Bayonetta 2 در زمان مناسب خود خواهد آمد .

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Bayonetta

کاربر سایت
211287-bigthumbnail.jpg

bayonetta-4.jpg

استودیو خلاق پلاتینیوم گیمز ، این بار چراغ سبز جدی تری برای ساخت ادامه ی عنوان اکشن سوم شخص ماجرایی خود ، بیونتا نشان داد ... ظاهرا" قرار است ادامه ی ماجراهای این ساحره ی با زیور آلات خفن (!) را بزودی ببینیم . پلاتینیوم گیمز اعلام کرد این اتفاق در " در زمان مناسب " رخ خواهد داد ...
Atsushi Inaba از موسسان این استودیو علاقه خود را برای ساخته شدن این ادامه قبلا" اعلام کرده بود ... وی افزود :
"هیچ زمان خاصی و مشخصی برای آن وجود ندارد.منظورم این است اینگونه نیست که آقای کامیا بگوید : OK ، آنرا میسازیم ... اما این عنوان برای ما یک IP مخصوص و ویژه است و ما واقعا" دوست داریم تا ادامه ی آن را بسازیم . "
در نهایت وی گفت : " ما عاشق ساخته شدن ادامه ی بیونتا هستیم ، ولی در زمان مناسب ؛ این تمام چیزی است که من میتوانم بگویم ... "
عنوان Bayonetta امسال عرضه شد و توانست نظر اکثر منتقدان و گیمر ها را به خود جلب کند .

---------------------------------------------------------------------------
منبع
پ.ن : \:d/​

آخرین ویرایش:
به نظرم یکی از بهترین ها در سبک خودشه..حیف بود ادامه نمی دادن:d

بایونتا زمستان پارسال رو برام به یکی از بهترین زمستان های عمرم تبدیل کرد. بخصوص اینکه در حول و حوش کریس مس عرضه شد. امیدوارم نسخه دومش هم در همون زمان عرضه بشه.
مرسی بایونتا عزیز.

کیوون تو دست از سر این بایونتا چشم عسلی بر نمیداری؟:d
قبلا شنیده بودم که اگه نسخه دوم رو بسازن ظاهرا بازی واسه PC هم ریلیز میشه. درسته یا نه؟

کیوون تو دست از سر این بایونتا چشم عسلی بر نمیداری؟:d
قبلا شنیده بودم که اگه نسخه دوم رو بسازن ظاهرا بازی واسه PC هم ریلیز میشه. درسته یا نه؟
نه :دی خانم/بازی (اصطلاح جدید در صنعت گیم:|) به این باحالی ، مگه چشه ؟ :دی
والا من چیزی نشنیدم ... اگرم بیاد بازی کردنش واستون مثل جهنم میشه و شاهد پست هایی مثل :
"چه کنترل آشغالی داره" یا "بد ترین بازی تمام عمرمه" خواهیم بود ... فک کن با کیبورد میخوای یه Megaton Combo بزنی اشک روی گونَت جاری میشه ... !

آخرین ویرایش:
یکش رو نرفتم نمیدونم چطوری بود.
ولی قهرمانش چرا عینک داره!!
قیافش میزنه به nerd <):)

یکش رو نرفتم نمیدونم چطوری بود.
ولی قهرمانش چرا عینک داره!!
قیافش میزنه به nerd <):)
احیانا عینک ندیدین کسی داشته باشه :دی ؟

---

آی حال میده بخوره به DmC بزنه ناکار کنه ما دلمون خنک شه :)) !! بعد مجبور شن برگردن به اصالت بازی :دی . ولی خدایی بیونتا خیلی بازی کم ایرادی بود . همونا هم مثله داستان درست درمون تر رو قرار بدن بازی بی نظیر میشه .

اگه یه تغییر کلی درش ندن و گیم پلیش رو عوض نکنن (که فکر هم نمیکنم این کارو بکنن) مثل شماره ی اول به یکی از مزخرف ترین بازی های این نسل بدل میشه...

• Like
Reactions: FaRd!N
اگه یه تغییر کلی درش ندن و گیم پلیش رو عوض نکنن (که فکر هم نمیکنم این کارو بکنن) مثل شماره ی اول به یکی از مزخرف ترین بازی های این نسل بدل میشه...
آره آره :| :)) . همونطور که شماره یکش بدترین نمرات و بدترین بازی این نسل بودش ! دختره سفید با b00bـه نیم تُنی و اندام Doaـی میخوای بشین CG های DoA رو ببین ! ملت با عینک و جادوگر و قده بلند حال نمیکنن به گیم پلی بازی گیر میدن ... طــــوبه .

بازیه بدی نبود . کمبو های خفناکی داشت . ولی بازی به هیچ وجه فوق العاده نبود . ایشاا... قسمت دومش بهتر باشه .

آره آره :| :)) . همونطور که شماره یکش بدترین نمرات و بدترین بازی این نسل بودش ! دختره سفید با b00bـه نیم تُنی و اندام Doaـی میخوای بشین CG های DoA رو ببین ! ملت با عینک و جادوگر و قده بلند حال نمیکنن به گیم پلی بازی گیر میدن ... طــــوبه .
شهاب جان من نظرم رو گفتم. ممکنه تو این بازی رو بهترین هک 'ن اسلش این نسل بدونی ولی من یکی از مزخرف ترین بازی های این نسل میدونمش. دلیلش هم برمگیرده به سلیقه. نه تو میتونی به سلیقه ی من کار داشته باشی و نه من به سلیقه ی تو. واقعا نمیدونم چرا این بازی انقدر امتیازات بالایی گرفته. واقعا در عجبم!:confused:

درضمن پیشگویی نکن تا نمیدونی من چرا از این بازی بدم میاد. مهمترین چیز برای من گیم پلی یه بازیه. یعنی چی از کاراکتر اینطوری خوشم نمیاد در نتیجه بگم بازی بده؟!:-/ (اصلا کی گفت من از شخصیت بازی بدم میاد؟!؟!)
همه رو به کیش خود نپندار.

کیوان بخوای جواب بدی با آرامش جواب بده که دعوا راه نیفته ها :دی

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or