Multi Platform Battlefield 4

سازنده
Dice
تاریخ انتشار
October 2013
ناشر
EA
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. Xbox One

طی بیانیه ای از سوی DICE در پاسخ به سوالات سایت Joysiq اعلام شد که وقایع بازی بتیفیلد ۴ در دوره ی زمانی مدرن رخ خواهدداد یکی از مدیران شرکت DICE ، سازنده ی سری بازیهای Battlefield ، آقای Karl Magnus Troedsson در این رابطه توضیحاتی را بیان کرد
0813-BF4.jpg

تیم ساخت بسیاری از مسائل را با استفاده از رای گیری به عمل می رساند.نظرات مردم در روند شرکت ما تاثیرگذار است.ما با پرس وجو و نظر سنجی متوجه شدیم که بیشتر بازی باز ها برای عناوین Shoter به این دوره ی زمانی علاقه ی بیشتری دارند.البته ما هم برای ساخت این بازی دوره ی مدرن را در نظر داشتیم.
وی ادامه داد:
بازی بتیفیلد ۴ را به عنوان یک عنوان خلاقانه خواهید شناخت.من هیچ اطلاعات دیگری حول این مسائل اعلام نخواهم کرد چراکه تمام آن ، یک راز است.
وی در پایان سخنانش افزود:
ما می خواهیم سری بازیهای میدان نبرد فعلا در عصر مدرن باقی بمانند چرا که ما هم اکنون در این دوره زمانی هستیم و این بسیار هیجان انگیز است.بتیفیلد ۴ در این دوره زمانی رخ خواهد داد و بسیار موفق خواهد شد.
این بازی برای هرسه پلتفرم اصلی منتشر می شود.درمورد تاریخ انتشار هم فقط چندی پیش اعلام شده بود که این بازی بین آپریل ۲۰۱۳ تا مارس ۲۰۱۴ توسط EA به انتشار خواهد رسید.
5 days ago

5 days ago
300 × 250 - gamesradar.com

640 × 500 - whitegadget.com

2 days ago
2 days ago
850 × 467 - karmadecay.com

1 day ago
1 day ago
625 × 625 - comingsoon.net

به بزرگی خودتون ببخشید:)

• Like
Reactions: B20EAST

way_to_win

کاربر سایت
May 29, 2012
153
این بتل4 چرا اینقدر بد شده ؟ باید یه خشاب خالی کرد رو یارو تا بمیره ، الان هارد لاین که بازی میکنم خیلی نرمال تر هستش.
دوستان شما هم این مشکل رو دارین ؟ (پینگم زیر 100 هستش)

دوست عزیز تو قست آپشن هم سه تا خط پر و سبزه و همینطور هر دو پکت لاست ها هم صفر هستش.
خودمم چون همیشه تست میگیرم شک کردم.

این دو تا پست شما با هم جور در نمیاد، پینگ زیر صد و سه خط پر !!! پینگ اگر زیر 100 باشه همه 4 خط و پر نشون میده. ابتدا ببینید با کجا پینگ میگیرید. و پینگی که از PC میگیرید با PS4 بین 30 الی 50 میلی ثانیه متفاوت هست. به عنوان مثال پینگ من تا سرور های بتل فیلد 75 میلی ثانیه هست اما در بازی بین 100 تا 120 بالا میره.
دشمن ها مثل قبل نهایتاً با 9 یا 10 تیر می میرند و پس از آپدیت من تغییری در میزان Health ندیدم. مگر اینکه از perk دفاعی طرف استفاده کرده باشه که 15 درصد شلیک به سینه ضعیف تر میشود.

MEHRAN ARBABI

کاربر سایت
Aug 20, 2011
1,767
نام
mehran
این دو تا پست شما با هم جور در نمیاد، پینگ زیر صد و سه خط پر !!! پینگ اگر زیر 100 باشه همه 4 خط و پر نشون میده. ابتدا ببینید با کجا پینگ میگیرید. و پینگی که از PC میگیرید با PS4 بین 30 الی 50 میلی ثانیه متفاوت هست. به عنوان مثال پینگ من تا سرور های بتل فیلد 75 میلی ثانیه هست اما در بازی بین 100 تا 120 بالا میره.
دشمن ها مثل قبل نهایتاً با 9 یا 10 تیر می میرند و پس از آپدیت من تغییری در میزان Health ندیدم. مگر اینکه از perk دفاعی طرف استفاده کرده باشه که 15 درصد شلیک به سینه ضعیف تر میشود.
اصلا به خط هایی که نشون میده توجه نکنید هزاران بار پیش اومده من یک خط بودم ولی از وقت هایی که ۴ خطم بهتر هست کلا پینگ گرفتن بازی ایطوری نیست که یک بازه ر در نظر بگیره همون طور که دقت کنید شما اگه به سرور های وصل شید مثلا ۴ خط نشون بده بعد شروع به دانلود کنید باز اون ۴ خط میمونه کلا فقط یک لحظه ر پینگ میگیره در حالی که نت ممکنه کلی نویز داشته باشه یا اون لحظه عالی باشه ولی ۱ ثانیه بعد دوباره بد بشه کلا این چیزی که گفتم از خط های داخب بازی یک حدس بود ولی در کل مطمعن باشیداون خط ها از کوچکترین ارزشی برای نشون دادن کیفیت نت برخوردار نیست

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,357
نام
بابک
یک پیشنهاد:

همین که به سرور وصل میشی و میتوانید بازی کنید خداروشکر کنید.حالا چهار نفر بالاتر یا پایین تر که جایزه نمیدن

Sent from my SM-N910H using Tapatalk

AmiR2C

کاربر سایت
Nov 14, 2008
1,419
نام
امیر

دوست عزیزم شما یکی از پست های منو مثل اینکه نخوندی،فکر کنم اگر همین دوتا رو هم درست میخوندی میفهمیدی که من چی گفتم.
4 خط برای پینگ سرور هارو گفتم،3 خط سبز هم برای پکت لاست و لتنسی سرور بود.

- - -ویرایش - - -

اصلا به خط هایی که نشون میده توجه نکنید هزاران بار پیش اومده من یک خط بودم ولی از وقت هایی که ۴ خطم بهتر هست کلا پینگ گرفتن بازی ایطوری نیست که یک بازه ر در نظر بگیره همون طور که دقت کنید شما اگه به سرور های وصل شید مثلا ۴ خط نشون بده بعد شروع به دانلود کنید باز اون ۴ خط میمونه کلا فقط یک لحظه ر پینگ میگیره در حالی که نت ممکنه کلی نویز داشته باشه یا اون لحظه عالی باشه ولی ۱ ثانیه بعد دوباره بد بشه کلا این چیزی که گفتم از خط های داخب بازی یک حدس بود ولی در کل مطمعن باشیداون خط ها از کوچکترین ارزشی برای نشون دادن کیفیت نت برخوردار نیست

من هم فکر میکنم هینطور باشه

MiladKhafan

کاربر سایت
Mar 17, 2014
1,227
نام
میلادشهبازی

نه منظورش اینه که بری توی سرور و اونجا از طریق اپشن میتونی پینگ لحظه ای بگیری و پکت لاست و اینارم نشون میده اگه داشته باشی...اون درست کارمیکنه ولی پینگی که توی سرور براوزر میده اره همیشه درست نیست

K ANE

کاربر سایت
Aug 15, 2014
920
نام
Noble 6
فقط در همین مورد بگم که سری bf به هیچ وجه شبیه ساز جنگ نبوده همیشه یه چیز بین واقعیت و آرکید بوده
اگه قرار بود شبیه ساز باشه ۱۰۰ ها چیز تو بازی باید تغییر میکرد مثلا تا اونجا که اطلاع دارم موشکی به عنوان tv وجود خارجی نداره (البته گفتم تا اونجا که اطلاع دارم) یا مثال دیگه این هست که تخریب موشک های یک جت یا چاپر فوق العاده زیاد باید باشه بنده اینجا ۶ یا ۷تا موشک باید بزنم بقل پای طرف تا بمیره و کلی مورد دیگه
کلا خیلی غیر منطقی هست که وقتی داری جمر میزنی موشک بهت بخوره
ماشالاه انقدر ات و آشغال تو بازی هست که هوایی ها نسبت به نسخه های قبلی در حد جلبک ضعیف شدن انقدر گند زده بودن به چاپر که آپدیت تا حدودی رفعش کردن

خب بحث من هم همینه ...یعنی هیچ بازی شبیه ساز جنگ نیست و تو همشون از المان های ارکید استفاده شده . اما با این حال یه عده میان میگن فلانی که cod میزنه نوب هستش!بعد دلیلش رو میپرسی میگه bf شبیه ساز اما cod همشون کمپرن . من قبول دارم که تو cod به خاطر کوچیک بودن مپ کمپ راحت تره اما باور کنید من تو bf هم کمپر دیدم . مثلا تو مترو و یا لاکر .

کلا میخوام بگم که نه کسی که bf میزنه پروفشنال هستش نه کسی که cod میزنه نوب.

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,357
نام
بابک
به همه چی راضی بودیم شده این دیگه....!
دوست من الان دیگر دیره.طعم قدرت خوب رفته زیر دهنشون آون بالا دارند حسابی دور دور میکنن که آگه خود خداهم بیاد پایین نمیتونه بکشتشون پایین...

Sent from my SM-N910H using Tapatalk

آخرین ویرایش:

MEHRAN ARBABI

کاربر سایت
Aug 20, 2011
1,767
نام
mehran
خب بحث من هم همینه ...یعنی هیچ بازی شبیه ساز جنگ نیست و تو همشون از المان های ارکید استفاده شده . اما با این حال یه عده میان میگن فلانی که cod میزنه نوب هستش!بعد دلیلش رو میپرسی میگه bf شبیه ساز اما cod همشون کمپرن . من قبول دارم که تو cod به خاطر کوچیک بودن مپ کمپ راحت تره اما باور کنید من تو bf هم کمپر دیدم . مثلا تو مترو و یا لاکر .

کلا میخوام بگم که نه کسی که bf میزنه پروفشنال هستش نه کسی که cod میزنه نوب.
از یه نظر چون کد مپاش کوچیک هست کمپ بیشتر تاثیر میزاره وگرنه کمپ کردن تو مپ هایی مثل بزرگ بی معنی هست و همین طور توی کد کلا برنامه ای وجود داره مخصوصا cod aw که طرف از ته مپ میپرید بالا اون سر مپ ر میزد فوق العاده گند زدن به سری های قبلی مثلا شما Mw2 و mw1 ر مقایسه کن با aw اون وقت میفهمی چه افت بدی کرده و دیگه فن هایی که از سری های قدیمی بازی کردن خیلی هاشون رفتن کنار الان کسایی که طرفدارشن گیمرخوبی نیستن خود اکتی هم گفته که طرفداراش کژوال گیمر هستن

ZEN 2

کاربر سایت
Dec 8, 2009
866
این پینگی که رو پی سی امکان نمایشش هست که کمترین پینگ از 1 شروع میشه تو همین عکس و بیشترینش 109 ــه!حالا رو کنسول هم چیزی تغییر نکرده ما با همین افراد بازی میکنیم حالا یکم بالا یا یکم پایین!خودتون قضاوت کنید...

18fcyxrfx5zbg9gd8xdo.png

.:Melkor:.

Dark Lord
کاربر سایت
Feb 7, 2011
844
نام
Fallen
فقط در همین مورد بگم که سری bf به هیچ وجه شبیه ساز جنگ نبوده همیشه یه چیز بین واقعیت و آرکید بوده
اگه قرار بود شبیه ساز باشه ۱۰۰ ها چیز تو بازی باید تغییر میکرد مثلا تا اونجا که اطلاع دارم موشکی به عنوان tv وجود خارجی نداره (البته گفتم تا اونجا که اطلاع دارم)
با مورد اول موافقم کلا BF یه چیزی هم به آرکید بدهکاره چه برسه به شبیه ساز
و اما در مورد TV باید بگم موشک هدایت تلویزیونی واقعیت داره البته نه به این شکلی که توی BF میبنی:d
آخرین نگاه یک رئیس جمهور..
جوهر (ژوهر) دودایف اولین رئیس جمهور چچن، ژنرال سابق نیروی هوایی شوروی ، که با تاسیس جمهوری ایچکریا ریاست جمهوری آن را بر عهده گرفت. تصویر معروف زیر که به آخرین نگاه یک رئیس جمهور شهرت دارد، آخرین نگاه وی به موشکی هدایت تلویزیونی که به سمتش می رود است .در 21 آوریل 1996 ، زمانی که وی به هنگام سوار شدن به اتوموبیل ،
از تلفن ماهواره ای خود استفاده می کند ، یک هواپیمای شناسایی روس
محل وی را شناسایی می کند و یک Su-25 دو موشک به سمت وی شلیک می کند و...
گویا او حتی از جای خود تکان هم نخورده و آمادگی مرگ را داشته است.
گفته میشود که NSA حتی فیلم لحظه شلیک تا برخورد را هم در اختیار داشته
3e885a67d67818301.jpg

Shoboolian

کاربر سایت
Oct 2, 2012
634
نام
سپهر
واقعا جالبه با اینکه جدیدترین نسخه BattleField نسخه Hardline هست فعالیت توی این پست بیشتره که این بازی مال 2 سال پیشه . واقعا جالبه و این نشون میده نسخه Hardline نتونسته انتظارات رو بر آورده کنه و یک شکست مفتضحانه برای EA بوده و این نشون میده EA باید برای نسخه بعدی BattleField دوباره به میدان جنگ برگرده این درست دقیقا BattleField واقعی هستش .

MiladKhafan

کاربر سایت
Mar 17, 2014
1,227
نام
میلادشهبازی
این پینگی که رو پی سی امکان نمایشش هست که کمترین پینگ از 1 شروع میشه تو همین عکس و بیشترینش 109 ــه!حالا رو کنسول هم چیزی تغییر نکرده ما با همین افراد بازی میکنیم حالا یکم بالا یا یکم پایین!خودتون قضاوت کنید...

18fcyxrfx5zbg9gd8xdo.png

طرق رو من بازیش رو توی توییچ میدیدم...پلیر حرفه ای هم بود اما یهو وسط بازی پینگش رفت روو 120-130 واسه 5 دقیقه...داشت سکته میکرد :|

MOHSEN 007

کاربر سایت
May 4, 2015
302
نام
Mohsen
دوستان خواهش میکنم کمکم کنید.من میخوام قبل از اینکه بازی رو بخرم پینگم رو با سرورای بازی ببینم اما وقتی داخل بخش مولتی پلیر battlelog که میشم
زیر تب ping فقط خط تیره کشیده. یه هفته هست که دارم امتحانش میکنم هنوز هیچ تغییری نکرده.با هیلتر شکن بدون هیلتر شکن هیچ فرقی نداره.عضو اوریجین هم شدم باز تغییری نکرد.حالا چکار کنم؟
ممنون میشم کمکم کنید.با تشکر.

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,297
نام
مهدی
امروز بازی رو فروختم.دیگه نمیدونم چرا دلم زده بود ازش.300 ساعت بیشتر بازی کردم.همه dlc ها رو هم رفته بودم.این اواخر هم که فقط هاردلاین بازی میکنم.یه چیزه عجیب که بود دیروز ساعت 2ظهر توی دی ال سی داراگون پلیر نبود:| توی فاینال استندم فقط 1 سرور پر بود و یه سرور نصفه.سابقه نداشته اینجور باشه.شاید من نتونستم سرور پیدا کنم ولی هیچ وقت اینجور نبوده.
به هر حال من به هاردلاین پرقدرت ادامه میدم.خداحافظ تاپیک بتل4 یه کلی باهات خاطره داشتم:(

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر