Beyond Good & Evil 2 و I Am Alive در دست ساخت

Sweet Jesus

کاربر سایت
Oct 11, 2007
3,036
نام
امیر آزاد
در گفتگو با سایت فرانسوی GameKult، مدیر بخش فرانسه Ubisoft تایید کرد که Beyond Good and Evil هنوز در دست ساخت است.
همچنین امروز تایید شد که بازی I Am Alive برای طراحی دوباره بازی در سال مالی جاری یوبی‌سافت منتشر نمی‌شود و تا سال 2011 عقب افتاده است. به گفته یکی از مدیران یوبی، این بازی کاملا دوباره طراحی خواهد شد و از موتور گرافیکی Splinter Cell Conviction استفاده خواهد کرد.
beyond-good-evil-2-unofficial-title-Jade_and_her_alien_pig_friend_Pey_J.jpg

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
از اول قرار بود انسل بسازه و چون توی استودیو Ubisoft Montpellier حتما توش کاره ای هست همانطور که از همون اول به عنوان طراح اصلی بازی انتخاب شده بود.
دقیقا متوجه نشدم چی گفتی !! ولی فک کنم منظورت اینه که انسل طراح اصلی بازیه ؟ اره ؟
ولی اصلا اعلام نشده انسل داره روی B G&E 2 کار میکنه ! یعنی هنوز حتی یه شات هم از بازی بیرون نیومده که بفهمیم اصلا این بازی پدر مادر داره یا نه یا ساخته میشه یا نه ! اگه از E3 تا حالا انسل طراح اصلی بازی بود تا حالا یه چیزی نشون میدادن !

619

مدیر انجمن
Nov 23, 2007
6,178
نام
كسري
دقیقا متوجه نشدم چی گفتی !! ولی فک کنم منظورت اینه که انسل طراح اصلی بازیه ؟ اره ؟
ولی اصلا اعلام نشده انسل داره روی B G&E 2 کار میکنه ! یعنی هنوز حتی یه شات هم از بازی بیرون نیومده که بفهمیم اصلا این بازی پدر مادر داره یا نه یا ساخته میشه یا نه ! اگه از E3 تا حالا انسل طراح اصلی بازی بود تا حالا یه چیزی نشون میدادن !
ساعت خواب قربان :D
انسل بعد از معرفی بازی سه تا مصاحبه مختلف داشته درباره بازی و منبع الهاماتش.

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
به خاطر این هست که هنوز توی مرحله پیش تولید هست و یکم طول می کشه تا عکس و تریلر هاش بیاد.
همین طی مراحل تولید در این بازی خیلی جالبه ! من الان رفتم مصاحبه ها از روز انونس بازی تو UbiDays 2008 دیدم ! بازی May 2008 انونس شده ! بعد انسل تو همون می 2008 مصاحبه کرده با Jeux Video Magazine فرانسه گفته : بازی تو مرحله ی پیش تولید هست ! ( می 2008 )
بعد در تاریخ دسامبر 2008 دوباره انسل مصاحبه کرده با VGL گفته : بازی الان 1.5 ساله در حال تولیده !!! و در این مدت دست اونها کاملا از طرف Ubi باز بوده !!
May 2009 دقیقا یک سال بعد از انونس بازی ، CEO شرکت Ubi میگه : ما تازه داریم پروژه ی ساخت بازی رو استارت میزنیم و دلمون نمیخواد یه همچین IP رو رها کنیم !
الان ژانویه ی 2010 هست دوباره اعلام میشه بازی تو پیش تولیده !
کلا تبدیل به جک شده !

619

مدیر انجمن
Nov 23, 2007
6,178
نام
كسري
همین طی مراحل تولید در این بازی خیلی جالبه ! من الان رفتم مصاحبه ها از روز انونس بازی تو UbiDays 2008 دیدم ! بازی May 2008 انونس شده ! بعد انسل تو همون می 2008 مصاحبه کرده با Jeux Video Magazine فرانسه گفته : بازی تو مرحله ی پیش تولید هست ! ( می 2008 )
بعد در تاریخ دسامبر 2008 دوباره انسل مصاحبه کرده با VGL گفته : بازی الان 1.5 ساله در حال تولیده !!! و در این مدت دست اونها کاملا از طرف Ubi باز بوده !!
May 2009 دقیقا یک سال بعد از انونس بازی ، CEO شرکت Ubi میگه : ما تازه داریم پروژه ی ساخت بازی رو استارت میزنیم و دلمون نمیخواد یه همچین IP رو رها کنیم !
الان ژانویه ی 2010 هست دوباره اعلام میشه بازی تو پیش تولیده !
کلا تبدیل به جک شده !
100 درصد اینها بازی را ساختند تا یک جایی بعد Ubi خوشش نیومده گفته دوباره بسازید. دقیقا مثل SC و I Am Alive .

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
توی یکی از مصاحبه حتی صحبت تغییر اسم بازی بود.اونجور که من دیدم هیاهو برای اومدن شماره 2 بین گیمر ها کم نیست و خیلیا منتظر شماره دوم هستن.

only_crysis

کاربر سایت
Apr 21, 2009
1,693
نام
مازیار
همین امروز فرداست که خبر ورشکستگی یوبی رو بدن:-"
ولی خیلی عجیبه!همون یه تیکه که به عنوان BGE II لیک شده بود به نظرم انقدر پتانسیلش رو داشت که تا مرز رسدن به یه بازی کامل برسه.حالا سوال اینه که یوبی چه چیز بدی تو این بازی و همچنین IMA دیده که پروژه ها رو ریستارت کرده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر