Bazicenter Series - نظرسنجی سری بعدی

به دیدن کدام سری بیشتر علاقه دارید ؟

• Batman Arkham City

رای‌ها: 22 36.7%
  • Skyrim - The Elder Scrolls V

رای‌ها: 18 30.0%
  • Deus Ex - Human Revolution

رای‌ها: 14 23.3%
  • Halo Anniversary

رای‌ها: 9 15.0%
  • Rayman Origins

رای‌ها: 7 11.7%
  • Call Of Duty MW3

رای‌ها: 16 26.7%
  • Gears of War 3

رای‌ها: 13 21.7%
  • Assassins Creed - Revelations

رای‌ها: 10 16.7%
  • Max Payne 3

رای‌ها: 11 18.3%
  • Minecraft

رای‌ها: 8 13.3%
  • Fall Out 3

رای‌ها: 6 10.0%

• مجموع رای دهنده‌ها
    60

DariushDe

کاربر سایت
سلام به همه ی کاربر های عزیز سایت !
همان طور که خبر دارید، چند هفته ای هست که بخش ویدئو آپدیت نشده. تصمیم گرفتیم تا این بخش رو دوباره شروع کنیم و با قدرت بیشتر به کارمون ادامه بدیم.
هدف از ایجاد این تاپیک این بود که ببینم سلیقه ی کاربرهای سایت چی هستش، و بیشتر مشتاق به دیدن کدوم بازی هستن. به همین منظور، بازی مورد علاقه خودتون رو از نظرسنجی بالا انتخاب کنید.
تا اونجایی که تونستم بازی ها رو متفاوت انتخاب کردم تا از همه سلیقه ها استقبال بشه ! اگه بازی هایی مثل Minecraft ، Skyrim و Max Payne رای بیاورند، از ادامه ی سری بازی رو شروع میکنم.
با تشکر

آخرین ویرایش:
داریوش جان کجا بـــــــــــــــــــــــــــــــــــودی ... !!! کلی منتظر موندیم.
ویدیوهای قبلی هم سایتشون فیــــلــــتــــر شده دیگه کار نمیکنن ....
ویدیوهای جدید رو بزار توی آپارات که امتحانشو پس داده ... دیگه فیـــــلــــتــــری تو کارش نیست ...
بازی بعدی هم Skyrim - The Elder Scrolls V یا این Fall Out 3 باشه لطفا !!!
اگر هم میتونی از کنسول فیلم بگیری سری GOD OF WAR رو هم بزار ...

داریوش جان کجا بـــــــــــــــــــــــــــــــــــودی ... !!! کلی منتظر موندیم.
ویدیوهای قبلی هم سایتشون فیــــلــــتــــر شده دیگه کار نمیکنن ....
ویدیوهای جدید رو بزار توی آپارات که امتحانشو پس داده ... دیگه فیـــــلــــتــــری تو کارش نیست ...
بازی بعدی هم Skyrim - The Elder Scrolls V یا این Fall Out 3 باشه لطفا !!!
اگر هم میتونی از کنسول فیلم بگیری سری GOD OF WAR رو هم بزار ...

سلام ! مرسی ! خوشالم که برگشتم ، بله از کنسول هم میتونم فیلم بگیرم. ببینم بچه ها نظر چی میدن اگه رای آورد چشم.

اجازه بده حد اقل ۳۰ ۴۰ نفر تو نظرسنجی شرکت کنند بعد شروع میکنم

دفعه بعد میذاری میری حداقل یه اطلاعی چیزی از چند روز قبل بده نه اینکه بدون هیچ زمینه ای کارو ول کنین بعدشم یهو پاشین بیایین الان این سری جدید تا چند قسمت میخواین ادامه بدین؟؟

دفعه بعد میذاری میری حداقل یه اطلاعی چیزی از چند روز قبل بده نه اینکه بدون هیچ زمینه ای کارو ول کنین بعدشم یهو پاشین بیایین الان این سری جدید تا چند قسمت میخواین ادامه بدین؟؟
بهتره قبل حمله و ترور کردن یکم از حرف خودتون اطمینان پیدا کنید!
http://forum.bazicenter.com/thread63416/page12/#post2115197

بازی Dishonored رو شروع کردم، Batman و Gears of War رو هم به زودی شروع میکنم. بخش هم همین چندروز آینده کامل میشه برای آپلود کردن.

اخ جون خیلی عالی شد من برای خرید دیزانرد خیلی شک دارم زود ویدو ها رو اماده کن که ببینیم چطور بازی هست

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or