BF3 | XBL

PAYdAR

کاربر سایت
Mar 19, 2013
176
دوستان من تو bf3 یه مشکلی تو انلاینش دارم اینه که بعضی اوقات که وارد مپ میشم تفنگم نمیاد . چیکار کنم ؟ راست تایتل اپدیت 6 رو دانلود نکردما هنوز . همون 1.98 گیگیه .

amircrysis

کاربر سایت
Nov 23, 2010
208
نام
amir
دوستان من تو bf3 یه مشکلی تو انلاینش دارم اینه که بعضی اوقات که وارد مپ میشم تفنگم نمیاد . چیکار کنم ؟ راست تایتل اپدیت 6 رو دانلود نکردما هنوز . همون 1.98 گیگیه .

من که تا آپدیت نکردم اصن هیچ سروری پیدا نکرد حالا شما چجوری بازی کردی؟!
من والا نشد ولی آپدیت کردم سریع کلی سرور بروز شده!

Sent from my Nokia 1100 using Tapatalk 2

ramin1987

کاربر سایت
Aug 10, 2011
359
نام
رامین
سلام دوستان راهی هست که بشه این آپدیت 1.92 گیگی رو از کامپیوتر دانلود کنیم با فلش بریزیم.؟؟؟؟؟
من تایتل آپدیتای بلک اوپس 2 رو از سایت xbuc.net ریختم ولی ماله بتلفیلد نبود

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
سلام دوستان راهی هست که بشه این آپدیت 1.92 گیگی رو از کامپیوتر دانلود کنیم با فلش بریزیم.؟؟؟؟؟
اره ميشه ولي اگر لينك دانلودش پيدا بشه.اگه پيدا كردي اين جا هم بذار تا همه استفاده كنن

lordviroos

کاربر سایت
Sep 3, 2012
54
نام
mohammadreza
من همه جا سرچ کردم هیجا نبود اگه کسی پیدا کرد خواهشا لینک شو بزاره......
ممنون

PAYdAR

کاربر سایت
Mar 19, 2013
176
دوستان گلم از اونایی که سرعت بالایس دارند و اپدیت 1.92 گیگ بتلیلد ودارن تقاضا دارم با هاریزون اپدیت خودشونو به کامپیتر منتقل کنند و تو یه سروری اپلود کنند که بقیه هم استفاده ببرند .

amir_k2m

کاربر سایت
Jul 3, 2011
1,684
نام
امیر
میشه نفر جواب سوال مارو بده
آره فقط میری تویه مولتی یکی ازت میخواد که آنلاین پس وارد کنی که اونو نزن پایینی شو که میگه دانلود کن آنلاین پس رو بزن بزار دانلود بشه حجمش خیلی کمه بعد میتونی بری مولتی بزنی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر