Beyond: Two Souls [پست اول تاپیک خوانده شود]

Mehdi Cage

Valar Morghulis
کاربر سایت
Dec 8, 2011
5,002
نام
مهدی
ای بی احساس هایی که این شاهکار رو برای خودتون اسپویل میکنید...بدانید و اگاه باشید که حتما مورد غضب خداوند قرار خواهید گرفت:bighug:
اصلا فکرشم نمی تونم بکنم دو مرحله بازی رو قبل بازی تجربه کنم:-s :D

armintn

کاربر سایت
Jan 11, 2012
1,618
نام
Armin
همین الان دمو رو تموم کردم . ینی وصف کردن حسی که داشتم خیلی سخته . فقط اینو بگم که هنوز هیچ بازی نسل بعدی ندیدید که بتونه ازلحاظ بصری باهاش رقابت کنه . همین و بس

AM!R

کاربر سایت
Sep 10, 2011
5,076
نام
AmiR
ای بی احساس هایی که این شاهکار رو برای خودتون اسپویل میکنید...بدانید و اگاه باشید که حتما مورد غضب خداوند قرار خواهید گرفت:bighug:
اصلا فکرشم نمی تونم بکنم دو مرحله بازی رو قبل بازی تجربه کنم:-s :D

مهدی جان ، همچین گناه کبیره ای نیست! فکر کن بازی اومده ، یه کم بازی میکنی و بعد یه هفته دیگه ادامشو میری:bighug:

دموی قابل بازی چند دقیقه طول میکشه بازی کردنش؟

Last edited by a moderator:

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,959
نام
malek
وای وای اجب چیزی بود لامصب.فقط میتونم بگم همه انحصاری های سونی یه طرف اینم یه طرف.بدون شک بهترین بازی نسل انتخاب میشه(الان هایپم خوابیده و در کمال صحت و سلامت دارم تایپ میکنم:d).داداشم که اصلا با گیم و فیلم میونه نداره بعد اینکه دمو تموم شد بهم گفت چرا ادا در میاری خب بقیش و بزار ببینیم:d
یه صحنه داشت که بعدا ازش عکس میزارم تو ویدئوهای نسل جدید هم همچین چیزی ندیده بودم.یارو موتور 1000 پلیس رو دزدید و تو شب بارونی و منطقه جنگلی واسه خودش صفا میکرد

david%20cage_0.jpg

:bighug::bighug::bighug::bighug::bighug::bighug::bighug::bighug::bighug:

barney stinson

کاربر سایت
Aug 8, 2012
3,114
نام
شایان
حق داریم به دیوید کیج لفب استاد رو بدیم من همین الان دمو رو تموم کردم یعنی من حاضرم به خاطر 2 تا بازی که beyond و heavy rain باشن هر کاری بکنم با موزیک beyond که اصلا میشه زندگی کرد .
وقتی منو اولش رو دیدم بعد هم توی اون تریلر بدبختی های جودی رو دیدم یاد heavy rain افتادم بعدشم اشک توی چشمام جمع شد یعنی ناجور روم تاثیر گذاشت

slipkboy

Apollo 13
Loyal Member
Mar 3, 2009
3,916
نام
محمد. تـ
واقعاً افکت ها و تقریباً خود گرافیک بازی کم از عناوین لانچ نسل بعد نداشت.
حتی من از TLoU هم حس میکنم گرافیکش بیشتر بود. البه یه ***** خاص برای تصویر انتخاب شده بود، اما باز هم وقتی زوم میکردی گرافیک عالی بود.
گیم پلی هم که دیگه رد کرده بود شده بود "مووی پلی" همه چیز در راستای القای مناسب حس سینمایی از بازی حذف شده بود. راضی بودم ازش.

barney stinson

کاربر سایت
Aug 8, 2012
3,114
نام
شایان
واقعاً افکت ها و تقریباً خود گرافیک بازی کم از عناوین لانچ نسل بعد نداشت.
حتی من از TLoU هم حس میکنم گرافیکش بیشتر بود. البه یه ***** خاص برای تصویر انتخاب شده بود، اما باز هم وقتی زوم میکردی گرافیک عالی بود.
گیم پلی هم که دیگه رد کرده بود شده بود "مووی پلی" همه چیز در راستای القای مناسب حس سینمایی از بازی حذف شده بود. راضی بودم ازش.
اتفاقا منم بعضی جاها حس میکردم تا حالا بازی با این گرافیک ندیدم بعدش tlou میومد تو ذهنم ولی بازم انگشت به دهن موندم

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
باوو ما رو انقد جوگیر نکنید الان میرم خودمو از پنجره پرت میکنم پایینا !! :d
چه فشاری دارم تحمل میکنم من با بازی نکردن دمو !! :d

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,959
نام
malek
یادم رفته بود در مورد موزیکش حرف بزنم:dفقط موزیکش تک تک سلول های حسی بدنم رو تحت تاثیر قرار داده بود خصوصا موزیک اصلیش.بچه ها دارن تو تاپیک http://forum.bazicenter.com/thread82542/page14/ در مورد مقایسه گرافیک PC و کنسول بحث میکنن اما اگه هر کدومشون فقط این تک دمو رو تجربه کنن دیگه با هم دوست میشن:d
گرافیک فراتر از نسل و بهتر از عناوین لانچ نسل بعد.موزیک دیوانه کننده.گیم پلی سینمایی و در آخر داستان فوق العاده جذاب(فقط همین داستان دمو واسه یه قوطی کافیه).فقط بدونید که tlou در برابر این حرفی برا گفتن نداره.هر کی هم که فکر میکنه دارم زیادی بزرگش میکنم حتما دمو رو امتحان کنه.
ا
عکسارو هم میزارم بزودی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر