Bayonetta 2 در زمان مناسب خود خواهد آمد .

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Bayonetta

کاربر سایت
Jul 6, 2010
2,377
211287-bigthumbnail.jpg

bayonetta-4.jpg

استودیو خلاق پلاتینیوم گیمز ، این بار چراغ سبز جدی تری برای ساخت ادامه ی عنوان اکشن سوم شخص ماجرایی خود ، بیونتا نشان داد ... ظاهرا" قرار است ادامه ی ماجراهای این ساحره ی با زیور آلات خفن (!) را بزودی ببینیم . پلاتینیوم گیمز اعلام کرد این اتفاق در " در زمان مناسب " رخ خواهد داد ...
Atsushi Inaba از موسسان این استودیو علاقه خود را برای ساخته شدن این ادامه قبلا" اعلام کرده بود ... وی افزود :
"هیچ زمان خاصی و مشخصی برای آن وجود ندارد.منظورم این است اینگونه نیست که آقای کامیا بگوید : OK ، آنرا میسازیم ... اما این عنوان برای ما یک IP مخصوص و ویژه است و ما واقعا" دوست داریم تا ادامه ی آن را بسازیم . "
در نهایت وی گفت : " ما عاشق ساخته شدن ادامه ی بیونتا هستیم ، ولی در زمان مناسب ؛ این تمام چیزی است که من میتوانم بگویم ... "
عنوان Bayonetta امسال عرضه شد و توانست نظر اکثر منتقدان و گیمر ها را به خود جلب کند .

---------------------------------------------------------------------------
منبع
پ.ن : \:d/​

آخرین ویرایش:

.:Layho:.

کاربر سایت
Jul 14, 2007
992
نام
Hanzo Hasashi
ا
آی حال میده بخوره به DmC بزنه ناکار کنه ما دلمون خنک شه :)) !! بعد مجبور شن برگردن به اصالت بازی :D . ولی خدایی بیونتا خیلی بازی کم ایرادی بود . همونا هم مثله داستان درست درمون تر رو قرار بدن بازی بی نظیر میشه .
این الان یه تیکه بود که با DMC مقایسش کردی؟:D درسته خالق جفت بازیا یکیه ها! اما اون چیزی که من از این بازی دیدم اصلا در حدی نیست که با چیزی به نام ((شاهکار)) DMC مقایسه بشه!(حتی بدترینش)
در این قد و قواره نیست:))

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
شهاب جان من نظرم رو گفتم. ممکنه تو این بازی رو بهترین هک 'ن اسلش این نسل بدونی ولی من یکی از مزخرف ترین بازی های این نسل میدونمش. دلیلش هم برمگیرده به سلیقه. نه تو میتونی به سلیقه ی من کار داشته باشی و نه من به سلیقه ی تو. واقعا نمیدونم چرا این بازی انقدر امتیازات بالایی گرفته. واقعا در عجبم!:confused:
دونستن با اینکه بدترین هست خیلی فرق داره آرش عزیز . شما میگی یکی از بدترین بازی های نسل میشه . خب میتونستی بگی منکه از این بازی خوشم نیومد و مثلا اگر شماره دوش بیاد اصلا سمتش نمیرم . درست نمیگم ؟ اینکه بیای با اطمینان بگی بدترین و نه من و نه هیچکس قبول نمیکنه . همیشه با گفتار مناسبتر میتونی منظورت رو اونطوری که توی ذهنته بگی . درست نمیگم :D ؟
چرا امتیازات بالایی داشت ؟ به دلایل زیر :

گیم پلی فوق العاده با بیش از N تا کمبو :D !
گرافیک بسیار خوب و طراحی هنری زیبا ( البته در 360 :D ) .
داستان تا حدودی کافی بود ( منتها میتونست بهتر باشه ) .
موزیک و صداگذاری واقعا حرفی برای گفتن نذاشت و بدون شــــک 10 از 10 بود . ( خواهشا نگو نظر توئه :D . کل دنیا این یه مورد رو قبول دارن ! )
و و و و و ! چند تا دلیل دیگر که بازی رو لایق امتیازاتش میکنه .
درضمن پیشگویی نکن تا نمیدونی من چرا از این بازی بدم میاد. مهمترین چیز برای من گیم پلی یه بازیه. یعنی چی از کاراکتر اینطوری خوشم نمیاد در نتیجه بگم بازی بده؟!:-/ (اصلا کی گفت من از شخصیت بازی بدم میاد؟!؟!)
خب تو چون آیانه بازی از تو بعید نیست :D . ولی خب میشه بگی مشکل گیم پلی چی بود ؟ بابا دیگه چه توقعی از یه بازی H N' S دارین که بیونتا نتونسته باشه برآورده کنه ؟!
این الان یه تیکه بود که با DMC مقایسش کردی؟:biggrin1: درسته خالق جفت بازیا یکیه ها! اما اون چیزی که من از این بازی دیدم اصلا در حدی نیست که با چیزی به نام ((شاهکار)) DMC مقایسه بشه!(حتی بدترینش)
منظورم DmC بود نه DMC قدیمی ها ! من خودم فن 2 آتیشه DMC ام ! ولی خب اگر بحثه مقایسه Bayonetta با DMC 4 باشه نتیجش مشحصه ...

مجله بازی رایانه حرف قشنگی در آخر متن نقد بازی بیونتا زد ( نویسنده : بهزاد میرمظفری :D ) .

" ممکن است عده ای به برخی دلایل این بازی را نپسندن اما کامیا باز هم توانست ژانر اکشن را سورپرایز کند "

( یا یه همچین چیزی :D )

آخرین ویرایش:

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
من امیدوارم این زمان مناسب فعلا فرا نرسه.
به شدت تایید می شود :d
یه 10 دقیقه بازی کردم یه دفعه چشام سیاهی رفت دسته از دستم افتاد ! @-) فقط یه کم به فکر چشمای ما باشن این سرعتش رو کم کنن :d

War Has Change

کاربر سایت
Dec 29, 2009
3,036
نام
شایان
BAYONETTA از نظر گیم پلی واقعا غنی بود ولی
گرافیک بسیار خوب و طراحی هنری زیبا ( البته در 360 :biggrin1: ) .
داستان تا حدودی کافی بود ( منتها میتونست بهتر باشه ) .
از نظر فنی و جزئیات واقعا داغون بود تو PS3 که دیگه هیچی !!! ولی طراحی هنری بازی خوب بود
داستان هم که ابکی بود بدون هیچ جذابیتی
ولی بازیه خیلی خوبی بود .

کاربر سایت
Jul 14, 2007
992
نام
Hanzo Hasashi
منظورم DmC بود نه DMC قدیمی ها ! من خودم فن 2 آتیشه DMC ام ! ولی خب اگر بحثه مقایسه Bayonetta با DMC 4 باشه نتیجش مشحصه ...
من به شخصه DMC را 3 گانه ای در عظمت میدانم که خاتمه اش DMC3 بود!(البته به جز شماره 2)دیگه بقیه یک چیز در حد پیاز هستند(منظورDmCo-> جدید و شماره 4:-& بود!)

Ooops

کاربر سایت
Apr 16, 2010
1,801
نام
محمد علی
بیونتا حداقل ثابت کرد که با یه game design متنوع و سرعت بالا ، حتی button mashing هم میتونه تا این حد جذاب باشه

Bayonetta

کاربر سایت
Jul 6, 2010
2,377
کیوان بخوای جواب بدی با آرامش جواب بده که دعوا راه نیفته ها :biggrin1:
چشم ... سعی میکنم با اسمایلی آرامشمو نشون بدم فردین ... :D
من به شخصه DMC را 3 گانه ای در عظمت میدانم که خاتمه اش DMC3 بود!(البته به جز شماره 2)دیگه بقیه یک چیز در حد پیاز هستند(منظورDmCo-> جدید و شماره 4:-& بود!)
دوست عزیز کلهم اجمعین از سری DMC ، چهار نسخه اومده ؛ شما میگی 4 و 2 رو قبول نداری و آشغالن .
تا اینجا منم با این حرف موافقم ... اما چه چیزی باعث میشه شما اینجوری صحبت کنی ؟!
اما اون چیزی که من از این بازی دیدم اصلا در حدی نیست که با چیزی به نام ((شاهکار)) DMC مقایسه بشه!(حتی بدترینش)
آیا DMC 2 اصلا" بازی بحساب میاد که بخوایم با بیونتا مقایسش کنیم ؟:|
آیا بازی با ارفاق بشدت متوسط DMC 4 اصلا" در حد واندازه های بیونتا هست ؟:|
چه ملاک هایی باید توی یک بازی باشه ، تا ما بهش بگیم شاهکار ... ؟ و کدومهای اونا رو بیونتا نداره ؟:|
در این قد و قواره نیست:))
این بحث قد و قواره هم من متوجه نشدم جدا" ...
اینا رو اگه شفاف سازی کنی ممنون میشم ...

کاربر سایت
Jul 14, 2007
992
نام
Hanzo Hasashi
دوست عزیز کلهم اجمعین از سری DMC ، چهار نسخه اومده ؛ شما میگی 4 و 2 رو قبول نداری و آشغالن .
تا اینجا منم با این حرف موافقم ... اما چه چیزی باعث میشه شما اینجوری صحبت کنی ؟!
مگه من گفتم 6 تا اومده؟!نکنه بایونتا 18 تا قسمت ازش اومده؟!
دلیل صحبت کردن اینطور من ربط به پست یکی از بچه ها بود که جواب رو به او دادم،اگر مشتاق به بحث و تبادل نظر در مورد DMC هستی تایپیک مربوطه، میتونیم ادامه بدیم
آیا DMC 2 اصلا" بازی بحساب میاد که بخوایم با بیونتا مقایسش کنیم ؟:|
منظور شما را از بازی بحساب نمیاد را متوجه نشدم
آیا بازی با ارفاق بشدت متوسط DMC 4 اصلا" در حد واندازه های بیونتا هست ؟:|
میتونی یه سر به امتیازاش بزنی ، هر چی هست DMC بود
چه ملاک هایی باید توی یک بازی باشه ، تا ما بهش بگیم شاهکار ... ؟ و کدومهای اونا رو بیونتا نداره ؟:|
شخصیت پردازی عالی- داستان فوق العاده درگیر کننده و جذاب- تخیلی نبودن در حد لالیگا-داشتن موسیقی درست و حسابی متناسب با سبک بازی!(اینارو که گفتم بایونتا نداشت) و DMC و همه طرفداراش به این قسمت بازی یعنی : شخصیت پردازی قوی که موجب ارتباط گیمر با اون شخصیت و در نهایت خود بازی میشه ،میبالند!
بایونتا صرفا یک بازی سریع با گیم پلی ناب بود اما بقیه عناصرش جالب نبود و جای کار داشت. از این جهت گفتم که نباید با شاهکاری همچون DMc مقایسه شه...
شفاف سازی شد دوست گرامی؟:x
پ.ن: من هیچ وقت نگفتم بایونتا بازیه بدیه! بر عکس! بازی خوبی هست، اما نه زیاد که شماها اینطور توصیفات ازش وصف میکنید!

آخرین ویرایش:

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
شخصیت پردازی عالی
اجازه بده آقا :D ! بذار یکی دو نسخه بیاد بعد ... اولین DMC هم دانتش به پختگی الان ( مرحوم :D ) نبود !
داستان فوق العاده درگیر کننده و جذاب
Again ... داستان DMC یک هم طوره بالا نبود . حالا بهتر از بیونتا بود اما این رو نداشت .
تخیلی نبودن در حد لالیگا
عجب دلیلی منطقی .
داشتن موسیقی درست و حسابی متناسب با سبک بازی!(اینارو که گفتم بایونتا نداشت)
زرشک به تمام معنا با عرض معذرت ! بیونتا توی موزیک و صداگذاری کاملترین سطح بود . یعنی هیچ تردیدی وجود نداره که توی این مورد خصوصا موزیک بیونتا نظیر نداره . اینو دارم با اطمینان تمام میگم و 0.000000001 % تردید ندارم .
DMC و همه طرفداراش به این قسمت بازی یعنی : شخصیت پردازی قوی که موجب ارتباط گیمر با اون شخصیت و در نهایت خود بازی میشه ،میبالند!
ملاک شما برای یه بازی همینه ؟ یعنی گیم پلی و این جور چیزا اصلا مهم نیست دیگه ؟
بایونتا صرفا یک بازی سریع با گیمپلی ناب بود اما بقیه عناصرش جالب نبود و جای کار داشت. از این جهت گفتم که نباید با شاهکاری همچون DMc مقایسه شه...
الان این بازی هنوز سری نشده که بخوایم مقایسه کنیم . بخوایم مقایسه کنیم باید 4 رو با بیونتا مقایسه کنیم . هستی :D ؟
خیر چون تمام موارد بالا بلخصوص موسیقی بیونتا توش عالی عملکرده .

Bayonetta

کاربر سایت
Jul 6, 2010
2,377
میتونی یه سر به امتیازاش بزنی ، هر چی هست DMC بود...
اتفاقا" این بازی (DMC 4) نون شهرتشو خورد که همچین امتیازایی رو گرفته !
وگر نه اصلا و ابدا 84 حقش نبوده ... دیگه از هر فن سری بپرسی بهت میگه 2 و 4 واقعا" فاجعه بودن ... بازم تاکید میکنم پویا ، امتیاز رو ملاک قرار نده ...
که حالا اگه بخوایم اینکارم بکنیم ، DMC 1 فقط میانگینش بالاتر از Bayonetta هست و سایر DMCـها زیرش هستن...(از نظر امتیازی :biggrin1:)
شخصیت پردازی عالی- داستان فوق العاده درگیر کننده و جذاب- تخیلی نبودن در حد لالیگا-داشتن موسیقی درست و حسابی متناسب با سبک بازی!(اینارو که گفتم بایونتا نداشت) و DMC و همه طرفداراش به این قسمت بازی یعنی : شخصیت پردازی قوی که موجب ارتباط گیمر با اون شخصیت و در نهایت خود بازی میشه ،میبالند!
بایونتا صرفا یک بازی سریع با گیم پلی ناب بود اما بقیه عناصرش جالب نبود و جای کار داشت. از این جهت گفتم که نباید با شاهکاری همچون DMc مقایسه شه...
پ.ن: من هیچ وقت نگفتم بایونتا بازیه بدیه! بر عکس! بازی خوبی هست، اما نه زیاد که شماها اینطور توصیفات ازش وصف میکنید!
از نظر من پاتاپون و کاتاماری و Contra : Hard Corps سه تاز شاهکارایی هستن که تو تمام عمرم بازی کردم،اما هیچ کدوم ازون عناصری که تو بعنوان ملاک اصلی برای شاهکار بودن بازی میشناسی ندارن ... من فکر میکنم بازی با توجه به سبکش میتونه یه تکیه و نقطه قوت واقعا" شاخص داشته باشه ... بیونتا اون نقطه قوتش گیم پلی و گرافیک هنری قویش بود ...
ضمنا" این یکی رو شنیدم مثل وندر در پایان سایه ی کلاسوس شاخ در آوردم ! موسیقی بیونتا متناسب با سبکش نبود ؟!
یه گروه سمفونی میاوردن موزیک هیلو میزدن واسمون موسیقیش خوب میشد ؟:|
منبع الهام DMC کتاب کمدی الهی دانته الیگیری هست ، این غنای داستانی که من و تو تو کفشیم به خاطر منبع قدرتمند بازی هست ... بله ، این رو می پذیریم که از نظر داستان و شخصیت پردازی سری DMC (بجز نسخه ی فاجعه آمیز 4 که یک Ballad بود ! ) از عنوان نوپای بیونتا بهتره ...

کاربر سایت
Jul 14, 2007
992
نام
Hanzo Hasashi
اجازه بده آقا :biggrin1: ! بذار یکی دو نسخه بیاد بعد ... اولین DMC هم دانتش به پختگی الان ( مرحوم :biggrin1: ) نبود !
همه نسخه اول dmc رو بازی کردن مجذوب همینا شدن! یعنی پتانسیل رو داشت! اما اونجوری بایوتنا پتانسیلی در این زمینه نشون نداد!
عجب دلیلی منطقی .
دوست داری مگه فاینال فانتزی (جاپونی!)بازی کنی؟
زرشک به تمام معنا با عرض معذرت ! بیونتا توی موزیک و صداگذاری کاملترین سطح بود . یعنی هیچ تردیدی وجود نداره که توی این مورد خصوصا موزیک بیونتا نظیر نداره . اینو دارم با اطمینان تمام میگم و 0.000000001 % تردید ندارم .
نه دیگه! الان منظور منو نفهمیدی!موسیقی DMC هیجان داشت!(نمیگم مثلا هوی متال باشه!)اما بایونتا شما حالا بگو شاهکار بود موسیقیش(!) وقتی نصف میکنی یا پانیش میکنی دشمنارو باید یه حسی مثل همون حرکتیکه داری توی بازی انجام میدی باید بهت تزریق بشه(این یعنی اینکه موسیقی شاهکار بایونتا به دل من و خیلی ها نمیچسبه)
یه جورایی یاد کارتون فوتبالیستها میافتم=))
ملاک شما برای یه بازی همینه ؟ یعنی گیم پلی و این جور چیزا اصلا مهم نیست دیگه ؟
خوبی عزیزم؟ قسمتهای دیگه صحبتم رو خوندی؟ خوب معلومه 70% گیم پلی هست! چیزایی میگیها!
الان این بازی هنوز سری نشده که بخوایم مقایسه کنیم . بخوایم مقایسه کنیم باید 4 رو با بیونتا مقایسه کنیم . هستی :biggrin1: ؟
نه آقا این یکی رو نیستم! اگر خواستی با DMC3 & 1 مقایسه میکنیم!:p
خیر چون تمام موارد بالا بلخصوص موسیقی بیونتا توش عالی عملکرده .
این نظر شما بود!

کاربر سایت
Jul 14, 2007
992
نام
Hanzo Hasashi
اتفاقا" این بازی نون شهرتشو خورد که همچین امتیازایی رو گرفته !
وگر نه اصلا و ابدا 84 حقش نبوده ... دیگه از هر فن سری بپرسی بهت میگه 2 و 4 واقعا" فاجعه بودن ... بازم تاکید میکنم پویا ، امتیاز رو ملاک قرار نده ...
که حالا اگه بخوایم اینکارم بکنیم ، DMC 1 فقط میانگینش بالاتر از Bayonetta هست و سایر DMCـها زیرش هستن...(از نظر امتیازی :biggrin1:
عجب! یعنی الان شما میگی که هر بازی مشهور باشه شماره بعدیش هم آشغال باشه نمرشو عالی میدن!:)) اگر اینجوریه مثلا منم میگم:GOD of war3 چون معروف بود گفتن این بازی عالیه و نمراتش بترکون بود!(دلیل شما اینجا خیلی بی اساس بود!)
من فن بازیم میگم بعله! 4 و 2 در حد DMC نبود، اما نمرش حقش بود ،اما قبول دارم که کپی از شماره 3 بود،جذابیت قبل هم نداشت، جو سنگین 3 هم نداشت، بازی بچه گونه بود!(خوب شد؟:d)
گیم پلیش پیشرفت کرده بود خو! تازه شخصیت جدید هم معرفی کرد که خیلی این نکته مثبته
ااااا ! خودت میگی امتیاز ملاک نده بعد امتیازو میکشی وسط؟ اگر بایونتا هم زمان DMc3 میومد اونوقت ما میتونستیم بازی و امتیازشو مقایسه کنیم!(اصلا حرفام روی DMC4نیستا) آقا نسل پیش DMC1 رو داری با الان مقایسه میکنی؟ اگر DMC نبود که هیدکی کامیا از کجا ایده بایونتا رو میآورد؟ اگر میخوای زور کنی که <الان> بایونتا شاخه، میشه گفت کامل کننده DMC هست و DMC سرمشق !
با همین جمله آخر مشغول شید!
یه گروه سمفونی میاوردن موزیک هیلو میزدن واسمون موسیقیش خوب میشد ؟:|
واقعا چرا همه جا پای هیلو رو میکشید وسط؟تورو خدا ربطشو بگو#:-s:(

Thomas_Anders

کاربر سایت
Dec 2, 2008
1,395
نام
حمید
بایونتا زمستان پارسال رو برام به یکی از بهترین زمستان های عمرم تبدیل کرد. بخصوص اینکه در حول و حوش کریس مس عرضه شد. امیدوارم نسخه دومش هم در همون زمان عرضه بشه.
مرسی بایونتا عزیز.

میتونم بپرسم چرا برای شما تو کریسمس بیشتر حال میده؟؟

• Like
Reactions: Bayonetta

Bayonetta

کاربر سایت
Jul 6, 2010
2,377
بدلیل Charm بسیار بالای شما و لکنت کلام بنده ی حقیر دلیلی برای ادامه ی بحث نمیبینم ... شما راست میگی ؛ یه اعتبار هم میدم بهت تا جنست جور شه دوست من ...
نه که فکر کنی میخ آهنی توسنگ فرو میره ها ...

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر