Beyond: Two Souls [پست اول تاپیک خوانده شود]

srsh68

کاربر سایت
Jul 19, 2013
68
تا اخرای بازی همش فک میکردم هوی رین چقدر بهتر بود ولی همه هوی رین یه طرف اخر این یه طرف...
میخکوبم کرد ناجور....

فقط یه سوال؟؟

من BEYOND رو اخرش انتخاب کردم دیالوگا چی میگفت؟؟

آخرین ویرایش:

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
درود
یکی از آشناها در مورد نسخه های مختلف بازی سوال داشت:
دوستان من بازی رو Special Edition خریدم و ریجن 2 ولی از بعضی از دوستان شنیدم که این نسخه سـانسـور داره ! ولی مشکلی که هست اینه که قبل از عرضه ی بازی دیوید کیج گفته بود که 10 ثانیه قراره توی نسخه ی US سـانسـور بشه و حتی توی هوی رین هم کامل ترین نسخه ریجن 2 بود
4.gif
حالا می خوام ببینم کسی از دوستان هست که نسخه ی ریجن 1 خریده و با اون ثانیه برخورد کرده یا نه ؟! چون من بازی زیاد آرشیو میکنم همیشه کامل ترین نسخه ها رو خریداری می کنم و می خوام این بازی رو هم در کامل ترین حالت داشته باشم
4.gif
برای حرفمم مدرک دارم
4.gif
توی این سایت :
Beyond: Two Souls (Comparison: European Version - US Version) - Movie-Censorship.com

مقایسه ی کامل کرده و گفته تفاوت ها در حد خون و خشونت توی دو تا سکانس هست نه بیشتر ! و اون سـانســور و اینا همش صرفاً صحبت و تبلیفات بوده و هر دو نسخه مشابه هستن
4.gif
اگه کسی از دوستان میدونه جریان این ریجن های مختلف چیه ممنون میشم یه توضیحی در این مورد بده.

آخرین ویرایش:

salar_dariush

کاربر سایت
Mar 14, 2011
4,372
درود
یکی از آشناها در مورد نسخه های مختلف بازی سوال داشت:

اگه کسی از دوستان میدونه جریان این ریجن های مختلف چیه ممنون میشم یه توضیحی در این مورد بده.
علی آقا به دوستت بگو :من خودم شخصا ریجن 1 رو بازی کردم 2 بار،و به صحنه ای که اسمش صحنه باشه بر نخوردم
بله درسته دیوید گیج گفته اون 10 ثانیه (که من نفهمیدم دقیقا منظورش کدوم 10 ثانیه بود)از بازی رو سانسور کرده که رنج سنی بازی از 16 با 12 افت کنه.(در نسخه اروپه)
دقیقا برای همه مون سواله یه سری موارد هست که تویه نسخه های اروپا سانسور میشه شاید اروپایی ها روحیات لطیف تری دارن:d
به عنوان مثال ریجن 1 و 2 تلو تویه داستان تفاوتی نداره ولی تویه مولتی باهم فرق دارن .ریجن 2 از خشونت کمتری برخورداره(نمونش وقتی با شاتگان یکی رو اگزکیوشن میکنی کله طرف میپره ولی تویه ریجن 2 فقط خون میپپاشه)
صحنه هایی که این بازی داشت:
2 جایه بازی هست که میره دوش میگیره که عملا چیزی رو نشون نمیده
1 جایه بازی هم که زایمان کردنه که اونم هیچی معلوم نیست
و 1 جایه بازی هم با اون پسر خوشتیپه است:dکه حرکت خاصی رو شاهد نبودیم:d

آخرین ویرایش:

iman0013

کاربر سایت
Aug 14, 2012
614
سلام.من بازی رو شروع کردم.فقط چون زبان بلد نیستم نمیفهمم چی میگن.:d
چرا توی کاخ کنترل شیخ فلان رو بدست میگیره؟
چرا اونجا که میره خونه دوستاش زندانی میکنن بدبخت رو؟

AM!R

کاربر سایت
Sep 10, 2011
5,059
نام
AmiR
سلام.من بازی رو شروع کردم.فقط چون زبان بلد نیستم نمیفهمم چی میگن.:d
چرا توی کاخ کنترل شیخ فلان رو بدست میگیره؟
چرا اونجا که میره خونه دوستاش زندانی میکنن بدبخت رو؟

برادرانه میگم بت سعی کن یک مقدار زبانت رو تقویت کنی بعد بری سراغ این بازی ، چون بخش ویژه ی بازی داستانشه ، تاثیر فهمت از شرایط روی تصمیماتت تاثیر
گذاره و ...
حتی اگه وقتش رو نداری یه جوری دایره لغاتت رو گسترش بده تا حداقل از زیرنویس انگلیسی یه چیزی بفهمی ؛
در غیر این صورت بازی هیچی برات نداره.

iman0013

کاربر سایت
Aug 14, 2012
614
برادرانه میگم بت سعی کن یک مقدار زبانت رو تقویت کنی بعد بری سراغ این بازی ، چون بخش ویژه ی بازی داستانشه ، تاثیر فهمت از شرایط روی تصمیماتت تاثیر
گذاره و ...
حتی اگه وقتش رو نداری یه جوری دایره لغاتت رو گسترش بده تا حداقل از زیرنویس انگلیسی یه چیزی بفهمی ؛
در غیر این صورت بازی هیچی برات نداره.

خیلی از لغات رو از همین بازی ها یاد گرفتم.
حالا نمیشه سوالامو جواب بدی؟=((

salar_dariush

کاربر سایت
Mar 14, 2011
4,372
بچه ها بازي چند نوع پايان داره ؟؟؟ راهنمايي كامل بازي رو كسي داره ؟؟؟
23 سکانس و 12 پایان

- - -ویرایش - - -

خیلی از لغات رو از همین بازی ها یاد گرفتم.
حالا نمیشه سوالامو جواب بدی؟=((

تویه اون کاخ یه سری مشخصات رو از تویه گاو صندوق شیخ به کمک آیدن بر میداره که بعدا میفهمی واسه چی بوده
تویه مراسمی هم که دوستانی نامردش زندانیش کردن ،یه چیزایی شنیده بودن که کارایه خاصی رو انجام میداده و واسه همین ازش خواستن که انجام بده حالا بستگی به تصمیم شما داره ولی در هر صورت زندانیش میکنن که میگفتن این فرد شوم و شیطانی و نفرین شده ای هستش و از این چیزا...

Morteza-1992

کاربر سایت
Nov 24, 2008
1,071
نام
مرتضی
23 سکانس و 12 پایان

- - -ویرایش - - -

تویه اون کاخ یه سری مشخصات رو از تویه گاو صندوق شیخ به کمک آیدن بر میداره که بعدا میفهمی واسه چی بوده
تویه مراسمی هم که دوستانی نامردش زندانیش کردن ،یه چیزایی شنیده بودن که کارایه خاصی رو انجام میداده و واسه همین ازش خواستن که انجام بده حالا بستگی به تصمیم شما داره ولی در هر صورت زندانیش میکنن که میگفتن این فرد شوم و شیطانی و نفرین شده ای هستش و از این چیزا...
ببخشيد يه راهنمايي انگليسي و فول بود براي heavy rain كه همه بازي و پايان هارو توضيح ميداد از اون براي اين بازي هم هست؟؟؟

- - -ویرایش - - -

اساتید
پایان های بازی رو و اینکه باید چه انتخابایی کرد تا اونارو دید رو برام لطف میکنید
با تشکر

Morteza-1992

کاربر سایت
Nov 24, 2008
1,071
نام
مرتضی
بچه ها يه سوال لطفا جواب بديد
بچه ها آخرين صحنه اي كه نشون ميده دختره ميره بالاي يه تپه در حاليي كه شهر ويرون شده يه چيزايي ميگه منظورش چي بود از اون حرفا ؟؟ ميگه من ديگه از مرگ نميترسم و دوباره چي چي ؟؟ ممنون ميشم بفرماييد

AminCharted

کاربر سایت
Jan 18, 2012
185
نام
امین
بازیش خیلی قشنگ بود یعنی خیلیاااا قسمت نشده بود تا الان بازی کنم که جدیدا رفتم تا آخرش
حتی به مراتب از heavy rain قشنگتر بود
استاد cage ممنونیم بابت بازی های زیبایی که میسازین :x

آخر بازی دو تا گزینه هست Life & Beyond من Life رو انتخاب کردم اگه کسی گزینه Beyond رو انتخاب کرده بگه که چه اتفاقی میوفته ممنون میشم

619

مدیر انجمن
Nov 23, 2007
6,178
نام
كسري
برنامه این هفته کلاس های نقد و تحلیل بازی
تحلیل ساخته‌های دیوید کیج
زمان: پنجشنبه 1 اسفند ماه؛ از ساعت 12 الی 14
مکان: شعبه شیخ بهایی مجتمع فنی تهران
خیابان شیخ بهایی- خیابان صائب تبریزی غربی- پلاک34 - شعبه شیخ‌بهایی (سینمای دیجیتال) مجتمع فنی تهران

شماره تماس: 88608530

49944243854978533636.jpg

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
برنامه این هفته کلاس های نقد و تحلیل بازی
تحلیل ساخته‌های دیوید کیج
زمان: پنجشنبه 1 اسفند ماه؛ از ساعت 12 الی 14
مکان: شعبه شیخ بهایی مجتمع فنی تهران
خیابان شیخ بهایی- خیابان صائب تبریزی غربی- پلاک34 - شعبه شیخ‌بهایی (سینمای دیجیتال) مجتمع فنی تهران

شماره تماس: 88608530

49944243854978533636.jpg
اوه اوه عجب بحثی بشود بحث فردا :bighug: یکم ملت داغ کنن فکر کنم کلاس رو به هم بریزن شروع کنن به پرتاب میز و صندلی :-s

اون انتخاب عکسی از بازی های کیج هم تو حلق بنده :x :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر