Battlefield: Bad Company 2 PC -Multiplayer

با سلام

دیدم هنوز قسمت مولتی بازی Battlefield: Bad Company 2افتتاح نشده.گفتم افتتاحش کنیم!

در این تاپیک درباره چگونگی بازی کردن مولتی پلیر بازی صحبت خواهیم کرد.

از قبیل -پچ ها-حاشیه ها-مشکلات و ...

این تاپیک به جهت نظر اکثر دوستان به تاپیک "دارندگان نسخه اورجینال بازی" تبدیل شده است!

فقط خواهشا دوستان در این تاپیک اصلا mw2را با این بازی مقایسه نکیند. :blushing:

با تشکر

------------------------------------------------------------
نام سرباز افرادی که انلاین بازی می کنند!(ویرایش22/5/90)
AmirMahmood
MANHATAN
SEYYED
ACA AJAX
ELDERWOLF
FI JEY
HEAVY BHD
KIANX2
BIG ROOZI
RAMBO00
MSH1582
PROJECT 99
EBIRAM
KHAMIR
+DJMD+
SLIPKBOY
MD_SPARROW
COMISER
EZTECH
fousion008
hootan-gofi
jackelol
Kianoosh
MayyTheXeng
DR.Punisher
demon dan
koroush010
nucxX
White.Renard
FragileIllusion
xK4RM4P0L1C3x
King Mohamad
pds/black tiger
pds|vergil
PDS|WALKING DEAD
xXx619
DEXON777
Danzukuka
Nooshmak
Crystal Vamp
Cold Body
Hamoon
BloodyXombie
akbarnia
EhsanGreen(IRAN
IR-VIKI
masoud
SiavashRC
bandit_king2010
xmen4kill
Tn1k/Ninja-ir
the-Armor
AMiN...ENGiNE
Garrett(pooria(
Azeri Cobra
Kourosh021
KING MOHAMAD
saeed_star
MASOUD-BC2
Aapep
DEZMOND
O M I D
Taher01
Saeed_Swat
amir.pinki
HRN7
XxDaniaLxX
A.D.00
AlirezaGalaxy

M4T1N
spiderferi
cyru3
Ajdar-002
Aid3U
shiphoo
Killer
FIGHTOUT
heler
Amirmahdi007
-
------------------
دوستان بخاطر داشته باشند فقط 20 نفر از این افراد را می تونید در لیست دوستانتون داشته باشید!
--------------------------------------------

txb3h8n9mch5z0z3946e.jpg

اعضای تیم بازی سنتر(کلنPERSIAN):
PERSIAN=AmirMahmood
PERSIAN=DyaOkO
PERSIAN=Slipkboy
PERSIAN=Kianoosh
PERSIAN=xXx619
PERSIAN=SiavashRC
PERSIAN=AMiN...ENGiNE
PERSIAN=HEAVY BHD
PERSIAN=DEXON777
PERSIAN=
BIG ROOZI
دوستانی که مایل به عضویت در تیم هستند باید ClanTagشون را در بازی به PERSIANتغییر بدهند!

-------------------
کسانی که می خواهند این بازی را انلاین بازی کنند باید اخرین پچ را دانلود کنند! (البته کسانی که CD-KEYیاPACKاورجینال بازی را دارند!)
لینک دانلود پچ جدید:
این پچ برای سپتامبر2011هستش!

------------
کسانی که می خوان بازی را بدون کرک اجرا کنن اموزش این پست را بخونن!

با تشکر از Amin...Engine

-------------------------
جدیدترین نسخه برنامه ea download managerبرای دوستانی که cd-keyاورجنیال دارن و می خوان نسخه اصل بازی را دانلود کنند!

با تشکر از MASOUD_MW2

----------------------------
نحوه اپدیت PUNK BUSTER.
ابتدا برنامه PBرا دانلود کنید!
برای دانلود اینجا کلیک کنید!
سپس برنامه را نصب کرده و بازی BC2را به ان اضافه می کنید!
و در اخر هم CHECK FOR UPTADESرا می زنید تا فایل های مورد نیاز را دانلود کنه!

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: HERO7293

amin...engine

کاربر سایت
Jan 7, 2011
102
نام
AMiN
دوستان عزيز معذرت ميخام اسم سرور اينه
nicol-bcbf2 ميتونيد به راحتي پيداش كنيد من منتظرم كه وارد بشين خبر بدين لطفا
آقا من هر چی سرچ می کنم چیزی پیدا نمی کنه !!!
فکر کنم به خاطر سرعت اینترنتمه.

kian_a9

کاربر سایت
Sep 17, 2010
227
من همون بار اول با این اسمی که الان دادی هم سرچ کردم پیدا نمی کنه!شما مشخصات دیگه سرور رو بگو ...یا اسم سربازت چی بود اد کن ما رو بعد خودت برو تو اون سرور ما جوین بشیم دیگه بعدش میره تو هیستوری...

rojan4rojan

کاربر سایت
May 24, 2010
29
نميخاد اسمشو بنويسيد سرچ كلي كنيد تا همه سرورها بيان
بچه ها برا بار اول ممكنه پيداش نكنيد ولي بر اساس حروف الفباي لاتين مرتب كنيد سرورها رو اگه درست دقت كنيد ميبينيد من الان سرور هستم
حرف n رو بريد تا پايين قشنگ اسم سرور هستش
الان حدود نيم ساعته كه سرور رو فعال ككردم بيان كه منتظرم اگه خوب باشه . تا شارژ كنم .........NICOL-BCBF2 منتظرم خبر بدين
ممكنه قطع بشه چون امروز اخرين روزشه من داشتم تستش ميكردم ولي دوباره ميگيرم و اسمشو بهتون ميدم الان يه لحظه رفت بزارين ذوباره تست كنم

آخرین ویرایش:

rojan4rojan

کاربر سایت
May 24, 2010
29
دوستان عزيز من با چند تا از دوستام تستش كردسيم مشكلي نداشت ولي متاسفانه وقت سرور تمام شده----- ارزششو داره
من مجدد شارژ ميكنم احتمالا بايد اسمشو عوض كنم درست شد اطلاع ميدم بهتون
مرسي

amin...engine

کاربر سایت
Jan 7, 2011
102
نام
AMiN
دوستان عزيز من با چند تا از دوستام تستش كردسيم مشكلي نداشت ولي متاسفانه وقت سرور تمام شده----- ارزششو داره
مرسي
ایول، دمت گرم. \m/
فقط خواهشا یه اسم با کلاس ایرانی بزار. :d
من نظرم: Iranian BC 2 Players یا Iranian Attackers یا Persians Clan Server یا یه چیزی شبیه اینا هستش.
هر کار طراحی هم که داشته باشه من انجام می دم، مثل طراحی لوگوی سرور یا طراحی وب سایت برای سرور یا ...
اگر هم دیدیم که خوب پیش می ره و همه به راحتی می تونیم توش بازی کنیم، همگی برای نگه داشتنش کمک مالی می کنیم. :-bd

Fusion

کاربر سایت
Sep 21, 2006
1,208
نام
هکر SQL INJECTION
مرسي

سرور Hard ؟ و داخلی اگر نیست داخل چه کشوری ؟

kian_a9

کاربر سایت
Sep 17, 2010
227
کیانوش دادا بیا خودم بهت نایف میدم که مدالتا بگیری

هروقت دوست داری بگو تا بیام

نوش دارو بعد از مرگ سهراب :d

امین و یک دوست دیگه قبول زحمت کردن گرفتیم رفت :d

الان سخت تو فکرم که دو تا اچیومنت ویتنام این اسلحه 13هم که این سایته میگه کدومه چون M1 و 870 هم نبود!:-/

Fusion

کاربر سایت
Sep 21, 2006
1,208
نام
هکر SQL INJECTION
سلام به دوستان
چندتا از دوستان مشکل پینگ داشتن و از من در خواست DNS کرده بودن ولی من یک برنامه معرفی میکنم تا برای همیشه راحت باشید
این برنامه یک بنچمارک که خط اینترنت با چندین هزار DNS مال سرور های مختلف چک میکنه و مال توسعه شرکت گوگل هست بهترین DNS به شما پیشنهاد میکنه و تحویل میده

لینک برنامه
http://www.mediafire.com/?zmzzkzddkmy

این برنامه من در یکی از انجمن پیدا کردم و اگر دوستان دیگه خواستن براش تایپینگ جدا بزنن

کار باهاش راحت فقط کافی برنامه نصب بشه بعد باز شد نیاز به تغییر تنظیمات نداره روی کلید بنچمارک بزنید و بعد 15 دقیقه یا بیشتر یک صفحه باز میشه که در اصل داخل مرورگرتون در اون بالا 3 عدد DNS میده که شما به ترتیب وارد کنید یا فقط 2 تاش ...
بهتر مروگرتون موزیلا (فایرفاکس) باشه

Amir_dbcopper

کاربر سایت
Sep 11, 2010
128
سلام
یه سری سوال داشتم
1) فقط باید key code بخرم؟؟یعنی با تسخه کرک شده و key code ارجینال میشه آنلاین بازی کرد؟؟
2)به چه سرعت اینترنتی نیاز داره؟؟من call of duty رو راحت آنلاین بازی میکنم,سرعت که این بازی میخواد بیشتره؟؟
3)سرور ایرانی هم داره؟؟

slipkboy

Apollo 13
Loyal Member
Mar 3, 2009
3,916
نام
محمد. تـ
1) فقط باید key code بخرم؟؟یعنی با تسخه کرک شده و key code ارجینال میشه آنلاین بازی کرد؟؟
2)به چه سرعت اینترنتی نیاز داره؟؟من call of duty رو راحت آنلاین بازی میکنم,سرعت که این بازی میخواد بیشتره؟؟
3)سرور ایرانی هم داره؟؟

1: بله فقط باید CD-Key بخرید و حدالامکان CD-Key رو از استیم بگیرید و بازی رو هم با همون استیم دانلود کنید. البته می تونید بعد از خرید CD-Key با استفاده از روش پیشنهادی Amin...Eng!ne که نمی دونم الان کجاست بازی رو با نسخه نصبی موجود در بازار اجرا کنید. برای بخش چند نفره CD-Key حتماً لازمه.

2: سرعت هر چی بیشتر بهتر. به صورت دسته پایین : بیش از 30 kb/s صرعت انتقال داده داشته باشید.

3: نه سرور ایرانی ندارد.

Amin 47

کاربر سایت
Jun 7, 2010
826
خوب دوستان منم اومدم ، البته از قبل تر می خواستم بیام ولی یکم سرم شلوغ بود.
بازی یکم سخته برام خیلی آدم نکشتم و زیاد مردم نمی دونم شاید چون زیاد COD بازی می کنم دستم برا BFC2 بد شده.:D
نام سربازمم اینه: AmiN47
دوستان اگه می شه بگین من چه کلاسی بردارم.

amin...engine

کاربر سایت
Jan 7, 2011
102
نام
AMiN
سلام
یه سری سوال داشتم
3)سرور ایرانی هم داره؟؟
بفرما دوست عزیز و جدید : :d
1: بله فقط باید CD-Key بخرید و حدالامکان CD-Key رو از استیم بگیرید و بازی رو هم با همون استیم دانلود کنید. البته می تونید بعد از خرید CD-Key با استفاده از روش پیشنهادی Amin...Eng!ne که نمی دونم الان کجاست بازی رو با نسخه نصبی موجود در بازار اجرا کنید. برای بخش چند نفره CD-Key حتماً لازمه.

2: سرعت هر چی بیشتر بهتر. به صورت دسته پایین : بیش از 30 kb/s صرعت انتقال داده داشته باشید.

3: نه سرور ایرانی ندارد.
چاکرم صادق عزیز >:d<
دوستان اگه می شه بگین من چه کلاسی بردارم.
ببین چون اول راه هستی برو دنبال باز کردن تمام تجهیزات، گدجت و ...
که احتمالا اگه خوب پیش بری تا لول 25 تمامشونو باز خواهی کرد، که باید از تمام سربازات استفاده کنی چرا که هر سرباز تجهیزات خاص خودشو داره.
بعدا شروع کن به بالا بردن لولت که برای این کار می تونی از دو سرباز Assault و Medic استفاده کنی چون سرعت امتیاز گیری توسط این دو نوع سرباز زیاد هستش.
البته اگه دنبال بالا بردن نسبت کشتن به مردنت هستی، از سرباز Assault استفاده کن چرا که سرعت عمل بالایی در کشتن داره و خیالت از گلوله راحته.
وقتایی هم که حوصله و تمرکز بالایی داره برو با Recon هد شات بزن.
اگر هم دوست داری بیشتر مخفی باشی و وسایل نقلیه داغون کنی و Baserape بکنی از Engineer استفاده کن.
در کل بستگی به خودت داره که توی کدوم نوع سبک و سرباز استعداد بالایی داره و تو رو به اهدافت می رسونه.
سعی کن توی تمام نقشه ها بازی کنی و نقشه ای که توش راحت تر و بهتر می تونی بازی کنی رو پیدا کنی.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر