Multi Platform Battlefield 4

سازنده
Dice
تاریخ انتشار
October 2013
ناشر
EA
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. Xbox One

طی بیانیه ای از سوی DICE در پاسخ به سوالات سایت Joysiq اعلام شد که وقایع بازی بتیفیلد ۴ در دوره ی زمانی مدرن رخ خواهدداد یکی از مدیران شرکت DICE ، سازنده ی سری بازیهای Battlefield ، آقای Karl Magnus Troedsson در این رابطه توضیحاتی را بیان کرد
0813-BF4.jpg

تیم ساخت بسیاری از مسائل را با استفاده از رای گیری به عمل می رساند.نظرات مردم در روند شرکت ما تاثیرگذار است.ما با پرس وجو و نظر سنجی متوجه شدیم که بیشتر بازی باز ها برای عناوین Shoter به این دوره ی زمانی علاقه ی بیشتری دارند.البته ما هم برای ساخت این بازی دوره ی مدرن را در نظر داشتیم.
وی ادامه داد:
بازی بتیفیلد ۴ را به عنوان یک عنوان خلاقانه خواهید شناخت.من هیچ اطلاعات دیگری حول این مسائل اعلام نخواهم کرد چراکه تمام آن ، یک راز است.
وی در پایان سخنانش افزود:
ما می خواهیم سری بازیهای میدان نبرد فعلا در عصر مدرن باقی بمانند چرا که ما هم اکنون در این دوره زمانی هستیم و این بسیار هیجان انگیز است.بتیفیلد ۴ در این دوره زمانی رخ خواهد داد و بسیار موفق خواهد شد.
این بازی برای هرسه پلتفرم اصلی منتشر می شود.درمورد تاریخ انتشار هم فقط چندی پیش اعلام شده بود که این بازی بین آپریل ۲۰۱۳ تا مارس ۲۰۱۴ توسط EA به انتشار خواهد رسید.
5 days ago

5 days ago
300 × 250 - gamesradar.com

640 × 500 - whitegadget.com

2 days ago
2 days ago
850 × 467 - karmadecay.com

1 day ago
1 day ago
625 × 625 - comingsoon.net

به بزرگی خودتون ببخشید:)

• Like
Reactions: B20EAST

.:Overwatch:.

کاربر سایت
Nov 19, 2014
17
نام
میلاد
اقا شما چه جوری با controller بازی FPS میکنید؟؟
راستیتش می خواستم بیام سمت PS 4 رفتم رو PC یکم با دسته بازی کردم اصلا نمیتونستم کنترل کنم.:|
نشونه یا میرفت رو هوا یا می یومد رو زمین:|

way_to_win

کاربر سایت
May 29, 2012
153
راستیتش می خواستم بیام سمت PS 4 رفتم رو PC یکم با دسته بازی کردم اصلا نمیتونستم کنترل کنم.:|

دیگه عادت شده. کلاً کسانی که روی کنسول بازی میکنند دیگه سراغ PC نمیرن و عکس این قضیه هم صادق هست. اما بازی روی PC به مرابت راحت تر از کنسول هست

- - -ویرایش - - -

در توییج اونطوری که من شنیدم نقشه های جدید برای premium هست

ZEN 2

کاربر سایت
Dec 8, 2009
871

مخصوصآ با دسته PS4!!!

پی سی گیمر ها مخصوصا تو وسیله ها خیلی وضعشون بهتره نسبت به کنسولی ها از نظر کنترل به خصوص 1v1 ...

در توییج اونطوری که من شنیدم نقشه های جدید برای premium هست

:|

MiladKhafan

کاربر سایت
Mar 17, 2014
1,227
نام
میلادشهبازی
در كل واسه كسي كه عادت نداشته باشه سخته ولي خب aim assist هم كه كنسول داره كمك ميكنه به نشونه گيري

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666

بعد يه مدتي عادت مي كني
منم خودم همينطوري بودم بلكه افتضاح تر ولي الانه با موس شليك برام سخت تره :|:d

A-min

Gold User
Sep 1, 2011
780
نام
تمامی
دوستان این اسلحه cs5 کلاس ریکان رو چطور میتونم باز کنم سومین آیتمش رو نمیتونم انجام بدم واصلا منظور این رو نمی فهمم (kill spot assist ) از 10 تا 4 تاش رو انجام دادم اونم به طور شانسی ... خواهشا کمک کنید

way_to_win

کاربر سایت
May 29, 2012
153
دوستان این اسلحه cs5 کلاس ریکان رو چطور میتونم باز کنم سومین آیتمش رو نمیتونم انجام بدم واصلا منظور این رو نمی فهمم (kill spot assist ) از 10 تا 4 تاش رو انجام دادم اونم به طور شانسی ... خواهشا کمک کنید

کلاس ریکان یک آیتم جانبی دارد که دوربین هست. با اون دوربین باید وسیله های نقلیه را اسپات کنید و هم تیمی های شما به آن شلیک کنند که به شما امتیاز میدهد. راحت هست، توی مپ هایی مثل Gulmod میتونید با فرود آمدن روی دکل ها اینکار را انجام بدید.

MiladKhafan

کاربر سایت
Mar 17, 2014
1,227
نام
میلادشهبازی

ولی به نظر من خودتو واسه بازکردنش به زحمت نده اسلحه بدرد بخوری نیست

ps4 only

کاربر سایت
Jun 7, 2015
993
نام
علی جون
سلام دوستان وضع نت چطوره بخرمش؟؟؟ارزش داره؟؟مولتیش کلا چه قدر اپدیت داره؟؟؟

- - -ویرایش - - -

این دایس هم مارو گیج کرد ..اول قرار بود مپ های شب ببده بعدش قرار بود یه نقشه بسازه خودش...الانم که این

منم دیدم ویدیوش رو...یه باگ بوده که نقشه شده:d

اون پل جوبیه خیلی روو اعصابه...ولی روو هم رفته نقشه قشنگیه که از بتل2 اوردن

kasra2011

کاربر سایت
Jun 15, 2012
861
نام
kasra

- - -ویرایش - - -

مولتی رو دستش نیست و نبوده و نخواهد بود :D
3.5 گیگ اپدیت داره وضع نتم خوبه بدک نیست

soldierpars

کاربر سایت
Jun 19, 2015
27
نام
سینا
دوستان سلام. بنظرتون ارزش داره bf:hardline رو بفروشم bf:4 رو بگیرم.وضعیت سروراش چطوریه؟ پلیر زیاد داره؟خودم از محیط بسته تعداد زیاد پلیر های هاردلاین خسته شدم .خودم فن bt:3 بودم با هاردلاین زیاد لذت نبردم.میخواستم نظرتونو بدونم.ممنون

soheilkitty

کاربر سایت
Sep 27, 2012
411
نام
soheil
دوستان سلام. بنظرتون ارزش داره bf:hardline رو بفروشم bf:4 رو بگیرم.وضعیت سروراش چطوریه؟ پلیر زیاد داره؟خودم از محیط بسته تعداد زیاد پلیر های هاردلاین خسته شدم .خودم فن bt:3 بودم با هاردلاین زیاد لذت نبردم.میخواستم نظرتونو بدونم.ممنون

هنوز که سرور بازی شلوغه مخصوصا مپ KSA باید تو نوبتت بمونی :d منو که بد جوری معتاد کرده چند تا بازی دارم بهشون دست نزدم فقط BF4 میزنم .باز تو YOU TUBE ببین اگه حال کردی بگیر .

kasra2011

کاربر سایت
Jun 15, 2012
861
نام
kasra
هنوز که سرور بازی شلوغه مخصوصا مپ KSA باید تو نوبتت بمونی :d منو که بد جوری معتاد کرده چند تا بازی دارم بهشون دست نزدم فقط BF4 میزنم .باز تو YOU TUBE ببین اگه حال کردی بگیر .

اين مپ ksa اسمه كاملش چيه؟

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk

ZEN 2

کاربر سایت
Dec 8, 2009
871
اين مپ ksa اسمه كاملش چيه؟

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk

ksa مخفف kingdom of saudi arabia هست,عربهایی که صاحب سرور هستن اکثرا به اول اسم سرورشون ksa اضافه میکنن,اکثرا هم مپ golmud و locker ــه 400% برمیدارن و توی سرور هاشون هم هر نوع سایکوپاتی پیدا میشه!

اگه هم منظورت نام سرور هست که تو جستجوی سرور فقط ksa بنویسی سرور های مربوط رو میاره...

دوستان اسنایپری و golmud باز 400% سرور fbi رو توصیه میکنم که دوتا سرور اختصاصی دارند یکیش برای اسنایپر ها که فقط جیپ ازاده توش و باید پیاده نقل مکان کنی یا با جیپ که برای من خیلی جالب بود و برای اسنایپر هایی که تانک ها یا هلی ها امون نمیدن خیلی عالی هست!اون یکی سرورشون هم که هر وسیله ای ازاده ...

ops2

کاربر سایت
May 30, 2012
501
نام
علی
ksa مخفف kingdom of saudi arabia هست,عربهایی که صاحب سرور هستن اکثرا به اول اسم سرورشون ksa اضافه میکنن,اکثرا هم مپ golmud و locker ــه 400% برمیدارن و توی سرور هاشون هم هر نوع سایکوپاتی پیدا میشه!

اگه هم منظورت نام سرور هست که تو جستجوی سرور فقط ksa بنویسی سرور های مربوط رو میاره...

دوستان اسنایپری و golmud باز 400% سرور fbi رو توصیه میکنم که دوتا سرور اختصاصی دارند یکیش برای اسنایپر ها که فقط جیپ ازاده توش و باید پیاده نقل مکان کنی یا با جیپ که برای من خیلی جالب بود و برای اسنایپر هایی که تانک ها یا هلی ها امون نمیدن خیلی عالی هست!اون یکی سرورشون هم که هر وسیله ای ازاده ...

داداش اسم سرورش fbi؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر