Beyond: Two Souls [پست اول تاپیک خوانده شود]

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,831
نام
مرتضی
سبك بازي چطوريه؟OPEN WORLD RPG FPS?

بازی یه سبک جدید داره که خود کیج اون رو خلق کرد به قول خود استاد که در باره این سبک میگن یک «درام تعاملی» هست!! این بازی هم همین سبک رو داره ولی بهبود یافته
نمیدونم HR رو بازی کردی یا نه ولی اگه بازی نکردی چند تا ویدیو گیم پلی ببین حدودا متوجه میشی این سبک رو

.:Joel:.

کاربر سایت
Jul 17, 2012
603
نام
دانيال
حالا با اين اتفاقي كه افتاده به سر اهنگ beyond چي مياد؟؟
واقعاً هر وقت موسيقي زيبا وگوشنواز باران سنگين رو ميشنوم يه جور احسا س ناميدي و غم در دنياي مدرن بهم دست ميده اين اهنگ مونس هميشگي من تو مترو ست.

آخرین ویرایش:

mr_sasma

کاربر سایت
Mar 6, 2011
276
نام
سیّد!
تاریخ انتشار بازی لیک شد!
آقا من الان اینجا تاریخ انتشار Beyond: Two Souls لیک شد | وب سایت خبری ، تحلیلی بازی های کامپیوتری | گیمفا رو خوندم، شاخ در آوردم. 5 آوریل فکر کنم بشه 17 فروردین. یعنی درست یک ماه قبل از THE LAST OF US.
خدایا تو این گرونی چقدر خرج افتاد رو دستمون! 3 تا انحصاری خفن، اونم پشت سر هم! این سونی رو هم جو گرفته ها. احتمالا می خواد قبل از معرفی PS4 هر چی داره بده تو بازار تا معرفی PS4 روی فروش بازیها تاثیر نذاره.

g.o.w

کاربر سایت
Apr 27, 2006
10,278
نام
arman
تاریخ انتشار بازی لیک شد!
آقا من الان اینجا تاریخ انتشار Beyond: Two Souls لیک شد | وب سایت خبری ، تحلیلی بازی های کامپیوتری | گیمفا رو خوندم، شاخ در آوردم. 5 آوریل فکر کنم بشه 17 فروردین. یعنی درست یک ماه قبل از THE LAST OF US.
خدایا تو این گرونی چقدر خرج افتاد رو دستمون! 3 تا انحصاری خفن، اونم پشت سر هم! این سونی رو هم جو گرفته ها. احتمالا می خواد قبل از معرفی PS4 هر چی داره بده تو بازار تا معرفی PS4 روی فروش بازیها تاثیر نذاره.

سایت ps canada
زده 05.2103

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر