Multi Platform Battlefield 4

سازنده
Dice
تاریخ انتشار
October 2013
ناشر
EA
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. Xbox One

طی بیانیه ای از سوی DICE در پاسخ به سوالات سایت Joysiq اعلام شد که وقایع بازی بتیفیلد ۴ در دوره ی زمانی مدرن رخ خواهدداد یکی از مدیران شرکت DICE ، سازنده ی سری بازیهای Battlefield ، آقای Karl Magnus Troedsson در این رابطه توضیحاتی را بیان کرد
0813-BF4.jpg

تیم ساخت بسیاری از مسائل را با استفاده از رای گیری به عمل می رساند.نظرات مردم در روند شرکت ما تاثیرگذار است.ما با پرس وجو و نظر سنجی متوجه شدیم که بیشتر بازی باز ها برای عناوین Shoter به این دوره ی زمانی علاقه ی بیشتری دارند.البته ما هم برای ساخت این بازی دوره ی مدرن را در نظر داشتیم.
وی ادامه داد:
بازی بتیفیلد ۴ را به عنوان یک عنوان خلاقانه خواهید شناخت.من هیچ اطلاعات دیگری حول این مسائل اعلام نخواهم کرد چراکه تمام آن ، یک راز است.
وی در پایان سخنانش افزود:
ما می خواهیم سری بازیهای میدان نبرد فعلا در عصر مدرن باقی بمانند چرا که ما هم اکنون در این دوره زمانی هستیم و این بسیار هیجان انگیز است.بتیفیلد ۴ در این دوره زمانی رخ خواهد داد و بسیار موفق خواهد شد.
این بازی برای هرسه پلتفرم اصلی منتشر می شود.درمورد تاریخ انتشار هم فقط چندی پیش اعلام شده بود که این بازی بین آپریل ۲۰۱۳ تا مارس ۲۰۱۴ توسط EA به انتشار خواهد رسید.
5 days ago

5 days ago
300 × 250 - gamesradar.com

640 × 500 - whitegadget.com

2 days ago
2 days ago
850 × 467 - karmadecay.com

1 day ago
1 day ago
625 × 625 - comingsoon.net

به بزرگی خودتون ببخشید:)

• Like
Reactions: B20EAST

Ramyn

کاربر سایت
Jan 15, 2013
87
نام
رامین
بچه ها سرورها هنوز ضعیفن یا به روال سابق قبل از نیمه دوم سال 94 برگشتن؟؟؟
من بعد از مدت ها از دیروز دارم بازی میکنم سرورها مثل قبلند البته به تایم آنلاین شدنت هم بستگی داره صبح ها که باید مگس بپرونی ولی عصر و شب خوبه تا ساعت 12 ولی از اون به بعد کیفیت نت شدیدا افت میکنه در حالی که ساعت یک صبح به بعد تازه گیمرهای اکثرا حرفه ای میاند و بازی داغ داغ میشه (Squad Deathmatch) ولی من و تو زرت و زرت کشته میشیم یک خشاب خالی میکنی تو صورت طرف در عوض میبینی این تویی که دراز شدی x-(

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Mohammad- and ps34

A-min

Gold User
Sep 1, 2011
780
نام
تمامی
بچه ها سرورها هنوز ضعیفن یا به روال سابق قبل از نیمه دوم سال 94 برگشتن؟؟؟
واسه من سرورا نسبت به 2 ماه قبل خیلی بهتر شده خط کانکشنم رو 2 و 3 هست .
دوستان اون اسلحه آخری کلاس ریکان باید 20 تا اسپات کنم بزور 15 تاش رو گرفتم ولی این 5 تای آخری رو هر کاری میکنم بهم نمیده
کسی روش بهتری داره پیشنهاد بده ؟

xobx 360 slim

کاربر سایت
Jan 7, 2014
211
اقا شرمنده من بااین دوستانی که ادد کردم بازی نکردم.
مسافرت بودم همش dns ارور میداد.

از اساتید یه سوال داشتم
واسه اینکه تو نبرد های هوایی پیروز باشم(با لیتل برد) رو هلی تیر 25mm ببندم یا همون حالت اولی که داره؟
تو یسری از دست ها aa تا وسط زمین میاد جلو! کسیم نمیزندش.
چیکار کنم اون موقع؟ چجوری تو هوا موفق باشم کلا؟ واقعا مرسی اگه یکی لطف کنه جواب بده

A-min

Gold User
Sep 1, 2011
780
نام
تمامی
دوستان مثل اینکه قراره china rising هم رایگان بشه برید حال کنید.
دم دایس گم خیلی داره حال میده حداقل یه حال اساسی هم به کاربرای پریمیوم بده

• Like
Reactions: Mohammad-

Mohammad-

کاربر سایت
Sep 25, 2015
181
دم دایس گم خیلی داره حال میده حداقل یه حال اساسی هم به کاربرای
ممنون تو سایت ایکس باکس میرم قیمتشو زده فکرکنم مجانی نشده هنوز

• Like
Reactions: A-min

-7-

کاربر سایت
Sep 30, 2011
1,052
دم دایس گم خیلی داره حال میده حداقل یه حال اساسی هم به کاربرای پریمیوم بده
ما ها که پریمیوم داریم از همین که مپ های DLC ها شلوغ میشه خوشحالیم
دایس دیگه حالی نداره به پریمیوم ها بده
مگر اینکه BF1 رو مجانی کنه برامون:D

• Like

A-min

Gold User
Sep 1, 2011
780
نام
تمامی
ما ها که پریمیوم داریم از همین که مپ های DLC ها شلوغ میشه خوشحالیم
دایس دیگه حالی نداره به پریمیوم ها بده
مگر اینکه BF1 رو مجانی کنه برامون:D
مپ ها که شلوغ بود ولی خوبیش اینه که تعداد آماتورها زیاد شدن میتونی تعداد کیل رو ببری بالا:D
جاتون خالی دیروز 10 ساعت یه کله بازی کردم اصلا نفهمیدم چطوری گذشت .. لامصب 3 ساله دارم بازیش میکنه اصلا ازش سیر نمیشم.

Ramyn

کاربر سایت
Jan 15, 2013
87
نام
رامین
مپ ها که شلوغ بود ولی خوبیش اینه که تعداد آماتورها زیاد شدن میتونی تعداد کیل رو ببری بالا:D
جاتون خالی دیروز 10 ساعت یه کله بازی کردم اصلا نفهمیدم چطوری گذشت .. لامصب 3 ساله دارم بازیش میکنه اصلا ازش سیر نمیشم.
آره لامصب پاش میشینی اصلا گذر زمان رو متوجه نمیشی من شده بارها با اینکه صبح باید سرکار باشم از بعدازظهر تا خود صبح فقط بازی میکردم :D آخرین بار هم از بس اینکار رو تکرار کردم چشمام شده بود دو کاسه خون رفتم چشم پزشکی گفت از خشکی بیش از حد چشماته نمی دونست من ساعت ها پای تی وی حتی پلک هم نزدم خلاصه یک دو هفته ای تم ومپایر رومون بود. :D
بعد از 6 ماه جمع بودن کنسولم(به خاطر کونکور:D) دوباره اکانت ترکیبی گرفتم که علاوه بر بتل پرمیوم بازی های دارک 3 ,بلاد بورن,فال اوت,درایو کلاب رو دارم تو این یک هفته حتی اونها رو اجرا هم نکردم و فقط و فقط دارم بتل میزنم :D
خلاصه هر کی پایه Squad Deathmatch هست ما هستیم

• Like

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,305
نام
مهدی
آره لامصب پاش میشینی اصلا گذر زمان رو متوجه نمیشی من شده بارها با اینکه صبح باید سرکار باشم از بعدازظهر تا خود صبح فقط بازی میکردم :D آخرین بار هم از بس اینکار رو تکرار کردم چشمام شده بود دو کاسه خون رفتم چشم پزشکی گفت از خشکی بیش از حد چشماته نمی دونست من ساعت ها پای تی وی حتی پلک هم نزدم خلاصه یک دو هفته ای تم ومپایر رومون بود. :D
بعد از 6 ماه جمع بودن کنسولم(به خاطر کونکور:D) دوباره اکانت ترکیبی گرفتم که علاوه بر بتل پرمیوم بازی های دارک 3 ,بلاد بورن,فال اوت,درایو کلاب رو دارم تو این یک هفته حتی اونها رو اجرا هم نکردم و فقط و فقط دارم بتل میزنم :D
خلاصه هر کی پایه Squad Deathmatch هست ما هستیم
والا حاجی خوش به حالت.من که الان 9ماه هست بازیش نکردم.از سال 2013 که بازی اومد تا خوده پاییز 94 یه کله پاش بودم.بعدش نفهیمدم چی شد چی نشد سرورهاش از زمستون 94 واسه برای من و البته خیلی های دیگه که توی این تاپیکم گزارش دادن به فنا رفت.همش شده 1 خط یا نهایت 2 خط.جالبیش اینه توی بتل هاردلاین یا استاروارز بتلفرونت 4 خط پینگ میگیرم و هیچ مشکلی ندارن. دیگه دست کشیدم تا بتل1 بیاد

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,305
نام
مهدی
من این china rising که مجانی شده رو دانلود کردم کامل دانلود شد ولی بازی نمیاد نوشته waiting for install یعنی چی؟
عزیزه من dlc روی بازی اصلی قابل نصب هست نه جداگانه.شما اول بازی اصلی رو بخر بعد اینو دانلود کن.در ضمن ریجن دیسک و اکانتت هم حتما یکی باشه.

Ramyn

کاربر سایت
Jan 15, 2013
87
نام
رامین
والا حاجی خوش به حالت.من که الان 9ماه هست بازیش نکردم.از سال 2013 که بازی اومد تا خوده پاییز 94 یه کله پاش بودم.بعدش نفهیمدم چی شد چی نشد سرورهاش از زمستون 94 واسه برای من و البته خیلی های دیگه که توی این تاپیکم گزارش دادن به فنا رفت.همش شده 1 خط یا نهایت 2 خط.جالبیش اینه توی بتل هاردلاین یا استاروارز بتلفرونت 4 خط پینگ میگیرم و هیچ مشکلی ندارن. دیگه دست کشیدم تا بتل1 بیاد
اولا حاجی باباته:D و اینکه من بیشتر مواقع سه خط دارم با اینکه خط تلفن خونه نویز داره شدید و به فکر تعویض سیم کشی ساختمون هستم فقط برای کیفیت بهتر پینگم.
زنگ بزن به مرکزی که خدمات اینترنتت رو ازش میگیری بگو پروفایل Game رو روی خطت فعال کنه وضعیت پینگت خیلی بهتر میشه با اینکه سرعت دانلودت میاد پایین

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر