Battlefield: Bad Company - X360 version

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
درود ب همه
Battlefield: Bad Company یکی از معدود عناوین EA هست که میشه بهش امیدوار بود :biggrin1:.

اخبار جدید این بازی توسط K1 عزیز

یکی از اعضای سایت Kotaku از تجربه خودش در مورد بازی Battlefield : Bad Company میگوید:

- در آخرین هفته GDC موفق به انجام قسمت مولتی پلیر این بازی روی XBOX 360 شدم.

- در بخش مولتی پلیر هدف بدست آوردن طلا است!.یک تیم آن را دارد و تیم دیگر باید طلا را از تیم مقابل بگیرد.

- این بازی یکی از بهترین نمونه ها در تخریب پذیری محیط است ولی باید این را هم در نظر بگیرید که تخریب پذیری در بازی ها به این راحتی ها هم نیست و یک چیز پیچیده است زیرا گیمرها در واقع نمی خواهند همه چیز تخریب شود , برای مثال اگر Map یی از چند ساختمان تشکیل شده باشد و شما قادر به خراب کردن همه چیز در بازی باشید , بعد از مدتی در بازی فقط زمین باز خواهید داشت! , ممکن است که این کار برای بار اول خوشایند باشد ولی آیا برای بار دوم و سوم هم همانطور خوشایند خواهد بود؟!
- بخش هایی از محیط تخریب پذیر بازی این ها هستند:درخت ها می توانند در بازی قطع شوند, دیوارها در بازی به زیبایی منفجر و فرو میریزند ولی اسکلت ساختمانها همیشه ثابت خواهند ماند حتی اگر یک میلیون بمب اتم هم به ساختمان برخورد کند!

- یک نفر از شیشه به شلیک می کند , شما با grenade launcher خودتان شلیک می کنید و دیواری را که او در آن پناه گرفته را خراب می کنید و تا جایی که میتوانید با اسلحه تان به او شلیک می کنید تا بمیرد!
در واقع این نوع گیم پلی و تخریب پذیری در بازی , Strategy های زیادی را برای شما میتواند ایجاد کند.
از طرف دیگر Bad Company بازی است که single-player Campaign آن بسیار تاثیر گذار و خوب خواهد بود مانند بخش multiplayer معروف این بازی که همیشه عالی بوده است.
- Frostbite engine محیط این بازی را بسیار تخریب پذیر کرده است.
وقتی از تخریب پذیری این بازی صحبت می کنیم منظور چند تا شیشه شکسته و چیزهای محدود نیست بلکه تا 90 درصد محیط بازی قابل تخریب است که واقعا بی نظیر است.
- بسته به قدرت شلیک , شما می توانید اثر آن را حس کنید.
- وقتی یک نارنجک در خانه ای منفجر شود تمام شیشه های آن خواهد شکست.
- وقتی یک تانک به خانه ای حمله کند و به آن شلیک کند شما می توانید خراب شدن آن را حتی به صورت آجر به آجر ببینید.

*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*

وسایل نقلیه موجود در بازی شامل زمینی:
T-90, BMP-3, GAZ-3937 Vodnik, M1A2 Abrams, M2 Bradley, Humvee.
و هوائی:
Mi-24 Hind, Ka-50 Hokum, AH-64 Apache, UH-60 Black Hawk.​
اسلحه های که تا به امروز وجودشان در بازی تائید شده:

XM8 rifle with M203 40mm grenade launcher
G36C also with the M203
HK 416
AT4 rocket launcher

346reo6.jpg

Developer: Digital Illusions CE
Publisher: EA
Platform: Xbox360, Ps3
Engine: Frostbite Engine
Genre: FPS
Modes: Single player, multiplayer

xbox360

کاربر سایت
Jun 16, 2006
412
نام
پوریا
فریدون جون میدونستم همین روز ها یه تاپیک هم واسه این بازی میزنی:biggrin1:
راستی تاریخ عرضه این بازی کی هست؟
سبکش مثل BF2 هست؟

LiQuiD SnakE

کاربر سایت
Jun 3, 2007
274
نام
ارسلان
چه باکس شات خفنی داره!
من موندم این فیزیک بالای بازی مشکلی واسه بخش آنلاین بوجود نمیاره؟!
منظورم اینه که سند و ریسیو زیادی میخاد و ...

bocelli

کاربر سایت
Jun 23, 2007
282
سلام فریدون جان بخش xbox 360 رو تروکوندیا دستت طلا من این تریلر جدیداشو چند روز پیش دیدم تخریب پذیریش که فوق العادست من که بر خلاف تریلرای اولیش هیچ گونه افت فریمی در بازی ندیدم البته باید تا انتشار بازی صبر کرد این بازی جزو معدود بازیهای ea هست که هنوز بهش گند نزده امیدوارم هیچ وقت هم بهش گند نزنه چون من با این بازی خیلی خاطره دارم و همه نسخه هاشو بازی کردم

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
فریدون جان داستانش راجع به چیه؟
شرمنده، تنها چیزی که گیرم اومد همینه از IGN

story so far however it has been confirmed that that the plot is about a group of renegade soldiers who have been condemned to work for B-Company because of committing crimes against the USA. You take the role of Preston Marlow, a new recruit to B-Company (the cause of this is currently unknown). The trailer for Battlefield: Bad Company shows a pair of highly dysfunctional and heavily armed soldiers in a city, with a 'cameraman' following them. Eventually, the most dysfunctional soldier, Haggard, accidentally blows up the cameraman after being told he could destroy anything. After fighting for suicidal wars to repay their actions they see a truck full of gold cross a border and decide to go after it to make themselves rich and to gain a hope of living a better life.

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
درود

EA و DICE امروز اعلام کردند نسخه بتا بازی در 25 MARCH عرضه میشود.
نسخه بتا دارای rewards و unlimited upgrade tree میباشد.
کسانی که در سایت (IGN ( UK North America عضو هستند میتوانند در 25 MARCH این
نسخه را فقط برای X360 تهیه کنند. (:D)
برای تهیه بازی به Xbox LIVE Gold نیاز دارید.

با تشکر از R-ALEX عزیز

Mojtaba

کاربر سایت
Jan 15, 2007
1,667
نام
مجتبی
سلام

طبق گفته Planet Battlefield :

دموي قابل بازي Battlefield: Bad Company هم اكنون با حجمي حدود 1.5GB در Xbox Live Marketplace قرار دارد و شما مي توانيد دمو را دانلود كنيد ...

3.jpg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر