BF3 | XBL

idden]-[

کاربر سایت
Oct 5, 2012
457
نام
KA3R4
دوستان این مدال اخری هم مجانی شده؟

Free نیست ولی هر دفعه کــ خواستی بازی کنی میتونی از 48h Trial ــش بهره ببری !!! (کاری کــ خودم تا الان 4بار امتحان کردمو ج داده !)
مثلا الان کــ 48h رو فعال میکنی بشین خوب بازی کن ... 48h کــ تموم شد حدوده 3-2 روز سراغ بازی نرو بعد دوباره بعد از گذشت این چند روز میتونی بری تو بازی و بازهم بت 48h Trial میده !! دوباره بزنو از همون استفاده کن :D

hadi_foshist

کاربر سایت
Nov 1, 2011
496
نام
هادی
سروراش مثل بتل قوی هست راحت میشه با خارجیها بازی کرد یا زعیفتره
مدال قبلیرو بازی میکردم با خارجی ها خیلی لگ داشت؟

دوستان ۱ سوال دیگه اگه میشه با قبلی جواب بدید
این پک hd این بازی با باقی بازیهارو حتما باید تو هارد دستگاه نسب کنیم
من دستگام هارد نداره حالا میشه براش هارد بخرم هارد مخصوص xbox slim اونوقت نصب میشن تو اون هارد یا تو اونم نمیشه؟

Last edited by a moderator:

ShahryR

کاربر سایت
Sep 7, 2012
657
نام
شهریار
دوستان شما با این وضع اینترنت راحت بازی میکنید؟اخه میخوام گلد بخرم میترسم حروم بشه:d
نه خوشبختانه این چند وقت سرعت بازی خیلی خوب شده. من حتی بازیای فایتینگ رو هم راحت تونستم با خارجیا بازی کنم.

angel-legend

کاربر سایت
Apr 11, 2011
720
دوستان ۱ سوال دیگه اگه میشه با قبلی جواب بدید
این پک hd این بازی با باقی بازیهارو حتما باید تو هارد دستگاه نسب کنیم
من دستگام هارد نداره حالا میشه براش هارد بخرم هارد مخصوص xbox slim اونوقت نصب میشن تو اون هارد یا تو اونم نمیشه؟
فقط برای HD Pack نیاز به هارد خود ایکس باکس داری، برای آپدیت های مولتی می تونی از فلش یا هارد اکسترنال استفاده کنی.

خب به نظرت برم گلد بخرم ضرر نمیکنم؟از بازی dc نمیشی؟
با توجه به نت ایران DC شدن اتفاق عجیب و ناآشنایی نیست. پیشنهاد میکنم اگر میخوای گلد بخری یک ساله بگیر، به صرفه تر از بقیه ست...

ops2

کاربر سایت
May 30, 2012
501
نام
علی
فقط برای HD Pack نیاز به هارد خود ایکس باکس داری، برای آپدیت های مولتی می تونی از فلش یا هارد اکسترنال استفاده کنی.

با توجه به نت ایران DC شدن اتفاق عجیب و ناآشنایی نیست. پیشنهاد میکنم اگر میخوای گلد بخری یک ساله بگیر، به صرفه تر از بقیه ست...

رفیق چرا بتل واسه من مجانی نیست؟شما کاری کردید که گفتیدمجانی شده؟

ops2

کاربر سایت
May 30, 2012
501
نام
علی
دوستان یکی میشه به من توضیح بده چجوری بدون پرداخت پوینت میتونم بتل3رو انلاین بازی کنم؟لطفا کمک کنید:-s

angel-legend

کاربر سایت
Apr 11, 2011
720
دوستان یکی میشه به من توضیح بده چجوری بدون پرداخت پوینت میتونم بتل3رو انلاین بازی کنم؟لطفا کمک کنید:-s

شما بعد از اینکه وارد بازی شدی منوی آنلاین پس بالا میاد که ارزش اون از 800 به 0 رسیده! شما باید اون رو دانلود کنید و بعد بازی کنید.
PRICE:0

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر