BioShock 2 رسما تاييد شد

619

مدیر انجمن
Nov 23, 2007
6,178
نام
كسري
سلام !

امروز Take-Two رسما BioShock 2 تاييد كرد

كار ساخت BioShock 2 بر عهده استويدو 2K Marin هست

قراره بازي براي X360 و PC در اواخر 2009 و در تعطيلات عرضه بشود

قسمت اول اين بازي تا به حال بيشتر از 2 ميليون فروش در سراسر دنيا داشته

bioshock_2.jpg

منبع

موفق باشيد !!

آخرین ویرایش:

Kain

کاربر سایت
Sep 25, 2005
1,113
نام
مصطفی
سلام.
به نظر من شماره 1 بازی یه فاجعه بود !
من تا چندین روز پیش خودم فکر میکردم آخه چیه این بازی جذابه که این همه الکی بزرگش کردن ؟ چی داره ؟ هیچی !
داستان بازی که مثلا قویترین چیزشه همچین چیز بدرد بخوری هم نبود.
گرافیک بازی هم قشنگ بود اما مثل دوم3 دقیقا بعد از یه مدت خیلی خیلی کوتاه کاملا عادی میشد و دیگه اصلا به چشم نمیومد.
صدا گذاری و موسیقی بازی هم اینقدر محدود و تکراری بود که ترجیح میدادم که اصلا نشنوم چون دیگه داشت حالم از این همه تکرار به هم میخورد. :evil:
بدترین و مزخرفترین چیز بازی هم گیم پلی و محیط پردازی افتضاحش بود!
کشتن کلا 7-8 نوع موجود که تو کل بازی هستن و اون خنثی کردن و Frienly کردن سلاحهای خودکار که اونا هم تنوعشون 3-4نوع بیشتر نبود با اون پازل بچه گانه که تو کل بازی هم دقیقا همین بود و تغییری نمیکرد، (مثلا به خیال سازنده ها با گذاشتن 4 تا قسمت خراب تو جاهای مختلف این پازل تنوع دادن بهش !!!) و اون جادوهای نه چندان جذاب به اضافه محیط های به خیال خودشون متنوع ولی در حقیقت کاملا تکراری و یکنواخت باعث شد که بعد از قسمت دوم بازی 6 تای دیگه رو به زور برم که فقط تموم شه چون میخواستم ببینم این پایانهای اعجاب انگیزی که میگن چی چی هست که بعد از تموم شدن و دیدن پایان مثلا خوب بازی هزار بار خودمو فحش دادم که چرا همون اول بازی رو پاک نکردم و الکی این همه وقتمو تلف کردم واسه این بازی.
من شخصا امتیازی که به شماره 1 میدم حداکثر 5 از 10 هست اونم به خاطر گرافیک و داستان. اگه این دو تا رو نداشت صفر هم بهش نمیدادم !!
حالا با توجه به شناختی که از شماره اول پیدا کردم حتی حاضر نیستم شماره 2 که قراره بیاد رو بگیرم چه برسه نصب کنم و بازی هم بکنم. ;)

Astiak

کاربر سایت
May 27, 2007
4,017
نام
آرش
سلام.
من تا چندین روز پیش خودم فکر میکردم آخه چیه این بازی جذابه که این همه الکی بزرگش کردن ؟ چی داره ؟ هیچی !
گرافیک بازی هم قشنگ بود اما مثل دوم3 دقیقا بعد از یه مدت خیلی خیلی کوتاه کاملا عادی میشد و دیگه اصلا به چشم نمیومد.
صدا گذاری و موسیقی بازی هم اینقدر محدود و تکراری بود که ترجیح میدادم که اصلا نشنوم چون دیگه داشت حالم از این همه تکرار به هم میخورد. :evil:
کشتن کلا 7-8 نوع موجود که تو کل بازی هستن و اون خنثی کردن و Frienly کردن سلاحهای خودکار که اونا هم تنوعشون 3-4نوع بیشتر نبود با اون پازل بچه گانه که تو کل بازی هم دقیقا همین بود و تغییری نمیکرد، (مثلا به خیال سازنده ها با گذاشتن 4 تا قسمت خراب تو جاهای مختلف این پازل تنوع دادن بهش !!!) و اون جادوهای نه چندان جذاب به اضافه محیط های به خیال خودشون متنوع ولی در حقیقت کاملا تکراری و یکنواخت باعث شد که بعد از قسمت دوم بازی 6 تای دیگه رو به زور برم که فقط تموم شه چون میخواستم ببینم این پایانهای اعجاب انگیزی که میگن چی چی هست که بعد از تموم شدن و دیدن پایان مثلا خوب بازی هزار بار خودمو فحش دادم که چرا همون اول بازی رو پاک نکردم و الکی این همه وقتمو تلف کردم واسه این بازی.
من شخصا امتیازی که به شماره 1 میدم حداکثر 5 از 10 هست اونم به خاطر گرافیک و داستان. اگه این دو تا رو نداشت صفر هم بهش نمیدادم !!
حالا با توجه به شناختی که از شماره اول پیدا کردم حتی حاضر نیستم شماره 2 که قراره بیاد رو بگیرم چه برسه نصب کنم و بازی هم بکنم. ;)
نظر شما دوست عزیز کاملا محترم هست ولی فکر نمیکنید وقتی تمام دنیا نظرشون با شما کاملا فرق داره شما دارید اشتباه میکنید.
این تنها بازی بود که من به خاطر اون حسرت نداشتن یه PC قوی و یه XB360 و رو دلم گذاشت.

Kain

کاربر سایت
Sep 25, 2005
1,113
نام
مصطفی
نظر شما دوست عزیز کاملا محترم هست ولی فکر نمیکنید وقتی تمام دنیا نظرشون با شما کاملا فرق داره شما دارید اشتباه میکنید.
این تنها بازی بود که من به خاطر اون حسرت نداشتن یه PC قوی و یه XB360 و رو دلم گذاشت.
تو دنیا بازی های زیادی هستن که میلیونی فروش میکنن و همه بَه بَه و چَه چَه میگن در مورد بازی اما به نظر من آشغالی بیش نیستن. ( من جمله همین بایو شاک) فقط دلیل فروششون یه سری چیزا هست که ترجیح میدم نه اسم اون بازی ها رو ببرم و نه دلیل فروششون رو بگم. ;)
هر چی که پر فروش بود دلیل بر خوب بودن نیست !

Kourosh

مدیر انجمن
Sep 25, 2005
4,544
نام
کورش
تمام دنیا نه دوست عزیز .مصطفی اشتباه نمیکنه بحث سلیقه ست .من خودم هم بشخصه شدیدا از این بازی بدم میاد و بعید میدونم حتی یه نگاه به کاور شماره 2 بندازم

حالا خوبه مصطفی تونست بازی رو تموم کنه چون من 4 یا 5 مرحله که رفتم کلا حالم بهم خورد از این بازی و ولش کردم واقعا stalker کجا و این بازی کجا
محیط های بسته ماموریتهای یکنواخت واقعا حوصله منو سر میبرد تنها عاملی که باعث شد اون چند مرحله رو بازی کنم حالو هوای سالهای 30 و 40 بود که اونم بدون گانگستر زیاد حال نداد و نجات دختر کوچولو ها هم تنها نکته مثبت این بازی بود

koorosh

کاربر سایت
Jun 22, 2007
3,167
نام
El Duderino
سلام.
حالا با توجه به شناختی که از شماره اول پیدا کردم حتی حاضر نیستم شماره 2 که قراره بیاد رو بگیرم چه برسه نصب کنم و بازی هم بکنم.
لطفا کمتر جوک بگین
اونایی که تو دنیا از این بازی بدشون میاد دو دسته هستن و لا غیر و هر کی بگه نه داره دروغ میگه
گروه اول اونای که pc درست حسابی یا 360 ندارن
گروه دو اونای که عرضه تموم کردن این بازی رو ندارن
حالا شما ها جئ از هر کدوم که هستین من براتون اظهار تاسف میکنم چون یکی از زیبا ترین بازی های تاریخ رو از دست دادین...................
حرف های دیگتون هم این قدر خنده داره که لازم به جواب دادن نیست .......................

شما هم قبل از داستان سرایی های بیهوده و دادن پست اسپم بهتره که یاد بگیری مودب باشی بعد هم به سلایق بقیه احترام بزاری! شما کسی نیستی که میای برای خودت همرو به دو دسته تقسیم میکنی و برای بقیه تعیین تکلیف میکنی!
Wakashizuma

Last edited by a moderator:

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,796
نام
امین
سلام.

سلام
خوبی مصطفی؟:love:
میگم اش خوری بهت نساخته ها سلیقت خیلی بد شده:biggrin1:
به نظر بایوشاک بازی خیلی خوبی و به نظر من بهترین بازی 2007 هم بود امتیازهای سایتهای مختلف هم نشون دهنده ی این نظر من هست و اینکه بیشترین جایزه های سال 2007 رو به خودش اختصاص داد ولی خب بر میگرده به سلیقه ی شما که نمیدونم را خوشت نیومده و البته نظرت هم قابل احترامه...
موفق باشی مصطفی جون:love: خیلی خوشحال شدم اومدی و پست دادی....

Death Proxy

مدیر انجمن
Mar 7, 2006
3,685
نام
محمد طالبیان
دقیقا همین قضیه سلیقه است شاید کل دنیا بیان بگن Halo خیلی بازیه توپیه ولی اگر یکی مثل من یا اقا سیاوش بگیم به درد نمیخوره این به سلیقه ی ما ربط داره و نه چیز دیگه ای حالا مصطفی از این بازی خوشش نیومده این دلیل نمیشه که یه سری ها بیان بد و بیرا بگن
پ.ن:بهتره یه کمی برای نظر همدیگه احترام بزاریم

Ali_Reza_1899

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,892
نام
علی رضا
فقط میتنوم بگم نسخه 1 بازی فوق العاده بود به نظر من بی نظیر بود من که باحاش خیلی حال کردم و خیلی خوشحالم که نسخه 2 داره میاد
ولی این کاملا سلیقه ای نظر مصطفی جان کاملا قابل احترامه خب باحاش حال نکرده دیگه:cheesygri

آخرین ویرایش:

slipknot_ghost

کاربر سایت
Apr 9, 2007
601
نام
POURYA
سلام.

شما لطفا ديگه نظر نده چون با اين نظراتت صنعت گيم رو زير سوال ميبري داداش!!!
گيم پلي بازي بد هستش:
1-گيم پلي بازي به لطف پلزميدهاي فوق العاده ناب و عالي بازي كه از برخي از انها از عناصر 4گانه طبيعت برداشته شده بودند باعث شده BIOSHOCK يكي از بهترين گيم پلي هاي تاريخ رو داشته باشه و به نظر من از halo3 چيزي كم نداره گيم پلي بازي.:)
2-محيط هاي بازي درسته همش بسته بودن ولي به دليل طراحي هنري فوق العاده بازي اصلا خسته كننده نبودند:)
3-اسلحه هاي بازي كه خيلي عالي و متنوع بود تو بازي فكر كنم نزديكه 8 نوع اسلحه مختلف بود كه بعضي ها چند تا حالت مختلف داشتند مثلا پرتابن نيتروژن مايع يا اتش:) پس اگر اين باشه تو GEARS FO WAR هم همش تا اخره بازي 4تا 5 اسلحه بيشتر نبود پس گيم پلي ان هم بايد بد باشه!!!
4-پايان هاي بازي به نظر من فوق العاده بود و م خودم اين قدر با پايان بازي خوب بازي حال كردم كه اصلا نميتونم وصف كنم!
5-گرافيك بازي خيلي عالي بود و به جرات ميتونم بگم از GOW چيزي كم نداست و برخي قسمت ها مثل PARTICLE EFFECT و WATER EFFECT از GOW به مراتب بهتر بود و اصلا هم خسته كننده نبود:)
شما اگر يه بازي رو فقط براي ديدن تيتراژ پاياني بازي انجام ندي انوقت ميفهمي BIOSHOCK بازي بدي نبود اره داداش:):)

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
سلام.

با کلیت حرفت کاملاً موافقم، اما صداگذاری و voice acting بازی کاملاً فوق العاده بود. درضمن خیلی به ندرت پیش میاد که بازی داستان سرگرم کننده ای به این شکل داشته باشه.

اما درمورد خود بازی، بازی خواسته بود که کاری شبیه به oblivion داشته باشه، یعنی مخلوطی از FPS و RPG، بگذریم که من با همون آبلیوون هم مشکلات عدیده ای دارم از بعد سیستم role-playing بازی، ولی این دیگه کاملاً خودشو مسخره کرده بود. نهایت المان rpg بازی اینه که این اسلحه رو کی آپگرید کنی و یا فلان اسکیل رو کی بگیری، فقط زمان مطرح بود یعنی تو بالاخره این اسلحه رو آپگرید می کنی و اون اسکیلم می گیری. نکته بعدیش که خیلی دیگه واقعا جذاب بود که تو میتونستی انتخاب کنی که لیل سیس هارو هاروست کنی یا نکنی. بخندیم دور هم الان :D.... گرافیکشم که typical UE3.0 'n' you wont expect anything less ... ... ... ...

ARIAMEHR

کاربر سایت
Feb 26, 2008
15
نام
Ali
خوب ... بد .... متوسط ...... اشغال ...... تحفه .........
به نظر من هر بازي وابسطه به سليقه خود gamer هستش....... شايد براى خيلي از شما اتفاق افتاده باشه كه بخاطر اينكه يك سايتى امتياز خوبي رو به يك بازى داده .... خودتونو به زحمت انداختيد و اون بازي رو خريداري كرديد...... ولي همان بازى همونجوري كه دلخاهتان بود از آب در نيومد ....... يكى تعريف ميكنه Doom3 باحاله ..... يكى ميكه اشغاله ...... يكي ميكه BioShock ارزش اينهمه تعريف رو نداره ..... يكي ميكه HalfLife ارزش بازى كردن رو نداره ........سليقه هستش اقا جان سليقه........ واقعا زشته و خيى اماتوره كه به اينشكل به هم بد و بيراه بكيد......... اكر كسى ميخاد انتقادى از بازى بكنه بايد به يك شكلى نقدش روعرضه كنه كه به سليقه بقيه بر نخوره ....... اكر هم اشتباهى از آقايى سر زد و بيجهت بد و بيراه كفت .... بايد سرزنشش كرد.......

slipknot_ghost

کاربر سایت
Apr 9, 2007
601
نام
POURYA
با کلیت حرفت کاملاً موافقم، اما صداگذاری و voice acting بازی کاملاً فوق العاده بود. درضمن خیلی به ندرت پیش میاد که بازی داستان سرگرم کننده ای به این شکل داشته باشه.

اما درمورد خود بازی، بازی خواسته بود که کاری شبیه به oblivion داشته باشه، یعنی مخلوطی از FPS و RPG، بگذریم که من با همون آبلیوون هم مشکلات عدیده ای دارم از بعد سیستم role-playing بازی، ولی این دیگه کاملاً خودشو مسخره کرده بود. نهایت المان rpg بازی اینه که این اسلحه رو کی آپگرید کنی و یا فلان اسکیل رو کی بگیری، فقط زمان مطرح بود یعنی تو بالاخره این اسلحه رو آپگرید می کنی و اون اسکیلم می گیری. نکته بعدیش که خیلی دیگه واقعا جذاب بود که تو میتونستی انتخاب کنی که لیل سیس هارو هاروست کنی یا نکنی. بخندیم دور هم الان :D.... گرافیکشم که typical UE3.0 'n' you wont expect anything less ... ... ... ...

درسته قسمت RPGبازي خيلي عميق نبود ولي اين يادتون باشه كه BIOSHOCK يه بازي SHOOTERهستش با قابليت هاي RPG ELITE پس نبايد اين قسمت هاي RPG بازي خيلي عميق باشه مثله MASS EFFECT و نه خيلي پيش پا افتاده!!
درمورد ان هاروست و كردن يا نكردن انها اين قضيه يه جورايي تو ادم يه جنگ به وجود مياره كه ميخواي انسانيت رو زير پا بزاري يا نه؟؟؟درسته كه اين بازي هستش ولي نبايد يادمون بره كه ما انسان هستيم و اين LITTLE SISSTER ها به نظر من نقطه عطف بازي بود:biggrin1:
وچيزه خنده داري هم نبود!!

آخرین ویرایش:

koorosh

کاربر سایت
Jun 22, 2007
3,167
نام
El Duderino
دقیقا
من نمیدونم شما چه چیز خنده داری تو این ماجرا دیدی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
من خودم در عین حال که میخواستم ادام بیشتر داشته باشم دلمم نمی خواست لیتل سیستر ها رو بکوشم و واقعا یه جنگ درونی برای خودم ادم پیش میومد
گرافیک بازی هم به غیر از یکم دیر لود شودنش عالی بود :-"

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
درسته قسمت RPGبازي خيلي عميق نبود ولي اين يادتون باشه كه BIOSHOCK يه بازي SHOOTERهستش با قابليت هاي RPG ELITE پس نبايد اين قسمت هاي RPG بازي خيلي عميق باشه مثله MASS EFFECT و نه خيلي پيش پا افتاده!!
درمورد ان هاروست و كردن يا نكردن انها اين قضيه يه جورايي تو ادم يه جنگ به وجود مياره كه ميخواي انسانيت رو زير پا بزاري يا نه؟؟؟درسته كه اين بازي هستش ولي نبايد يادمون بره كه ما انسان هستيم و اين LITTLE SISSTER ها به نظر من نقطه عطف بازي بود:biggrin1:

Mass Effect الان عمیق بوده؟ مگه استخره؟!
اول اینکه BioShock از نظر من شوتر هم محسوب نمیشه، چون بازی شوتر یک سری استاندارد داره که در این بازی رعایت نشده. Mass Effect هم از بعد RPG کاملاً پیش پا افتاده بود، البته نسبت به باقی بازی های این سبک. نکته بعدی اینه که اصولاً نهایت complexity که یک کنسول گیمر در یک بازی RPG دیده خب نمی تونه اصولاً بیشتر از این هم باشه...

در هر حال منظور من این نبود که بازی ببدی بود یا خوبی بود. منظور من این بود که نکات خوب هم در کنار نکات بد وجود داشت. به هر حال با اینکه داستان هر دوی این بازی هارو من خیلی دوست دارم، بخصوص Mass Effect، که کلاً دنیای فوق العاده ای داره، هیچ کدوم تو لیست بهترین بازی هایی که تا به حال بازی کردم جایی ندارن.

در هر صورت این بحث از چهارچوب این تاپیک خارج شده و اگر تمایل به ادامه بحث دارید از این به بعد در تاپیک "خارج از تاپیک" ادامه بدید و اگر قراره در مورد RPG بحث ادامه پیدا کنه تاپیک " طرفداران بازی های RPG" ادامه بدید. از این به بعد در راستای عنوان تاپیک پست بدید.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر