Beyond Good & Evil 2 و I Am Alive در دست ساخت

Sweet Jesus

کاربر سایت
Oct 11, 2007
3,036
نام
امیر آزاد
در گفتگو با سایت فرانسوی GameKult، مدیر بخش فرانسه Ubisoft تایید کرد که Beyond Good and Evil هنوز در دست ساخت است.
همچنین امروز تایید شد که بازی I Am Alive برای طراحی دوباره بازی در سال مالی جاری یوبی‌سافت منتشر نمی‌شود و تا سال 2011 عقب افتاده است. به گفته یکی از مدیران یوبی، این بازی کاملا دوباره طراحی خواهد شد و از موتور گرافیکی Splinter Cell Conviction استفاده خواهد کرد.
beyond-good-evil-2-unofficial-title-Jade_and_her_alien_pig_friend_Pey_J.jpg

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
جان خودم این ubi مغز خر خورده!
5-6 سال ملت رو سر conviction سرکار گذاشت اخر سر هم دوباره از اول ساختش!
این بار اومدن همون بلا رو سر I A A بیارن!ول کنید بابا!!!!

از یکطرف حال میکنیم به فکر مشترین- از یکطرف هم میگیم گند زدن و نمیخوان رو کنن

اون BGE2 رو معلوم نشد میسازن ،کنسل شد!چی شد اخر!

SOL!D 5NAK3

کاربر سایت
Jul 26, 2008
2,674
نام
meyti
JADE RAYMOND & I am Alive
jade R نمي سازتش يه موقعي شايعه بود.
جید ریموند کیه دیگه؟
اسم دختره تو BGE جید بود ولی جید ریموند تهیه کننده AC بود.
منظور دوستمون اين بود كه :
ايولا i am alive رو jade R ميسازه.

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
چون به نظر میرسه Beyond Good and Evil 2 توسط میشل انسل ساخته نمیشه من شک دارم که اصلا ساخته بشه ! یه tech Demo هم قبلا از بازی Leak شد تو U tube هم بازدید بسیار بالایی داشت که اکثرا اعتقاد داشتن Real Time یا In Game Engine هست ( همونی که Jade داشت فرار میکرد از تو خونه ها و ساختمون ها ) . یعنی اگه Ubi بتونه یه بازی در حد اون دمو بسازه من حاضرم اصلا میشل انسل رو بازی کار نکنه !!
البته اون تیزری هم که فقط Pey j رو نشون تو E3 هم من حدس میزنم چون Jade رو نشون نداد یه منظور هایی داشت ! کلا امیدوارم Ubi اینو خیلی بهتر از تصوراتم در بیاره !

• Like
Reactions: 3line

slipkboy

Apollo 13
Loyal Member
Mar 3, 2009
3,916
نام
محمد. تـ
ساخت هر 2 بازی تایید شده. و در سال مالی 2011 میان یعنی از فروردین 89 تا فروردین 90. AC 3 برایه همین سال مالی هست اخبار AC3 را در تاپیکش بخونید من محض اطلاع گفتم.

• Like

619

مدیر انجمن
Nov 23, 2007
6,178
نام
كسري
چون به نظر میرسه Beyond Good and Evil 2 توسط میشل انسل ساخته نمیشه من شک دارم که اصلا ساخته بشه !
از اول قرار بود انسل بسازه و چون توی استودیو Ubisoft Montpellier حتما توش کاره ای هست همانطور که از همون اول به عنوان طراح اصلی بازی انتخاب شده بود.

• Like

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,825
نام
نـــــــویـــــــــد
اين خدابيامرز I AM ALIVE رو 2 سال پيش يه تريلر ازش ديديم يه قوطي آب دستش بود بعد يه سري آدم افتادن دنبالش ديگه همون جوري موند :biggrin1:

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
بعد از اینهمه مدت فقط همین!لااقل یه وعده ای چیزی میداد دلمون خوش باشه
They are still in production every two ...
فقط امیدوارم که بعد از یه سال نیان کنسلش کنن
چون به نظر میرسه Beyond Good and Evil 2 توسط میشل انسل ساخته نمیشه من شک دارم که اصلا ساخته بشه ! یه tech Demo هم قبلا از بازی Leak شد تو U tube هم بازدید بسیار بالایی داشت که اکثرا اعتقاد داشتن Real Time یا In Game Engine هست ( همونی که Jade داشت فرار میکرد از تو خونه ها و ساختمون ها ) . یعنی اگه Ubi بتونه یه بازی در حد اون دمو بسازه من حاضرم اصلا میشل انسل رو بازی کار نکنه !!
البته اون تیزری هم که فقط Pey j رو نشون تو E3 هم من حدس میزنم چون Jade رو نشون نداد یه منظور هایی داشت ! کلا امیدوارم Ubi اینو خیلی بهتر از تصوراتم در بیاره !
مطمئنا اگه BG&E2 ساخته بشه انسل توش دخیل هست.فقط چون هیچ خبری ازش نیست دقیقا مشخص نیست که توی ساخت بازی هست یا نه
در مورد تیزر هم به نظر من حرکت دوربین خودکار بود و برای ایجاد هیجان بالا توی دمو اونجوری ساخته شده
و در مورد تریلر اگه توجه کنید اولش می نویسه 1 the pig
به نظر من قرار بوده شماره های بعدیه تریلر در مورد کارکتر های دیگه باشه و چیز خاصی برای پنهان کردن وجود نداشت

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر