Beyond: Two Souls [پست اول تاپیک خوانده شود]

ehsanofwar

کاربر سایت
Dec 11, 2011
353
نام
احسان
حالا اين رو كه برا مزاح گفتي ولي كيج يكي از تفاوتاش اينه كه تو بازي به شما بيشترين اختيار ممكن رو ميده و چيزي رو به شما تحميل نمي كنه!حالا بسته به تفكراتت خودت هستي كه تصميم مي گيري!

اقا مثله اینکه منظورمو اشتباه گرفتی !!
من گفتم که شما بازیرو که گرفتی بیا توی این تاپیک بگو که صحنه هاش چجورینو کجا های بازی صحنه داره . ...
اصلا من درباره کیج حرفی زدم ؟؟؟

erfan.n

کاربر سایت
Jan 5, 2013
59
نام
erfan
حالا اين رو كه برا مزاح گفتي ولي كيج يكي از تفاوتاش اينه كه تو بازي به شما بيشترين اختيار ممكن رو ميده و چيزي رو به شما تحميل نمي كنه!حالا بسته به تفكراتت خودت هستي كه تصميم مي گيري!​

چه غیرتی!! :o
زنت که نی عزیز، چرا میزنی احسانو؟!؟!؟!:d

Mehdi Cage

Valar Morghulis
کاربر سایت
Dec 8, 2011
4,989
نام
مهدی
اقا مثله اینکه منظورمو اشتباه گرفتی !!
من گفتم که شما بازیرو که گرفتی بیا توی این تاپیک بگو که صحنه هاش چجورینو کجا های بازی صحنه داره . ...
اصلا من درباره کیج حرفی زدم ؟؟؟
نه من چيزي نگفتم منظورتم فهميدم.منظورم اينه كه مسلما مي توني رد كني اگه خواستي! يني دل به خواه هست .دارم ميگم اينم يكي از مزيتاي كيج هست كه وادارت نمي كنه به انجام كاري همين.بد رسوندم مطلب رو:d البته شايدم نظرش عوض شد.چشم من شخصا ميام اينجا الرت ميدم :d

آخرین ویرایش:

mr_sasma

کاربر سایت
Mar 6, 2011
276
نام
سیّد!
یه موضوعی الان توجه منو جلب کرد که باعث نگرانیم شد! اگه به اول تریلرهای Beyond نگاه کنید یا به سایت بازی برید، می بینید که این بازی توسط سیستم رده بندی PEGI در رده 16 سال به بالا قرار گرفته. در صورتی که Heavy Rain در سیستم PEGI رده 18 سال به بالا رو گرفته بود. می خوااستم بگم نکنه برای منطقه اروپا بازی رو سانسور کرده باشن! مثل TLoU که برای اروپا سانسور شده بود یا خود Heavy Rain که برای فرانسه نسخه سانسور شده Edition Modifiée رو زده بودن که از PEGI رده 16 سال به بالا رو گرفته بود.
هنوز ESRB بازی رو رده بندی نکرده که بشه با آمریکا مقایسه کرد اما سیستم OFLC استرالیا به بازی رده R18 رو داده که این قضیه رو شک برانگیزتر می کنه.
این قضیه فکرمو مشغول کرده. نظر شما چیه؟

آخرین ویرایش:

ehsanofwar

کاربر سایت
Dec 11, 2011
353
نام
احسان
یه موضوعی الان توجه منو جلب کرد که باعث نگرانیم شد! اگه به اول تریلرهای Beyond نگاه کنید یا به سایت بازی برید، می بینید که این بازی توسط سیستم رده بندی PEGI در رده 16 سال به بالا قرار گرفته. در صورتی که Heavy Rain در سیستم PEGI رده 18 سال به بالا رو گرفته بود. می خوااستم بگم نکنه برای منطقه اروپا بازی رو سانسور کرده باشن! مثل TLoU که برای اروپا سانسور شده بود یا خود Heavy Rain که برای فرانسه نسخه سانسور شده Edition Modifiée رو زده بودن که از PEGI رده 16 سال به بالا رو گرفته بود.
هنوز ESRB بازی رو رده بندی نکرده که بشه با آمریکا مقایسه کرد اما سیستم OFLC استرالیا به بازی رده R18 رو داده که این قضیه رو شک برانگیزتر می کنه.
این قضیه فکرمو مشغول کرده. نشر شما چیه؟

اتفاقا قبل از اینکه پست شما رو بخونم تریلر رو نگاه کردم و به 16 مشکوک شدم !
نشری ندارم :d

Sɯαsƚikα

April 26 , 2016
کاربر سایت
Jan 2, 2013
4,620
نام
peɪmɑːn
این قضیه فکرمو مشغول کرده. نشر شما چیه؟
نظرـه من اینه که باید سعی کرد ریجن 1 بازی رو گیر آورد :d

sajadkh

کاربر سایت
Jul 28, 2012
2,181
نام
Sajjad
اره واقعا ادمو تو شک میندازه یکی رده بندی سن رو میزنه 18 سال یکی میزنه 16 سال

هنوز ESRB که سن رو مشخص نکرده فعلا صبر کنیم تا اون اعلام کنه بعد مطمئن میشیم

حالا یه کار دیگه هم میتونیم بکنیم صبر کنیم تا ESRA اعلام کنه خخخخ
:d

آخرین ویرایش:

ehsanofwar

کاربر سایت
Dec 11, 2011
353
نام
احسان
اقا اصلا این بحثو تمومش کنیم زشته بخدا :d
------------
ولی انصافا دیوید کیج خیلی تخیلات خوبی داره داستان واقعا عالیه !

rosgod

کاربر سایت
Aug 19, 2012
1,299
اقا من رفتم تریلرها رو دیدم اولا اصلا صحنه ی اون جوری نداشت که گفتین +18 ولی انصافا بازی خیلی زیبا است من موندم چرا واسه ps3 پرت شده با این گرافیک خیلی خوشحالم که ps3 دارم و میتونم این بازی زیبا رو بازی کنم :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر