Multi Platform Battlefield 4

سازنده
Dice
تاریخ انتشار
October 2013
ناشر
EA
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. Xbox One

طی بیانیه ای از سوی DICE در پاسخ به سوالات سایت Joysiq اعلام شد که وقایع بازی بتیفیلد ۴ در دوره ی زمانی مدرن رخ خواهدداد یکی از مدیران شرکت DICE ، سازنده ی سری بازیهای Battlefield ، آقای Karl Magnus Troedsson در این رابطه توضیحاتی را بیان کرد
0813-BF4.jpg

تیم ساخت بسیاری از مسائل را با استفاده از رای گیری به عمل می رساند.نظرات مردم در روند شرکت ما تاثیرگذار است.ما با پرس وجو و نظر سنجی متوجه شدیم که بیشتر بازی باز ها برای عناوین Shoter به این دوره ی زمانی علاقه ی بیشتری دارند.البته ما هم برای ساخت این بازی دوره ی مدرن را در نظر داشتیم.
وی ادامه داد:
بازی بتیفیلد ۴ را به عنوان یک عنوان خلاقانه خواهید شناخت.من هیچ اطلاعات دیگری حول این مسائل اعلام نخواهم کرد چراکه تمام آن ، یک راز است.
وی در پایان سخنانش افزود:
ما می خواهیم سری بازیهای میدان نبرد فعلا در عصر مدرن باقی بمانند چرا که ما هم اکنون در این دوره زمانی هستیم و این بسیار هیجان انگیز است.بتیفیلد ۴ در این دوره زمانی رخ خواهد داد و بسیار موفق خواهد شد.
این بازی برای هرسه پلتفرم اصلی منتشر می شود.درمورد تاریخ انتشار هم فقط چندی پیش اعلام شده بود که این بازی بین آپریل ۲۰۱۳ تا مارس ۲۰۱۴ توسط EA به انتشار خواهد رسید.
5 days ago

5 days ago
300 × 250 - gamesradar.com

640 × 500 - whitegadget.com

2 days ago
2 days ago
850 × 467 - karmadecay.com

1 day ago
1 day ago
625 × 625 - comingsoon.net

به بزرگی خودتون ببخشید:)

• Like
Reactions: B20EAST

mohsen gt5

کاربر سایت
Oct 8, 2010
859
یه بنده خدایی هم این وسط بود که قدیما وقتی تو تانک بود هلی میدید از شدت هیجان برا ترکوندنش پاهاش شل میشد؛ جدیدا به جت هم رو هوا رحم نمیکنه !!!
تازه وقتی لوله تانک بالا تر نمیره با استفاده از سنگی تپه ای جعبه میوه ای حالا هر چی شده سر تانکو میاره بالا و جت میزنه انگار داره گنجیشک میزنه یا تفنگ بادی ! :d
اصلا هم zen2 نیستا...

MOHSEN 007

کاربر سایت
May 4, 2015
302
نام
Mohsen
دوستان بلاخره میخوام این بازی رو بخرم چون اینطور که معلومه بهترین سرورهارو برای مولتی داره فقط چند تا سوال داشتم لطفا جواب بدید:
1.من اینترنت مخابرات دارم.پینگم حدودا 200ه.تایم اوت هم تقریبا ندارم.سرعت دانلودم هم 100 کیلوبایته.بنظرتون میشه باهاش تقریبا راحت مولتی زد یا نه؟؟؟
2.تا الان چند گیگ اپدیت برای بازی اومده؟آیا این اپدیت ها اجباری هستند؟نسخه اولیه بازی باگ های زیادی داره یا نه؟
3.نسخه ی عادی بازی(بدون هیچگونه dlc و اپدیتی)چند تا مپ برا مولتی داره؟تعدادشون زیاده یا نه؟
4.مپ های این بازی بهتره یا هاردلاین؟
5.سایتی رو میشناسید که نسخه پریمیوم ادیتشن برای ps4 این بازی رو داشته باشن؟
ببخشید که سوالام زیاد شد چون قبلا این بازی رو کرکی روی pc رفتم و فقط الان برا مولتیش میخوام بخرمش.
از اساتید تمنا دارم کمک کنند.با تشکر

ZEN 2

کاربر سایت
Dec 8, 2009
878
دوستان بلاخره میخوام این بازی رو بخرم چون اینطور که معلومه بهترین سرورهارو برای مولتی داره فقط چند تا سوال داشتم لطفا جواب بدید:
1.من اینترنت مخابرات دارم.پینگم حدودا 200ه.تایم اوت هم تقریبا ندارم.سرعت دانلودم هم 100 کیلوبایته.بنظرتون میشه باهاش تقریبا راحت مولتی زد یا نه؟؟؟
2.تا الان چند گیگ اپدیت برای بازی اومده؟آیا این اپدیت ها اجباری هستند؟نسخه اولیه بازی باگ های زیادی داره یا نه؟
3.نسخه ی عادی بازی(بدون هیچگونه dlc و اپدیتی)چند تا مپ برا مولتی داره؟تعدادشون زیاده یا نه؟
4.مپ های این بازی بهتره یا هاردلاین؟
5.سایتی رو میشناسید که نسخه پریمیوم ادیتشن برای ps4 این بازی رو داشته باشن؟
ببخشید که سوالام زیاد شد چون قبلا این بازی رو کرکی روی pc رفتم و فقط الان برا مولتیش میخوام بخرمش.
از اساتید تمنا دارم کمک کنند.با تشکر

1-وضعیت نت همه این روزها داغونه متاسفانه...شما باید ببینی پینگت با سرور چقدره.برای اینکار هم میتونی توی بتل لاگ پینگت رو مختص هر سرور ببینی و هم میتونی با pc و به شکل ping battlelog.battlefield.com -t مشاهده کنی...
2-اپدیت اخر بازی 3.8 گیگ هست و اجباری.نسخه اولیه بازی که مشکلات زیادی داشت ولی اپدیت ها برای همین منظور عرضه شد و الان به حداقل رسیده با اینکه بعضی از مشکلات بازم به قوت خودش باقی هست ولی راحت میشه بازی کرد.
3-ده تا مپ نسخه ی اورجینال بازی داره و میشه گفت در نوع خودشون بهترین مپ ها همین مپ های اورجینال هستن و خیلی از کسانی که مپ های dlc رو دارند بعد مدتی دوباره برمیگیردند طرف همین اورجینال ها..
4-من نسخه بتای هارد لاین رو بازی کردم پس نمیتونم نظری بدم ولی از bf:hl خوشم نیومد..
5-در جریان نیستم

MOHSEN 007

کاربر سایت
May 4, 2015
302
نام
Mohsen
1-وضعیت نت همه این روزها داغونه متاسفانه...شما باید ببینی پینگت با سرور چقدره.برای اینکار هم میتونی توی بتل لاگ پینگت رو مختص هر سرور ببینی و هم میتونی با pc و به شکل ping battlelog.battlefield.com -t مشاهده کنی...
2-اپدیت اخر بازی 3.8 گیگ هست و اجباری.نسخه اولیه بازی که مشکلات زیادی داشت ولی اپدیت ها برای همین منظور عرضه شد و الان به حداقل رسیده با اینکه بعضی از مشکلات بازم به قوت خودش باقی هست ولی راحت میشه بازی کرد.
3-ده تا مپ نسخه ی اورجینال بازی داره و میشه گفت در نوع خودشون بهترین مپ ها همین مپ های اورجینال هستن و خیلی از کسانی که مپ های dlc رو دارند بعد مدتی دوباره برمیگیردند طرف همین اورجینال ها..
4-من نسخه بتای هارد لاین رو بازی کردم پس نمیتونم نظری بدم ولی از bf:hl خوشم نیومد..
5-در جریان نیستم

دادش یعنی اگه الان من بازی رو بخرم فقط یه اپدیت 3.8 گیگی داره؟یعنی اپدیت های قبلی دیگه لازم نیستند؟میشه یه مقدار بیشتر توضیح بدی.ممنون

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,305
نام
مهدی
دادش یعنی اگه الان من بازی رو بخرم فقط یه اپدیت 3.8 گیگی داره؟یعنی اپدیت های قبلی دیگه لازم نیستند؟میشه یه مقدار بیشتر توضیح بدی.ممنون
اپدیت اخری کافی هست به حجم 3گیگو 800 مگ.
در مورد این که هم که گفتی چه سایتی پرمیوم ادیشن میفروشه لازم نیست دنبال سایت باشی. برو یه گیفت 50 دلاری بخر از خوده psn بازی رو پرمیوم کن! در ضمن یه 30 لول بازی کنن ببین خوشت میاد از بازی یا نه بعد به پرمیوم فکر کن عجله ای نکنش که بعدا پشیمون نشی !

kasra2011

کاربر سایت
Jun 15, 2012
861
نام
kasra
اپدیت اخری کافی هست به حجم 3گیگو 800 مگ.
در مورد این که هم که گفتی چه سایتی پرمیوم ادیشن میفروشه لازم نیست دنبال سایت باشی. برو یه گیفت 50 دلاری بخر از خوده psn بازی رو پرمیوم کن! در ضمن یه 30 لول بازی کنن ببین خوشت میاد از بازی یا نه بعد به پرمیوم فکر کن عجله ای نکنش که بعدا پشیمون نشی !

تا حالا اندازه گیری نکردید ک بازی ساعتی چقدر ترافیک مصرف میکنه؟

soheilkitty

کاربر سایت
Sep 27, 2012
411
نام
soheil
ديروز به طرز عجيبي پينگ ام عالي بود با اسلحه SCAR-H SV فقط 2 تا تير ميزدم طرف ميمرد اونقد حال ميداد تازه ميبينم الكي نيست با 2 تا تير خارجيا ميميرم .كولاك كرده بودم تو مپ شانگهاي KSA 3200 اونقد خوب بود يه عربه منو ادد كرد باهاش بازي كنم :dتو گروپ پارتيشونم ادد كرد منكه هيچي نميفهميدم :)) اما دسته بعدي دوباره پينگ افتضاح شد بايد 10 تا تير ميزدم بميرن :( واقعا پينگ لذت بازيو دو برابر ميكنه . دوستان من تنها بازي ميكنم لطفا
اگه بازي ميكنيد منم ادد كنيد لولم 104 هست باهم بازي كنيم (اقا محسن .بيژن .ZEN2 ) :dيا ايدي بديد من ادد كنم ممنون ميشم .

mohsen gt5

کاربر سایت
Oct 8, 2010
859
ديروز به طرز عجيبي پينگ ام عالي بود با اسلحه SCAR-H SV فقط 2 تا تير ميزدم طرف ميمرد اونقد حال ميداد تازه ميبينم الكي نيست با 2 تا تير خارجيا ميميرم .كولاك كرده بودم تو مپ شانگهاي KSA 3200 اونقد خوب بود يه عربه منو ادد كرد باهاش بازي كنم :dتو گروپ پارتيشونم ادد كرد منكه هيچي نميفهميدم :)) اما دسته بعدي دوباره پينگ افتضاح شد بايد 10 تا تير ميزدم بميرن :( واقعا پينگ لذت بازيو دو برابر ميكنه . دوستان من تنها بازي ميكنم لطفا
اگه بازي ميكنيد منم ادد كنيد لولم 104 هست باهم بازي كنيم (اقا محسن .بيژن .ZEN2 ) :dيا ايدي بديد من ادد كنم ممنون ميشم .
عزیز آیدیا که همونطور که میدونی احتمالا روی لوگوی psn زیره عکس پروفایل کاربرا وایستی هست. ولی اینطور نتیجه نمیده خیلی. همین ما هم که با هم میریم اکثرا تلفنی با هم هماهنگ میشیم. اگه دوستان باشن من فردا هم هستم یه تایم مشخص کنن بزنیم.

ops2

کاربر سایت
May 30, 2012
501
نام
علی
جای دوستان خالی,دیشب بیژن,محسن و من یه دست کامل golmud ــه 3200 تایی بازی کردیم خیلی چسبید و نتیجه خیلی خوبی هم اوردیم هر سه تامون.

کلا بتل فیلد هرچی که هست وقتی با دوستات بازی میکنی طوری میشه که انگار برای لذتش بوست زده باشی !

اقا id تونو بدید منم بیام!تنهایی فایده نداره
دوستان من پرمیوم خریدم اما مدهای دیگرو هرکاری میکنم نمیتونم باز کنم چرا؟میزنه buy dlc!و اینکه چرا مپ های دراگون و ناوال خلوته؟

way_to_win

کاربر سایت
May 29, 2012
153

آی.دی من هست robdonin ، شماره موبایل ات و برای zen2 پیغام کن، تا زمان بازی هماهنگ کنیم.

ZEN 2

کاربر سایت
Dec 8, 2009
878

اقا id تونو بدید منم بیام!تنهایی فایده نداره
دوستان من پرمیوم خریدم اما مدهای دیگرو هرکاری میکنم نمیتونم باز کنم چرا؟میزنه buy dlc!و اینکه چرا مپ های دراگون و ناوال خلوته؟

سلام
من ساعت بازی بیژن رو میدونم,محسنم که با موبایل هماهنگ میشیم,دوستانی که میخوان با هم بازی کنیم شمارشون رو برام پ.خ کنن تا همگی باهم هماهنگ شیم و بریم تو بازی و الا غیر از این نمیشه هماهنگ شد و یکی بود یکی نبود میشیم !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر