benchmark zone سیستم شما

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
اينم بنچمارك سيستم فوق العاده خفن من :d
البته من به همون اولي راضيم!!

[
bbac19a6a887.jpg
/SPOILER]

اينم دوميش كه به ما نيومده:d
23650dd05605.jpg

amir2100

Tech Team
کاربر سایت
Sep 28, 2011
457
نام
امیررضا
شما که گفتید در آخرین تنظیمات...
من در آخرین تنظیمات ممکن و در رزولوشن 1920*1080 , 28.5 فریمم بود حالا شما بگیرید ببینید چند فریم میده...

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
اینم بنچمارک جدید از unigine 2.5 (استاندارد تنظیم هم برای اکثر سایت ها هست):

---------- نوشته در 08:11 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:56 PM ارسال شده بود ----------

این دو سایتم برای مقایسه می ذارم می تونید باهاش سیستمتون رو بسنجید:

ASUS GTX580 MATRIX Review � Page 10 - Testing: Unigine 2.5 - Overclockers Club

EVGA GeForce GTX 580 Classified: Overclocked | EVGA,GeForce GTX 580,Classified,Overclocked,Benchmark,Performance,Tests,Austin Downing,EVGA GeForce GTX 580 Classified: Overclocked Benchmark Performance Tests by Austin Downing

Downing,EVGA GeForce GTX 580 Classified: Overclocked Benchmark Performance Tests by Austin Downing

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,945
نام
حسین
اینم بنچمارک جدید از unigine 2.5 (استاندارد تنظیم هم برای اکثر سایت ها هست):

---------- نوشته در 08:11 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:56 PM ارسال شده بود ----------

این دو سایتم برای مقایسه می ذارم می تونید باهاش سیستمتون رو بسنجید:

ASUS GTX580 MATRIX Review � Page 10 - Testing: Unigine 2.5 - Overclockers Club

EVGA GeForce GTX 580 Classified: Overclocked | EVGA,GeForce GTX 580,Classified,Overclocked,Benchmark,Performance,Tests,Austin Downing,EVGA GeForce GTX 580 Classified: Overclocked Benchmark Performance Tests by Austin Downing

Downing,EVGA GeForce GTX 580 Classified: Overclocked Benchmark Performance Tests by Austin Downing

رسما ترکوندی عجب فریمی گرفتی پسر ایول :-o

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
شاخ غول رو نشکسته که ! تسلیشن رو normal هست !=)) تو هم بزاری رو نرمال از نوژن فریم هات بیشتر میشه :d

شما هم بزار روی نرمال ببینیم چی می شه:d لینکی که گذاشتم دقیقا با همین تنظیمات برای asus maxiums گرفته شده که 42 شده:d
این هم بالاترین تنظیمات ممکن که شاخ evga c oc هم شکونده:d لینک دومی گذاشتم

تازه لینک دومی 4x aa هست برای من 8x aa

آخرین ویرایش:

Nostradamus

کاربر سایت
Nov 16, 2011
185
نام
هرکول پوآرو
خب بهت تبریک میگم ! این همه اورش کردی فقط برای 3 فریم بیشتر !!!!!!!!... !=)) .

خودتو بکشی هم جفت کارت هات به اندازه ی کارت 580 پرفورمنس نمیده :d . خودتو خسته نکن .:))

در ضمن ی 3dmark vantage و 3dmark 11 هم بگیر وقتی سیستمت blue screen داد متوجه عمق اور پذیری کارت هات میشی . :))
امتیازاش هم بزار همینجا .

و طبق آخرین لینکی که گذاشتی کارت من که core clock ش 940 نیست و 3042 مگ هم رم نداره با اون EVGA GTX 580 Classified Overclocked فقط 0.4 فریم فرقشه ! لووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووول=)) .

پس آب کوزه رو بریز روی اون کوره ای که اوورش می کنی بابایی .=)) من نمی خوام دست به کارتم بزنم مطوئن باش اگه اینو تا 950 اورش کنم همون evga اور شده تا خرخره رو هم میگیره . تو هم اینقد اوور بازی کن تا جونت در بیاد .:d بعد هم اون گجت دمایی انویدیا رو نصب کن عکس بزار از درجه حرارت کارتت رو دسکتاپ و بلافاصله بعد از بازی ! چه با اوور چه بی اوور اونوقت رسوایی ها نمایان میشه :))

آخرین ویرایش:

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
خب بهت تبریک میگم ! این همه اورش کردی فقط برای 3 فریم بیشتر !!!!!!!!... !=)) .

خودتو بکشی هم جفت کارت هات به اندازه ی کارت 580 پرفورمنس نمیده :d . خودتو خسته نکن .:))

در ضمن ی 3dmark vantage و 3dmark 11 هم بگیر وقتی سیستمت blue screen داد متوجه عمق اور پذیری کارت هات میشی . :))
امتیازاش هم بزار همینجا .

و طبق آخرین لینکی که گذاشتی کارت من که core clock ش 940 نیست و 3042 مگ هم رم نداره با اون EVGA GTX 580 Classified Overclocked فقط 0.4 فریم فرقشه ! لووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووول=)) .

پس آب کوزه رو بریز روی اون کوره ای که اوورش می کنی بابایی .=)) من نمی خوام دست به کارتم بزنم مطوئن باش اگه اینو تا 950 اورش کنم همون evga اور شده تا خرخره رو هم میگیره . تو هم اینقد اوور بازی کن تا جونت در بیاد .:d بعد هم اون گجت دمایی انویدیا رو نصب کن عکس بزار از درجه حرارت کارتت رو دسکتاپ و بلافاصله بعد از بازی ! چه با اوور چه بی اوور اونوقت رسوایی ها نمایان میشه :))

اولا که با این همه اسمایل خنده حقیقت عوض نمی شه بعدشم من هیچ اور ولتاژی انجام ندادم

دوما اگه یکم اطلاعات هم داشتی می دونستی که همچین اوری نهایتا 1 درجه اختلاف گرمایی بده کارت منم بیشتر از 74 درجه نرفته که تا 105 درجه و صفحه مرگ فاصله خیلی زیاده

سوما بنچمارک بذار بعد ادعاتو ثابت کن حرف تا عمل خیلی فاصله داره

در اخر هم 4 فریم در ماکزیمم حالت unigine خیلیه یعنی 15 تا 10 درصد توانایی بیشتر کارت گرافیک از چیزی مثل evga c در حالت ماکزیمم اورش

بعدم یکم هم راجب evga c تحقیق کن ببین چه غولی هست بعد بگو مال من اور کنم بهتر می شه /:)

تفاوت 0.4 کارتمم فقط به خاطر درایور جدید تر هست که بازم 0.4 کم داره یعنی خیلی عقبه فرکانس کارتشم 855 هست که قابلیت اورش بالا هست رمشم که توی این برنامه تاثیری نداره

در اخر هم ادعاهایی که کردی رو با بنچمارکت ثابت کن اگه نه که حقیقت رو قبول کن

آخرین ویرایش:

Nostradamus

کاربر سایت
Nov 16, 2011
185
نام
هرکول پوآرو
ببین دیگه به من راجب دمای کارت درس نده ! برای دمای gpu هیچ سقفی در نظر گرفته نشده و دماش تابع فرکانس و کولینگی هست که داره . هر چقد اورش کنی دماش میره بالاتر .شما اون کولینگ رو بردار روشن کن ببین برای دماش فقط تو ثانیه اول به 60 میرسه ! اگه سقف دمایی نداشت پس همین evga های اوور شده رو با کولینگ های آبی نمی فروختن ! و اصلا واتر کولینگی اختراع نمیشد ! همین کارت های سری 7 AMD هم که 28 نانومتری هستن دماش تا 70 درجه هم میرسه چه برسه به اون GPU کت و کلفت شما که نانومتر رو رد کرده سانتی متریه !. بعد هم گفتم ی عکس از ماکزیمم دما و دمای دسکتاپت بزار ! blue screen هیچ ربطی به گرما نداره اگرچه قسمتیش مربوط به over heat کارت یا هر قطعه میشه ولی وقتی فشار زیادی به gpu بیاد و نتونه پردازش کنه هنگ می کنه و اینطوری میشه .
من اگه برای سیستم و پولی که دادم و وقتی که گذاشتم تا این مدل رو با زحمت پیدا کردم و خریدم ارزش قائل نبودم و پول یا مفت هم داشتم که فقط خرج PC کنم چرا اوورش میکردم .

بعد هم من به کارت زاغارت شما کاری ندارم بنچمارک خودم رو با بنچمارک اون سایت یعنی آخرین لینکی که گذاشتی مقایسه کردم !
چون 580 رو با 580 مقایسه می کنن ! مثل اینه که فولکس غورباغه ای هیتلر رو با لامبورگینی مقایسه کنی ! هیچ ربطی به هم ندارن !
تو نهایتا بتونی فرکانس gpu خودت رو تا 850 ببری بالا در صورتی که باز defaul خودش باید 750 تا 820 باشه که باز هم اوور کارخانه محسوب میشه یعنی کارت reference نیست ! من میگم core clock اون evga 580 super overclock که اونجا هست 955 هست با 3 گیگ مموری و تازه shader clock اش بماند که در این حالت تو unigine 2.5 کارت من فقط 0.4 درصد فریم کمتری گرفته ! این در شرایطی هست که کارت من core clock ش 782 هست و 1.5 گیگ هم بیشتر رم نداره !
یعنی این همه اور فقط به خاطر 0.4 درصد فریم بیشتر !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! این کجاش بازدهی بالای کارته !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! این کجاش غول هست !!!!!

در ضمن ! وقتی کارتت رو از اور خارج کردی و core clock memory shader clock رو default کردی باز تست کن ببین باز همین فریم ها رو بهت میده !:))بعد هم ی برنامه نمی تونه گویای همه نقطه ضعف ها باشه بنچمارک 3D MARK 11 - VANTAGE من بالاتر هست برو ببین . ی تست هم از هر 2 تاش بگیر بزار .

در مقایسه با اون کارت تو که اصلا به حساب نمیاد ! اگه منظورت اینه !

کارت من هم با این کولینگ و قدرتش بدون اوور در مقایسه با اون 580 تا خرخره اور شده اون سایت ی شاهکاره !

حسن ...ببین حسن کارتمو اوور کردم حسن مثلا الان شده ی 590 تو هم اور کن حسن فقط 0.4 فریم فرقشه حسن =))
GPU_TEMP.bmp

این هم دمای کارت بعد از 12 ساعت روشن بودن و رندر گرفتن .

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر