Multi Platform Battlefield 4

سازنده
Dice
تاریخ انتشار
October 2013
ناشر
EA
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. Xbox One

طی بیانیه ای از سوی DICE در پاسخ به سوالات سایت Joysiq اعلام شد که وقایع بازی بتیفیلد ۴ در دوره ی زمانی مدرن رخ خواهدداد یکی از مدیران شرکت DICE ، سازنده ی سری بازیهای Battlefield ، آقای Karl Magnus Troedsson در این رابطه توضیحاتی را بیان کرد
0813-BF4.jpg

تیم ساخت بسیاری از مسائل را با استفاده از رای گیری به عمل می رساند.نظرات مردم در روند شرکت ما تاثیرگذار است.ما با پرس وجو و نظر سنجی متوجه شدیم که بیشتر بازی باز ها برای عناوین Shoter به این دوره ی زمانی علاقه ی بیشتری دارند.البته ما هم برای ساخت این بازی دوره ی مدرن را در نظر داشتیم.
وی ادامه داد:
بازی بتیفیلد ۴ را به عنوان یک عنوان خلاقانه خواهید شناخت.من هیچ اطلاعات دیگری حول این مسائل اعلام نخواهم کرد چراکه تمام آن ، یک راز است.
وی در پایان سخنانش افزود:
ما می خواهیم سری بازیهای میدان نبرد فعلا در عصر مدرن باقی بمانند چرا که ما هم اکنون در این دوره زمانی هستیم و این بسیار هیجان انگیز است.بتیفیلد ۴ در این دوره زمانی رخ خواهد داد و بسیار موفق خواهد شد.
این بازی برای هرسه پلتفرم اصلی منتشر می شود.درمورد تاریخ انتشار هم فقط چندی پیش اعلام شده بود که این بازی بین آپریل ۲۰۱۳ تا مارس ۲۰۱۴ توسط EA به انتشار خواهد رسید.
5 days ago

5 days ago
300 × 250 - gamesradar.com

640 × 500 - whitegadget.com

2 days ago
2 days ago
850 × 467 - karmadecay.com

1 day ago
1 day ago
625 × 625 - comingsoon.net

به بزرگی خودتون ببخشید:)

• Like
Reactions: B20EAST

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
اگر مشکل از اینترنت خودمونه دلیلی نداره من توی استاروارز و هاردلاین مشکلی نداشته باشم !
باید هم اونجا مشکل میبود که اصلا نیست.راحت و روان با بهترین خط پینگ اون ور بازی جریان داره.
هر3بازی هم که ماله ea هست

نوع سرور ها مكان شون و نوع ارتباط باهاشون خيلي فرق مي كنه
الن سرور هاي فيفا هم فرسنگ ها با سرورهاي بتل تفاوت دارن و داغون اند

الان مثلا؟ً دو روزه پينگ من خيلي بهتر شده حتي با US هم امروز صبح 2 خط ميداد

mohsen gt5

کاربر سایت
Oct 8, 2010
859
سلام به دوستان
من چطور میتونم یه امبلیم که قبلا داشتم و برداشته شده و الان بهش دسترسی ندارم رو دوباره پیدا کنم? چون شبیه پرچم ایران بود توی سایتها هم با سرچ پیداش نکردم

way_to_win

کاربر سایت
May 29, 2012
153

Ramyn

کاربر سایت
Jan 15, 2013
87
نام
رامین
با سلام.
من دو تا سوال داشتم ممنون میشم کمکم کنید
من تازه یک یوزر جدید برای ps4 ام تعریف کردم حالا هر چی میخوام بتل آنلاین بزنم میگه you have lost EA Accountو تو این مایه ها هر چند بار هم که بازی ر. میبندم و دوباره اجراشش میکنم اون فرم ثبت نامش نمی یاد چکار کنم من؟
من بازی رو تازه پرمیوم کردم حالا یک فایل دو مگی اومد و دانلودش هم کردم همین؟ حالا چکار کنم؟ تو استور هم دی ال سی هاش هنوز پولیه و فری نشده

NERO 7

کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
سیو نمیشه ،میگه to many layers

احتمالاً لايه هاي زيادي داره كه مال پرميوم ها ميشه

با سلام.
من دو تا سوال داشتم ممنون میشم کمکم کنید
من تازه یک یوزر جدید برای ps4 ام تعریف کردم حالا هر چی میخوام بتل آنلاین بزنم میگه you have lost EA Accountو تو این مایه ها هر چند بار هم که بازی ر. میبندم و دوباره اجراشش میکنم اون فرم ثبت نامش نمی یاد چکار کنم من؟
من بازی رو تازه پرمیوم کردم حالا یک فایل دو مگی اومد و دانلودش هم کردم همین؟ حالا چکار کنم؟ تو استور هم دی ال سی هاش هنوز پولیه و فری نشده

بايد يه اكانت اوريجين در همون صفحه اول كه بهتون پيغام ميده درست كنيد اگر هم قبلاً داشتيد بايد بهش اطلاعات اش رو بديد

مطمئن ايد پرميوم اي كه خريديد با ريجن بازي تون يكيه ؟

Ramyn

کاربر سایت
Jan 15, 2013
87
نام
رامین
بايد يه اكانت اوريجين در همون صفحه اول كه بهتون پيغام ميده درست كنيد اگر هم قبلاً داشتيد بايد بهش اطلاعات اش رو بديد

مطمئن ايد پرميوم اي كه خريديد با ريجن بازي تون يكيه ؟[/QUOTE]

با تشکر از جوابتون
مشکلم حل شد همون طور که گفتید ریجن اکانتم با ریجن بازی یکی نبود و من هم به این قضیه دقت نکرده بودم
برای مشکل ea accountهم وارد سایت ea شدم و یک اکانت ساختم دقت کنید ایمیلی که برای ثبت نام میخواید بدید(که ایمیل psn id تون هم هست) کشورتون ایران نباشه(جی میل ازتون شماره همراه برای ارسال کد تایید نمی خواد) بسته به ریجن بازیتون امریکا یا یکی از کشور هایه اروپا رو انتخاب کنید

NERO 7

کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
ديشب بر خلاف تصور كلي و مخالف جهاني اينترنت عزيزمون براي اولين بار پينگ ام رسيده به 127 :((:((:((

يعني وارد يه دنياي ديگه شده بودم :|:d:((
اينقدر وضع پينگ خوب شده بود كه نميدونم به خاطر خستگي بود كه نميتونستم خوب شليك كنم يا چون به پينگ بالاي 200 عادت كرده بودم و با حساب پينگ 200 شليك مي كردم :((

يه چيز خفني بود ! وقتي با تانك شليك مي كردي زارت كشته مي شدن :(( اين رو بهتون بگم كه اگر پينگ تون بالا 250 باشه و نفر پياده در حال دويدن باشه خيلي سخت ميتونيد بزنيدش :| اگر بالاي 300 باشه و خصوصاً توي LAV باشيد كه ديگه نابود مي شيد :| بايد 10 تا براي كشتن يكي بزنيد چون همه گلوله هاتون با فاصله پشت سرش ميخوره :|

سرور هاي اروپا هم غلغله بود !!! هر چي ميخواستي بود ! فقط حيف كه دير وقت بود بايد مي رفتم :|

با تشکر از جوابتون
مشکلم حل شد همون طور که گفتید ریجن اکانتم با ریجن بازی یکی نبود و من هم به این قضیه دقت نکرده بودم
برای مشکل ea accountهم وارد سایت ea شدم و یک اکانت ساختم دقت کنید ایمیلی که برای ثبت نام میخواید بدید(که ایمیل psn id تون هم هست) کشورتون ایران نباشه(جی میل ازتون شماره همراه برای ارسال کد تایید نمی خواد) بسته به ریجن بازیتون امریکا یا یکی از کشور هایه اروپا رو انتخاب کنید

الان يعني تو خريد بازي ضرر كرديد ؟

Ramyn

کاربر سایت
Jan 15, 2013
87
نام
رامین
بعد از خوندن کامنت هایه بالا با خودم گفتم ببینیم این پینگ ما چنده؟:-/ تا حالا پینگم رو چک نکرده بودم :| با توجه به اینکه تقریبا مشکلی تو مولتی بتل ندارم و آمار K/D بیشتر مواقع 3/2 هست b-) مطمین بودم پینگ خوبی دارم.................................................
اوه مای گاش درست می دیدم....370........................................:((:(( :((
پس بگو چرا بعضی مواقع طرف تا منو می دید مرده بودم منو باش فکر میکردم طرف اسلحش خیلی قویه یا از باگی استفاده کرده و میزان هیت برای مردنش رو برده بالا :-s
نگو من قبل از اینکه طرف رو حتی ببینم گلوله هاش داشته بهم میخورده )x

آخرین ویرایش:

Ray

کاربر سایت
Aug 3, 2010
350
نام
Maziar
دوستان امشب BF4 Premium رو گرفتم (واس PS4) تا همین لحظه هر غلطی کردم به سرورای بازی وصل نمیشه . نتمم مشکلی نداره چون Destiny و Rainbow رو بدون لگ بازی میکنم . تعجبم میگیره , رو PS3 راحت کانکت میشد الان دنگ در میاره :| کسی همچین موردی نداره ؟ DNS و این داستانارم زیاد عوض کردم نشد :|

way_to_win

کاربر سایت
May 29, 2012
153
بهتره این طور بپرسیم:d

شما از کدوم isp میگیرید که 130-140 عه؟

دو ISP خوب در ایران هست. اول ParsOnline و دوم شاتل. من پارس آنلاین دارم و پینگم با خیلی از سرور های بتل فیلد 140 - 150 هست. خط تلفن من نویز شدید داره و بهتر از این نمیشه. دوستی دارم در تهران که شاتل دارد و پینگ اش 110 - 120 هست.
استان به استان کیفیت اینترنت فرق دارد. مثلاً تهران و مازندران نت با کیفیت A دارند و تبریز (آزربایجان شرقی و غربی) نت با کیفیت B. فقط 3 یا 4 استان ثروتمند هستند که کیفیت اینترنت A دارند.
اول کیفیت خط تلفن مهمه و دوم هم ISP.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر