Multi Platform Battlefield 4

سازنده
Dice
تاریخ انتشار
October 2013
ناشر
EA
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. Xbox One

طی بیانیه ای از سوی DICE در پاسخ به سوالات سایت Joysiq اعلام شد که وقایع بازی بتیفیلد ۴ در دوره ی زمانی مدرن رخ خواهدداد یکی از مدیران شرکت DICE ، سازنده ی سری بازیهای Battlefield ، آقای Karl Magnus Troedsson در این رابطه توضیحاتی را بیان کرد
0813-BF4.jpg

تیم ساخت بسیاری از مسائل را با استفاده از رای گیری به عمل می رساند.نظرات مردم در روند شرکت ما تاثیرگذار است.ما با پرس وجو و نظر سنجی متوجه شدیم که بیشتر بازی باز ها برای عناوین Shoter به این دوره ی زمانی علاقه ی بیشتری دارند.البته ما هم برای ساخت این بازی دوره ی مدرن را در نظر داشتیم.
وی ادامه داد:
بازی بتیفیلد ۴ را به عنوان یک عنوان خلاقانه خواهید شناخت.من هیچ اطلاعات دیگری حول این مسائل اعلام نخواهم کرد چراکه تمام آن ، یک راز است.
وی در پایان سخنانش افزود:
ما می خواهیم سری بازیهای میدان نبرد فعلا در عصر مدرن باقی بمانند چرا که ما هم اکنون در این دوره زمانی هستیم و این بسیار هیجان انگیز است.بتیفیلد ۴ در این دوره زمانی رخ خواهد داد و بسیار موفق خواهد شد.
این بازی برای هرسه پلتفرم اصلی منتشر می شود.درمورد تاریخ انتشار هم فقط چندی پیش اعلام شده بود که این بازی بین آپریل ۲۰۱۳ تا مارس ۲۰۱۴ توسط EA به انتشار خواهد رسید.
5 days ago

5 days ago
300 × 250 - gamesradar.com

640 × 500 - whitegadget.com

2 days ago
2 days ago
850 × 467 - karmadecay.com

1 day ago
1 day ago
625 × 625 - comingsoon.net

به بزرگی خودتون ببخشید:)

• Like
Reactions: B20EAST

porfesor

کاربر سایت
Jan 30, 2013
2,488
نام
Farhad
خب اگه با شاتگان و اسنایپر شلیک نمیکنه به احتمال زیاد دکمه R2 شکسته x_x
برا منم همین جوریه اوایل فک میکردم باگه بعد که دیدم تو بازی GTA هم اصلا شلیک نمیکنه دیدم دکمه R2 شکسته
اخه با بقیه اسلحات شلیک میکنه وقتی میپرم شلیک میکنه یعنی برا هردفه شلیک باس بپرم بعد شلیک میکنه:D

A-min

Gold User
Sep 1, 2011
780
نام
تمامی
اخه با بقیه اسلحات شلیک میکنه وقتی میپرم شلیک میکنه یعنی برا هردفه شلیک باس بپرم بعد شلیک میکنه:D
به نظرم ایراد از دسته باشه بعید میدونم باگ باشه.
منم یکی از دسته هام با اسنایپ شلیک نمیکرد ولی با اسلحه دیگه شلیک میکرد تو جی تی ای اصلا کار نمیکرد بعد نگاه کردم دیدم R2 شکسته.
حالا باید ببرم توپخونه درستش کنم آنالوگ هم خرابه اصلا رو به جلو حرکت نمیکنه باید کلا آنالوگ رو تعویض کنم

ZEN 2

کاربر سایت
Dec 8, 2009
866
پدر لاکره این robdonin...

درسته کانکشن مهم هست,ولی زمانی که تو ایران بود هم تو اسکور برد لاکر جزو نفرات اول بود همیشه

اکثر مواقع هم به ammo نیاز داره D:

Ramyn

کاربر سایت
Jan 15, 2013
87
نام
رامین
پایه Squad deathmatch هستم حسابی:D
دیشب که بازی میکردیم متوجه شدم وضع اینترنتت از من داغون تره مخصوصا اون آخر قبل از غیبتت که داشتی در جا مثل گلوله میدویدی :D. اصلا عدالت نیست اونوری ها کیل بالا میگیرند فکر می کنند کارشون خیل درسته نمی دونند که ما هم اگه وضع نتمون ردیف بود بازی رو براشون جهندم:) میکردیم...

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
دیشب که بازی میکردیم متوجه شدم وضع اینترنتت از من داغون تره مخصوصا اون آخر قبل از غیبتت که داشتی در جا مثل گلوله میدویدی :D. اصلا عدالت نیست اونوری ها کیل بالا میگیرند فکر می کنند کارشون خیل درسته نمی دونند که ما هم اگه وضع نتمون ردیف بود بازی رو براشون جهندم:) میکردیم...
نت ایران به درد عمه وزیر ارتباطات می خوره

این بازی ها فقط حالت داستانیش عشقست . بقیش آرزو هست

• Like
Reactions: mahyarxbox

mahyarxbox

کاربر سایت
Jul 6, 2014
1,420
نام
مهیار
دیشب کلا نت من پرید و دگ وصل نشد.عجب گیری کردیم با این نت مسخره:D
نت ایران به درد عمه وزیر ارتباطات می خوره

این بازی ها فقط حالت داستانیش عشقست . بقیش آرزو هست
عجب جمله ای:D

• Like
Reactions: kamyy

mahyarxbox

کاربر سایت
Jul 6, 2014
1,420
نام
مهیار
دوستان یه آپدیت جدید اومد با حجم 2.8 گیگ:|بعد 3 سال هنوز دارن ساپورت میکنن بازی رو!متن کامل تغییرات رو اگه کسی داره بذاره

• Like
Reactions: -7-

jokeram

کاربر سایت
Dec 15, 2014
190
اقا حجم آپدیت 2.8 گیگ هست من با psx لینک گرفتم زدم تو IDM نوشت 4 گیگه:|مشکلی بوجود نمیاد؟
چون PSX لینک کل آپدیت رو میده . اجبارا شما باید با خود کنسول ادامه آپدیت رو دانلود کنید .(البته اگه میخواید کل آپدیت قبلی رو دانلود نکنید ! اگر میخواید کل آپدیت قبلی رو دانلود کنی مشکلی پیش نمیاد .!)
سلاح جدیدی اضافه نشده؟
در توضیحات فقط تغییرات رابط کاربری ذکر شده . دیگه فک نکنم چیز دیگه ای بخواد به این بازی اضافه بشه :D

• Like
Reactions: mahyarxbox

mahyarxbox

کاربر سایت
Jul 6, 2014
1,420
نام
مهیار
چون PSX لینک کل آپدیت رو میده . اجبارا شما باید با خود کنسول ادامه آپدیت رو دانلود کنید .(البته اگه میخواید کل آپدیت قبلی رو دانلود نکنید ! اگر میخواید کل آپدیت قبلی رو دانلود کنی مشکلی پیش نمیاد .!)

در توضیحات فقط تغییرات رابط کاربری ذکر شده . دیگه فک نکنم چیز دیگه ای بخواد به این بازی اضافه بشه :D
یعنی حتما باید با کنسول دانلود شه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر