Battlefield: Bad Company 2 PC -Multiplayer

با سلام

دیدم هنوز قسمت مولتی بازی Battlefield: Bad Company 2افتتاح نشده.گفتم افتتاحش کنیم!

در این تاپیک درباره چگونگی بازی کردن مولتی پلیر بازی صحبت خواهیم کرد.

از قبیل -پچ ها-حاشیه ها-مشکلات و ...

این تاپیک به جهت نظر اکثر دوستان به تاپیک "دارندگان نسخه اورجینال بازی" تبدیل شده است!

فقط خواهشا دوستان در این تاپیک اصلا mw2را با این بازی مقایسه نکیند. :blushing:

با تشکر

------------------------------------------------------------
نام سرباز افرادی که انلاین بازی می کنند!(ویرایش22/5/90)
AmirMahmood
MANHATAN
SEYYED
ACA AJAX
ELDERWOLF
FI JEY
HEAVY BHD
KIANX2
BIG ROOZI
RAMBO00
MSH1582
PROJECT 99
EBIRAM
KHAMIR
+DJMD+
SLIPKBOY
MD_SPARROW
COMISER
EZTECH
fousion008
hootan-gofi
jackelol
Kianoosh
MayyTheXeng
DR.Punisher
demon dan
koroush010
nucxX
White.Renard
FragileIllusion
xK4RM4P0L1C3x
King Mohamad
pds/black tiger
pds|vergil
PDS|WALKING DEAD
xXx619
DEXON777
Danzukuka
Nooshmak
Crystal Vamp
Cold Body
Hamoon
BloodyXombie
akbarnia
EhsanGreen(IRAN
IR-VIKI
masoud
SiavashRC
bandit_king2010
xmen4kill
Tn1k/Ninja-ir
the-Armor
AMiN...ENGiNE
Garrett(pooria(
Azeri Cobra
Kourosh021
KING MOHAMAD
saeed_star
MASOUD-BC2
Aapep
DEZMOND
O M I D
Taher01
Saeed_Swat
amir.pinki
HRN7
XxDaniaLxX
A.D.00
AlirezaGalaxy

M4T1N
spiderferi
cyru3
Ajdar-002
Aid3U
shiphoo
Killer
FIGHTOUT
heler
Amirmahdi007
-
------------------
دوستان بخاطر داشته باشند فقط 20 نفر از این افراد را می تونید در لیست دوستانتون داشته باشید!
--------------------------------------------

txb3h8n9mch5z0z3946e.jpg

اعضای تیم بازی سنتر(کلنPERSIAN):
PERSIAN=AmirMahmood
PERSIAN=DyaOkO
PERSIAN=Slipkboy
PERSIAN=Kianoosh
PERSIAN=xXx619
PERSIAN=SiavashRC
PERSIAN=AMiN...ENGiNE
PERSIAN=HEAVY BHD
PERSIAN=DEXON777
PERSIAN=
BIG ROOZI
دوستانی که مایل به عضویت در تیم هستند باید ClanTagشون را در بازی به PERSIANتغییر بدهند!

-------------------
کسانی که می خواهند این بازی را انلاین بازی کنند باید اخرین پچ را دانلود کنند! (البته کسانی که CD-KEYیاPACKاورجینال بازی را دارند!)
لینک دانلود پچ جدید:
این پچ برای سپتامبر2011هستش!

------------
کسانی که می خوان بازی را بدون کرک اجرا کنن اموزش این پست را بخونن!

با تشکر از Amin...Engine

-------------------------
جدیدترین نسخه برنامه ea download managerبرای دوستانی که cd-keyاورجنیال دارن و می خوان نسخه اصل بازی را دانلود کنند!

با تشکر از MASOUD_MW2

----------------------------
نحوه اپدیت PUNK BUSTER.
ابتدا برنامه PBرا دانلود کنید!
برای دانلود اینجا کلیک کنید!
سپس برنامه را نصب کرده و بازی BC2را به ان اضافه می کنید!
و در اخر هم CHECK FOR UPTADESرا می زنید تا فایل های مورد نیاز را دانلود کنه!

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: HERO7293

amirmahmood

کاربر سایت
Nov 12, 2009
3,203
نام
امیر محمود
سلام به همگی.
منم که امشب از بدشانسی دیر رسیدم به بازی. رفتم بیرون تا اومدم برسم به بازی دیر شد.:(
1دست بیشتر نشد بزنم باهاتون. همونشم خیلی خوش گذشت کنار شماها>:d<
به نظر من از اینکارا بازم بکنیم بد نیست. خیلی خوبه. من که مشکل پینگ نداشتم. ولی نیومده معلوم نبود هوتن چشم بسته تیر میزد! صاف می خورد تو سر آدم! ;)

سیاوش بودی فکر کنم شما! :d
دمت گرم با UAVبه هوتن حال دادی! :d
هوتن نامرد رفته یک جا BASERAPEمی کرد! (بعدم خودش و رفقاش می گن چرا سی جی میزنی! =)) )

Fusion

کاربر سایت
Sep 21, 2006
1,208
نام
هکر SQL INJECTION
lol...ooni ke to mikoshti Irani Bood...Elderwolf.Hey migoft be man chera in mikoshe mano man migoftam shayad eshtebah dare mizane...rofl

سلام پس بگو چرا سیریش بود بابا چرا خوب خفه کرده بود میگفت یه چیزی فوشی ... :d
یکی دیگه بود اون چند بار با GL با دیوار یکی کردمش خیلی حال دادجالب اینجا بود یک خودی میزدیم یک چندتا دشمن اکثر امیر جلوم سبز میشد :d مشخصه معلوم هر موقع دیدی یک نفر CG رو دوشش 100 امیر جالب اینجا بود در بدترین شرایط بیخیال نمیشد :d همین جوری دستت بود :d

خدایش مردم از خنده از دست این امیر =))

DyaokO

کاربر سایت
Aug 6, 2010
133
نام
علیرضا
بازی گروهی

درود به همه جیگرایی که دیشب در کنارشون و مقابلشون بازی کردم

اول از همه خیلی خوشحالم که بعد ار مدتها این اتفاق افتاد و تونستیم اولین حرکت روبه جلوی گروهی را داشته باشیم

من که خیلی بهم خوش گذشت

میخوام کمی از اتفاقات دیشبا توضیح بدم که امیدوارم هفته ها این جریان ادامه داشته باشه ولی بدونه این اتفاقات

باید برای از این به بعد مقداری قانون وضع کنیم که دچار مشکل نشیم
اول کم توضیح میدم تا به نتیجه برسیم:
دیشب از اولین مپی که بصورت رسمی بازی شروع شد ما اتکر بودیم و تیم هوتن اینا دیفندر
خوب خداییش هوتن اینا توی بیس ما بودن کامل
چون من خودم به شخصه هوتنا اومدم نایف کنم زیر درختا بود یعنی 20 قدمم تا بیس ما فاصله نبود میفهمین که منظورم چیه
دست بعد مپ عوض شد و رفتیم Valpriso خوب وقتی دست قبل این اتفاق افتاد بچه های ماهم شروع کردن به base rape اونا بعد من دیدم هوتن نوشته base rape nakonin bekeshin aghab
خوب این یعنی چی؟؟؟؟؟؟
بعد من نوشتم چطور شما دست قبل base rape کردین و ما چیزی نگیفتیم حالا که دور دست ماست میگی برین عقب؟

خلاصه گذشت به همین ترتیب تا مپ ریست شدا اونا هم همین کارا کردن و این جریان ادامه داشت تا آخر

خواهشن این مطلب را به خاطر بسپاریم که دیگه تحت هیچ شرایطی Base Rape نکنیم.
نگفتم نکنیدا میگم نکنیم.

چون بازی رنگ و بوی خودشا از دست میده

ولی در کل بازی را دیشب خیلی دوست داشتم وکاملا با نظر Seyyed موافقم که ویتنام هم بزنیم.

هماهنگی هم باید داشته باشیم

این خودش نکته مهمیه
بیشتر باهم تمرین کنیم و باز هم لذت ببریم

و این نکته را هم بگم که خداییش بچه ها حرف ندارن (کل بچه های ایرانا میگم)
یعنی اگه ما ایرانیا پینگمون درست بود بهتون با جرات میگم رودست نداریم تو دنیا

همه Gamer هستن و این هم جای خوشحالی داره که کسایی را داریم که حرفه ای هستن

هوتن هم بازی خیلی خوبی داره در این شکی نیست حالا جدای از چیتهاش

خداییش آخر Base Rapin تیم K1ln01:ok:

آخرین ویرایش:

amirmahmood

کاربر سایت
Nov 12, 2009
3,203
نام
امیر محمود
سلام پس بگو چرا سیریش بود بابا چرا خوب خفه کرده بود میگفت یه چیزی فوشی ... :d
یکی دیگه بود اون چند بار با GL با دیوار یکی کردمش خیلی حال دادجالب اینجا بود یک خودی میزدیم یک چندتا دشمن اکثر امیر جلوم سبز میشد :d مشخصه معلوم هر موقع دیدی یک نفر CG رو دوشش 100 امیر جالب اینجا بود در بدترین شرایط بیخیال نمیشد :d همین جوری دستت بود :d

خدایش مردم از خنده از دست این امیر =))

تو خجالت نمی کشی! :d (فقط بلدی 870 دستت بگیری! اون موقع هم که سی جی قبلا ور می داشتی تا می خواستی بخودت بجنبی ریلودش کنی نایفت می کردم! =)))
فرهاد عزیز (ELDERWOLF)را زدی کشتین! :d
مگه زبون بسته هستی خب می پرسیدی تو ایرانی هستی؟! :d
من دیشب داشتم کلی از دست ARMORکه با پینگ 90 بود می خندیدم با سی جی کفرش در اوردم گریش گرفته بود!3 بار که نایفش کردم باز می گفت تو نوب هستی! >:)=))
تیم شما JAKELOLرا داشت که سی جی دستش بود که مثلا بتونه با اون جلو من رو بگیره! :d

دلیل این که سی جی دست همیشه دست من بود دیروز واضح هستش چون برای کشتن تیم شما که یا یکی مثل هوتن بود چیت می زد یا اون اعضای هلندی شما با پینگ 90یا تو که 870 داشتی یا فرهاد که عشق تانک هستش خب برای مقابله می خوای کلتm9ور دارم! =))

----------
دوستان هر جمعه ساعت 10 شب چطوره؟
اعضای کلن پرشین طی چند روز اینده همه ایکس فایر بیان یک صحبت هایی داریم که باید همه باشن!
از الان بگین کی می تونین بیاین؟

آخرین ویرایش:

B H Z

کاربر سایت
Sep 27, 2005
3,980
نام
Behzad
بازى خوبى بود ماشالله بچه هاى =d>persian . حالا دفعه بد شما هم تمرين كنيد هماهنگ بشويد كه بيشتر حال بده. ما هم امشب كامل نبوديم و اينطورى شد=))

مطمئن باش بهتر بودیم. تیم هوتن همه کلاس Cheat رفتن یا شانسی زنی.

چند تا کودک و یا طفل داشتیم مثلا می گفتن ما Sniper هستیم.

چند بار بد جور حالشون رو گرفتم . از رو نرفتن عیبی نداره بچن دیگه . از بچه انتظاری نمیره.

بعد در کل PERSIAN بهتر مردونه بازی .

تیم هوتن نامردی بازی میکردند.

دفعه بعد بازی کردن رو بهتون نشون میدم.

TigerSS

کاربر سایت
Sep 18, 2007
499
نام
سیاوش
سیاوش بودی فکر کنم شما! :d
دمت گرم با UAVبه هوتن حال دادی! :d
هوتن نامرد رفته یک جا BASERAPEمی کرد! (بعدم خودش و رفقاش می گن چرا سی جی میزنی! =)) )
اره سیاوشم.:)
آخه من تو بازی نیومده هوتن با تیر غیب چند باری منو ناکار کرد! اصلا معلوم نبود چطوری میزد!;)
منم سربازم با uav کارش درسته! رفتم یه حالی بهشون دادم :d اون اولم تا دم نایف هوتن رفتم با این حالی که پینگ 100 بود و کمتر بودم نمی دونم چرا تو مبارزه تن به تن اون برنده شد!:( البته هوتن منو نایف نکرد! اینجارو وجدان داشت.:d ولی خدایش تیم هوتن اینا خیلی هماهنگ بودن. :x
کلا فکر خوبیه . من زیاد نشد بازی کنم و به همین خاطر نمی تونم در مورد روند بازی نظر خاصی بدم فعلا. ولی با هر هفته بودنش موافقم و اینکه ویتنام هم بزنیم بد نیستش.

amirmahmood

کاربر سایت
Nov 12, 2009
3,203
نام
امیر محمود
اره سیاوشم.:)
آخه من تو بازی نیومده هوتن با تیر غیب چند باری منو ناکار کرد! اصلا معلوم نبود چطوری میزد!;)
منم سربازم با uav کارش درسته! رفتم یه حالی بهشون دادم :d اون اولم تا دم نایف هوتن رفتم با این حالی که پینگ 100 بود و کمتر بودم نمی دونم چرا تو مبارزه تن به تن اون برنده شد!:( البته هوتن منو نایف نکرد! اینجارو وجدان داشت.:d ولی خدایش تیم هوتن اینا خیلی هماهنگ بودن. :x
کلا فکر خوبیه . من زیاد نشد بازی کنم و به همین خاطر نمی تونم در مورد روند بازی نظر خاصی بدم فعلا. ولی با هر هفته بودنش موافقم و اینکه ویتنام هم بزنیم بد نیستش.

منم قبل از اینکه شما بیای چند بار با UAVبهشون حال دادم که هوتن گفت تو با UAVبه جایی نمی رسی! LOL! :d
دیدم نامردی زدت پشت UAV! :d
بازی ها را هر هفته می ذاریم جمعه شب ها ساعت 10!
ضمنا ویتنام رایگان گرفتید دیگه اینقدر ویتنام ویتنام نکنید الان همه که ویتنام ندارن! ;):)

--------
مطمئن باش بهتر بودیم. تیم هوتن همه کلاس Cheat رفتن یا شانسی زنی.

چند تا کودک و یا طفل داشتیم مثلا می گفتن ما Sniper هستیم.

چند بار بد جور حالشون رو گرفتم . از رو نرفتن عیبی نداره بچن دیگه . از بچه انتظاری نمیره.

بعد در کل PERSIAN بهتر مردونه بازی .

تیم هوتن نامردی بازی میکردند.

دفعه بعد بازی کردن رو بهتون نشون میدم.
بهزاد سخت نگیر بابا!
دیگه چیتر ها انتظاری جز برد نمیره! نمی بردن چی میشد واقعا!
هوتن به عبارتی MR.BASERAPERکه تو زمین باشه همینه نتیجه!
---
راستی بچه (کلن پرشین) من نمی دونم به هر وسیله شده باید همه یک جا جمع شید صحبت مهم داریم!

amin...engine

کاربر سایت
Jan 7, 2011
102
نام
AMiN
سلام به همه بچه ها (اختصاصی به Persian کلن) ;)
خیلی حال کردم دمتون گرم. >:d<
فقط اگه زود رفتم به خاطر امتحانم بود.
نکته دیگه اینکه من خیلی پینگم بالا بود (450). ولی چون با شماها بودم خیلی حال کردم.
تیم مقابل فقط Baserape میکرد(قابل توجه Hootan ,SeYYeD) )x
امیر جان خواهشا اون پلاکی رو که ازم گرفتی بهم پس بده، چرا که بهت گفتم بیا B تا روشن خاموش کنیم امتیاز بگیریم، می زنی نایف می کنی.(من اسلحم غلاف بود). )x )x
اگه می دونستم می خواهی بجنگی که سالم نمی زاشتمت. >:)

80172090799161667512.jpg

اصفهان داره برف میاد !!!

gharbal

کاربر سایت
May 23, 2010
146
Shoma Ha aval baserape ro shooroo kardin...
too map valparaiso Vaghti base aval ro dadim...camp karde boodin too base ke helio tank ro vardarin..
hala be man migi base rape.
Hala vase dafe bad Aghaye Amir Mahmood Vase Match ha ye Ghanoon Ham Bezare Ke Toosh Baserape o CG o In Chiza NAbashe.

Fusion

کاربر سایت
Sep 21, 2006
1,208
نام
هکر SQL INJECTION
دست بعد مپ عوض شد و رفتیم Valpriso خوب وقتی دست قبل این اتفاق افتاد بچه های ماهم شروع کردن به base rape اونا بعد من دیدم هوتن نوشته base rape nakonin bekeshin aghab
خوب این یعنی چی؟؟؟؟؟؟
بعد من نوشتم چطور شما دست قبل base rape کردین و ما چیزی نگیفتیم حالا که دور دست ماست میگی برین عقب؟

این بر عکس گفتی
بعد بیس ریپ آزاد چون سرور که ممنوع نکرده
از این به بعد سرور 24 انتخاب کنید که همه بیان
لیست تیم مشخص کنید

amirmahmood

کاربر سایت
Nov 12, 2009
3,203
نام
امیر محمود
Shoma Ha aval baserape ro shooroo kardin...
too map valparaiso Vaghti base aval ro dadim...camp karde boodin too base ke helio tank ro vardarin..
hala be man migi base rape.
Hala vase dafe bad Aghaye Amir Mahmood Vase Match ha ye Ghanoon Ham Bezare Ke Toosh Baserape o CG o In Chiza NAbashe.
ما هر چقدر بیس رپ کردیم اندازه تیم شما ضایع بازی در نیاوردیم!
مپ ایسلا هیچکی یادش نرفته چه گندی زدی به بازی ما!
هلی را که نابود می کردین و یا کسی سوار می شد با اسنایپر می زدین و راننده uavرا هم رحم نمی کنین به پاش تیر می زدین تا بمیره !
کلا تو در بیسرپ در مپ ایسلا استادی نمونش بان شدن تو و اخفال کردن من که بعدش منم بان شدم! (قضیه xgرا که یادت هست حتما! b-) )

ضمنا این اولین بازی بود طبیعیه که با کیفیت بالا برگزار نشه!
دفعه بعد هم اگر خواستیم با هاتون بازی کنیم قبل بازی قوانین را می ذاریم!
اخه وقتی چیت می زنین دیگه baserapچه لزومی داره؟ =))

در ضمن فارسی تایپ کن! :|

لیست تیم مشخص کنید
لیست تیم ما پست اول خوشگل! :)

kian_a9

کاربر سایت
Sep 17, 2010
227
نکته جالب که تو شاتهای بچه ها میبینم همون چند دقیقه ای هم که من بازی کردم تو تیم خودم نبودم پیش این نوبهای چیتر بودم :d

یه پیشنهاد دیگه هم دارم یه خط در میون سرور سافت هم بازی کنیم بابا من اصلا رو این سرورها HC بازی نکردم عادت ندارم + نج شنبه ها رو هم اضافه کنید خیلی ها شنبه مشغولن باید زود بخوابن دو روز که باشه همه تقریبا بازی می کنن موافقید؟

Internal

کاربر سایت
Feb 6, 2010
274
نام
مهدی
یه پیشنهاد دیگه هم دارم یه خط در میون سرور سافت هم بازی کنیم بابا من اصلا رو این سرورها HC بازی نکردم عادت ندارم + نج شنبه ها رو هم اضافه کنید خیلی ها شنبه مشغولن باید زود بخوابن دو روز که باشه همه تقریبا بازی می کنن موافقید؟

من اگه با جمعه ها 100 % موافق باشم با پنجشنبه ها 1000 % موافقم

پنجشنبه بهتره

ولی با سافت موافق نیستم

در ضمن دفعه بعد CG رو ممنوع می کنیم ببینیم می تونین اصلاً کیل بگیرین یا نه =))

ویتنام هم که شکر خدا CG نداره :d

jackii

کاربر سایت
Feb 11, 2007
77
بابا بى خيال چرا عين بچه ها گريه ميكنيد و غر ميزنيد:-/؟ آقا كيان اى كه به tn1k ميگى noob ميدونى nooba ميرن safcore بازى ميكنن ها؟ و وقتى ميان تو hardcore نميتونم كارى كنن اينجا بر عكس تهمت زدى داداش.

حالا انشالله دفعه بد با قوانينِ جديد بازى ميكنيم كه اينطورى مجبور نشيم beparim به هم ديگه

slipkboy

Apollo 13
Loyal Member
Mar 3, 2009
3,916
نام
محمد. تـ
سلام.
من اد اینترنتم شب 5 شنبه شارژش تموم شد!
الان وصل کردمش!
ایشالا هفته دیگه Slipkboy باز میگردد رو خواهید دید!
بازی دوستانه بود تموم شد رفت لطفاً بحث رو تموم کنید تا کسی از چیزی ناراحت نشه.
بیس رپ و سایر اینها رو هم ممنوع نکرده بودید که حالا میاید میگید بیس رپ بیس رپ.
بیخالش بشید دیگه!
وعده دیدار ما:
جمعه راس ساعت 11 خوبه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر