Multi Platform Battlefield 4

سازنده
Dice
تاریخ انتشار
October 2013
ناشر
EA
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. Xbox One

طی بیانیه ای از سوی DICE در پاسخ به سوالات سایت Joysiq اعلام شد که وقایع بازی بتیفیلد ۴ در دوره ی زمانی مدرن رخ خواهدداد یکی از مدیران شرکت DICE ، سازنده ی سری بازیهای Battlefield ، آقای Karl Magnus Troedsson در این رابطه توضیحاتی را بیان کرد
0813-BF4.jpg

تیم ساخت بسیاری از مسائل را با استفاده از رای گیری به عمل می رساند.نظرات مردم در روند شرکت ما تاثیرگذار است.ما با پرس وجو و نظر سنجی متوجه شدیم که بیشتر بازی باز ها برای عناوین Shoter به این دوره ی زمانی علاقه ی بیشتری دارند.البته ما هم برای ساخت این بازی دوره ی مدرن را در نظر داشتیم.
وی ادامه داد:
بازی بتیفیلد ۴ را به عنوان یک عنوان خلاقانه خواهید شناخت.من هیچ اطلاعات دیگری حول این مسائل اعلام نخواهم کرد چراکه تمام آن ، یک راز است.
وی در پایان سخنانش افزود:
ما می خواهیم سری بازیهای میدان نبرد فعلا در عصر مدرن باقی بمانند چرا که ما هم اکنون در این دوره زمانی هستیم و این بسیار هیجان انگیز است.بتیفیلد ۴ در این دوره زمانی رخ خواهد داد و بسیار موفق خواهد شد.
این بازی برای هرسه پلتفرم اصلی منتشر می شود.درمورد تاریخ انتشار هم فقط چندی پیش اعلام شده بود که این بازی بین آپریل ۲۰۱۳ تا مارس ۲۰۱۴ توسط EA به انتشار خواهد رسید.
5 days ago

5 days ago
300 × 250 - gamesradar.com

640 × 500 - whitegadget.com

2 days ago
2 days ago
850 × 467 - karmadecay.com

1 day ago
1 day ago
625 × 625 - comingsoon.net

به بزرگی خودتون ببخشید:)

• Like
Reactions: B20EAST

jjhha

کاربر سایت
Oct 18, 2010
966
ديروز يه حركت رفتم اشك خودم در اومد :((

توي sunken dragon اون بالا سمت برجك هاي كنترل سد رفتم براي پاكسازي چون چندتايي رو ديده بودم همچين كه رفتم بالا چندتارو زدم بعد رفتم اون پشت spawn beacon شون رو بزنم چندتا يهو اسپاون شدم باز زدم اومدم حركت كنم ديدم دارن از اونور پل ميان گلوله هاي A-91 ام تموم شده بود داشتم با 93R بازي مي كردم هي اومدن جلو هي من زدم يهو ديدم يه خشاب برام مونده رفتم جلو كه اون چندتاشون رو بزنم هي اسپاون نكنن رو هم ديگه يكي رو زدم ديدم گلوله هام تموم شد :(( نفر دومي تا اومد برگرده سمت من گفتم يا شانس يا اقبال نايف كردم كه انيميشن اش از كنار عمل كرد و كانتر نخوردم

ديدم كلاً 7 تا گلوله A-91 داشتم :(( و هيچي هيچي !:|:((
يه 20 تايي رو استريك كردم ! فيلم گرفته بودم ميشد به عنوان فيلم برتر فرستاد براي كانال هاي چيزتيوب

ماشالله به خودم تا میام تکون بخورم میگشنم نامردا:d

راستی سرعت اینترنت شما چقدر ؟

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
ماشالله به خودم تا میام تکون بخورم میگشنم نامردا:d

راستی سرعت اینترنت شما چقدر ؟

اون دست يه دست خاصي بود
هميشه هم اين مدلي نميشه

به سرعت اينترنت نيست به كيفيت و پينگ پايينه
شما امكان داره خط تون 20 مگ باشه ولي پينگ تون بالاي 200-300 باشه

من بعضي اوقات پينگ ام پايينه و براي اولين بار در طول دوران گيمينگ امه كه پينگ 130 و اينارو تجربه مي كنم قبلاً با 200-250 كلاه مون رو مي انداختيم هوا

Ramyn

کاربر سایت
Jan 15, 2013
87
نام
رامین
از اون موقع که بازی رو خریدم ارور Lost connection to EA online میده.
کسی راه حلی داره ؟

برو سایت EA و یک پروفایل با همون ایمیل اکانته روی ps4 خودت بساز و وقتی بازی رو اجرا میکنی هر دفعه که صفحه EA Register برات باز نشد بازی رو ببند و دوباره اجراش کن بعد چند بار یا شانست همون بار اول صفحه رجیستر EA برات باز میشه که فقط ازت رمز عبوری که موقع ساخت اکانت داده بودی رو ازت میخواد و تمام.
اگه جواب داد جبران زحمت تایپی که کشیدم من رو اد کن تا بازی کنیم :d

gorgnamaa

کاربر سایت
Mar 17, 2008
445
نام
علیرضا
برو سایت EA و یک پروفایل با همون ایمیل اکانته روی ps4 خودت بساز و وقتی بازی رو اجرا میکنی هر دفعه که صفحه EA Register برات باز نشد بازی رو ببند و دوباره اجراش کن بعد چند بار یا شانست همون بار اول صفحه رجیستر EA برات باز میشه که فقط ازت رمز عبوری که موقع ساخت اکانت داده بودی رو ازت میخواد و تمام.
اگه جواب داد جبران زحمت تایپی که کشیدم من رو اد کن تا بازی کنیم :d

دستت درد نکنه امروز میرم امتحان می کنم.
ولی داداش من تو سبک شوتر نوبمآ .... بعدا نگی بهم این چه وضع بازیه :d
اگه مورتال کمبت هستی آی دی بده ادت کنم اونجا بازیم خوبه ادعام میشه ;)

Ramyn

کاربر سایت
Jan 15, 2013
87
نام
رامین
دستت درد نکنه امروز میرم امتحان می کنم.
ولی داداش من تو سبک شوتر نوبمآ .... بعدا نگی بهم این چه وضع بازیه :d
اگه مورتال کمبت هستی آی دی بده ادت کنم اونجا بازیم خوبه ادعام میشه ;)

من متاسفانه کمبات(به یاد زمان سگا :bighug:) تا حالا بازی نکردم فقط بتل بازی می کنم و خودم هم نوبی بیش نیستم و با این پینگ و پکت لاستی که داریم نوب نما هم میشیم.

gorgnamaa

کاربر سایت
Mar 17, 2008
445
نام
علیرضا
من متاسفانه کمبات(به یاد زمان سگا :bighug:) تا حالا بازی نکردم فقط بتل بازی می کنم و خودم هم نوبی بیش نیستم و با این پینگ و پکت لاستی که داریم نوب نما هم میشیم.
آقا دمت گرم. با همین راه حلی که گفتی اجرا شد. اد کن بازی کنیم :AlirezaM67

آخرین ویرایش:

way_to_win

کاربر سایت
May 29, 2012
153

من و بردی به تونل زمان وقتی از Combat یاد کردی. خوبیش این بود که دیگه صحبتی از پینگ نبود، حرف اول و سرعت دست میزد و هوش. شما فوتبال 99 پلی1 را هم باید یادت باشه :)

Ramyn

کاربر سایت
Jan 15, 2013
87
نام
رامین
من و بردی به تونل زمان وقتی از Combat یاد کردی. خوبیش این بود که دیگه صحبتی از پینگ نبود، حرف اول و سرعت دست میزد و هوش. شما فوتبال 99 پلی1 را هم باید یادت باشه :)
فوتبال 99 رو خیلی خوب یادمه از اونجایی که من هیچ وقت نتونستم با بازی فوتبال رابطه بگیرم و حتی بشینم یک دست بازی کنم و بدبختی تو هر کلوپی با با دوستام می رفتم همه بلا استثنا داشتند فوتبال 99 بازی می کردند :(

ZEN 2

کاربر سایت
Dec 8, 2009
871
بیژن : محمد گیر کردم! : )
من: اومدم ! : )

صحنه هایی که پیش اومد ! رفتم بیژن رو درر بیارم خودم هم گیر کردم! (این lav و aa مثل low rider ــرینگ میمونه!با اینا باید تو low familia شرکت کرد تو المان ! )
ei2borrttbnxfnmf861t.jpg

3odporku6t1dni59sits.jpg

• Like
Reactions: way_to_win

iranmahdi1372

کاربر سایت
Feb 26, 2016
76
بیژن : محمد گیر کردم! : )
من: اومدم ! : )

صحنه هایی که پیش اومد ! رفتم بیژن رو درر بیارم خودم هم گیر کردم! (این lav و aa مثل low rider ــرینگ میمونه!با اینا باید تو low familia شرکت کرد تو المان ! )
ei2borrttbnxfnmf861t.jpg

3odporku6t1dni59sits.jpg
ببخشید عزیز امکان چت صوتی حین بازی هست؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر