Bayonetta 2 | Wii U

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
انگار پشت در های بسته نشون دادن :|
البته معمولا پشت درهای بسته نمی دن دست خبرنگار ها بازی کنن:-/
عجیبه حتی هیچ خبری هم نیومده که پشت درهای بسته نشونش داده/:)

Nevan

کاربر سایت
Feb 25, 2011
3,027
نام
morteza
3juaorzjppkkpvx85t07.jpg

خب کار روی TW101 تقریبا تموم شده و کامیا به طور کامل روی Bayo2 کار خواهد کرد :D (قبلا هم خودش یه اشاراتی کرده بود به این موضوع :D)
کیفیت به شدت تضمین شد :bighug: :D

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,396
نام
مهدی یوسفی اصیل
3juaorzjppkkpvx85t07.jpg

خب کار روی TW101 تقریبا تموم شده و کامیا به طور کامل روی Bayo2 کار خواهد کرد :D (قبلا هم خودش یه اشاراتی کرده بود به این موضوع :D)
کیفیت به شدت تضمین شد :bighug: :D
جان من فقط یک تریلر از گیم پلی نشون بدید من تا سال دیگه هیچی ازش نمیخوام :bighug:

Nevan

کاربر سایت
Feb 25, 2011
3,027
نام
morteza
خبری نیست که تو E3 نمایش داره یا نه ؟

جایی به طور قطعی نگفته که بازی تو E3 هست (حداقل تا اونجایی که من میدونم) اما امیدوارم نباشه :D بازی هرچی بیشتر تو سکوت خبری فرو بره بیشتر به مولتی شدن نزدیک میشه. Fanboy Dream :D

Parsa13

کاربر سایت
Nov 16, 2011
2,231
جایی به طور قطعی نگفته که بازی تو E3 هست (حداقل تا اونجایی که من میدونم) اما امیدوارم نباشه :D بازی هرچی بیشتر تو سکوت خبری فرو بره بیشتر به مولتی شدن نزدیک میشه. Fanboy Dream :D

به همين خيال باش پس :D
هرچى بيشتر در سكوت بمونه طرفداراش رو بيشتر زجر ميده :|

Nevan

کاربر سایت
Feb 25, 2011
3,027
نام
morteza
این توییت برای همون اوایل معرفی بازی به عنوان انحصاری Wii U هست. میذارمش اینجا برای آیندگان :D Andy McNamara سردبیر GameInformer:

02123926248219110201.png

حداقل میدونیم بازی اونقدر آماده معرفی بوده که بره روی کاور گیم اینفورمر. اصلا برای عرضه روی Wii U هم در نظر گرفته نشده بوده. حالا چی شد که قضیه 180 درجه برگشت رو خدا میدونه...

احتمال داره نینتندو در ازای یه مبلغی از سگا خواسته باشه بازی رو اول به عنوان انحصاری Wii U معرفی کنه به عنوان انحصار زمانی. هنوزم این حماقت سگا تو کتم نمیره! انحصاری کردن یه بازی که تو دسته بازار niche قرار میگیره حماقت محضه.

به هر حال، E3 نزدیکه و اطلاعات جدید به زودی میان. Stay Tuned.

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
این توییت برای همون اوایل معرفی بازی به عنوان انحصاری Wii U هست. میذارمش اینجا برای آیندگان :D Andy McNamara سردبیر GameInformer:

02123926248219110201.png

حداقل میدونیم بازی اونقدر آماده معرفی بوده که بره روی کاور گیم اینفورمر. اصلا برای عرضه روی Wii U هم در نظر گرفته نشده بوده. حالا چی شد که قضیه 180 درجه برگشت رو خدا میدونه...

احتمال داره نینتندو در ازای یه مبلغی از سگا خواسته باشه بازی رو اول به عنوان انحصاری Wii U معرفی کنه به عنوان انحصار زمانی. هنوزم این حماقت سگا تو کتم نمیره! انحصاری کردن یه بازی که تو دسته بازار niche قرار میگیره حماقت محضه.

به هر حال، E3 نزدیکه و اطلاعات جدید به زودی میان. Stay Tuned.
فکر کردم یک خبری شده:|:d
نگران نباش این نینتندو یک دفعه جوش می گیره روز بعد انتشار بازی قرداد رو به هم می زنه برای اون ها تایید می شه:d
حالا این ها می میرن جلد مجلشون رو بذارن ببینم چی هست:|

Nomad

کاربر سایت
Oct 3, 2008
457
سگا لیست بازی‌های حاضر در E3 خودش رو منتشر کرد اما خبری از بایونتا 2 تو این لیست نیست. از طرفی نینتندو و خود پلاتینیوم حضور بایونتا 2 رو تو NDirect تائید کردند. این چه معنی‌ای می‌تونه داشته باشه؟ ip مال سگا نیست؟ چون الان هر جا رو می‌بینم که لیست بازی‌های E3 رو گذاشته، Bayonetta 2 حاضر هست اما زیر مجموعه بازی‌های Nintendo. من در این زمینه خیلی روشن نیستم که چه رابطه‌ای در زمینه این بازی بین Nintendo و SEGA وجود داره. یه مقدار عجیبه.

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
سگا لیست بازی‌های حاضر در E3 خودش رو منتشر کرد اما خبری از بایونتا 2 تو این لیست نیست. از طرفی نینتندو و خود پلاتینیوم حضور بایونتا 2 رو تو NDirect تائید کردند. این چه معنی‌ای می‌تونه داشته باشه؟ ip مال سگا نیست؟ چون الان هر جا رو می‌بینم که لیست بازی‌های E3 رو گذاشته، Bayonetta 2 حاضر هست اما زیر مجموعه بازی‌های Nintendo. من در این زمینه خیلی روشن نیستم که چه رابطه‌ای در زمینه این بازی بین Nintendo و SEGA وجود داره. یه مقدار عجیبه.
الان نینتندو نقش سگا رو داره هم هزینه بازی رو تهیه کرده هم ناشر بازی هست به خاطر همین داخل زیر مجموعه نینتندو رفته
نینتندو هم یک قرار داد با سگا داره
و از قرار معلوم سگا نقش مشاور رو داره

Nevan

کاربر سایت
Feb 25, 2011
3,027
نام
morteza
Platinum Games teases ***8220;awesome***8221; news for E3 2013 | Nintendo Everything
پلاتینیوم توییت کرده که توی e3 یک خبر فوق العاده داره :d
بایونتا 2 مولتی پلتفرم:d
به نظر خوف میاد حالا میان کیف و مداد بایونتا رو معرفی می کنن

با مغز رفتم تو دیوار :D خداکنه اون عنوان PS4 ـشون باشه که مینامی میگفت "الان نمی تونم اطلاعات زیادی در رابطه باهاش بهتون بدم" :D

میشه اینقدر درمورد مولتی شدن بحث نکنید

نخیر :| :D تاپیک رسمی بازی اینجاست، همه ی بحث های مربوط به بازی هم اینجا صورت میگیره. اگه مشکلی هست، یه تاپیک بزن با عنوان "بحث و تبادل نظر پیرامون مولتی پلتفرم شدن Bayonetta 2" ما میریم اونجا بحث می کنیم.

بالاخره نینتندو فعلا نقش ناشر رو داره. IP هنوز برای سگا هست (همین چند وقت پیش سگا Bayonetta رو آورد توی PSN و نشون داد کنترل کامل روی IP داره.) اما خب تا عرضه بازی به احتمال زیاد هر نمایشی که از بازی نشون داده میشه، توی نینتندو دایرکت ها و همایش های نینتندو خواهد بود.

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan
اگر فروش بازی روی وی یو قابل قبول نباشه که با وضعیت فروش خود وی یو بعید میدونم باشه احتمالا مولتی میشه شایدم مثل بعضی انحضاری های مایکروسافت روی کامپوتر بیاد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر