Multi Platform Battlefield 4

سازنده
Dice
تاریخ انتشار
October 2013
ناشر
EA
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. Xbox One

طی بیانیه ای از سوی DICE در پاسخ به سوالات سایت Joysiq اعلام شد که وقایع بازی بتیفیلد ۴ در دوره ی زمانی مدرن رخ خواهدداد یکی از مدیران شرکت DICE ، سازنده ی سری بازیهای Battlefield ، آقای Karl Magnus Troedsson در این رابطه توضیحاتی را بیان کرد
0813-BF4.jpg

تیم ساخت بسیاری از مسائل را با استفاده از رای گیری به عمل می رساند.نظرات مردم در روند شرکت ما تاثیرگذار است.ما با پرس وجو و نظر سنجی متوجه شدیم که بیشتر بازی باز ها برای عناوین Shoter به این دوره ی زمانی علاقه ی بیشتری دارند.البته ما هم برای ساخت این بازی دوره ی مدرن را در نظر داشتیم.
وی ادامه داد:
بازی بتیفیلد ۴ را به عنوان یک عنوان خلاقانه خواهید شناخت.من هیچ اطلاعات دیگری حول این مسائل اعلام نخواهم کرد چراکه تمام آن ، یک راز است.
وی در پایان سخنانش افزود:
ما می خواهیم سری بازیهای میدان نبرد فعلا در عصر مدرن باقی بمانند چرا که ما هم اکنون در این دوره زمانی هستیم و این بسیار هیجان انگیز است.بتیفیلد ۴ در این دوره زمانی رخ خواهد داد و بسیار موفق خواهد شد.
این بازی برای هرسه پلتفرم اصلی منتشر می شود.درمورد تاریخ انتشار هم فقط چندی پیش اعلام شده بود که این بازی بین آپریل ۲۰۱۳ تا مارس ۲۰۱۴ توسط EA به انتشار خواهد رسید.
5 days ago

5 days ago
300 × 250 - gamesradar.com

640 × 500 - whitegadget.com

2 days ago
2 days ago
850 × 467 - karmadecay.com

1 day ago
1 day ago
625 × 625 - comingsoon.net

به بزرگی خودتون ببخشید:)

• Like
Reactions: B20EAST

ZEN 2

کاربر سایت
Dec 8, 2009
866
تو اپدیت جدید چرا وقتی جت رو با موشک میزنند کنترلش نابود میشه؟؟؟ :confused:

اصلا فاز این دایس احمق چیه معلوم نیست کلا!
نه تنها جت بلکه تمام هوایی ها بعد از خوردن موشک به صورت خیلی خنده دار روانه ی زمین میشند! هلی هم که موشک میخوره به هیچ عنوان و در 80% موارد دور خودش نمیچرخه و قشنگ جذب زمین میشه!انگار که زمین به صورت اهن ربا عمل میکنه!!تو جت تنها کاری که میتونی بکنی سعی نکن وقتی موشک میخوری جهت مخالف کجی جت رو بگیری و همون جهتی رو بگیر که جت به اون سمت خم شده تا اون دو سه دایره رو سپری کنه ولی این هم همیشه عملی نیست و بعضا تا دور ها انجام بگیره جت داخل زمینه!الان طوری شده که وقتی صدا لاک شدن رو میشنوی باید نوک جت رو تا میتونی بگیری بالا!
JAMMER تو هم اکثرا عمل نمیکنه؟؟

در کل این اپدیت اخر تقریبا به نفع پیاده ها بود تا سواره ها مخصوصآ هوایی ها که رسما READ ــن بهش!البته تو FGM SRAW و بقیه موارد پیاده نظام ها هم تغییراتی دادن که صدای خیلی ها در اومده!

در اصل به خاطر 4 تا اسلحه که من به شخصه از هیچکدوم استفاده نمیکنم و بازم از اسلحه های اورجینال بازی استفاده میکنم بازی رو به گند کشیدن...

K ANE

کاربر سایت
Aug 15, 2014
920
نام
Noble 6
اصلا فاز این دایس احمق چیه معلوم نیست کلا!
نه تنها جت بلکه تمام هوایی ها بعد از خوردن موشک به صورت خیلی خنده دار روانه ی زمین میشند! هلی هم که موشک میخوره به هیچ عنوان و در 80% موارد دور خودش نمیچرخه و قشنگ جذب زمین میشه!انگار که زمین به صورت اهن ربا عمل میکنه!!تو جت تنها کاری که میتونی بکنی سعی نکن وقتی موشک میخوری جهت مخالف کجی جت رو بگیری و همون جهتی رو بگیر که جت به اون سمت خم شده تا اون دو سه دایره رو سپری کنه ولی این هم همیشه عملی نیست و بعضا تا دور ها انجام بگیره جت داخل زمینه!الان طوری شده که وقتی صدا لاک شدن رو میشنوی باید نوک جت رو تا میتونی بگیری بالا!
JAMMER تو هم اکثرا عمل نمیکنه؟؟

در کل این اپدیت اخر تقریبا به نفع پیاده ها بود تا سواره ها مخصوصآ هوایی ها که رسما READ ــن بهش!البته تو FGM SRAW و بقیه موارد پیاده نظام ها هم تغییراتی دادن که صدای خیلی ها در اومده!

در اصل به خاطر 4 تا اسلحه که من به شخصه از هیچکدوم استفاده نمیکنم و بازم از اسلحه های اورجینال بازی استفاده میکنم بازی رو به گند کشیدن...

خب شما تو واقعیت هم اگه یدونه موشک به جت یا هلی بزنی همین اتفاق میافته .... مگه سری BF کلا به شبیه ساز جنگ معروف نیست و بازیکناش همگی professional ؟

way_to_win

کاربر سایت
May 29, 2012
153
خب شما تو واقعیت هم اگه یدونه موشک به جت یا هلی بزنی همین اتفاق میافته .... مگه سری BF کلا به شبیه ساز جنگ معروف نیست و بازیکناش همگی professional ؟

مشکل این جاست که وقتی Jamer فعال هست موشک به هلی اصابت می کنه. حالا اینکه چرا کلاً Disable میشه یا به واقعیت نزدیک هست یا نه بحث جداییه. به احتمال زیاد Dice برای بالانس کردن وسیله های پیاده شاید هلی را ضعیف تر کرده که این فکر را باید قبل از ساختن بازی میکرد. یا مثل هارد لاین تیر افراد پیاده روی هلی اثر میگذاشت.
اما اگر بخوایم در مورد واقعیت صحبت کنیم، افراد پیاده هم باید با یک تیر باید از پا دربیان که اینطور نیست.
روندن هلی خیلی سخت هست . من خودم حدود 50 ساعت باهاش گیم پلی دارم ولی هنوز هنوزه توی راندن هلی صفرم. اگر کسی با هلی 50 تا یا بشتر توی یک بازی کیل میگیره نباید فکر کنیم که طرف نوب هست یا اون بالا با خیال راحت داره پرواز می کنه و بالانس بازی به هم خورده، بلکه سخت ترین گیم پلی و داره و به بیش از 100 ساعت تمرین نیاز هست تا شاید بتونه سرآخر حرفه ای بشه

- - -ویرایش - - -

بهترین اسلحه در آپدیت جدید اضافه شده AN-94 . در حالت عادی اگر استفاده کنید معمولی هست با fire rate پایین . اما اگر rate of fire را روی حالت 2 تایی تنظیم کنید در اونصورت شما اسلحه ای در اختیار خواهید داشت که نه از فاصله نزدیک و از نه از فاصله دور هیچ کسی حریف اش نمیشه.
حتماً در مپ لاکر با این اسلحه بازی کنید من در عرض چند روز بیش از 1000 کیل باهاش گرفتم. و در حال حاضر همیشه روی دوشم در میدان ها نبرد هست :)

لطفاً در کل ما ثبت نام کنید و جوین شید:
http://battlelog.battlefield.com/bf4/platoons/view/2302076717878294033/

soheilkitty

کاربر سایت
Sep 27, 2012
411
نام
soheil
بعد اپدیت مورتار من load نمیشه :d نامردا گند زدن به little bird یه موشک بهش میخوره با کله میره تو زمین اصلا نمیشه stable کردش . البته این مورد رو هلی ترابریه با z1 کمتره اما little bird واقعا نمیشه کنترل کرد
تفنگ مورد علاقه من SCAR-H SV با دوربین irnav هست اگه اشتباه نکنم اسم دوربینو .واقعا این تفنگ برا درگیریا با فاصله بیشتر از 5 متر عالیه اما چون fire rate بالایی نداره تو درگیری روبرو معمولا defeat میشی

D.D.S

کاربر سایت
Nov 24, 2006
316
نام
بابک
يه جوونمردي من ياري كنه.
پدرم در اومد تا سه تا فاز فانتوم رو انلاك كردم. الان دنبال اون باكسه ميگردم كه داگ تگ توش داره. تو هيچ كدوم از چار تا مپ فاينال استند گيرشون نميارم. سرويس شدم بخدا. همه ويديوهايي كه جاشونو نشون ميده رو تو يوتوب ديدم ولي اصن هيچ باكسي اونجا نيست. كسي هست كه داگ تگ هاي مخفي اين چار تا مپو گرفته باشه؟

AmiR2C

کاربر سایت
Nov 14, 2008
1,419
نام
امیر
این بتل4 چرا اینقدر بد شده ؟ باید یه خشاب خالی کرد رو یارو تا بمیره ، الان هارد لاین که بازی میکنم خیلی نرمال تر هستش.
دوستان شما هم این مشکل رو دارین ؟ (پینگم زیر 100 هستش)

idahadi21

کاربر سایت
Sep 8, 2008
1,930
نام
هادی
این بتل4 چرا اینقدر بد شده ؟ باید یه خشاب خالی کرد رو یارو تا بمیره ، الان هارد لاین که بازی میکنم خیلی نرمال تر هستش.
دوستان شما هم این مشکل رو دارین ؟ (پینگم زیر 100 هستش)

اصولا اگه مشکل نت نباشه باید با جند تا تیر بمیره ... برو تو بخش server ش ببین چندتا خط میده ...

MiladKhafan

کاربر سایت
Mar 17, 2014
1,227
نام
میلادشهبازی
نه مشکل نتم نیس
4 خط همیشه هست،چه تو هاردلاین چه توی 4.

اما توی 4 بسختی میمیرن.

منم دقیقا همین احساس رو داشتم ولی فک کنم یکی بخاطر تغییر کردن دمیج اسلحه و دوم بخاطر تغییر کردن لگد اسلحه هاست....حالا شما گفتی با یه خشاب هم اغراقه ولی درکل باید وقت بیشتری صرف کشتن کنی:d

AmiR2C

کاربر سایت
Nov 14, 2008
1,419
نام
امیر
منم دقیقا همین احساس رو داشتم ولی فک کنم یکی بخاطر تغییر کردن دمیج اسلحه و دوم بخاطر تغییر کردن لگد اسلحه هاست....حالا شما گفتی با یه خشاب هم اغراقه ولی درکل باید وقت بیشتری صرف کشتن کنی:d

بابا اغراق چیه ! بچه هایی که با من بازی کردن قبلاً دیدن چطوری دشمن هارو به هلاکت میرسونم:d ولی امروز بعد از مدت ها اومدم 4 بازی کنم اعصاب خورد شد.
البته اگر کسی پایه بازی کردن باشه بد نیاد بازی کنیم،اد کنید.

ZEN 2

کاربر سایت
Dec 8, 2009
866
اصلا بحث کانکشن بار نیست که چند خط پره!مخصوصا تو قسمت جستجوی سرور به تعداد خط ها توجه نکنید چون با نت ما وضعیت مالیده,همون 4 خط چطور میشه که وقتی داخل اپشن تست میگیری میشه 1 خط قرمز؟!!و با پکت لاست قشنگ!!!منم 4 خط دارم ولی پکت لاست عامل همه ی اینهاست!تازگی ها هم که نوسان پینگ خیلی بالاست و این خودش بدتر از هرچیزیه...ولی بهترین تست همونی هست که بری تو اپشن و تست کنی و ببینی پکت لاست چنده!من تمام موارد پکت لاست بالا دارم الانم که داشتم بازی میکردم پکت لاستم نزذیک 3 تا 4 بود که فاجعس کلا و نیازی به توضیح نیست..در کل من بعده این همه مدت 2 بار نصیب شده بدون دیدن ایکون پکت لاست بازی کنم بتل رو که خودش گویای همه چیز بوده برام چون دشمنها خیلی سریع کشته میشدن و من مثل عادت همیشگی دستم رو,رو R2 میذاشتم ولی خیلی زودتر میمردن و اون موقع میفهمی بازی سخت نیس ...

در مورد اپدیت اخر که چیزی نگیم بهتره,عرضه ندارن کاری بکنن بعده اینکه اپدیت رو میدن و میبینن که گند زدن میوفتن به تب و تاب و Q&A راه میندازن!!

بازم میگم بازی اصلا سخت نیست و این نت ماست که گند زده به بازی خیلی از بچه ها, و الا از همین ایرانیها که با این وضعیت و مکافات دهن خیلی ها رو صاف میکنن بهترین بازیکن ها و لیدربرد ها در میاد...یک بنی بشری از اینا که من تو توئیچ نگاه میکنم ایکون مایکون ندارن رو صفحشون و بدون تاخیر بازی میکنن وقتی هم که یه ذره بازیشون لگ میوفته سریع اخ اوخ شِت اوه گادُ اینا راه میندازن کسی نفهمه فکر میکنه تو فیلم پو.نو به اینا نقش دادن...

idahadi21

کاربر سایت
Sep 8, 2008
1,930
نام
هادی
اصلا بحث کانکشن بار نیست که چند خط پره!مخصوصا تو قسمت جستجوی سرور به تعداد خط ها توجه نکنید چون با نت ما وضعیت مالیده,همون 4 خط چطور میشه که وقتی داخل اپشن تست میگیری میشه 1 خط قرمز؟!!و با پکت لاست قشنگ!!!منم 4 خط دارم ولی پکت لاست عامل همه ی اینهاست!تازگی ها هم که نوسان پینگ خیلی بالاست و این خودش بدتر از هرچیزیه...ولی بهترین تست همونی هست که بری تو اپشن و تست کنی و ببینی پکت لاست چنده!من تمام موارد پکت لاست بالا دارم الانم که داشتم بازی میکردم پکت لاستم نزذیک 3 تا 4 بود که فاجعس کلا و نیازی به توضیح نیست..در کل من بعده این همه مدت 2 بار نصیب شده بدون دیدن ایکون پکت لاست بازی کنم بتل رو که خودش گویای همه چیز بوده برام چون دشمنها خیلی سریع کشته میشدن و من مثل عادت همیشگی دستم رو,رو R2 میذاشتم ولی خیلی زودتر میمردن و اون موقع میفهمی بازی سخت نیس ...

در مورد اپدیت اخر که چیزی نگیم بهتره,عرضه ندارن کاری بکنن بعده اینکه اپدیت رو میدن و میبینن که گند زدن میوفتن به تب و تاب و Q&A راه میندازن!!

بازم میگم بازی اصلا سخت نیست و این نت ماست که گند زده به بازی خیلی از بچه ها, و الا از همین ایرانیها که با این وضعیت و مکافات دهن خیلی ها رو صاف میکنن بهترین بازیکن ها و لیدربرد ها در میاد...یک بنی بشری از اینا که من تو توئیچ نگاه میکنم ایکون مایکون ندارن رو صفحشون و بدون تاخیر بازی میکنن وقتی هم که یه ذره بازیشون لگ میوفته سریع اخ اوخ شِت اوه گادُ اینا راه میندازن کسی نفهمه فکر میکنه تو فیلم پو.نو به اینا نقش دادن...

دقیقا ایرانیا با این وضعیت بازم شرایطشون بهتره تو بازی .. . واقعا حیف که ...

MEHRAN ARBABI

کاربر سایت
Aug 20, 2011
1,767
نام
mehran
فقط در همین مورد بگم که سری bf به هیچ وجه شبیه ساز جنگ نبوده همیشه یه چیز بین واقعیت و آرکید بوده
اگه قرار بود شبیه ساز باشه ۱۰۰ ها چیز تو بازی باید تغییر میکرد مثلا تا اونجا که اطلاع دارم موشکی به عنوان tv وجود خارجی نداره (البته گفتم تا اونجا که اطلاع دارم) یا مثال دیگه این هست که تخریب موشک های یک جت یا چاپر فوق العاده زیاد باید باشه بنده اینجا ۶ یا ۷تا موشک باید بزنم بقل پای طرف تا بمیره و کلی مورد دیگه
کلا خیلی غیر منطقی هست که وقتی داری جمر میزنی موشک بهت بخوره
ماشالاه انقدر ات و آشغال تو بازی هست که هوایی ها نسبت به نسخه های قبلی در حد جلبک ضعیف شدن انقدر گند زده بودن به چاپر که آپدیت تا حدودی رفعش کردن

AmiR2C

کاربر سایت
Nov 14, 2008
1,419
نام
امیر

دوست عزیز تو قست آپشن هم سه تا خط پر و سبزه و همینطور هر دو پکت لاست ها هم صفر هستش.
خودمم چون همیشه تست میگیرم شک کردم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر