Beyond: Two Souls [پست اول تاپیک خوانده شود]

360xbox

کاربر سایت
Aug 9, 2009
562
نام
behzad

samiradin

کاربر سایت
Jan 26, 2012
1,994
نام
sami
سلام من تازه بازی رو شروع کردم اما یه مشکلی دارم تصویر بازی full screen نمیشه بالا و پایین تصویر هاله داره یه چندتا عکس گرفتم.کلا این بازی اینطوریه یا فقط من این مشکل و دارم
http://upload7.ir/images/13601680512923137258.jpg
http://upload7.ir/images/27611394103612109078.jpg
مدلشه.ماله منم همینجوری بود.میخوان یه کاری کنن آدم حس دیدن فیلم بهش دست بده تا انجام بازی:dالبته کارشونم درسته واسه این سبک بازیا

360xbox

کاربر سایت
Aug 9, 2009
562
نام
behzad
ممنون واقعا رو اعصاب بود فکر کردم کابلم یا tv مشکل داره:dیه حس خوبی داره انگار داری از شبکه سه سیما فیلم میبینی:d

Wąnda

Sacred Spirit
کاربر سایت
Dec 31, 2009
2,173
نام
حسین
ممنون واقعا رو اعصاب بود فکر کردم کابلم یا tv مشکل داره:dیه حس خوبی داره انگار داری از شبکه سه سیما فیلم میبینی:d
بهتره بگیم شبکه نمایش ، چون فیلم های مشطی میزاره:p:dولی بهترین بازی استاد کیج همون Heavy Rain بود به نظرم:|

TRUE WARRIOR

کاربر سایت
Aug 24, 2009
555
Heavy Rain يك بازي با سناريوي واقعي بود كه هر كسي خيلي راحت اون رو لمس مي كرد و خودش رو جزئي از بازي احساس مي كرد. مفاهيمي مثل احساس پدرانه چيزي فراي داستان هاي ماورائي هست و به ذات إنسان بر مي گرده و قطعا تجربش دوست داشتني تر ميشه.
هنر كيج اين بوده كه يك داستان ماورائي رو با روايت قوي و گاها گيج كننده، در سطح مفاهيم إحساسي واقعي ارائه داده كه حقيقتا قابل تحسينه.

snakemgs3

کاربر سایت
Oct 27, 2005
1,482
تو یکی از مرحله ها کاراکتر تو در گیر کرد و بازی سیو شد ، حالا هرچی بازی رو لود میکنم از همونجا میاد و کاراکتر نمیتونه حرکت کنه. اگر از تو منوی اصلی ، همین چپتر رو لود کنم روی سوی فعلی سیو می کنه. الان اگر چپتر رو لود کنم تکلیف انتخابهایی که تا الان داشتم چی میشه؟ تکلیف آخر بازی چی میشه ؟ لطفا بدون اینکه چیزی اسپویل بشه جواب بدید.

Elyas sun

کاربر سایت
Feb 23, 2012
686
نام
حمید رضا
منو بگید که به خاطر هوی رین کنسولو خریدم.با فارنهایت هیجانو درک کردم.با هوی رین عشق کردم.با ماورا بالای ابرا زندگی کردم.یعنی عاشق دیوید کیجم با کاراش:x
پلی4 رو به عشق خودش میخرم.یه بازی بده بیرون کشته جمع کنن پشتش.:d
هوی رین رو cut edition رو دارم.دلتون بسوزه ه ه ه ه:))

salar_dariush

کاربر سایت
Mar 14, 2011
4,372
تو یکی از مرحله ها کاراکتر تو در گیر کرد و بازی سیو شد ، حالا هرچی بازی رو لود میکنم از همونجا میاد و کاراکتر نمیتونه حرکت کنه. اگر از تو منوی اصلی ، همین چپتر رو لود کنم روی سوی فعلی سیو می کنه. الان اگر چپتر رو لود کنم تکلیف انتخابهایی که تا الان داشتم چی میشه؟ تکلیف آخر بازی چی میشه ؟ لطفا بدون اینکه چیزی اسپویل بشه جواب بدید.

از اول همون چپتر شروع کنن.دوباره باید انتخاب هایی رو که انجام دادی انجام بدی(یا اینکه اگه دوست داری عوضشون کنی)

salar_dariush

کاربر سایت
Mar 14, 2011
4,372
دوستان آپدیتهای بازی مربوط به چی هست ؟؟
من هنوز آپدیتش نکردم
اگه منظورت از آپدیت محتویات نسخه اسپشیال ادیشنه که چهار تااز ویدئو های ساخت بازی رو داره+چهار تا از سوند تراک های زیبای بازی+30 دقیقه مرحله رکورد زنی+چهارتا آواتار نایس

salar_dariush

کاربر سایت
Mar 14, 2011
4,372
انتخاب های چپتر های قبلی چی؟ قاعدتا باید روی آخر بازی اثر داشته باشه.

اگه همون روند قبلی رو بری(یعنی انتخاب هایی که قبلا زدی)رو بزنی (تا همون جایی که رفته بودی)مشکلی نداره.منظورم اینه از اون به بعدش سرونشت بازی رو میتونی در دستت داشه باشی

- - -ویرایش - - -

منظورم کدهای بازی نیست .
آپدیتهایی رو میگم که وقتی دیسک رو تو دستگاه میزاریم و میخواد که بازی رو آپدیت کنه

بازی آپدیت آنلاین نداره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر