Bazi Center's Wallpapers

Konami

Administrator
Sep 22, 2005
1,048
نام
Hamed
سلام ...
در مورد عکسي که گذاشتم زياد پا پيچ نشو گفتم که همينطوري :)

اما درباره انگيزه بايد بگم مهمترينش بالا رفتن سطح کيفي سايت بايد باشه که همه بچه ها مطمعنا کوشا خواهند بود ... اما فعلا قول خاصي نميدم در اينده به اميد خدا امکانات بسياري راه اندازي خواهد شد و دوستان حتما استقبال خواهند کرد ... اما براي شروع سعي ميکنيم هر ماه يکي از والپيپر ها را به عنوان منتخب ماه در صفحه اول سايت قرار دهيم .

Behzadr

کاربر سایت
Sep 23, 2005
2,706
سلام...
این یکی خیلی باحال بود...به نظر من می تونه محرک قوی باشه..
خوب خودت که گفتی این یکی دست گرمی بود...پس قبل از همه بذار تا اونایی که با نحوه کار آشنا نیستن هم متوجه بشن

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
اقا دستتون درد نکنه ولی من یک سوال پیش اومده اقا حامد بچه هافحشم ندید ولی خب باید بپرسم:
اقا یک تاپیک به من معرفی کنید که در بازی دات نبوده
مگه اینجا بازی سنتر نیست چرا هر چی تاپیک در بازی دات بوده یکی اومده عین همون رو با همون اسم همون جور گذاشته خب یک بارکی میرفتی دیتابس از بازی دات میگرفتید میریختید اینجا دیگه نه همه اعضا هم که همونن بدمیگم بگو بد میگم اقا حامد منو مثل اون یکی حامد اخراج نکنی

Behzadr

کاربر سایت
Sep 23, 2005
2,706
سلام
میثم جان
تمام اعضای بازی سنتر همون بچه های بازی دات هستن
همون کسایی که تاپیک هایی مثل همین رو خلق کردن
اشکالی داره که تاپیک که خود دوستان سازنده اون بدون و نه تقلیدی جای دیگه ای استفاده بشه؟
اگه هم دقت کنی حتی باز کننده تاپیک در این سایت همون شخصی هست که در بازی دات قبلا اونو باز کرده

vahid1400

کاربر سایت
Sep 24, 2005
799
نام
وحید
Tomb Raider

بروبچز شرمنده تازه صفحه اولو خوندم باید لوگوی باز سنتر داشته باشه از دفعه بعد حتما با لوگو بازی سنتر upload میکنم

آخرین ویرایش:

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,310
نام
پرهام
سلام
خویبین ملت ؟
فرزان دستت واقعا درد نکنه . خدا عمرت بده . عجب کاری کردی این تاپیک رو دوباره برقرار کردی .
من بعداز اون والپیپر بازیدات که چنتا حلقه زرد دوره یه بازیدات با رنگ زرد بود دیگه والپیپر ویندوزم رو عوض نکرده بودم . شاید حالا یه چیزه بهتر گیر بیارم . :mrgreen: :cheesygri
حالا به این که چیزیم بارم نیست ولی یه زوری میزنم شاید تونستم یه چیزی بسازم .
راستی در مورد انگیزه فکر کنم چیزی قویتر از اینکه مهارت یچه ها تو کارای گرافیکی و طراحیه پوستر و آرم بالا میره وجود نداشته باشه ( چی گفتم :p )

Behzadr

کاربر سایت
Sep 23, 2005
2,706
سلام
پرهام جان
اگه یکی پوسترش به عنوان برترین شناخته بشه و فقط در حد تقدیر متنی باشه زیاد برای کار بعدی انگیزه نداره
ولی حالا اون تشویقه اگه آب و لعاببیشتری داشته باشه برای بقیه هم حس رقابت بالا می ره
این تجربه رو هممون قبلا به دست آوردیم

SONIC

کاربر سایت
Sep 23, 2005
55
خوب تو بگو تا منم متوجه بشم...حامد منو تو خماری که گذاشت؟!!!
بهزاد جان دقت كن - ميشه تقريبا همزماني تولد بازي سنتر رو در عكس نوزاد با تولد MGS4 در عكس كاراكترش مشاهده نمود !

بروبچز شرمنده تازه صفحه اولو خوندم باید لوگوی باز سنتر داشته باشه از دفعه بعد حتما با لوگو بازی سنتر upload میکنم
در انتظار طرح هاي زيباي شما دوست عزيز نيز خواهيم بود..

فرزان دستت واقعا درد نکنه . خدا عمرت بده . عجب کاری کردی این تاپیک رو دوباره برقرار کردی .
خواهش مي كنم پرهام جان - خوشحالم كه با ساخت اين تاپيك - مي توانم مجددا كمكي در جهت پيشرفت و شكوفايي خلاقيت هاي اعضا باشيم..

من بعداز اون والپیپر بازیدات که چنتا حلقه زرد دوره یه بازیدات با رنگ زرد بود دیگه والپیپر ویندوزم رو عوض نکرده بودم . شاید حالا یه چیزه بهتر گیر بیارم
بنده نيز هنوز كليه ي والپيپر هايي را كه به منظور بازيدات طراحي نموده بودم در سيستمم نگاه داري كردم.

شاید تونستم یه چیزی بسازم .
از همكاري شما نيز خوشحال خواهيم شد.

راستی در مورد انگیزه فکر کنم چیزی قویتر از اینکه مهارت یچه ها تو کارای گرافیکی و طراحیه پوستر و آرم بالا میره وجود نداشته باشه ( چی گفتم )
اينم حرفيه !

اگه یکی پوسترش به عنوان برترین شناخته بشه و فقط در حد تقدیر متنی باشه زیاد برای کار بعدی انگیزه نداره
ولی حالا اون تشویقه اگه آب و لعاببیشتری داشته باشه برای بقیه هم حس رقابت بالا می ره
این تجربه رو هممون قبلا به دست آوردیم
كاملا درسته - انشا.. كه بزودي امكانات جديد سايت - همانند امتيازات و گيل هاي موجود در بازيدات نيز راه اندازي گردد.

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
درست اقا بهزاد ولی فکر میکنم دیگه اینقدر تقلید خوب نباشه خیلی از تاپیک هارو هم نویسندش نزده چون اصلا دیگه نیست

mohandes_register

کاربر سایت
Sep 28, 2005
1,192
نام
رامين
سلام.آقا منم كه خودتون ميدونين يكي از پايه هاي اصلي اين قسمتم و از اين به بعد عكس ميخوام بزارم.بازي مسابقه شروع شد هووووورا...

Behzadr

کاربر سایت
Sep 23, 2005
2,706
سلام

حالا میثم جان.نمی دونم چه اصراری داری.همینکه تمام اعضا بازی دات اینجا هستن خودش یکی از دلایل مهم این کار هست

فرزان جان

خودت به عنوان باز کننده تاپیک چرا کار رو شروع نمی کنی

راستی مهندس جان

دستت درد نکنه ولی لینک رو به صورت صفحه کوچیک بذار تا همه دوستان ببینن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر