Sep 11, 2012
628
نام
کیانوش
ببینیم بعد از مدت ها یه FPS میتونه GotY بشه یا نه؟ آماده ی یه ماجراجویی بسیار احساسی و عاطفی بشین چون
Bioshock Infinite is Coming Bitc...thers!:d

آخرین ویرایش:

SoRoS

کاربر سایت
Apr 10, 2012
151
يعني تجربه اي كه براي اولين بار با Bioshock داشتمو با هيچ بازي ديگه اي تو اين نسل نداشتم:x
اينفينيت از اون هم cool تر به نظر ميرسه
چه عيدي بشه امسال:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر