Battlefield: Bad Company 2 PC -Multiplayer

با سلام

دیدم هنوز قسمت مولتی بازی Battlefield: Bad Company 2افتتاح نشده.گفتم افتتاحش کنیم!

در این تاپیک درباره چگونگی بازی کردن مولتی پلیر بازی صحبت خواهیم کرد.

از قبیل -پچ ها-حاشیه ها-مشکلات و ...

این تاپیک به جهت نظر اکثر دوستان به تاپیک "دارندگان نسخه اورجینال بازی" تبدیل شده است!

فقط خواهشا دوستان در این تاپیک اصلا mw2را با این بازی مقایسه نکیند. :blushing:

با تشکر

------------------------------------------------------------
نام سرباز افرادی که انلاین بازی می کنند!(ویرایش22/5/90)
AmirMahmood
MANHATAN
SEYYED
ACA AJAX
ELDERWOLF
FI JEY
HEAVY BHD
KIANX2
BIG ROOZI
RAMBO00
MSH1582
PROJECT 99
EBIRAM
KHAMIR
+DJMD+
SLIPKBOY
MD_SPARROW
COMISER
EZTECH
fousion008
hootan-gofi
jackelol
Kianoosh
MayyTheXeng
DR.Punisher
demon dan
koroush010
nucxX
White.Renard
FragileIllusion
xK4RM4P0L1C3x
King Mohamad
pds/black tiger
pds|vergil
PDS|WALKING DEAD
xXx619
DEXON777
Danzukuka
Nooshmak
Crystal Vamp
Cold Body
Hamoon
BloodyXombie
akbarnia
EhsanGreen(IRAN
IR-VIKI
masoud
SiavashRC
bandit_king2010
xmen4kill
Tn1k/Ninja-ir
the-Armor
AMiN...ENGiNE
Garrett(pooria(
Azeri Cobra
Kourosh021
KING MOHAMAD
saeed_star
MASOUD-BC2
Aapep
DEZMOND
O M I D
Taher01
Saeed_Swat
amir.pinki
HRN7
XxDaniaLxX
A.D.00
AlirezaGalaxy

M4T1N
spiderferi
cyru3
Ajdar-002
Aid3U
shiphoo
Killer
FIGHTOUT
heler
Amirmahdi007
-
------------------
دوستان بخاطر داشته باشند فقط 20 نفر از این افراد را می تونید در لیست دوستانتون داشته باشید!
--------------------------------------------

txb3h8n9mch5z0z3946e.jpg

اعضای تیم بازی سنتر(کلنPERSIAN):
PERSIAN=AmirMahmood
PERSIAN=DyaOkO
PERSIAN=Slipkboy
PERSIAN=Kianoosh
PERSIAN=xXx619
PERSIAN=SiavashRC
PERSIAN=AMiN...ENGiNE
PERSIAN=HEAVY BHD
PERSIAN=DEXON777
PERSIAN=
BIG ROOZI
دوستانی که مایل به عضویت در تیم هستند باید ClanTagشون را در بازی به PERSIANتغییر بدهند!

-------------------
کسانی که می خواهند این بازی را انلاین بازی کنند باید اخرین پچ را دانلود کنند! (البته کسانی که CD-KEYیاPACKاورجینال بازی را دارند!)
لینک دانلود پچ جدید:
این پچ برای سپتامبر2011هستش!

------------
کسانی که می خوان بازی را بدون کرک اجرا کنن اموزش این پست را بخونن!

با تشکر از Amin...Engine

-------------------------
جدیدترین نسخه برنامه ea download managerبرای دوستانی که cd-keyاورجنیال دارن و می خوان نسخه اصل بازی را دانلود کنند!

با تشکر از MASOUD_MW2

----------------------------
نحوه اپدیت PUNK BUSTER.
ابتدا برنامه PBرا دانلود کنید!
برای دانلود اینجا کلیک کنید!
سپس برنامه را نصب کرده و بازی BC2را به ان اضافه می کنید!
و در اخر هم CHECK FOR UPTADESرا می زنید تا فایل های مورد نیاز را دانلود کنه!

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: HERO7293

AAMFX

کاربر سایت
Apr 21, 2010
128
نام
Ali
آقا جان شما پست اول تاپیک رو می خوندی آموزش نحوه فعال سازی و غیر بود که باز امین جواب داد مختصر ...
این مشکلتم که میگی سرور برازر چیزی نمیاد اول مطمئن شو ورژن بازیت آخرین ورژن هست و پانک باسترتم آپدیته بعدش باید گزینه های سرچ سرور برازر رو محدود کنی اگه هیچ کاری نکنی پیش فرض خیلی بیشتر طول میکشه سرورهای رو پیدا کنه یا بعضا چیزی هم نمیاره مثلا اینطوری تنظیم کن (برا شما که تازه کاری هاردکورم فعلا نمیخواد)

56a676wcriokomu766a.jpg

مودها رو که بچه ها قبلا توضیح دادن شما هم راش بزن خوبه مپ ها هم شما تازه شروع کردی بهتره همه مپها رو ببینی که از کدوم بیشتر خوشت میاد... ما کلا هر سروری پینگش خوب باشه بازی می کنیم
آسیا امریکا افریقا اروپا نداره! سرور رنک باشه امتیازها اپدیتها و ..به حساب بیاد الکی بازی نکنی سرور تست و .. نباشه(همه سرور های رنک پانکباستر دارن!)پانکباستر تو سرورهای مورد نظر فعال باشه که کسی هک نکنه چیت نزنه (بعضی می کنن بازم!) سرور مخصوص اعضا یا ..خاصی نباشه که پسوورد بخواد سرور اگه پر باشه مثلا 32/32 شما بری تو صف نفر اول معمولا با چند لحظه تا چند مین صبر کردن میری تو بازی ولی خالی باشه اصلا حال نمیده اینکه سرورهای اختصاصی EA هم باشه یا نه اختیاری هست اگه دنبال سرور خاصی هستی اسمشو بنویس که راحت پیداش کنی.با محدود کردن این گزینه ها شما سریعتر به سرورهای مورد نظرت میرسی بر اساس پینگم مرتبشون کن و اونهایی که هیچ مشکلی باهاشون نداری (لگ تاخیر کیک برای پینگ و ..) و خوبه رو تو لیست مورد علاقت اد کن تست کن ببین چی میشه...

ما که کاری نداریم این مسعود هی میاد میگه 600000 نفرو کشتم تو یه راند!یا یارو رو از تو سوراخ کلید در اسنایپ کردم یا طرف سوار هلی بود از رو زمین نایفش کردم (چی چی غیر ممکنه!پرت کرده چاقو رو!)و ...:d

ایول قشنگ زدی >:d< کلا اینکه هلیتو با تانک بزنن خیلی زور داره فاصله دور که هیچی منم بودم کیکت می کردم :))

الان ببین خود شما منو وسوسه می کنی برم با تانک یارو رو تو هلی از 600 متری هدشات کنم نمیشه خب!!=))

این اخطارو که گرفتم دست به عصا شدم :p
خیلی از راهنمایی کاملت ممنون.خوب شما که حرفه ای هستی باید به داد ما برسی دیگه. بازم ممنون

RezaRazeR

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,432
نام
Reza
سلام بر برادران و خواهران رزمنده...
دوستان عزیز،من crysis 2 رو نصب کردم گفتم برای اینکه فریم ریت بالاتری بگیرم برم کارت گرافیک رو آپدیت کنم،کردم و جواب هم داد!منتها زد bfbc2 رو خراب کرد!الان وقتی bfbc2 بازی میکنم صفحه میپره...هر چند ثانیه صفحه سیاه میشه و خیلی سریع میره...انگار تیک داره و باعث سقوط چند فروند از هلی هام شد،چون واقعا تمرکز رو بهم میزنه...چه کار کنم؟کمکی هست؟
ممنون

pedram_dadgar

کاربر سایت
Aug 24, 2006
385
نام
پدرام
سلام.
من از دست Cheater های Crysis 2 خسته شدم گفتم این بازی رو بخرم و تا اومدن Battlefield 3 سرگرم بشم اما حالا یک مشکل خیلی بزرگ دارم اونم اینه که توی صفحه اصلی فقط رنکم بالا میره و Pin ها و Gadget ها و مقدار کیل ها و... رو نشون نمیده اما بعد از هر بازی توی همون صفحه لودینگ این ها رو نشون میده(Assault Score به 1400 رسیده اما تو My Stats صفره برای همین دیگه بازی نکردم).

Battlefield Version 602574

PunkBuster Version 2.267

RezaRazeR

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,432
نام
Reza
سلام.
من از دست Cheater های Crysis 2 خسته شدم گفتم این بازی رو بخرم و تا اومدن Battlefield 3 سرگرم بشم اما حالا یک مشکل خیلی بزرگ دارم اونم اینه که توی صفحه اصلی فقط رنکم بالا میره و Pin ها و Gadget ها و مقدار کیل ها و... رو نشون نمیده اما بعد از هر بازی توی همون صفحه لودینگ این ها رو نشون میده(Assault Score به 1400 رسیده اما تو My Stats صفره برای همین دیگه بازی نکردم).

PunkBuster Version 2.267
این طبیعیه...:D
کلاً درست نشون نمیده!:D

kian_a9

کاربر سایت
Sep 17, 2010
227
دیروز یه دست با امین زدیم مدافع بودیم با یه تانک دو تا تانکشونو ترکوندم امین هی ریپیر می کرد باحال بود اشکشون در اومده بود :d
tjhwockmylr6jjlczaos.jpg
راند بعدی مهاجم بودیم بیس 1 و 2 رو گرفتیم بعد ادمین هی شروع کرد چرت و پرت گفتن نمی دونم به روسی یا آلمانی منو امینم به انگلیسی جواب میدادیم در نهایت احساس کردم امین کیک شد :d منم اومدم بیرون

سلام.

PunkBuster Version 2.267

مشکلی نیست برای state از سایتهایی مثل اینا استفاده کن

http://bfbc2.statsverse.com

http://bfbcs.com

سلام بر برادران و خواهران رزمنده...
دوستان عزیز،من crysis 2 رو نصب کردم گفتم برای اینکه فریم ریت بالاتری بگیرم برم کارت گرافیک رو آپدیت کنم،کردم و جواب هم داد!منتها زد bfbc2 رو خراب کرد!الان وقتی bfbc2 بازی میکنم صفحه میپره...هر چند ثانیه صفحه سیاه میشه و خیلی سریع میره...انگار تیک داره و باعث سقوط چند فروند از هلی هام شد،چون واقعا تمرکز رو بهم میزنه...چه کار کنم؟کمکی هست؟
ممنون

سلام منم درایور جدید Nvidia گرفتم 270.61 همین مشکلو دارم(صفحه تیک سیاه داره یعنی هی سریع سیاه میشه عادی میشه...) دارم یه سری تغییرات تو کنترل پنل Nvidia و گرافیک خود بازی رو تست می کنم اگه شد بهت میگم نشد باید یا فریم بهتر کرایسیس 2 رو انتخاب کنی و همین درایور یا BC2 و درایور قبلی رو بریزی

ویرایش:نه فایده نداره تغییر تنظیمات یه وقت درس میشه یه وقت نه ... مشکل black flicker هست و از 266.58 به بعد درستش نکردن برای BC2 )x چون بازی خاص دیگه ای هم نصب ندارم درایور قبلی رو میریزم!:p

آخرین ویرایش:

amin...engine

کاربر سایت
Jan 7, 2011
102
نام
AMiN
دیروز یه دست با امین زدیم مدافع بودیم با یه تانک دو تا تانکشونو ترکوندم امین هی ریپیر می کرد باحال بود اشکشون در اومده بود :d
راند بعدی مهاجم بودیم بیس 1 و 2 رو گرفتیم بعد ادمین هی شروع کرد چرت و پرت گفتن نمی دونم به روسی یا آلمانی منو امینم به انگلیسی جواب میدادیم در نهایت احساس کردم امین کیک شد :d منم اومدم بیرون
آره، هر چند که دیر اومدم تو بازی ولی بازم خیلی حال داد. >:d<
بد بختای کوچولو نتونستند تحمل بیارند دست به کیک شدند. =))
فکر کنم یه نیم ساعتی پشت تانک بودیم. b-)
متاسفانه بد جوری پینگ من داغون بود ولی بازم خیلی حال داد. ;)
کیان جون تو چقدر پینگت خوبه حدودای 250 بودی ولی از من بالای 340 بود.:d
---------
می دونی چرا کیک شدم، تو برگشتی و بهشون گفتی speak english یارو هم بهش بر خورد و گفت shut up منم بهش گفتم hey, you shut up اونم گفت shut up too :d
آخرش اینجوری حالشو گرفتم go fu**ing yourself :d
تحمل نیاورد و دست به کیک شد.
---------
متاسفانه یا شاید خوشبختانه دیگه نمی تونم Assault بشم چون تمامه تفنگاشو پلات کردم
من همیشه پینگم بالاست برای همین با Assault خوب بازی می کردم.
ولی به هر حال بازیه توپی شد.

kian_a9

کاربر سایت
Sep 17, 2010
227
آره، هر چند که دیر اومدم تو بازی ولی بازم خیلی حال داد. >:d<
بد بختای کوچولو نتونستند تحمل بیارند دست به کیک شدند. =))
فکر کنم یه نیم ساعتی پشت تانک بودیم. b-)
متاسفانه بد جوری پینگ من داغون بود ولی بازم خیلی حال داد. ;)
کیان جون تو چقدر پینگت خوبه حدودای 250 بودی ولی از من بالای 340 بود.:d
---------
می دونی چرا کیک شدم، تو برگشتی و بهشون گفتی speak english یارو هم بهش بر خورد و گفت shut up منم بهش گفتم hey, you shut up اونم گفت shut up too :d
آخرش اینجوری حالشو گرفتم go fu**ing yourself :d
تحمل نیاورد و دست به کیک شد.
---------
متاسفانه یا شاید خوشبختانه دیگه نمی تونم Assault بشم چون تمامه تفنگاشو پلات کردم
من همیشه پینگم بالاست برای همین با Assault خوب بازی می کردم.
ولی به هر حال بازیه توپی شد.

آره فکر کنم با یه تانک حداقل 3-4 تا تانکشونو ترکوندیم :d

گفتم که قلا چند تا سرور خفن تو روسیه پیدا کردم پینگ تو بازی 200-250 تو به من جوین شدی یکم پینگت رفت بالا بازم حدود 300 بدک نیست 350 400 سخت میشه :d

یارو داشت به روسی دری وری میگفت من گفتم in fxckin english pls منظوری نداشتم :d

دقیقا همین حالتو من تو انجینیر دارم همش پلات شده الان اسالت بازی می کنم b-) اگه فرصتی شد هم مدیک اینا تیم اسکور و اسکواد اسکور رو میاره بالا

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
خوش به حالتون نمیدونم چرا پینگم اینقدر با EA بد هست! 350 الی 500 بازی میکنم!
الانم که امتحانات دارن شروع میشن بازی خیلی کیف میده! :d اما تا تابستان و پایان ترم فکر نکنم زیاد بازی کنم!

slipkboy

Apollo 13
Loyal Member
Mar 3, 2009
3,916
نام
محمد. تـ
ماشاا...
چقد پست زدید ... نمیشه که همه رو خوند

آخرش تونستید کرک مولتی پلیر پیدا کنید ؟! :-/

نه دوست من.
به دلیل سرور های اختصاصی و سایر دست های پشت پرده استکبار جهانی کرک مولتی پلیر نداره!

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
امروز به زووووووووور درجمو ستاره ای کردم! :D تا برم به درسهام برسم تا تابستان! :d
اما واقعا از خرید این بازی راضی بودم. خیلی بهم حال داد. و خلی بیشتر خوشحال شدم که با گیمر های حرفه ای دیگه ای توی این بازی آشنا شدم.
انشاالله توی بتل 3 از صفر باهم بریم بالا و بهم افتخار بدین بیام توی کلنتون.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر