Beyond: Two Souls [پست اول تاپیک خوانده شود]

mr_sasma

کاربر سایت
Mar 6, 2011
276
نام
سیّد!
امیدوارم مثل گاو 3 صحنه ی اه اوه نداشته باشه بوسیدن که معمولیه!!

اصلاً روش حساب نکن. اینا همیشه پایه ثابت بازی های کیج بوده. از Omikron: The Nomad Soul گرفته تا Fahrenheit و Heavy Rain. البته تا حالا هیچ کدوم به اندازه Fahrenheit جزئیات نداشتن! به هر حال فقط می شه امیدوار بود که توی Beyond خیلی جزئیات نداشته باشه!

Sɯαsƚikα

April 26 , 2016
کاربر سایت
Jan 2, 2013
4,620
نام
peɪmɑːn
اصلاً روش حساب نکن. اینا همیشه پایه ثابت بازی های کیج بوده. از Omikron: The Nomad Soul گرفته تا Fahrenheit و Heavy Rain. البته تا حالا هیچ کدوم به اندازه Fahrenheit جزئیات نداشتن! به هر حال فقط می شه امیدوار بود که توی Beyond خیلی جزئیات نداشته باشه!

اگر قراره به پیشبرد و باورپذیری داستان و شخصیت ها کمک کنه جزئیات هم داشته باشه بد نیست :d

آخرین ویرایش:

Muse

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,273
نام
عارف
اولش خودمو برای یه بازی خوب آماده کرده بودم ! بعد از حرفای کیج و چند تا تریلر و ... در حد بهترین بازی سال روش حساب کردم اما الان دیگه باید بگم بچه های تاپ چارت تاریخ باید خودشونو آماده کنن , کیج میخواد نشون بده دنیا دست کیه ...

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
جریان این تریلر 35 دقیقه ای چیه!؟؟! :|
مگه به غیر از اون 2 دقیقه و 42 ثاینه ای چیز دیگه ای هم دادن!؟!:-/

اگه این 35 دقیقه واقعی باشه بعداً حسابی مورد عنایتشون قرار میدم :| :D

Red Dev!ls

کاربر سایت
Apr 2, 2013
1,595
نام
وحید

تو اول بیا اینجو به من بگو چرا تو این امضای کذاییت خبری از Beyond نیست بعدا بهت میگم جریان این 35 دقیقه چی هست :|:d

Sɯαsƚikα

April 26 , 2016
کاربر سایت
Jan 2, 2013
4,620
نام
peɪmɑːn

تو tribeca film festival یه نمایش ویژه داشته عوامل اصلی ـه کار هم اونجا حضور داشتن از جمله الن جان :d

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
تو اول بیا اینجو به من بگو چرا تو این امضای کذاییت خبری از Beyond نیست بعدا بهت میگم جریان این 35 دقیقه چی هست :|:d
برای اینکه اون موقع که داشتم این امضا رو درست میکردم هنوز Willem Dafoe به پروژه بازی اضافه نشده بود ، و مجبور بودم اوجوری عکس اون خانومه دختره رو بگذارم ، که خب عــــــمراً :-"
اون رو بگذارم کنار اِلی !؟!!؟ :-o اصلاً حرفش هم نزن [-(
تو tribeca film festival یه نمایش ویژه داشته عوامل اصلی ـه کار هم اونجا حضور داشتن از جمله الن جان :d
اون که 1 ساعت بود نه 35 دقیقه :D

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,295
نام
امیر حسین
مطمئن نیستم، ولی فکر کنم 20 دقیقه ی اول بازی رو نشون دادن! :d
نمیدونم کجا خوندم، ولی چنین چیزی به چشمم خورد امروز :-" شایدم توهم بوده باشه! :d

چرا این ها اینجوری میکنن!؟!؟؟!
yahoo_22.gif
مثل اینکه همون 35 دقیقه ـست که ملت میگن :d من توهم زده بودم مثل اینکه :d

آخرین ویرایش:

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
آخرین ویرایش:

Sɯαsƚikα

April 26 , 2016
کاربر سایت
Jan 2, 2013
4,620
نام
peɪmɑːn
منبع آوردم :d همون 35 دقیقه بوده
After seeing a 35 minute screening of Beyond: Two Souls at the Tribeca Film Festival
it was clear that something had changed
The acting is worlds better than that of Heavy Rain
منبع : گیم اینفورمر /:)

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,632
نام
محمد
ویدئو گیم پلی 35 دقیقه ای رو نگاه کردم، بازی دقیقا همون حس و حال Indigo Prophecy رو داره که واسه من واقعا عالیه. بخش Adventure بازی به نظر خیلی جالب میاد و راه های مختلفی واسه انجام کارهای مورد نظر وجود داره. مثلا واسه پرت کردن حواس یه نفر میشه سطل آشغال جلوش رو خراب کرد یا اینکه مستقیم رفت تو شکمش :biggrin1: بخش QTE بازی تغییرات زیادی داشته که نمیشه دقیق در موردش نظر داد، یعنی یه سری جاها که دکمه ای نیست و تصویر آهسته میشه و خودمون باید یه دکمه رو بزنیم، خیلی جاها هم به نظر میاد یه صحنه خیلی طولانی بدون هیچ QTE ـی میگذره که یه کم تو ذوقم زد :biggrin1: البته تا خودم بازی نکنم دقیقا نمی تونم در این مورد نظر بدم. موسیقی واقعا شاهکاره، خصوصا یه سری جاهای مهم که موسیقی با روح و روان آدم بازی میکنه! بار احساسی بازی خیلی بالاست، از همون اوایل بازی مشخصه که صحنه های غمناک و تاثیرگذار تو بازی زیاد می بینیم، پس از الان به فکر خرید دستمال کاغذی واسه پاک کردن اشک هاتون باشید :biggrin1: روند سینمایی بازی بی نظیره و یه سری جاها که گیم پلی هم هست و خودتون دارید شخصیت اصلی رو کنترل می کنید حس سینمایی فوق العاده ای داره که من تو هیچ بازی همچین چیزی رو با این کیفیت ندیدم. فقط بازی بیش از حد رفته طرف فیلم های هالیوودی، تو اسپویلر میزارم:
صحنه ای به دنیا آوردن بچه دقیقا شبیه به همچین چیزی تو Children of Men بود و بدون تعارف بگم حالم به هم خورد! به نظر من کیج یه کم داره تو این قضیه افراط میکنه، امیدوارم از این بدترش رو نبینیم :biggrin1:
در کل نظرم نسبت به بازی خیلی مثبته، فقط مشکلم با اون قضیه داخل اسپویلر بود که احتمال میدم بازم سکانس های شبیه به این تو بازی داشته باشیم که برای من خیلی جالب نیست. ولی با فضاپردازی بازی بیش از حد حال کردم :biggrin1: داستان بازی هم به نظر میاد خیلی عمیق تر از Heavy Rain باشه و از این نظر احتمالا با یه چیز عالی طرف هستیم. گیم پلی هم اگه اون بخش های QTE مشکلی نداشته باشه خیلی جالب و عالی به نظر میاد، موسیقی هم که هیچی اصلا حرفش رو نزن :D تو بخش گرافیک هم که دوستان گفتنی ها رو گفتن. من کاری به نظر منتقدین و اینا ندارم، به شخصه با همچین عناوینی به شدت حال میکنم :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر