Bazi Center's Wallpapers

Behzadr

کاربر سایت
Sep 23, 2005
2,706
سلام

پوستر زيبايي هست (اسم ها رو من فراموش كردم) ولي در به كار بردن نام سايت دقت كمي شده.

راستي اين پوستر رو تماما خودت خلق كردي؟

SONIC

کاربر سایت
Sep 23, 2005
55
اينم اولين والپيپر من :

البته کاغذ دیوراری شما به زیبایی طراحی گشته - اما متاسفانه بازی مذکور کوچکترین ارتباطی با زمینه ای که به منظور آن قرار داده اید ندارد.

به امید مشاهده ی طرح های زیباتر از شما -
موفق باشید..

mohandes_register

کاربر سایت
Sep 28, 2005
1,192
نام
رامين
سلام.منم یه عکس ساختم به مناسبت 4 ماه غیبتم.میخوام یه 4 ماهی بشینم درس بخونم و سیستمم رو جمع کنم.همینجا از همتون به خاطر زحماتتون و محبتاتون تشکر میکنم.خداحافظ تا 4 ماهه دیگه: :arrowl:
خداحافظ بازی سنتر

آخرین ویرایش:

SONIC

کاربر سایت
Sep 23, 2005
55
من كه تا اين تصوير به چشمم خورد ياد Mgs 3 افتادم...دشت پر از گل آخر بازی
درسته - اما کلیه ی کاربران - صحنه ی آخر را مشاهده ننمودند و به بازی - نوع دیگری نگاه می کنند.

منم یه عکس ساختم به مناسبت 4 ماه غیبتم.میخوام یه 4 ماهی بشینم درس بخونم و سیستمم رو جمع کنم.همینجا از همتون به خاطر زحماتتون و محبتاتون تشکر میکنم.خداحافظ تا 4 ماهه دیگه
مهندس جان - با این کارت که اشک منو در آوردی !!

به هر حال امیدوارم موفق و موید باشی و با نمرات خوبت بیای اینجا و ما رو خوشحال کنی..

mohandes_register

کاربر سایت
Sep 28, 2005
1,192
نام
رامين
نمراته خوب چیه بابا میخوام دانشگاه علمی کاربردی امتحان بدم فرزاد جان(اگه اسمتو درست گفته باشم.)آخه خدا قسمت نکرد بریم دانشگاه...موفق و موید باشین.

kakero youga

کاربر سایت
Oct 1, 2005
341
نام
رضا
سلام.منم یه عکس ساختم به مناسبت 4 ماه غیبتم.میخوام یه 4 ماهی بشینم درس بخونم و سیستمم رو جمع کنم.
حيف شد...يه پاي ثابت اين تاپيك و تاپيك " شوخي با عكس شخصيتها بودي "..!
درسته - اما کلیه ی کاربران - صحنه ی آخر را مشاهده ننمودند و به بازی - نوع دیگری نگاه می کنند

من فكر ميكنم خود شما بازي رو نديدي...البته معذرت ميخوام ولي بكار بردن " كليه كاربران " فكر نميكنم درست باشه...توي سايت هستن كساني كه طرفدار اين بازي هستن و كليه نسخه هاي اونو دنبال ميكنن.

آخرین ویرایش:

SONIC

کاربر سایت
Sep 23, 2005
55
من فكر ميكنم خود شما بازي رو نديدي...البته معذرت ميخوام ولي بكار بردن " كليه كاربران " فكر نميكنم درست باشه...توي سايت هستن كساني كه طرفدار اين بازي هستن و كليه نسخه هاي اونو دنبال ميكنن.
نه خواهش می کنم - اما متاسفانه شما بطور نادرست متوجه منظور بنده شدید - منظور من این بود که کلیه ی کاربران آخر بازی را مشاهده نکرده - تنها تعدادی از آنان این صحنه را دیده اند !!

(جمله کژتابی داشت) !! :lol:

mohandes_register

کاربر سایت
Sep 28, 2005
1,192
نام
رامين
آقایون طبقه ساعته من ساعت 12:16 دقیقه شبه.دیگه خدا حافظ تا 4 ماهه دیگه این آخرین پستمه.شب به خیر و موفق موید باشین.طاعات و عباداتتون هم قبول.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر