Multi Platform Battlefield 4

سازنده
Dice
تاریخ انتشار
October 2013
ناشر
EA
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. Xbox One

طی بیانیه ای از سوی DICE در پاسخ به سوالات سایت Joysiq اعلام شد که وقایع بازی بتیفیلد ۴ در دوره ی زمانی مدرن رخ خواهدداد یکی از مدیران شرکت DICE ، سازنده ی سری بازیهای Battlefield ، آقای Karl Magnus Troedsson در این رابطه توضیحاتی را بیان کرد
0813-BF4.jpg

تیم ساخت بسیاری از مسائل را با استفاده از رای گیری به عمل می رساند.نظرات مردم در روند شرکت ما تاثیرگذار است.ما با پرس وجو و نظر سنجی متوجه شدیم که بیشتر بازی باز ها برای عناوین Shoter به این دوره ی زمانی علاقه ی بیشتری دارند.البته ما هم برای ساخت این بازی دوره ی مدرن را در نظر داشتیم.
وی ادامه داد:
بازی بتیفیلد ۴ را به عنوان یک عنوان خلاقانه خواهید شناخت.من هیچ اطلاعات دیگری حول این مسائل اعلام نخواهم کرد چراکه تمام آن ، یک راز است.
وی در پایان سخنانش افزود:
ما می خواهیم سری بازیهای میدان نبرد فعلا در عصر مدرن باقی بمانند چرا که ما هم اکنون در این دوره زمانی هستیم و این بسیار هیجان انگیز است.بتیفیلد ۴ در این دوره زمانی رخ خواهد داد و بسیار موفق خواهد شد.
این بازی برای هرسه پلتفرم اصلی منتشر می شود.درمورد تاریخ انتشار هم فقط چندی پیش اعلام شده بود که این بازی بین آپریل ۲۰۱۳ تا مارس ۲۰۱۴ توسط EA به انتشار خواهد رسید.
5 days ago

5 days ago
300 × 250 - gamesradar.com

640 × 500 - whitegadget.com

2 days ago
2 days ago
850 × 467 - karmadecay.com

1 day ago
1 day ago
625 × 625 - comingsoon.net

به بزرگی خودتون ببخشید:)

• Like
Reactions: B20EAST

MOHSEN 007

کاربر سایت
May 4, 2015
302
نام
Mohsen
یکی از دوستام میگفت بعد از اینکه بازی رو نصب کردی باید برای مولتی زدن مپ هاشو دانلود کنی.درسته؟ البته اون روی pc بازی میکرد. حجمش هم حدودا 20 گیگ گفت بوده.
یکی از دوستان میشه بگه رو ps4 هم همینطوره یا نه؟ با تشکر

M I R @

کاربر سایت
May 1, 2014
266
نام
AmiR
یکی از دوستام میگفت بعد از اینکه بازی رو نصب کردی باید برای مولتی زدن مپ هاشو دانلود کنی.درسته؟ البته اون روی pc بازی میکرد. حجمش هم حدودا 20 گیگ گفت بوده.
یکی از دوستان میشه بگه رو ps4 هم همینطوره یا نه؟ با تشکر

نه فقط باید اخرین اپدیت رو نصب کنی که 3.8 گیگ بود

A-min

Gold User
Sep 1, 2011
780
نام
تمامی
سلام
دوستان این آپدیت آخری چه تغیراتی رو داده ؟؟؟؟
به نظرم اینا هست :
دمیج اسلحه های ریکان یه مقدار کم شده که واقعا رو مخه از 10متری زدم به گلوی طرف باز 7% خون داشت
حرکت و مانور با هلیکوپتد و تانک یه مقدار کند شده
فلش بنگش عالی شده بندازی طرف کور میشه
قابلیتای دیگه هم اضافه کردن به بازی یا نه؟؟؟؟

MiladKhafan

کاربر سایت
Mar 17, 2014
1,227
نام
میلادشهبازی
سلام
به نظرم اینا هست :
دمیج اسلحه های ریکان یه مقدار کم شده که واقعا رو مخه از 10متری زدم به گلوی طرف باز 7% خون داشت

به نظرم لگ شده و جايي جز سرش خورده...چون من اين مشكلو قبل اپديت هم داشتم...بعضي موقع ها به خيال خودم هد ميزدم ولي نميمرد طرف

ZEN 2

کاربر سایت
Dec 8, 2009
876
سلام
به نظرم اینا هست :

خیلی صریح بگم این اپدیت اخر read به بازی!بازی ریز مشکلات که عجیب هم هستن زیاد پیدا کرده!مخصوصا وسایل نقلیه!

ماشین های داخل بازی هم که دیگه بعده اپدیت برای خودشون تانک شدن هر ننه قمری یه ماشین برمیداره میوفته به جون هلی!تو شانگهای حساب کنید طرف انقد رو این ماشینا تکیه میکنه که با اتک چاپر کل میندازه و چه جونی هم کم میکنه لامصب!

در کل این اپدیت رو نمیدادن خیلی سنگین تر بود,میان ابرو بردارن میزنن چش و چال بازی رو در میارن!زور که نیس این بازی از یه چیزی رنج میبره طوری که وقتی یه ایرادش رو درست میکنن یکی دیگه پدیدار میشه!حالا معلوم نیست کجا کم کاری کردن!!

MehdiM71

کاربر سایت
Jun 7, 2015
12
سلام دوستان ، من اين بازي رو تازه امروز گرفتم ، ميخواستم ببينم آيا شما در جريان هستيد كه سرور هاي مولتيپلير اين بازي هنوز شلوغ هستند يا خير ؟ ممنون

way_to_win

کاربر سایت
May 29, 2012
153
لگ جدید:
چاپر با اینکه Jammer فعال هست باز هم موشک بهش میخوره. الان که خودم موشک میفرستم سمت چاپر طرف جفتش و میفرستم و مهم نیست طرف جمر بزنه یا نه، 70 درصد یکی یا هر دو بهش میخوره همین مشکل هم برای جمر تانک و LAV صدق میکنه اما کمتر

در این آپدیت مشکل تیر خوردن و اخطار قرمز از جهت اشتباه را هنوز حل نکردند

قابلیت جدید:
فلش بنگ را قوی کردند
پیش از این آپدیت استفاده از اسکوپ های دید در شب راحت بود، اما اگر الان دشمن لیزر به تفنگش وصل باشه، نور لیزر کور میکنه که منطقی هم هست.

M I R @

کاربر سایت
May 1, 2014
266
نام
AmiR
من با سيم كارت ايرانسل كل دي ال سي هارو دانلود كردم :d فردا هم اپديتشو دانلود ميكنم :d

:|

من نت 2 مگ هر شب ساعت 2 تا 7 باید بیدار بمونم تا 4 گیگ دان کنه تازه 1/3 حجمم ازم کم میشه :|

تازه اپدیتش هم مونده :D

- - -ویرایش - - -

سلام دوستان ، من اين بازي رو تازه امروز گرفتم ، ميخواستم ببينم آيا شما در جريان هستيد كه سرور هاي مولتيپلير اين بازي هنوز شلوغ هستند يا خير ؟ ممنون
سلام

بله

MehdiM71

کاربر سایت
Jun 7, 2015
12
دوستان يه سوال ،
من الان بازي رو گرفتم با يه كارت playstation plus .
همينا واسه مولتي پلير بازي كردن كافيه ؟ ميدونم بايد يه آپديت آخري رو دانلود كنم ، مجانيه ديگه اون ؟ لازم نيست چيز ديگه داشته باشم ؟!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر