BaziCenters Revenge

SHvIRUS

کاربر سایت
Dec 2, 2005
938
نام
Shayan
سلام
اینم اولین بازی دوبعدی من. چون اولین تجربم بود به مشکلات زیادی در کدنویسی و ...ش برخوردم :( که بهمین علت یه هفته طول کشید.
این بازی شامل چهار مرحله و سه نوع دشمن است. که با از بین بردن هرکدوم از دشمنها 50 امتیاز میگیرید و برای پشت سر گذاشتن هر مرحله به بیشتر از 1500 امتیاز نیاز دارید.
کنترل کاراکتر اصلی بازی (بازیسنتر) با کلید های Arrow , چپ و راست صورت میگیرد و برای شلیک باید از کلید Space استفاده کرد.
حجم بازی 8 مگابایته.
درضمن بیشتر فایلهای صوتی بازی از بازی کانتر استرایک برداشته (پیچونده!!!) شده (مثلا الان حق کپی رایتشونو رعایت کردم !!!!) :cheesygri *

آخرین ویرایش:

gamer220

کاربر سایت
Sep 29, 2005
301
نوشته شده توسط SHvIRUS:
سلام
اینم اولین بازی دوبعدی من. چون اولین تجربم بود به مشکلات زیادی در کدنویسی و ...ش برخوردم :( که بهمین علت یه هفته طول کشید.
این بازی شامل چهار مرحله و سه نوع دشمن است. که با از بین بردن هرکدوم از دشمنها 50 امتیاز میگیرید و برای پشت سر گذاشتن هر مرحله به بیشتر از 1500 امتیاز نیاز دارید.
کنترل کاراکتر اصلی بازی (بازیسنتر) با کلید های Arrow , چپ و راست صورت میگیرد و برای شلیک باید از کلید Space استفاده کرد.
حجم بازی 8 مگابایته.
درضمن بیشتر فایلهای صوتی بازی از بازی کانتر استرایک برداشته (پیچونده!!!) شده (مثلا الان حق کپی رایتشونو رعایت کردم !!!!) :cheesygri *

shunreal ver1.0 :cheesygri کارمک کجایی ببین رقیبات چی ساختن !!!! دستت درد نکنه ، زحمت کشیدی برای شروع خوبه .. وقت کردی این کتاب هم حتما مطاله کن ...... _ نریزین رو سرم شوخی کردم :D _

موفق باشید

Attachments

• Atari Programmer.jpg
    Atari Programmer.jpg
    29.3 KB · مشاهده: 131

SHvIRUS

کاربر سایت
Dec 2, 2005
938
نام
Shayan
من نمیخوام یه موقع فکر بد بکنیدا ولی از لحاظ ویروس میروس خیالمون راحت؟ الان زدم دانلود بشه.
درسته اسم من شایان ویروسه ! ولی انقدر هم ... نیستم که بیام ویروس هشت مگابایتی بنویسم !!!!
قبل از اجرای هر برنامه ای که از اینترنت دانلود میکنید اول یه بار با انتی ویروستون اسکنش کنید.

شد یکم حجمش رو کم کنی؟؟؟؟؟؟( به قول علی ( ali_evil ) از فرمت midi استفاده میکردی...
ببخشید دیگه ! ولی اینم حجمش کمه. هشت مگ چیزی نیست که. تازه میخواستم موزیک بک گراند هم بذارم اما چون حجمش زیاد نشه نذاشتم.
shunreal ver1.0 کارمک کجایی ببین رقیبات چی ساختن !!!! دستت درد نکنه ، زحمت کشیدی برای شروع خوبه .. وقت کردی این کتاب هم حتما مطاله کن ...... _ نریزین رو سرم شوخی کردم _
! مرسی پدر !!!
کارت درسته...
بازم که خالی بستی !
ty

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,787
نام
امین
ببخشید دیگه ! ولی اینم حجمش کمه. هشت مگ چیزی نیست که. تازه میخواستم موزیک بک گراند هم بذارم اما چون حجمش زیاد نشه نذاشتم.

شاید برای کسی که adsl داشته باشه ولی ما دیلاپ نفتی کار میکنیم.در ضمن اگه از midi استفاده میکردی مینوستی موزیک متن بزاری ولی باز هم از این 8 مگابایت کمتر میشد.

gamer220

کاربر سایت
Sep 29, 2005
301
درسته اسم من شایان ویروسه ! ولی انقدر هم ... نیستم که بیام ویروس هشت مگابایتی بنویسم !!!!
قبل از اجرای هر برنامه ای که از اینترنت دانلود میکنید اول یه بار با انتی ویروستون اسکنش کنید.

پس این win32.SH چیه بابا بزرگ ؟ :D

چی؟؟؟
خوب پس کارت خیلی مصخره است...
همه اینا کار نهضت سواد آموزیه ها ! مصخره = مسخره :cheesygri

شاید برای کسی که adsl داشته باشه ولی ما دیلاپ نفتی کار میکنیم.در ضمن اگه از midi استفاده میکردی مینوستی موزیک متن بزاری ولی باز هم از این 8 مگابایت کمتر میشد.
8 مگابایت برای همچین بازی خیلی حجم زیادی هست . من انجین quake3 آپدیت 2005 رو واسه شایان خان فرستادم کلش 5 مگ با همه تولساش . میتونست .wav رو .mp3 کنه تا حجم کم بشه ، به همین شیوه میتونست موسیقی متن هم ( شجریان ) اضافه میکرد میشود 4-5 مگ .

موفق باشید

آخرین ویرایش:

saeed-crisis2

کاربر سایت
Oct 1, 2005
748
افرین
74.gif

SHvIRUS

کاربر سایت
Dec 2, 2005
938
نام
Shayan
کارت درسته...
خوب پس کارت خیلی مسخره است...
افرین
!!!
باشه حالا
نسخه بعدی BaziCenters Revenge از همین میدی نمیدی شما استفاده میکنم !!!

NO_10

کاربر سایت
Mar 17, 2006
212
:cheesygri :cheesygri :cheesygri :cheesygri :cheesygri
میدونستم که بالاخره موفق میشی!!!
انشالله دفعه بعد از دو بعدی بشه 3 بعدی و بعد 4 بعدی و بعد هم......;)

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,787
نام
امین
نوشته شده توسط Police _ 110:
سلام

چرا برای من دانلود نمیشه

این اخطار رو میده توی پرشین گیگ

Data Transfer Limit Reached
اره برای منم همین ارور رو میده احتمالا پرشین گیگ باز قاط زده شایدم داره اون امکاناته جدید رو اضافه میکنه...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر