Battlefield : Bad Company 2 | PS3

DOKTOR_PS3

کاربر سایت
Feb 20, 2008
434
نام
کسرا
ولی واقعا این دشمنا رو اعصابن اصلا نمیشه با هزار جور ترفند پیداشون کرد این اسنایپرا هم دهن مارو مسواک کردند.فقط نقطه ضعف بازی همین هست.وگرنه این بازی با این مپهای بزرگش و هزارجور اسلحه و وسیله نقلیه وتخریب پذیری و غیره یک عنوان mp فوف العاده هست.نکته جالب استفاده از هلی کوفتره:biggrin1: .خیلی باحال هست.آدم یاد جنگ تحمیلی میوفته.

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,834
نام
علی متالیکا
نمیدونم چه بلایی سره سایتش اومده وقتی میرم تو سایت www.battlefield.com قبلا یه چیزی میومد میگفت Enter your age منم یه چیزی میزدم میرفت حالا دیگه اون نمیاد فقط زیر Enter your age نوشه Your Under Age هرکاری میکنم نمیره نمیشه کاری کرد که مثل قبلش شه
دوستان راه حلی نمیدونن؟

catman

کاربر سایت
May 4, 2008
523
نمیدونم چه بلایی سره سایتش اومده وقتی میرم تو سایت www.battlefield.com قبلا یه چیزی میومد میگفت Enter your age منم یه چیزی میزدم میرفت حالا دیگه اون نمیاد فقط زیر Enter your age نوشه Your Under Age هرکاری میکنم نمیره نمیشه کاری کرد که مثل قبلش شه
دوستان راه حلی نمیدونن؟

برای همه اینطوری نگران نباش درست میشه

Captain Mitchell

کاربر سایت
Sep 21, 2007
4,228
این تاپیک چرا داره خاک میخوره ؟؟؟
من نسخه ۳۶۰ رو گرفتم ... انصافا شاهکار هست ... وای اون مرحله که با صدای رعد و برق باید با Snipe بزنی گارد ها دیوانه کننده بود ...:biggrin1:

پیشنهاد میکنم حتما کسایی که اهل FPS ناب هستن بگیرن ... من خیلی وقت هست پست ندادم تو بخش بازی ها .. ولی این یکی رو نمیشد تعریف نکنم !:love:

浪人

کاربر سایت
Sep 27, 2008
1,033
نام
اصلان
خدایش خیلی‌ بازیش توپه فقط حیف که داستانش خیلی‌ کوتاه بود :cool:
همه این این بازی رو برای مولتی پلیرش میگیرن!
دوستان تو این اپدیت جدید چی اضافه شده ؟!

Kit images added in spawn menu

Fixed the "required rank" field on the unlock items specified on the W&G page

Added a server side check of the veteran status of the players

Award bugfix for "Win all 4 game modes" (it had marksman headshot as a dependency)

Garand did not track anything, Thompson tracked Garand.

Increased the penalty points for TeamKill and TeamDamage

Increased the reward points for Objective Actions (Flag Cap/Assist, Arm/Disarm/Destroy/Damage/TeamDestroy/TeamDamage)

Fixed veteran rank number not showing up in ingame scoreboard

The southpaw setting now works for the anti-air gun and the Stationary AT

Collectible weapon messages fixed

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر