Battlefield: Hardline

36991121215143938763.png

اطلاعات تازه ای در مورد نسخه جدید Battlefield به تازگی به بیرون درز پیدا کرده است. آخرین شایعات در مورد این عنوان به ماه فبریه باز می گردد که گفته شده بود نسخه جدید با تم پلیسی توسط سازنده Dead Space یعنی Visceral در دست ساخت است.
نام این عنوان که Battlefield Hardline بوده توسط آخرین اپدیتی که به تازگی برای Battlelog منتشر شده بود مشخص شد. همچنین لوگو بازی به همراه تعدادی artwork نیز در سرور سایت دیده شده است. البته بازی با دو نامBFH و +BFH دیده شده که به نظر می رسد BFH+ مربوط به Battlefield Premium می باشد.

برای مشاهده تصویر اصلی (845x345) روی این نوار کلیک کنید.
02253880808557286780.jpg

در قسمت پلتفرم های بازی PC, PS3, PS4, Xbox 360 and Xbox One را تعیین شده اند.
29448855748215084470.png

از دیگر اطلاعات مشخص شده از این منبع می توان به کلاس های بازی شامل Enforcer, Mechanic, Operator و Professional و همین طور مودهایی مثل Blood Money و Bomb Squad و Carrier Assault ذکر شده است. علاوه بر این قرار است یک تاریخ برای عرضه بتا نیز مشخص شود.
95764416251511855683.png
96036270148672158021.png

برای مشاهده تصویر اصلی (705x277) روی این نوار کلیک کنید.
25673660524776580179.png

با تشکر از METRO_2034 عزیز

R O N I N

ŌKAMI
کاربر سایت
Feb 8, 2012
1,026
اساینمنت همون مشق شبه :d یه سری کارها هست که انجام میدی و Assignment کامل میشه.Multiplayer>My agent<assignment میتونی بری ببینی.نگاه کن ببین کدوماشو انجام دادی. اونایی که مال کلاسه مکانیکه نه مشین :d
bf9528d211f8b242b59a84bef894b662.jpg

way_to_win

کاربر سایت
May 29, 2012
153
چقدر بازیش بده:-w.وجدانا با بتل 4 هم قابل مقایسه نیست.;;)

بازیش بد نیست، اتفاقاً بازی خوبی از آب درامده، مشکلش اینه که به من بازیکن کشش و انگیزه واسه بازی کردن نمیده و زود خسته ام میکنه. 20 ساعت بازی کردم و دلم و زد. 5 تا اسلحه توی هر کلاس داره و فقط یکی از اونها بهترین هست.
درحالیکه در BF4 من 700 ساعت گیم پلی دارم و هنوز هم دارم بازی میکنم و خسته ام نکرده . نمیدونم دلیل اصلی اینکه از BF4 خسته نشدم چیه ، اولین کنسول که من خرید Micro Genius از Nintendo بوده . و از اون سن تا به حال BF4 تنها بازی شوتینگ بوده که من تا این حد بازی کردم.

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,298
نام
مهدی
وقتی پزشک هستی و کسی نزدیکت کشته میشه کاراکترمون اتوماتیک بدون اجازه ما یا اینکه اصلا دکمه ای رو فشار بدیم شوکر یا سرنگش رو در میاره که بزنه به هم تیمیش! این اصلا خوب نیست چون ممکنه دشمن اونجا باشه و بزنه ما رو ! کسی راه حلی چیزی نداره این رو غیر فعال کنیم؟

Ehsan of War

ehsanofwarـه سابق ... D:
کاربر سایت
Jan 18, 2015
550
نام
احسان
دوستان يه سوال:
اكانتم ريجن ٢
بازيم ريجن ١ ( ال )
بازيه دوستم ريجن ١ ( ال )
حالا ميخوايم شريكي پرميوم بگيريم. مهم نيست كه عضوش بشم با ايديم فقط مپ پك هارو ميخوام دانلود كنم.
حالا مشكل اينجاست كه سوني Sharing رو برداشته تا جايي كه ميدونم.
الان يعني منو دوستم نميتونيم اينكارو انجام بديم؟
هدفمون اينه كه يه اكانت ريجن ١ بسازيم توي اون پرميوم رو بخريم بعد اون اكانت رو توي هر دو كنسول ( مال من و مال دوستم ) اكتيو كنيم كه ظاهرا سوني ديگه اجازه اينكارو نميده.
هيچ راهي نيست؟

BatiGoal

-_____-
کاربر سایت
Nov 6, 2012
3,330
نام
Mohammad
دوستان يه سوال:
اكانتم ريجن ٢
بازيم ريجن ١ ( ال )
بازيه دوستم ريجن ١ ( ال )
حالا ميخوايم شريكي پرميوم بگيريم. مهم نيست كه عضوش بشم با ايديم فقط مپ پك هارو ميخوام دانلود كنم.
حالا مشكل اينجاست كه سوني Sharing رو برداشته تا جايي كه ميدونم.
الان يعني منو دوستم نميتونيم اينكارو انجام بديم؟
هدفمون اينه كه يه اكانت ريجن ١ بسازيم توي اون پرميوم رو بخريم بعد اون اكانت رو توي هر دو كنسول ( مال من و مال دوستم ) اكتيو كنيم كه ظاهرا سوني ديگه اجازه اينكارو نميده.
هيچ راهي نيست؟
اگه اکانت بسازید یکیتون میتونه پرایمری کنه تو اکانت خودش بازی کنه. اون یکی باید تو همون اکانتی که ساختین و بازی رو خریدین توش بازی کنه.
اگه میخواید تو اکانت شخصی تون بازی کنین، اونی که بازیو خریده از استور باید همیشه انلاین باشه. این مورد انلاین بودن واسه همه بازیای دیجیتالی هست.

Ehsan of War

ehsanofwarـه سابق ... D:
کاربر سایت
Jan 18, 2015
550
نام
احسان
اگه اکانت بسازید یکیتون میتونه پرایمری کنه تو اکانت خودش بازی کنه. اون یکی باید تو همون اکانتی که ساختین و بازی رو خریدین توش بازی کنه.
اگه میخواید تو اکانت شخصی تون بازی کنین، اونی که بازیو خریده از استور باید همیشه انلاین باشه. این مورد انلاین بودن واسه همه بازیای دیجیتالی هست.
ممنون داداش حيف شد مجبورم خودم تكي بگيرمش با اين اوضاع

BitsandBytes

we will not falter, we will not fail!
کاربر سایت
Sep 2, 2012
3,985
نام
Mohammad
این مد hotwire چقدر پول میده و چقدرم زود لولت آپت میکنه.یه وقت فکر نکنید بلاد مانی پول سازترین مود بازیه.بهترینش همین hotwire هستش.در عرض چند ساعت تونستم 200 هزار دلار پول کسب کنم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر