Battlefield : Bad Company 2 | PS3

Francis Drake

کاربر سایت
Dec 24, 2008
7,756
نام
کیارش
دوستان یه توضیحی در مورد سیستم Multiplayer می دید ؟ عین M.A.G ـه ؟
-----
تریلر رو دیدم ، فقط از کلمه ی بی نظیر میشه استفاده کرد !!!
تنها ایرادش اون افکت های آتیش بود که از نظرم اصلا جالب نبود .
تو پروفایلت هم گفتم امیر حسین.
این عین MAG نیست. تو مُد Sabotage مگ کپی برابر اصل Rush تو Battlefield هست.
به نظرم همکاری تیمی تو MAG بیشتر و زیبا تر به چشم میاد. ولی از نظر گیم پلی تو BATTLEFIELD دست آدم خیلی باز تره!
افکت آب هم اصلا جالب نیست تو بازی

آخرین ویرایش:

AmiR2C

کاربر سایت
Nov 14, 2008
1,419
نام
امیر
به نظرم همکاری تیمی تو MAG بیشتر و زیبا تر به چشم میاد. ولی از نظر گیم پلی تو BATTLEFIELD دست آدم خیلی باز تره!
آب ميخواي چيكار ! تخيرب پزيري رو عشق است ... تو MAG تخيرب كه هيچ آتش هم وجود نداره .. بقول خودت;)

Only PS3

کاربر سایت
Sep 10, 2008
2,022
نام
Milad
اون كه خيلي زياده...Patrick bach هم گفته بود اين بازي بازيه كه هر شخصي ميتونه هر جوري دلش خواست بازي كنه آزاديش دست خودشه با چه سيستمي بره جلو...
افكت آب هم مشكل موتور يا طراحش!!!(تو BF:BC هم افكت آب خوب نبود)ولي پايين امير راست ميگه...وسط جنگ همه تو فكر اينن كه هد شات نشن توسط برادران اسنايپر سعي ميكنن طبق مد بازي كاري انجام بدن براي گروهشون كسي ديگه اون وسط به فكر آب نيست:biggrin1:(البته درست هر چي بيشتر بازي گرافيكش نزديك به واقيعت باشه خب بهتره)
پ.ن:نمونه بارز اين پادشاه MP بتلفيلد 1943 همه ميگن ببه چه چه!چقدر بازيش خوبه در صورتي كه آب درياش خب چنگي به دل ميزنه.
آب ميخواي چيكار ! تخيرب پزيري رو عشق است ... تو MAG تخيرب كه هيچ آتش هم وجود نداره .. بقول خودت;)
بيا:biggrin1:بازي كن حرفه اي به امير ميگن چقدر قانع هست.
______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
Bad Company 2 Demo Survival Tips

آخرین ویرایش:

Only PS3

کاربر سایت
Sep 10, 2008
2,022
نام
Milad
Ten minutes of super awesome Battlefield: Bad Company 2 single-player gameplay footag

Level #1, Part #1 - Flash HD (55MB) / Flash SD (20MB)

Level #1, Part #2 - Flash HD (9MB) / Flash SD (4MB)

Level #1, Part #3 - Flash HD (28MB) / Flash SD (10MB)

Level #1, Part #4 - Flash HD (15MB) / Flash SD (6MB)

Level #1, Part #5 - Flash HD (36MB) / Flash SD (14MB)

Level #1, Part #6 - Flash HD (20MB) / Flash SD (8MB)

Level #1, Part #7 - Flash HD (57MB) / Flash SD (21MB)

Level #1, Part #8 - Flash HD (20MB) / Flash SD (7MB)

Level #1, Part #9 - Flash HD (87MB) / Flash SD (31MB)

Level #2, Part #1 - Flash HD (22MB) / Flash SD (8MB)

Level #2, Part #2 - Flash HD (53MB) / Flash SD (20MB)

Level #2, Part #3 - Flash HD (24MB) / Flash SD (9MB)

Level #2, Part #4 - Flash HD (18MB) / Flash SD (7MB)
Source

Astiak

کاربر سایت
May 27, 2007
4,017
نام
آرش
واقعا فوق العادست . الان دوباره بعد از فاز بتا که Bad Company 2 بازی نکرده بودم ، رفتم DNS رو درست کردم و نشستم یه چند ساعتی دمو رو بازی کردم . واقعا تو Multiplayer فقط یه اسم وجود داره و اونم Battlefield ِ . حرف نداره ، از گرافیک بگیر تا فیزیک و اتمسفر و جو و سرورها و ... . عالیه . من که روز اول بازی رو میخرم مثل Killzone 2 مستقیم میرم Multiplayer :D
بچه هایی هم که میخوان از روز اول بازی رو بخرن هماهنگ کنن چون واسه Bad Company 2 یه برنامه شاخ دارم . البته اگر انعطاف داشته باشه که بشه کلن درست کرد یا Private Match یا هر چیز دیگه . از بچه های اکیپ خودمون که همه میخرن :D

Only PS3

کاربر سایت
Sep 10, 2008
2,022
نام
Milad
واقعا فوق العادست . الان دوباره بعد از فاز بتا که Bad Company 2 بازی نکرده بودم ، رفتم DNS رو درست کردم و نشستم یه چند ساعتی دمو رو بازی کردم . واقعا تو Multiplayer فقط یه اسم وجود داره و اونم Battlefield ِ . حرف نداره ، از گرافیک بگیر تا فیزیک و اتمسفر و جو و سرورها و ... . عالیه . من که روز اول بازی رو میخرم مثل Killzone 2 مستقیم میرم Multiplayer :D
بچه هایی هم که میخوان از روز اول بازی رو بخرن هماهنگ کنن چون واسه Bad Company 2 یه برنامه شاخ دارم . البته اگر انعطاف داشته باشه که بشه کلن درست کرد یا Private Match یا هر چیز دیگه . از بچه های اکیپ خودمون که همه میخرن :D
آرش كلن نداره خوشبختانه يا بدبختانه) ولي سيستم Squadـش خيلي خوبه يعني كار تيمي رو خيلي خوب ميتونيم جفت و جور كنيم.
Private Match كه داره(البته با اين استقبالي كه من دارم تو اين تاپيك ميبينم حتما هم ميان!!!:-" فعلا همه 2دستي چسبيدن به Modern CAMPER!)
منم كه دارم روز شماري ميكنم تا اين پادشاه MP بياد...حتما روز اولي هستم.
...................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................
5 روز مانده به BATTLEFILED:BC2:love:
آخرين ويديو ها ...
آخرين Preview ها...
مصاحبه ي Washington Times با Patrick Back.
مصاحبه ي GameInformer با Karl-Magnus Troedsson.

آخرین ویرایش:

Astiak

کاربر سایت
May 27, 2007
4,017
نام
آرش
آرش كلن نداره خوشبختانه يا بدبختانه) ولي سيستم Squadـش خيلي خوبه يعني كار تيمي رو خيلي خوب ميتونيم جفت و جور كنيم.
Private Match كه داره(البته با اين استقبالي كه من دارم تو اين تاپيك ميبينم حتما هم ميان!!!:-" فعلا همه 2دستي چسبيدن به Modern CAMPER!)
منم كه دارم روز شماري ميكنم تا اين پادشاه MP بياد...حتما روز اولي هستم.
...................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................
5 روز مانده به BATTLEFILED:BC2:love:
آخرين ويديو ها ...
آخرين Preview ها...
مصاحبه ي Washington Times با Patrick Back.
مصاحبه ي GameInformer با Karl-Magnus Troedsson.
خوب این نداشتن کلن یکم اذیت میکنه ولی خوب اشکالی نداره . Squad شو که من دیدم چیز خاصی نداره یعنی نسبت به بازی های دیگه . ولی خوب Private Match هم خوبه که داره نمیدونستم . راجع به بودن بچه ها من خودم از چند نفرشون مطمئنم . هر چی هم تعداد خیلی زیاد نباشه بهتر ، باز هر کسی هم نخره بهتر ، یه سری به همون Modern Camper ادامه بدن کیفیت ما هم تضمین میشه .
در کل به شدت منتظریم . میلاد فقط آمار بودن بازی توی تهران رو روز اول با قیمتش تو تاپیک بازی های بازار حتما بگو بچه ها بدونن از کجا بخرن .

Noirique

کاربر سایت
Jan 17, 2009
3,179
نام
امیرحسین
جالبه که همه به Multi بازی اهمیت میدن !!!
تا اونجایی که تریلر ها رو دیدم ، بازی دارای Single خوبی هم هست .

Only PS3

کاربر سایت
Sep 10, 2008
2,022
نام
Milad
میلاد فقط آمار بودن بازی توی تهران رو روز اول با قیمتش تو تاپیک بازی های بازار حتما بگو بچه ها بدونن از کجا بخرن .
من پيگيرم ولي هر كي هم خبري چيزي گرفت در مورد بازي كه اومده يا نه بگه تو تاپيك كه بريم يعني بپريم بريم بگيريم!:biggrin1:

Desert-Eagle

کاربر سایت
Dec 26, 2008
850
امیدوارم بازاری ها زحمت بکشن واسه وارد کردن این بازی هم مثل HR یه حرکتی بکنن و تاخیر نداشته باشه:biggrin1: البته قیمتش مثل HR فضایی نشه:biggrin1:

AmiR2C

کاربر سایت
Nov 14, 2008
1,419
نام
امیر
من پيگيرم ولي هر كي هم خبري چيزي گرفت در مورد بازي كه اومده يا نه بگه تو تاپيك كه بريم يعني بپريم بريم بگيريم!:biggrin1:

اگر پیدا کردی به منم یه خبر بده;)

امیدوارم بازاری ها زحمت بکشن واسه وارد کردن این بازی هم مثل HR یه حرکتی بکنن و تاخیر نداشته باشه:biggrin1: البته قیمتش مثل HR فضایی نشه:biggrin1:

زحمت آوردن که هیچ .. زحمت خالی کردن جیب منو شما رو هم میکشن;)

==================

بچه ها اینو نگاه کنید ... زده روز اول DLC میاد
http://www.gametrailers.com/video/day-one-battlefield-bad/62327

آخرین ویرایش:

Only PS3

کاربر سایت
Sep 10, 2008
2,022
نام
Milad
بچه ها اینو نگاه کنید ... زده روز اول DLC میاد
http://www.gametrailers.com/video/day-one-battlefield-bad/62327
آره امير الان ديدم فقط ميتونم بگم :eek::eek::eek:... 2تا مپ هست يكيش شب هست اسمش هم NELSON BAY
يكي ديگش هم LAGUNA ALTA هست.(غروب هست)
Rush map, Nelson Bay _ Conquest map, Laguna Alta

62327-t_battlefieldbc2_day1mp_dlc_shd.jpg

Battlefield: Bad Company 2 Day 1 Map Pack Trailer
FLV Download
FLV High Quality Download
MP4 HD 720p Download
تو بلاگ رسمي بازي هم گفتن بازم تو مارچ مپ مياد
Arica Harbor Conquest Laguna Presa for Rush
(دمه عيد و اين DICE براي پولا نقشه خوبي كشيده.)
4روز ديگر... شايد اين هفته بيايد!:biggrin1:

آخرین ویرایش:

AMIR MGS

کاربر سایت
Feb 3, 2010
35
نام
امیرحسین
سلام.خدا کنه بازی زودتر بیاد خیلی بازی خوبی هست عجب انلاینی داره تخریب پذیری دموی انلاینش که خیلی عالی بود حال کردم فقط یه سوال دارم میشه بگید برای بازی ایا DLC در نظر گرفتند و مثلا اگر بازی بیاد پک خاصی نداره ؟؟فقط پک معمولی داره؟؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر