benchmark zone سیستم شما

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
نوژن چان تبریک میگم
اون سری هم که سه تایی با حسین بحث کردیم من گفتم دوتا کارت خروجی بهتری داره نسبت به یک کارت !
موفق باشی ;)

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
ببین دیگه به من راجب دمای کارت درس نده ! برای دمای gpu هیچ سقفی در نظر گرفته نشده و دماش تابع فرکانس و کولینگی هست که داره . هر چقد اورش کنی دماش میره بالاتر .شما اون کولینگ رو بردار روشن کن ببین برای دماش فقط تو ثانیه اول به 60 میرسه ! اگه سقف دمایی نداشت پس همین evga های اوور شده رو با کولینگ های آبی نمی فروختن ! و اصلا واتر کولینگی اختراع نمیشد ! همین کارت های سری 7 AMD هم که 28 نانومتری هستن دماش تا 70 درجه هم میرسه چه برسه به اون GPU کت و کلفت شما که نانومتر رو رد کرده سانتی متریه !. بعد هم گفتم ی عکس از ماکزیمم دما و دمای دسکتاپت بزار ! blue screen هیچ ربطی به گرما نداره اگرچه قسمتیش مربوط به over heat کارت یا هر قطعه میشه ولی وقتی فشار زیادی به gpu بیاد و نتونه پردازش کنه هنگ می کنه و اینطوری میشه .
من اگه برای سیستم و پولی که دادم و وقتی که گذاشتم تا این مدل رو با زحمت پیدا کردم و خریدم ارزش قائل نبودم و پول یا مفت هم داشتم که فقط خرج PC کنم چرا اوورش میکردم .

بعد هم من به کارت زاغارت شما کاری ندارم بنچمارک خودم رو با بنچمارک اون سایت یعنی آخرین لینکی که گذاشتی مقایسه کردم !
چون 580 رو با 580 مقایسه می کنن ! مثل اینه که فولکس غورباغه ای هیتلر رو با لامبورگینی مقایسه کنی ! هیچ ربطی به هم ندارن !
تو نهایتا بتونی فرکانس gpu خودت رو تا 850 ببری بالا در صورتی که باز defaul خودش باید 750 تا 820 باشه که باز هم اوور کارخانه محسوب میشه یعنی کارت reference نیست ! من میگم core clock اون evga 580 super overclock که اونجا هست 955 هست با 3 گیگ مموری و تازه shader clock اش بماند که در این حالت تو unigine 2.5 کارت من فقط 0.4 درصد فریم کمتری گرفته ! این در شرایطی هست که کارت من core clock ش 782 هست و 1.5 گیگ هم بیشتر رم نداره !
یعنی این همه اور فقط به خاطر 0.4 درصد فریم بیشتر !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! این کجاش بازدهی بالای کارته !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! این کجاش غول هست !!!!!

در ضمن ! وقتی کارتت رو از اور خارج کردی و core clock memory shader clock رو default کردی باز تست کن ببین باز همین فریم ها رو بهت میده !:))بعد هم ی برنامه نمی تونه گویای همه نقطه ضعف ها باشه بنچمارک 3D MARK 11 - VANTAGE من بالاتر هست برو ببین . ی تست هم از هر 2 تاش بگیر بزار .

در مقایسه با اون کارت تو که اصلا به حساب نمیاد ! اگه منظورت اینه !

کارت من هم با این کولینگ و قدرتش بدون اوور در مقایسه با اون 580 تا خرخره اور شده اون سایت ی شاهکاره !

حسن ...ببین حسن کارتمو اوور کردم حسن مثلا الان شده ی 590 تو هم اور کن حسن فقط 0.4 فریم فرقشه حسن =))
GPU_TEMP.bmp

این هم دمای کارت بعد از 12 ساعت روشن بودن و رندر گرفتن .

جای این همه متن نوشتن که اصلا حال خوندشم نیست بنچمارک بذار این بار هزارم از هر چیزی که دوست داری بنچمارک بذار منم می ذارم

کل حرف من اینه که 460 sli از 580 در بدترین حالت قوی تره نه چون خودم دارم قبل از این که بخرم می گفتم الانم اثباتش کردم حالا فکر می کنه غلطه بنچمارک بذار ثابت کن

این دمای کارت رو منم دارم کارتی که در حالت استفاده نباشه همین 28 یا 29 درجه می مونه می خوای تست بعد یه هفته کارکرد بذارم

باور کن طرف 590 با کولر مایع داره اینقدر کلاس نمی ذاره منم بعد از مدت ها یه بنچمارک گذاشتم تا بقیه هم علاقه مند بشن حالا مسخره کردن چیه نمی دونم احساس می کنی چیزی غلطه ادعات رو ثابت کن چون سیستم من که در برابر بعضی از دوستان چیز خاصی نیست

Nostradamus

کاربر سایت
Nov 16, 2011
185
نام
هرکول پوآرو
جای این همه متن نوشتن که اصلا حال خوندشم نیست بنچمارک بذار این بار هزارم از هر چیزی که دوست داری بنچمارک بذار منم می ذارم

کل حرف من اینه که 460 sli از 580 در بدترین حالت قوی تره نه چون خودم دارم قبل از این که بخرم می گفتم الانم اثباتش کردم حالا فکر می کنه غلطه بنچمارک بذار ثابت کن

این دمای کارت رو منم دارم کارتی که در حالت استفاده نباشه همین 28 یا 29 درجه می مونه می خوای تست بعد یه هفته کارکرد بذارم

باور کن طرف 590 با کولر مایع داره اینقدر کلاس نمی ذاره منم بعد از مدت ها یه بنچمارک گذاشتم تا بقیه هم علاقه مند بشن حالا مسخره کردن چیه نمی دونم احساس می کنی چیزی غلطه ادعات رو ثابت کن چون سیستم من که در برابر بعضی از دوستان چیز خاصی نیست

حیف که بن شدی ! ببین اگه دمای کارتت به زیر 35 رو دسکتاپ رسید !!! عمرا !!!!

چه کلاس گذاشتنی ! کارت رو که من نساختم !

در مورد کارتت هم دارم میگم قدرتش محدوده ! 2 تا کارت sli کردی فکر کردی الان 590 رو هم میگیری با اوور !

تصاویر روی گوشیمه چون fraps نزده بودم . از روی مانیتور عکس گرفتم . حوصله و وقتش بود میزارم .

من ادعایی نکردم که بخوام به کسی ثابت کنم . گفتم دمای کارت اینه عکس گذاشتم دیدی! بنچمارک رو هم میزارم به زودی .

rez

کاربر سایت
Aug 14, 2006
91
My Heaven Bench

i40349_260GTX.JPG

G620-4GDDR3 1333-260GTX DirectX 10
<br>
i40350_460DX10.JPG

G620-4GDDR3 1333-460GTX DirectX 10
<br>
i40351_460DX11.JPG