BF3 | XBL

ahmes

کاربر سایت
Dec 17, 2008
56
درود ، از اونجایی که میدونم خوره های مالتی پلیر BF 3 تو این سایت زیادن ، این تاپیک برای جمع آوری گیمرتگ دوستانی هست که دوست دارن باهم بازی کنیم ایجاد کردم . لطفا یوزرهاتون رو بنویسید تا اد کنم ، مال خودم :

bf3-ru-engineer-1357247424.png

Gamertag : Momeks

Rank :

r35-1357247375.png

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,755
نام
Bahram
یک سوال دور از این تاپیک چون تاپیک مربوط به بازی وجود نداره.من دو بار این 2 گیگ آپدیتو دانلود کردم ولی هربار که میرم تو بازی میگه دوباره دانلودش کن میخوام ببینم دوستان راه حلی برای این مشکل دارن؟

angel-legend

کاربر سایت
Apr 11, 2011
720
بابا ایول رنک :D یه سوال اینکه بعضیاشون خون بالا سرشونه چیه قضیه ؟؟
خون ؟؟ منظورت عوض شدن آواتار های بازیه؟ تو DLC Aftermath آواتارها تغییر میکنن...

یک سوال دور از این تاپیک چون تاپیک مربوط به بازی وجود نداره.من دو بار این 2 گیگ آپدیتو دانلود کردم ولی هربار که میرم تو بازی میگه دوباره دانلودش کن میخوام ببینم دوستان راه حلی برای این مشکل دارن؟
اسم این 2گیگ آپدیت رو بخون ببین چیه، بعد برو داخل هاردت ببین اصلا دانلود شده اگه شده که اون یه چیز دیگه ست، هر آپدیتی یه اسمی داره، اسم ها رو بخونی اشتباه دانلود نمی کنی...

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,755
نام
Bahram
خون ؟؟ منظورت عوض شدن آواتار های بازیه؟ تو DLC Aftermath آواتارها تغییر میکنن...

اسم این 2گیگ آپدیت رو بخون ببین چیه، بعد برو داخل هاردت ببین اصلا دانلود شده اگه شده که اون یه چیز دیگه ست، هر آپدیتی یه اسمی داره، اسم ها رو بخونی اشتباه دانلود نمی کنی...
آره دانلود میشه ولی وقتی میرم تو هارد انگار ناقص دانلود شده باشه با علامت تعجب زرد مشخص میشه.الان برای بار سوم دارم دانلود میکنم اسماشونم میخونم سه تاشون مثل هم بودن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر