Multi Platform Battlefield 4

سازنده
Dice
تاریخ انتشار
October 2013
ناشر
EA
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. Xbox One

طی بیانیه ای از سوی DICE در پاسخ به سوالات سایت Joysiq اعلام شد که وقایع بازی بتیفیلد ۴ در دوره ی زمانی مدرن رخ خواهدداد یکی از مدیران شرکت DICE ، سازنده ی سری بازیهای Battlefield ، آقای Karl Magnus Troedsson در این رابطه توضیحاتی را بیان کرد
0813-BF4.jpg

تیم ساخت بسیاری از مسائل را با استفاده از رای گیری به عمل می رساند.نظرات مردم در روند شرکت ما تاثیرگذار است.ما با پرس وجو و نظر سنجی متوجه شدیم که بیشتر بازی باز ها برای عناوین Shoter به این دوره ی زمانی علاقه ی بیشتری دارند.البته ما هم برای ساخت این بازی دوره ی مدرن را در نظر داشتیم.
وی ادامه داد:
بازی بتیفیلد ۴ را به عنوان یک عنوان خلاقانه خواهید شناخت.من هیچ اطلاعات دیگری حول این مسائل اعلام نخواهم کرد چراکه تمام آن ، یک راز است.
وی در پایان سخنانش افزود:
ما می خواهیم سری بازیهای میدان نبرد فعلا در عصر مدرن باقی بمانند چرا که ما هم اکنون در این دوره زمانی هستیم و این بسیار هیجان انگیز است.بتیفیلد ۴ در این دوره زمانی رخ خواهد داد و بسیار موفق خواهد شد.
این بازی برای هرسه پلتفرم اصلی منتشر می شود.درمورد تاریخ انتشار هم فقط چندی پیش اعلام شده بود که این بازی بین آپریل ۲۰۱۳ تا مارس ۲۰۱۴ توسط EA به انتشار خواهد رسید.
5 days ago

5 days ago
300 × 250 - gamesradar.com

640 × 500 - whitegadget.com

2 days ago
2 days ago
850 × 467 - karmadecay.com

1 day ago
1 day ago
625 × 625 - comingsoon.net

به بزرگی خودتون ببخشید:)

• Like
Reactions: B20EAST

Ehsan of War

ehsanofwarـه سابق ... D:
کاربر سایت
Jan 18, 2015
550
نام
احسان
بچها بلاخره دی السی شب، فردا میاد ولی میگن برا پی اس4 هفت دیگ میاد راسته؟:(

فردا Summer Patch مياد براي همه و همه ريجن ها.
ولي اونطوري كه من توي يه سايتي خوندم فردا اين مپ واسه ريجن ١ فعال ميشه ولي ريجن ٢ بايد يك هفته صبر كنه :|
تف تو اين شانس واقعا :d

MiladKhafan

کاربر سایت
Mar 17, 2014
1,227
نام
میلادشهبازی
فردا Summer Patch مياد براي همه و همه ريجن ها.
ولي اونطوري كه من توي يه سايتي خوندم فردا اين مپ واسه ريجن ١ فعال ميشه ولي ريجن ٢ بايد يك هفته صبر كنه :|
تف تو اين شانس واقعا :d

توی بتل لاگ زده بود ساعت 9 UTC یعنی ساعت 12:30 ظهر به وقت ما سرور ها افلاین میشن تا اپدیت رو اعمال کنن ولی نمیدونم DLC جدید رو بعد اپدیت میذارن یاقبل اپدیت واسه دانلود

ZEN 2

کاربر سایت
Dec 8, 2009
867
یه مپ اونم zavod !

دایس تو این اخری شلوارش رو قشنگ کشید پایین بعد read تو بازی ! کافیه جت رو بردارید بعد برید دنبال جت دشمن,از یه خشاب کامل fantan شاید 20 تا هیت بگیرید رو جت دشمن!!!هیچ تیری نمیخوره دیگه!!

زدن هلی با جت که برام راحت بود الان دیگه بعده چندین دور متوالی شاید 30 تا هیت بگیرم!! اتک رو که با یک خشاب اسکات میکشتم رسما تو دان بریکر با اتک داگ فایت گذاشته بودیم !!!جالبه نه لتنسی نه پکت لاست داشتم!

من خودم اکثرا هوایی بازی میکنم بعده این اپدیت جذابیت بازی برام خیلی کم شده,شاید کلا بزارمش کنار دیگه...

MiladKhafan

کاربر سایت
Mar 17, 2014
1,227
نام
میلادشهبازی
یه مپ اونم zavod !

دایس تو این اخری شلوارش رو قشنگ کشید پایین بعد read تو بازی ! کافیه جت رو بردارید بعد برید دنبال جت دشمن,از یه خشاب کامل fantan شاید 20 تا هیت بگیرید رو جت دشمن!!!هیچ تیری نمیخوره دیگه!!

زدن هلی با جت که برام راحت بود الان دیگه بعده چندین دور متوالی شاید 30 تا هیت بگیرم!! اتک رو که با یک خشاب اسکات میکشتم رسما تو دان بریکر با اتک داگ فایت گذاشته بودیم !!!جالبه نه لتنسی نه پکت لاست داشتم!

من خودم اکثرا هوایی بازی میکنم بعده این اپدیت جذابیت بازی برام خیلی کم شده,شاید کلا بزارمش کنار دیگه...

مثل اینکه کلا هوا رو read ان بهش

Ehsan of War

ehsanofwarـه سابق ... D:
کاربر سایت
Jan 18, 2015
550
نام
احسان
چرا نمیشه زاوود(شب) رو بازی کرد ؟ میگه باید بخری!! من پریمیوم هستم،اسکول کردن ؟
مگه رایگان نبود ؟
بايد از استور جداگونه اون مپ رو بگيري كه فك كنم ٧٠٠ مگ هست و مجانيه.
اگه اكانتت اروپا هست يك هفته بايد صبر كني واسه مپ اگه هم نه ميتوني بري استور دانلود كنيش.

AmiR2C

کاربر سایت
Nov 14, 2008
1,419
نام
امیر
بايد از استور جداگونه اون مپ رو بگيري كه فك كنم ٧٠٠ مگ هست و مجانيه.
اگه اكانتت اروپا هست يك هفته بايد صبر كني واسه مپ اگه هم نه ميتوني بري استور دانلود كنيش.
آخه پس چطوریه روی سرور اروپا دارن بازی میکنن ؟

این آپدیت که اود برای چی بود ؟ هوایی هایی که دوستان گفتن بود:d

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
چرا نمیشه زاوود(شب) رو بازی کرد ؟ میگه باید بخری!! من پریمیوم هستم،اسکول کردن ؟
مگه رایگان نبود ؟

احتمالا" ريجن ات 2
بايد يه هفته ديگه صبر كني تا استور شون اپديت شه و بياد الان فقط براي ريجن 1 موجوده

خوب به سلامتي دايس:bighug:
اگر در اين حد هوايي رو تركونده باشن بايد گفت الفاتحه ! چون دايس عادت كرده فقط موقعي كه DLC ميده اپديت كنه هيچ وقت يه پچ سريع نداده سر همين موضوع ملت بايد يه دو سه ماهي با هر مرضي كه به بازي مياندازه سر كنن :|

من نمي دونم چه مرضي وجود داره بين استوديو ها كه وقتي يه چيزي رو درست مي كنن ميان باز دستكاري ايش مي كنن
يعني شما بعد مدت ها درستش كردي بعد مياي دوباره دست دست اش مي كني بعد مي تركه حالا برو از اول :|

نميدونم يعني اينها اشتباهات يا تداخلات كد نويسي يعني ؟ يعني فرضا مياد يه چيز ديگه رو تعريف كنه خود به خود يه چيز ديگه نابود ميشه ؟

واقعا" نفهميدم چرا يه سري اين مدلي مي كنن

اپديت حدودا 4 گيگ و 53 مگه ( فكركنم دقيقا":d ) ولي اگر با خود PS4 دانلود كنيد از 1200-1300 مگ شروع مي كنه به گرفتن

ZEN 2

کاربر سایت
Dec 8, 2009
867
مثل اینکه کلا هوا رو read ان بهش

اینا احساس میکنن به هوایی ها خیلی شانس دادن و یا هوایی خیلی راحته کیل گرفتن ولی یکی نیست بگه ecm ــت که دوبار کار کنه 5 بار کار نمیکنه و حکم باد شکمه هلی رو بازی میکنه,فلیر هم که بعضا کار نمیکنه,اونم از ویراژ بعد خوردن هیت سیکر که هلی سقط میشه جت هم که با کله میره زمین!! حالا وضعه هوایی ها خیلی خوب بود که اینم زدین تنگش؟!!

خیلی فجیع شده! با بیژن صبح داشتیم بازی میکردیم,من با جت بودم,بیژن میگفت ممد هلی اومده بالا,میگفتم بیژن نمیتونم بزنمش,ممد جت رو بزن,بیژن نمیتونم بزنمش!!!

حساب کنید برای اینکه جت طرف رو بزنم اونقدر باید هدف رو جلوتر بگیرم که جت طرف از دیدم خارج شه! (یعنی برای گرفتن هیت من نمیتونم کل جت رو ببینم,فوقش نوک جت حریف رو میتونم ببینم)

حتما امتحان بکنید خیلی واضح میبینید که گلوله میخوره به جت حریف ولی هیت به هیچ عنوان نمیده!! مگه میشه با اتک در چنین شرایطی افتاد دنبال فایتر جت؟!!

با اسکات میزنم به شیشه اتک ولی نه هیتی میده و نه ضربدر رو نشون میده!!

اینا مسخره بازیهایی هست که فقط از دایس برمیاد,اسم این بالانس نیست!میخوای اتک سوار رو بهش شانس بدی یا میخوای مدت داگ فایت رو هوا بره بالا ولی راهش این نبود اصلا ,چون بازی بالانس بود تا حدودی ولی بازیکن بازیکن نیست!طرف با همون اتک شده بازی منو به گند کشیده تو لیتل برد انقدر که خوب میزدن خودش و گانرش!

یکی نیست به دایس بی عرضه بگه مثلا میخوای بازی رو بالانس کنی ولی داری گند میزنی بهش!یعنی اگه اختیاری بود و اگه خبر داشتم عمرا اپدیت میکردم بازی رو!

way_to_win

کاربر سایت
May 29, 2012
153
تا قبل آپدیت با هلی خوب میتونستم زمینی ها را بزنم. البته روی هلی فقط 70 ساعت گیم پلی دارم و اصلاً در حد حرفه ای نیستم. اما بعد از آپدیت کاملاً حس میکنم که گیم پلی هلی تغییر کرده و مثل قبل نیست. مانور ها گاهاً سریعتا و گاهاً کند تر شده و نشانه گیری هم تغییر کرده، گاهاً روی سرباز ها که میگیری hit نمیده. مواردی که محمد در مورد داگ فایت با اتک گفته هم درسته و خیلی اتک جان سخت شده .
صبح روی سرور خلوت Jammer و تست کردیم و خوب بود، اما بعدش که وارد بازی شدیم باز هم جمر عمل نمی کرد در برخی موارد اما به نظر میرسه که در این آپدیت وضعیت جمر بهتر شده.
فلش بنگ را از سه عدد به دو عدد کاهش دادند که فکر خوبی بود. و مثل قبل 5 دقیقه کور نمی کنه و ضعیف تر شده ، زاویه عمل کردن فلش بنگ را هم به 180 درجه تغییر دادند، حال این درجه قبل از این چند بوده توضیحی داده نشد. مورد بعدی اضافه کردن تنظیمات sensitivity برای وسایل نقلیه بوده که بسیار بسیار عالی کار شد و عجب من از اینه که چطور عقل دایس بعد از 2 سال به این رسیده که بشه سر تانک و سریعتر چرخاند اما باز هم این تنظیمات برای حالت معمولی و زوم یکی هست. باید برای حالت زوم هم تنظیمات sensitivity را میزاشتند.
پینگ من در اون سرور خلوت 80 بود و برای محمد هم 130 ، اما در سرور های شلوغ 50 الی 70 میلی ثانیه ما افزایش پینگ داریم که دلیلش واسمون نامعلومه !!!!!

من به شخصه منتظر بازی Star wars Battle front هستم، البته به صورت اکانت خریداری خواهم کرد و نه کامل . باید به Dice کمی حق هم داد ، ببینید این بازی بسیار گستره و پیچیده هست، کد نویسی پیچیده ای هم دارد . اگر با سایر بازی های آنلاین مقایسه کنید متوجه می شوید که این بازی بسیار بسیار گسترده تر هست. بعد از بتل فیلد ، کال آف دیوتی بهترین آنلاین به شماره میرود . اما گستردگی این دو را که با هم مقایسه کنید به عظمت بتل فیلد پی می برید. دایس در این مدتی که بازی را ساخته تا حد توان سعی کرده که بهترین پشتیبانی را برای مشتریانش فراهم کنه، اگر گاهاً موفق نشده نباید به حساب کم کاری آنها گذاشت. زیرا مدیریت این بازی و کدهای آن، آپدیت ها و DLC ها بسیار مشکل هست.
وقت اون هست که خودمون را با گیم پلی جدید بتل فیلد سوق بدیم. برای سربازان پیاده و زره سوار ها این آپدیت بهتر بوده اما برای هوایی سوارها که تازه به جمعشون پیوستم این آپدیت یک کابوس هست.

شاید وقتش رسیده که کمی هم Rush بازی کنیم :) در هر صورت تا Battle Front بیاد باید Battlefield و یدک بکشیم :)

MiladKhafan

کاربر سایت
Mar 17, 2014
1,227
نام
میلادشهبازی
تا قبل آپدیت با هلی خوب میتونستم زمینی ها را بزنم. البته روی هلی فقط 70 ساعت گیم پلی دارم و اصلاً در حد حرفه ای نیستم. اما بعد از آپدیت کاملاً حس میکنم که گیم پلی هلی تغییر کرده و مثل قبل نیست. مانور ها گاهاً سریعتا و گاهاً کند تر شده و نشانه گیری هم تغییر کرده، گاهاً روی سرباز ها که میگیری hit نمیده. مواردی که محمد در مورد داگ فایت با اتک گفته هم درسته و خیلی اتک جان سخت شده .
صبح روی سرور خلوت Jammer و تست کردیم و خوب بود، اما بعدش که وارد بازی شدیم باز هم جمر عمل نمی کرد در برخی موارد اما به نظر میرسه که در این آپدیت وضعیت جمر بهتر شده.
فلش بنگ را از سه عدد به دو عدد کاهش دادند که فکر خوبی بود. و مثل قبل 5 دقیقه کور نمی کنه و ضعیف تر شده ، زاویه عمل کردن فلش بنگ را هم به 180 درجه تغییر دادند، حال این درجه قبل از این چند بوده توضیحی داده نشد. مورد بعدی اضافه کردن تنظیمات sensitivity برای وسایل نقلیه بوده که بسیار بسیار عالی کار شد و عجب من از اینه که چطور عقل دایس بعد از 2 سال به این رسیده که بشه سر تانک و سریعتر چرخاند اما باز هم این تنظیمات برای حالت معمولی و زوم یکی هست. باید برای حالت زوم هم تنظیمات sensitivity را میزاشتند.
پینگ من در اون سرور خلوت 80 بود و برای محمد هم 130 ، اما در سرور های شلوغ 50 الی 70 میلی ثانیه ما افزایش پینگ داریم که دلیلش واسمون نامعلومه !!!!!

من به شخصه منتظر بازی Star wars Battle front هستم، البته به صورت اکانت خریداری خواهم کرد و نه کامل . باید به Dice کمی حق هم داد ، ببینید این بازی بسیار گستره و پیچیده هست، کد نویسی پیچیده ای هم دارد . اگر با سایر بازی های آنلاین مقایسه کنید متوجه می شوید که این بازی بسیار بسیار گسترده تر هست. بعد از بتل فیلد ، کال آف دیوتی بهترین آنلاین به شماره میرود . اما گستردگی این دو را که با هم مقایسه کنید به عظمت بتل فیلد پی می برید. دایس در این مدتی که بازی را ساخته تا حد توان سعی کرده که بهترین پشتیبانی را برای مشتریانش فراهم کنه، اگر گاهاً موفق نشده نباید به حساب کم کاری آنها گذاشت. زیرا مدیریت این بازی و کدهای آن، آپدیت ها و DLC ها بسیار مشکل هست.
وقت اون هست که خودمون را با گیم پلی جدید بتل فیلد سوق بدیم. برای سربازان پیاده و زره سوار ها این آپدیت بهتر بوده اما برای هوایی سوارها که تازه به جمعشون پیوستم این آپدیت یک کابوس هست.

شاید وقتش رسیده که کمی هم Rush بازی کنیم :) در هر صورت تا Battle Front بیاد باید Battlefield و یدک بکشیم :)

یه تغییر که دیدم تغییر مینی گان داخل هلی کوپترهای ترنسپورت بود...واقعی تر شده بودن...یه حس سنگین بودن به ادم میداد خیلی شل و ول نبود

درمورد بتل فرانت هم شاید به عنوان یه بتل باز راضیت نکنه ...زیاد بهش دل نبند

نورپردازی های مپ جدید هم خیلی خوب کار شده من که خیلی با مپه حال کردم

درمورد این پینگ هم که گفتی واسه من توو بازی های دیگه هم پیش اومده بالاخره وقتی پلیرهای دیگه هم باشن باید همزمان اطلاعاتی هم از اونا رو از سرور بگیری و همین باعث میشه پینگ بالاتر بره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر