Bazicenter Series - Minecraft

aborz

کاربر سایت
Jun 23, 2012
46
بزن روي ويديو ها يه صفحه جديد باز ميشه ميري تو سايت parsvi اونجا عضو شو .زير ويديو زده دانلود.
راه خيلي آسونتر هم اينكه internet download manager نصب كني.بزن رو ويديو تا شروع بشه همين كه شروع شد پايين صفحه لينك دانلود مياد.بعد كه شروع شد صفحه رو ببند.
من ویدیو نمیبینم؟!!! رو فیلمم کلیک میکنم لینک ثبت نام نمیبینم؟

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,451
نام
آریا
توجه توجه توجه :welcome:استخر سرور روز سه شنبه ساعت 5 بعد از ظهر افتتاح میشود و از همه ی شما عزیزان دعوت میشود در روز سه شنبه مورخ 20/4/91 ساعت 17 در داخل ساختمان استخر برای مراسم افتتاحیه جمع شوید به صرف کیک و شیرینی:thanks: با تشکر مدیریت استخر - آریا اسدآذر

آدرس : کافیست از محل اسپاون رد قرمز را دنبال کنید تا به ورودی برسید

اینم آی-پی سرور
62.60.138.217

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,451
نام
آریا
توجه توجه توجه :welcome:استخر سرور روز سه شنبه ساعت 5 بعد از ظهر افتتاح میشود و از همه ی شما عزیزان دعوت میشود در روز سه شنبه مورخ 20/4/91 ساعت 17 در داخل ساختمان استخر برای مراسم افتتاحیه جمع شوید به صرف کیک و شیرینی:thanks: با تشکر مدیریت استخر - آریا اسدآذر

آدرس : کافیست از محل اسپاون رد قرمز را دنبال کنید تا به ورودی برسید

اینم آی-پی سرور
62.60.138.217

aborz

کاربر سایت
Jun 23, 2012
46
میشه دستگاهاروهم اموزش بدید مثل sandساز یا obsidianساز یا اموزش پیدا کردن مواد با لایه ها؟
یا کسی اموزششو داره بهم بده چون میرم یوتیوب ارور فلش میشده نصبم کردم ولی بازم ارور میده

Stronghold2

کاربر سایت
Mar 9, 2012
60
اول از همه باید از داریوش گل (:d) به خاطر ویدیوهای نابش تشکر کنم...
راستش من سرعت نتم 128 ــه و خودتون بهتر میدونید چه مکافاتیه با این سرعت دیدن ویدیو ها.
به هر صورت اینقدر جذاب بودن که تا اپیزود 6 رو مجبور شدم ببینم!:d
من خودم بازی رو از چند وقت پیش شروع کردم و به یک جاهایی هم رسیدم! اما ویدیو ها خیلی کمک کردن.
راستی بچه ها اگه نسخه 1.2.3 رو دارید میتونید با انتخاب گزینه Force Update بدون هیچ مشکلی و یا نیاز به ساخت اکانت ، ورژن بازی رو به آخرین نسخه ارائه شده ارتقاء بدید.
من خودم که بازی رو آپدیت کردم با این سرعتم در حدود ربع ساعت طول کشید.شما که اکثرا سرعتتون بیشتره...
.......................................................................................................................................................
راستی کسی میتونه برای نصب این ماد که انواع سلاح ها رو به بازی اضافه میکنه به من کمک کنه؟
خودم یکم گیج شدم! کارهایی که میگه رو هم انجام دادم ولی به کار نیفتادند...
این Mod رو میگم:
http://www.minecraftmine.org/the-gun-mod/

آخرین ویرایش:

DariushDe

کاربر سایت
Jan 11, 2006
57
نام
داریوش
سلام به همه عزیزان.
من یک مدتی هستش که ویدئو درست نمیکنم همونطوری که متوجه شدید. دلیلش هم مشکلاتی هست که مدیران سایت دارند، که باعث شده توجهشون به بخش ویدئو کمتر باشه. من هم چون بعد این مدت پیشرفتی در این بخش ندیدم انگیزه ام برای کار خیلی پایین اومده.
همونطوری که خیلی هاتون خبر دارید من بیشتر وقت ام با دانشگاه پر میشه و کار ضبط و ادیت ویدئو ها خیلی زمان گیر هست برام. بخاطره همین, مدتی کار رو تعطیل میکنم تا مدیران هم سرشون خلوت تر شه تا به امید خدا یک بخش با کیفیت به کاربرها نشون بدیم. بخشی با کیفیت بالا که لیاقت همه هم چیزی کمتر از اون نیست.
خوشحالم که خیلی ها از طریق ویدئو های من به بازیها علاقه مند شدند و سایت سرور اختصاصی خودش رو برای این بازی احداث کرد.شک نکنید با داشتن مدیرهای زحمت کش این سایت (مثل علی آقا که هرطور تونستند شرایط رو برای من راحت تر کردند)، بخش ویدئو بازیسنتر به زودی با قدرت خیلی زیاد شروع به فعالیت خواهد کرد.
امیدوارم از این تصمیم من کاربرها ناراحت نشده باشند و این رو متوجه شن که فقط و فقط دلیل این کار برای بالا بردن کیفیت این بخش، و توجه بیشتر به این بخش بوده.
از همه کسانی هم که پیام و کامنت میگذارند برام ممنونم!
موفق و پیروز باشید،
بدرود :)>-

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر