Multi Platform Battlefield 4

سازنده
Dice
تاریخ انتشار
October 2013
ناشر
EA
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. Xbox One

طی بیانیه ای از سوی DICE در پاسخ به سوالات سایت Joysiq اعلام شد که وقایع بازی بتیفیلد ۴ در دوره ی زمانی مدرن رخ خواهدداد یکی از مدیران شرکت DICE ، سازنده ی سری بازیهای Battlefield ، آقای Karl Magnus Troedsson در این رابطه توضیحاتی را بیان کرد
0813-BF4.jpg

تیم ساخت بسیاری از مسائل را با استفاده از رای گیری به عمل می رساند.نظرات مردم در روند شرکت ما تاثیرگذار است.ما با پرس وجو و نظر سنجی متوجه شدیم که بیشتر بازی باز ها برای عناوین Shoter به این دوره ی زمانی علاقه ی بیشتری دارند.البته ما هم برای ساخت این بازی دوره ی مدرن را در نظر داشتیم.
وی ادامه داد:
بازی بتیفیلد ۴ را به عنوان یک عنوان خلاقانه خواهید شناخت.من هیچ اطلاعات دیگری حول این مسائل اعلام نخواهم کرد چراکه تمام آن ، یک راز است.
وی در پایان سخنانش افزود:
ما می خواهیم سری بازیهای میدان نبرد فعلا در عصر مدرن باقی بمانند چرا که ما هم اکنون در این دوره زمانی هستیم و این بسیار هیجان انگیز است.بتیفیلد ۴ در این دوره زمانی رخ خواهد داد و بسیار موفق خواهد شد.
این بازی برای هرسه پلتفرم اصلی منتشر می شود.درمورد تاریخ انتشار هم فقط چندی پیش اعلام شده بود که این بازی بین آپریل ۲۰۱۳ تا مارس ۲۰۱۴ توسط EA به انتشار خواهد رسید.
5 days ago

5 days ago
300 × 250 - gamesradar.com

640 × 500 - whitegadget.com

2 days ago
2 days ago
850 × 467 - karmadecay.com

1 day ago
1 day ago
625 × 625 - comingsoon.net

به بزرگی خودتون ببخشید:)

• Like
Reactions: B20EAST

ZEN 2

کاربر سایت
Dec 8, 2009
879
اون كه سطح هلي رو مي اوردي بالا تا بزنم كه عالي بود :d

اخه اون جا يه LAV بود يه چندتام نفر :| من هول LAV شدم گفتم الان يا با TOW مارو ميزنه يا با توپ اش بعد يكي دوتا هم پياده بود اما جالب كه ماشينه رو نديدم :d
من همون موقع ديدم از تو بيس شون يه چندتايي ريختن بيرون سريع گفتم GO GO GO تا در بريم ولي خيلي شكوهمندانه ايستادگي كردي :|:d

محمد بايد ميكروفون بذاري :| توي هلي بدون ميك نميشه :|

فردا صبح اگر مياي بيا تا با ميكروفون بازي كنيم
ولي سرور شون خيلي نوب بود :|:d

همیشه وقتی تانک یا هر وسیله میبینی که کنارش نفر وایستاده همیشه نفر رو تو باید بزنی نه وسیله رو چون نفر خطرش بیشتره...

در مورد نوب بودن سرور! میتونیم بریم only shanghai فقط اخر بازی از بازی زده نشی؟(دعوا سر هلی ,کوبیدن ونوم به هلی و ... )

و یا میتونیم بریم 64 نفره!ولی گانر باید به حدی قوی باشه که لتنسی 360 من رو پوشش بده! میتونی؟! موقع داگ فایت پایلوت دشمن tow ول میده گانر tv ! اینطرف tow من غیب میشه رو هوا !

همیشه گفتم داگ فایت شرایط برابر و منصفانه میخواد و سوال اینجاست کجا لتنسی 360 و پکت لاست 7 با لتنسی 30,50,80ms و پکت لاست 0 یکی هست؟

و در اخر:d من داگ فایتر اتک نیستم! یه مدتی خوشم اوم ازش ولی بعد برام خسته کننده شد ..من اسکات سوارم !

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
همیشه وقتی تانک یا هر وسیله میبینی که کنارش نفر وایستاده همیشه نفر رو تو باید بزنی نه وسیله رو چون نفر خطرش بیشتره...

در مورد نوب بودن سرور! میتونیم بریم only shanghai فقط اخر بازی از بازی زده نشی؟(دعوا سر هلی ,کوبیدن ونوم به هلی و ... )

و یا میتونیم بریم 64 نفره!ولی گانر باید به حدی قوی باشه که لتنسی 360 من رو پوشش بده! میتونی؟! موقع داگ فایت پایلوت دشمن tow ول میده گانر tv ! اینطرف tow من غیب میشه رو هوا !

همیشه گفتم داگ فایت شرایط برابر و منصفانه میخواد و سوال اینجاست کجا لتنسی 360 و پکت لاست 7 با لتنسی 30,50,80ms و پکت لاست 0 یکی هست؟

و در اخر:d من داگ فایتر اتک نیستم! یه مدتی خوشم اوم ازش ولی بعد برام خسته کننده شد ..من اسکات سوارم !

نه باو سرورشون خوب بود :d همين كه MAA هم نيست كه چه بهتر :d
من گانر بودنم بدك نيست ولي بعضي مواقع حس مي كنم گانر با يكي مي كشه ولي با 10 تا نميكشه :|

100% درست مي گي
من پينگ و اين هات رو نميدونستم :( من ديشب با 150-170 بودم گمونم

باو من سوار اسكات تو نميشم :| هم سرگيجه مي گيرم هم حس مي كنم سوار اين فطارهاي شهربازي ام وحشت مي كنم :|:d
از تو سوراخ بيني دشمن ميخواي هلي رد كني :|:d

ZEN 2

کاربر سایت
Dec 8, 2009
879
نه باو سرورشون خوب بود :d همين كه MAA هم نيست كه چه بهتر :d
من گانر بودنم بدك نيست ولي بعضي مواقع حس مي كنم گانر با يكي مي كشه ولي با 10 تا نميكشه :|

100% درست مي گي
من پينگ و اين هات رو نميدونستم :( من ديشب با 150-170 بودم گمونم

باو من سوار اسكات تو نميشم :| هم سرگيجه مي گيرم هم حس مي كنم سوار اين فطارهاي شهربازي ام وحشت مي كنم :|:d
از تو سوراخ بيني دشمن ميخواي هلي رد كني :|:d

من تو سرور های 44 نفره زیاد بازی کردم,داخلشون خیلی از لیدر برد ها و هلی سوار ها رو دیدم که اروپایی هستن اکثرا و کانکشن عالی دارن ولی دنبال همچین سرورهایی هستن! مردم دنبال سر درد نمیگردن مهدی!میخواد بازی کنه کیل بگیره نه کل کل ! چون فقط وقت تلف کنی هست!اخر سر نه طرف کیل درست حسابی میگیره نه تو !فقط همدیگه رو دفع میکنن!

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,653
يه صحنه اي رو ديشب ديدم توي بتلفيلد از اون صحنه هايي كه فقط توي يو تيوب و چيزهاي خنده دار ميشه ديد :d
فيلم اش رو به زودي اديت مي كنم و ميذارم :d فقط حيف كه يه يابويي اومد همه چي رو خراب كرد :|
بزار دیگه

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
بالاخره به خاطر بازی آنلاین مجبور شدم ISP عوض کنم :d از شاتل سرویس گرفتم بعضی از ساعات روز پینگم خیلی عالیه ولی خب بعضی مواقع هم اینطور نیست

اولین باره سروهایی با 3خط میبینم :d

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,653
NOOB ها در Battlefield !!!

چجوري خود ويدئو رو ميذاري ؟

چطوره اشكان ؟:d
حيف يارو اومد زد كاسه كوزه مارو خراب كرد :|

تا اخر مسابقه هم تقريباً اون جا بودن :|:d
یعنی چی چه طوری میزارم مگه چند طور داره ؟ من فقط sharefactory خیلی پیچیدست باهاش کار نمیکنم
ولی کاش همه مثه دشمنای این ویدیو بازی میکردن مثه فیلمای هالیوودی خیلی خفن و سینمای میشد

آخرین ویرایش:

NERO 7

کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
یعنی چی چه طوری میزارم مگه چند طور داره ؟ من فقط sharefactory خیلی پیچیدست باهاش کار نمیکنم
ولی کاش همه مثه دشمنای این ویدیو بازی میکردن مثه فیلمای هالیوودی خیلی خفن و سینمای میشد

يه مقداري پيچيده است و گرنه كار باهاش ساده هم هست :d فقط هي بايد دستورات مختلف بش بدي ! مثلاً بايد بگي import و رندر كن روي خود دستگاه و گرنه دسترسي بهش نخواهي داشت

خود چهارچوب اجراي ويدئو توي سايت مياد رو مي گم

باو از اين ها كم نيست :d البته الان بتل رو بيشتر بازيكن هاي قديمي و حرفه اي تر دارن بازي مي كنن نوب هاش كمتر شده ولي اين ها خداييش نوبر بودن :|:d
شايد ويدئو رو فرستادم براي gamesprout :d

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,653
يه مقداري پيچيده است و گرنه كار باهاش ساده هم هست :d فقط هي بايد دستورات مختلف بش بدي ! مثلاً بايد بگي import و رندر كن روي خود دستگاه و گرنه دسترسي بهش نخواهي داشت

خود چهارچوب اجراي ويدئو توي سايت مياد رو مي گم

باو از اين ها كم نيست :d البته الان بتل رو بيشتر بازيكن هاي قديمي و حرفه اي تر دارن بازي مي كنن نوب هاش كمتر شده ولي اين ها خداييش نوبر بودن :|:d
شايد ويدئو رو فرستادم براي gamesprout :d

تو تولبار عكس يه نوار نگاتيو فيلمه بقل همون جا كه لينك و تبديل به عكس ميكني

NERO 7

کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
[MENTION=106573]MiladKhafan[/MENTION]

ميلاد ميشه اون جاهايي كه با هلي ميري مارو هم ببري :|:d

محمد كم پيداست و گرنه فكر كنم بشه تو گلمود سر ملت رو كرد زير گِل :d

MiladKhafan

کاربر سایت
Mar 17, 2014
1,227
نام
میلادشهبازی
@MiladKhafan

ميلاد ميشه اون جاهايي كه با هلي ميري مارو هم ببري :|:d

محمد كم پيداست و گرنه فكر كنم بشه تو گلمود سر ملت رو كرد زير گِل :d

داداش منم خودم چتر این و اون میشم میرم:d پایلوتیم اون قدر خوب نیست مثل بچه ها...ولی اگه خواستی روو تانک lav و کلا زمین درخدمتم

NERO 7

کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
ديروز يه حركت رفتم اشك خودم در اومد :((

توي sunken dragon اون بالا سمت برجك هاي كنترل سد رفتم براي پاكسازي چون چندتايي رو ديده بودم همچين كه رفتم بالا چندتارو زدم بعد رفتم اون پشت spawn beacon شون رو بزنم چندتا يهو اسپاون شدم باز زدم اومدم حركت كنم ديدم دارن از اونور پل ميان گلوله هاي A-91 ام تموم شده بود داشتم با 93R بازي مي كردم هي اومدن جلو هي من زدم يهو ديدم يه خشاب برام مونده رفتم جلو كه اون چندتاشون رو بزنم هي اسپاون نكنن رو هم ديگه يكي رو زدم ديدم گلوله هام تموم شد :(( نفر دومي تا اومد برگرده سمت من گفتم يا شانس يا اقبال نايف كردم كه انيميشن اش از كنار عمل كرد و كانتر نخوردم

ديدم كلاً 7 تا گلوله A-91 داشتم :(( و هيچي هيچي !:|:((
يه 20 تايي رو استريك كردم ! فيلم گرفته بودم ميشد به عنوان فيلم برتر فرستاد براي كانال هاي چيزتيوب

MiladKhafan

کاربر سایت
Mar 17, 2014
1,227
نام
میلادشهبازی
ديروز يه حركت رفتم اشك خودم در اومد :((

توي sunken dragon اون بالا سمت برجك هاي كنترل سد رفتم براي پاكسازي چون چندتايي رو ديده بودم همچين كه رفتم بالا چندتارو زدم بعد رفتم اون پشت spawn beacon شون رو بزنم چندتا يهو اسپاون شدم باز زدم اومدم حركت كنم ديدم دارن از اونور پل ميان گلوله هاي A-91 ام تموم شده بود داشتم با 93R بازي مي كردم هي اومدن جلو هي من زدم يهو ديدم يه خشاب برام مونده رفتم جلو كه اون چندتاشون رو بزنم هي اسپاون نكنن رو هم ديگه يكي رو زدم ديدم گلوله هام تموم شد :(( نفر دومي تا اومد برگرده سمت من گفتم يا شانس يا اقبال نايف كردم كه انيميشن اش از كنار عمل كرد و كانتر نخوردم

ديدم كلاً 7 تا گلوله A-91 داشتم :(( و هيچي هيچي !:|:((
يه 20 تايي رو استريك كردم ! فيلم گرفته بودم ميشد به عنوان فيلم برتر فرستاد براي كانال هاي چيزتيوب

من یه سری 4 تا تفنگ عوض کردم...میکشتم تموم میشد تفنگ اونارو برمیداشتم و همین طور تفنگای بعدی:d

NERO 7

کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
من یه سری 4 تا تفنگ عوض کردم...میکشتم تموم میشد تفنگ اونارو برمیداشتم و همین طور تفنگای بعدی:d

من هم اون اسلحه نفر اخري كه نايف كردم رو برداشتم ولي ديگه بازي تموم شد :d
اخه مشكل اين بود كه اين قدر ادم مي اومد كه نمي شد حتي اسلحه رو عوض كرد :|

الان هم باز رفتم سراغ CZ3A1 كه با RoF 1000 اش دم به دقيقه گلوله تموم مي كنه :|

Ramyn

کاربر سایت
Jan 15, 2013
87
نام
رامین
چند وقت پیش اومدم اینجا و گفتم از بازی کردن با پینگ پایین و یک خط سرور هم لذت می برم ولی الان حالم داره بهم می خوره از دف های مزخرفی که نصیبم میشه و دارم از بازی زده می شم وقتی سه خط دارم خیلی خوب کیل می گیرم ولی بیشتر اوقات یک خط دارم و یعنی بازی کردن تو اون تایم ها دیگه برام کمتر لذت بخشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر