Battlefield : Bad Company 2 Multiplayer Section

Si@mak

کاربر سایت
Jan 22, 2010
163
کلا من با خودم هم صحبتم تو این تاپیک:d

حجم اپدیت اولیه ی این بازی کسی میدونه چقدره؟
یه limited edition هست میخوام بگیرم طرف گفته اپدیتش اولیه ش 1600 مگ هستش یه کم دو دلم کرد. گفتم شاید اپدیت نسخه ی ساده ش اینقدر حجیم نباشه.

Augustus

Caesar
کاربر سایت
Sep 22, 2009
2,275
نام
Мojtaba
کلا من با خودم هم صحبتم تو این تاپیک:d

حجم اپدیت اولیه ی این بازی کسی میدونه چقدره؟
یه limited edition هست میخوام بگیرم طرف گفته اپدیتش اولیه ش 1600 مگ هستش یه کم دو دلم کرد. گفتم شاید اپدیت نسخه ی ساده ش اینقدر حجیم نباشه.
اپدیت اولی که حجمش همین حدودا هست که قابلیت resume هم نداره .

Si@mak

کاربر سایت
Jan 22, 2010
163
نقشه های جدید که با کد VIP باز میشن به درد بخور هستن کد وارد کنم؟:-/ باید دانلود بشن این نقشه ها دیگه اره؟
اون کدی که پشت دفترچه به اسم registration هستش برای چیه؟

Augustus

Caesar
کاربر سایت
Sep 22, 2009
2,275
نام
Мojtaba
نقشه های جدید که با کد VIP باز میشن به درد بخور هستن کد وارد کنم؟:-/ باید دانلود بشن این نقشه ها دیگه اره؟
اصلا شک نکن بدون اون مپ ها بازی لذتی نداره. (نظر شخصی)

Only PS3

کاربر سایت
Sep 10, 2008
2,022
نام
Milad

آره خیلی مپ های توپی هستن.
همون آپدیت رو بکنی با هاش اونا هم دانلود میشه (یه سریش) ولی باید VIP رو بزنی Unlock بشه.
اون برای Full technical support و خبرهای ایمیلی.... این جور چیزاست.

Captain_Black

کاربر سایت
Jan 6, 2008
890
نام
آرمان
بچه ها پس کجایین؟ جون من بیاین بازی! من از روز اول تابستون تا حالا نتونستم از این بازی جدا بشم ! از وقتی هم که ویتنام رو گرفتم دیگه توی BF معمولی نرفتم!:d
هروقت هم که خواستیم Stats مون رو ببینیم امتیاز و رنک رو زده 0 !
راستی بچه ها همین چند دقیقه پیش(حدودا 2 و نیم شب)داشتم بازی میکردم که آخرای لول 15 بودم گفتم بذار یه دست دیگه بزنیم که 16 بشیم و M60 ام هم 3 ستاره بشه بعدش میخوابم وسط بازی بودم و داشتم همینطوری آمریکایی ها رو میکشتم(ویتنامی بودم :d)بعدش یه هو 3 تا پین پشت سر هم بهم داد یکیش 5 هزار تا امتیاز بعدیش 10 هزار تا و بعدیش 5 هزار تا بعدش هم بلافاصله Levelup شدم :)) مرحله که تموم شد دیدم XP ام تنها چند سانتیمتر با لول 17 فاصله داره:d
کلا من توی ویتنام خیلی بیشتر از بتلفیلد معمولی امتیاز میگیرم:dشما هم حتما امنحان کنید و از بچه هایی که بازی میکنن خواهش میکنم من رو هم اد کنن همیشه هم هستم:
ARMAN47

Augustus

Caesar
کاربر سایت
Sep 22, 2009
2,275
نام
Мojtaba
یعنی هیچکس نمیاد Battlefield ??? کسی Vietnam نبود؟ من 24 ساعته هستم دیگه تابستونه الان بازی نکنید بعدا پشیمون میشیدها !!!
خیلی از دوستای من هر روز Battlefield بازی میکنن ولی ویتنام نه . اکثرا از مپ های ویتنام خوششون نمیاد ولی همیشه تو هاردکور (معمولی) هستن

Apóllōn

کاربر سایت
Apr 5, 2010
2,244
نام
Arash
بابا من خودم هر روز تا قبل از این آپدیت کمر شکنسش هر روز بازی میکردم ولی 1 گیگ آپدیت اومد و نت اینجا هم که تعطیل!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر