Multi Platform Battlefield 4

سازنده
Dice
تاریخ انتشار
October 2013
ناشر
EA
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. Xbox One

طی بیانیه ای از سوی DICE در پاسخ به سوالات سایت Joysiq اعلام شد که وقایع بازی بتیفیلد ۴ در دوره ی زمانی مدرن رخ خواهدداد یکی از مدیران شرکت DICE ، سازنده ی سری بازیهای Battlefield ، آقای Karl Magnus Troedsson در این رابطه توضیحاتی را بیان کرد
0813-BF4.jpg

تیم ساخت بسیاری از مسائل را با استفاده از رای گیری به عمل می رساند.نظرات مردم در روند شرکت ما تاثیرگذار است.ما با پرس وجو و نظر سنجی متوجه شدیم که بیشتر بازی باز ها برای عناوین Shoter به این دوره ی زمانی علاقه ی بیشتری دارند.البته ما هم برای ساخت این بازی دوره ی مدرن را در نظر داشتیم.
وی ادامه داد:
بازی بتیفیلد ۴ را به عنوان یک عنوان خلاقانه خواهید شناخت.من هیچ اطلاعات دیگری حول این مسائل اعلام نخواهم کرد چراکه تمام آن ، یک راز است.
وی در پایان سخنانش افزود:
ما می خواهیم سری بازیهای میدان نبرد فعلا در عصر مدرن باقی بمانند چرا که ما هم اکنون در این دوره زمانی هستیم و این بسیار هیجان انگیز است.بتیفیلد ۴ در این دوره زمانی رخ خواهد داد و بسیار موفق خواهد شد.
این بازی برای هرسه پلتفرم اصلی منتشر می شود.درمورد تاریخ انتشار هم فقط چندی پیش اعلام شده بود که این بازی بین آپریل ۲۰۱۳ تا مارس ۲۰۱۴ توسط EA به انتشار خواهد رسید.
5 days ago

5 days ago
300 × 250 - gamesradar.com

640 × 500 - whitegadget.com

2 days ago
2 days ago
850 × 467 - karmadecay.com

1 day ago
1 day ago
625 × 625 - comingsoon.net

به بزرگی خودتون ببخشید:)

• Like
Reactions: B20EAST

MEHRAN ARBABI

کاربر سایت
Aug 20, 2011
1,767
نام
mehran
با مورد اول موافقم کلا BF یه چیزی هم به آرکید بدهکاره چه برسه به شبیه ساز
و اما در مورد TV باید بگم موشک هدایت تلویزیونی واقعیت داره البته نه به این شکلی که توی BF میبنی:d
آخرین نگاه یک رئیس جمهور..
جوهر (ژوهر) دودایف اولین رئیس جمهور چچن، ژنرال سابق نیروی هوایی شوروی ، که با تاسیس جمهوری ایچکریا ریاست جمهوری آن را بر عهده گرفت. تصویر معروف زیر که به آخرین نگاه یک رئیس جمهور شهرت دارد، آخرین نگاه وی به موشکی هدایت تلویزیونی که به سمتش می رود است .در 21 آوریل 1996 ، زمانی که وی به هنگام سوار شدن به اتوموبیل ،
از تلفن ماهواره ای خود استفاده می کند ، یک هواپیمای شناسایی روس
محل وی را شناسایی می کند و یک Su-25 دو موشک به سمت وی شلیک می کند و...
گویا او حتی از جای خود تکان هم نخورده و آمادگی مرگ را داشته است.
گفته میشود که NSA حتی فیلم لحظه شلیک تا برخورد را هم در اختیار داشته
3e885a67d67818301.jpg
گفتم که مطمعن نیستم:d
حرفت درسته آخه من تو یوتیوب کلمه ی tv ر سرچ میکردم (موشک tv) اولین چیزی که میاورد bf بود اصلا فکر نمیکنم این موشک نه تو چاپر نه تو قایق وجود داشته باشه

kasra2011

کاربر سایت
Jun 15, 2012
861
نام
kasra
من پينگم رو ١٦٠ ١٨٠ اما پكت لاست رو ١٠ :| :|
خوبه يا بده؟
كاهش پينگ بزنم بهتر ميشه؟
راستي دوستان املاين باز ادد كنيد
Psn id: vincent_kasra

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk

MOHSEN 007

کاربر سایت
May 4, 2015
302
نام
Mohsen
دوستان خواهش میکنم کمکم کنید.من میخوام قبل از اینکه بازی رو بخرم پینگم رو با سرورای بازی ببینم اما وقتی داخل بخش مولتی پلیر battlelog که میشم
زیر تب ping فقط خط تیره کشیده. یه هفته هست که دارم امتحانش میکنم هنوز هیچ تغییری نکرده.با هیلتر شکن بدون هیلتر شکن هیچ فرقی نداره.عضو اوریجین هم شدم باز تغییری نکرد.حالا چکار کنم؟
ممنون میشم کمکم کنید.با تشکر.

یکی از اساتید جواب مارو نمیده؟یعنی هیچکس غیر از من این اتفاق براش نیفتاده؟:|

AmiR2C

کاربر سایت
Nov 14, 2008
1,419
نام
امیر
یکی از اساتید جواب مارو نمیده؟یعنی هیچکس غیر از من این اتفاق براش نیفتاده؟:|

باید پلاگین هایی که برا دانلود میده رو دانلود و نصب کنی

دوستان مثل اینکه قرار هست چندتا مپ جدید برای 4 بیاد،از بتلفیلد های قدیمی. اگر کسی آمار دقیق داره بده لطفاً.

آخرین ویرایش:

Kiaa

کاربر سایت
Apr 26, 2012
3,557
نام
کیارش
من پينگم رو ١٦٠ ١٨٠ اما پكت لاست رو ١٠ :| :|
خوبه يا بده؟
كاهش پينگ بزنم بهتر ميشه؟
راستي دوستان املاين باز ادد كنيد
Psn id: vincent_kasra

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk

کاهش پینگ هیچ ربطی به پکت لاست نداره متاسفانه. فقط پینگتون رو پایین میبره. برای از بین رفتن پکت لاست تنها راهش استفاده از وی پی انه :|

MiladKhafan

کاربر سایت
Mar 17, 2014
1,227
نام
میلادشهبازی
کاهش پینگ هیچ ربطی به پکت لاست نداره متاسفانه. فقط پینگتون رو پایین میبره. برای از بین رفتن پکت لاست تنها راهش استفاده از وی پی انه :|

اتفاقا من بیشتر اوقات بدون کاهش پینگ 5 تا پکت لاست وپینگ 200 به بالا دارم...اگه کاهش پینگ بزنم پکت لاست 0 میشه...پینگ هم میاد روو 130-140

ZEN 2

کاربر سایت
Dec 8, 2009
866
دوستان بنظرتون با این پینگ میشه بازی کرد؟(اون سرورایی که دو تا خطشون پره و پینگشون زیر 200ه مد نظرمه :d)

باز تو دوتا سبز داری من همیشه قرمزم!اره میشه,به به شرطی که پکت لاستت کم باشه تا اذیت نشی...تو جستجوی سرور فقط سرور های اروپا رو تیک بزن تا برات پیدا کنه بین اونها سرور انتخاب کن چون بهترین شرایط رو برای ما همین سرور های اروپا دارند...

تا خودت وارد بازی نشی همش حکایته دوست عزیز این خط ها..همین خط های به ظاهر خوابیده که فقط دوتاش روشنه تو بازی برای ادم راست میکنن و بازی رو کوفت میکنن برای ادم!!!

اتفاقا من بیشتر اوقات بدون کاهش پینگ 5 تا پکت لاست وپینگ 200 به بالا دارم...اگه کاهش پینگ بزنم پکت لاست 0 میشه...پینگ هم میاد روو 130-140

اره بعضا میشه ولی حالت معکوس هم داره که بعضا با اینکه میزنم پکت لاستم خیلی بیشتر هم میشه!!

دوستان اگه دقت کنید این روزها نوسان پینگ خیلی بالاست و شدیدا وقایع بازی رو تحت تاثیر قرار میده!پینگم از 180 میپره رو 390 این خودش فاجعست..

MOHSEN 007

کاربر سایت
May 4, 2015
302
نام
Mohsen
باز تو دوتا سبز داری من همیشه قرمزم!اره میشه,به به شرطی که پکت لاستت کم باشه تا اذیت نشی...تو جستجوی سرور فقط سرور های اروپا رو تیک بزن تا برات پیدا کنه بین اونها سرور انتخاب کن چون بهترین شرایط رو برای ما همین سرور های اروپا دارند...

تا خودت وارد بازی نشی همش حکایته دوست عزیز این خط ها..همین خط های به ظاهر خوابیده که فقط دوتاش روشنه تو بازی برای ادم راست میکنن و بازی رو کوفت میکنن برای ادم!!!

اره بعضا میشه ولی حالت معکوس هم داره که بعضا با اینکه میزنم پکت لاستم خیلی بیشتر هم میشه!!

دوستان اگه دقت کنید این روزها نوسان پینگ خیلی بالاست و شدیدا وقایع بازی رو تحت تاثیر قرار میده!پینگم از 180 میپره رو 390 این خودش فاجعست..

داداش منظورت از پکت لاست همون تایم اوته؟اگه اره میشه گفت اصلا ندارم:d(حدودا هر 100 تا شاید یه تایم اوت بده)بنظرت این مقدار خوبه ؟(ببخشید آماتورم:)

ZEN 2

کاربر سایت
Dec 8, 2009
866
داداش منظورت از پکت لاست همون تایم اوته؟اگه اره میشه گفت اصلا ندارم:d(حدودا هر 100 تا شاید یه تایم اوت بده)بنظرت این مقدار خوبه ؟(ببخشید آماتورم:)

نه به تایم اوت نیست پکت لاست,شما میتونی اصلا تایم اوت نداشته باشی ولی پکت لاست داشته باشی تو بازی بالا و سمت راست صفحه به صورت چند تا مربع کوچک نمایش داده میشه که نشون میده شما پکت لاست داری و اگر هم ایکون ساعت هم بیاد یعنی تاخیر داری که به زبون ساده میگه GTFO:d

داداش خو بگو چه مپ هايي بود ؟! توييچ رو يه بار ميشه ديد :|:d اونم زنده:d

زنده نگفتم که,میری past broadcasts اونجا با همون عنوان پیداش میکنی..

MiladKhafan

کاربر سایت
Mar 17, 2014
1,227
نام
میلادشهبازی
Dragon Valley اسم یکی از مپ هاست جک فرگ دیروز ازش ویدیو گذاشته :d..

این دایس هم مارو گیج کرد ..اول قرار بود مپ های شب ببده بعدش قرار بود یه نقشه بسازه خودش...الانم که این

منم دیدم ویدیوش رو...یه باگ بوده که نقشه شده:d

اون پل جوبیه خیلی روو اعصابه...ولی روو هم رفته نقشه قشنگیه که از بتل2 اوردن

Criminal

کاربر سایت
Nov 13, 2010
1,652
نام
Arshia
^^^
نکته جالب و مسخره همون پل چوبیه که قابلیت Repair شدن داره ! اول زدن خرابش کردن بعد با Repair tool درستش کردن :))
نمیدونم اون عقل کلی که این ایده رو داده پیش خودش چی فکر کرده، دایس لس آنجلسه دیگه.. 8-|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر