Multi Platform Battlefield 4

سازنده
Dice
تاریخ انتشار
October 2013
ناشر
EA
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. Xbox One

طی بیانیه ای از سوی DICE در پاسخ به سوالات سایت Joysiq اعلام شد که وقایع بازی بتیفیلد ۴ در دوره ی زمانی مدرن رخ خواهدداد یکی از مدیران شرکت DICE ، سازنده ی سری بازیهای Battlefield ، آقای Karl Magnus Troedsson در این رابطه توضیحاتی را بیان کرد
0813-BF4.jpg

تیم ساخت بسیاری از مسائل را با استفاده از رای گیری به عمل می رساند.نظرات مردم در روند شرکت ما تاثیرگذار است.ما با پرس وجو و نظر سنجی متوجه شدیم که بیشتر بازی باز ها برای عناوین Shoter به این دوره ی زمانی علاقه ی بیشتری دارند.البته ما هم برای ساخت این بازی دوره ی مدرن را در نظر داشتیم.
وی ادامه داد:
بازی بتیفیلد ۴ را به عنوان یک عنوان خلاقانه خواهید شناخت.من هیچ اطلاعات دیگری حول این مسائل اعلام نخواهم کرد چراکه تمام آن ، یک راز است.
وی در پایان سخنانش افزود:
ما می خواهیم سری بازیهای میدان نبرد فعلا در عصر مدرن باقی بمانند چرا که ما هم اکنون در این دوره زمانی هستیم و این بسیار هیجان انگیز است.بتیفیلد ۴ در این دوره زمانی رخ خواهد داد و بسیار موفق خواهد شد.
این بازی برای هرسه پلتفرم اصلی منتشر می شود.درمورد تاریخ انتشار هم فقط چندی پیش اعلام شده بود که این بازی بین آپریل ۲۰۱۳ تا مارس ۲۰۱۴ توسط EA به انتشار خواهد رسید.
5 days ago

5 days ago
300 × 250 - gamesradar.com

640 × 500 - whitegadget.com

2 days ago
2 days ago
850 × 467 - karmadecay.com

1 day ago
1 day ago
625 × 625 - comingsoon.net

به بزرگی خودتون ببخشید:)

• Like
Reactions: B20EAST

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,299
نام
مهدی
برای من که تا 30 درصد دانلود کرد و بعدش ارور داده . اگر کسی دانلود کرده لینک رجیون All و بزاره
بیژن خان میگم برای ما که اپدیت قبلی رو داریم باز 3.8 گیگ هست یا کمتره؟؟؟
چون من فعلا تو امتحاناتمم کنسول رو جمع کردم ولی الان یه نفر بهم گفت اگر اپدیت قبلی رو داری این اپدیت برات کمتر از 1 گیگه !

ZEN 2

کاربر سایت
Dec 8, 2009
870
بیژن خان میگم برای ما که اپدیت قبلی رو داریم باز 3.8 گیگ هست یا کمتره؟؟؟
چون من فعلا تو امتحاناتمم کنسول رو جمع کردم ولی الان یه نفر بهم گفت اگر اپدیت قبلی رو داری این اپدیت برات کمتر از 1 گیگه !

من به جای پیژن جواب بدم ,دوست عزیز هر اپدیتی از اپدیت قبلی حسابش جداست و دیتِیل مخصوص به خودش رو داره بنابراین حجم کامل اپدیت رو که 3.8 گیگ هست باید دریافت کنید..
_____
@ بیژن
رای من که تا 30 درصد دانلود کرد و بعدش ارور داده . اگر کسی دانلود کرده لینک رجیون All و بزاره
بیژن من الان حدود 3 گیگش رو گرفتم و اصلا اروری نداده و داره خوب پیش میره...تا شب دانلود کن بریم..

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,299
نام
مهدی
من به جای پیژن جواب بدم ,دوست عزیز هر اپدیتی از اپدیت قبلی حسابش جداست و دیتِیل مخصوص به خودش رو داره بنابراین حجم کامل اپدیت رو که 3.8 گیگ هست باید دریافت کنید..
_____
@ بیژن

بیژن من الان حدود 3 گیگش رو گرفتم و اصلا اروری نداده و داره خوب پیش میره...تا شب دانلود کن بریم..
داداش اپدیت زمستونم همین قدر حجمش بود ولی واسه من که اپدیت پاییز رو داشتم حدوده 800 مگ دانلود داشت! الان درایور کلاب اپدیت اخرش 2 گیگه ولی اگر اپدیت های قبل رو نداشته باشی برات 10 گیگ درمیاد !

D.D.S

کاربر سایت
Nov 24, 2006
316
نام
بابک
من اصن نميدونم چرا اينا فكر كاربراي ايرانيو نميكننن با اين اپديتاي حجيمشون:(
منم دارم ميگيرم ببينم كي تموم ميشه.
كسي ميدونه اين چن تا اسلحه جديد كه اصافه شده و تغييراتي كه تو پرفورمانس اسلحه هاي قبل دادن چياس؟ اميدوارم يكم وقت اين ucav رو زيادش كرده باشن

ZEN 2

کاربر سایت
Dec 8, 2009
870
من اصن نميدونم چرا اينا فكر كاربراي ايرانيو نميكننن با اين اپديتاي حجيمشون:(
منم دارم ميگيرم ببينم كي تموم ميشه.
كسي ميدونه اين چن تا اسلحه جديد كه اصافه شده و تغييراتي كه تو پرفورمانس اسلحه هاي قبل دادن چياس؟ اميدوارم يكم وقت اين ucav رو زيادش كرده باشن������

پدر امرزیده اینا اینجا رو اصلا به... هم حساب نمیکنن حالا بیان فکر حجم باشن...مدت کمی بعد از ریلیز اپدیت خیلی ها تو توئیچ داشتن با اسلحه های جدید ور میرفتن اینجا گیمرای بیچاره ما بعد دیدن حجم اپدیت صدای قورت اب دهنشون شنیده میشد!!

پست بیژن رو بخون میگه تو 30 درصد ارور داد در حالیکه که اون موقع من 3 گیگ دان کرده بودم اون دوباره اپدیت رو از نو زده بود از من زود تر دانلود کرده بود داشت لاکر بازی میکرد!! بیژن ایران نیست به خاطر همون گفتم.

اسلحه های جدید:

AN-94
GROZA-1
L86A2
MARES LEG

اولی برای کلاس assault دومی برای engineer سومی برای ساپورت و چهارمی تو لیست سلاح دومتون میتونید پیدا کنید.

جالبه دوباره بلایی که سر اسلحه های کلاس ریکان من اومده سر اسلحه جدید mares leg هم اومد!اونم اینکه وقتی نشونه میگیرم به هیچ عنوان شلیک نمیکنه مثل تمام اسلحه های کلاس ریکانم که هیچکدوم در حالت زوم شلیک نمیکنن!

نمیگم اپدیت بدی هست یا خوبه ولی خوب بود بعده این همه اپدیت بعضی از مشکلات مثل همین شلیک نکردن در حالت زوم,خوردن جاولین یا استینگر در حالی که پروتکشنتون و یا ای سی جمر تون فعاله,سر و سامان دادن به سیستم سرچ سرور,چون خیلی وقتها سرور رو پیدا نمیکنه و یا لیست سرور های مورد علاقتون غیب میشه! و بعضی اشکالات دیگه که الان به ذهنم نمیرسه رو حل میکرد !

آخرین ویرایش:

D.D.S

کاربر سایت
Nov 24, 2006
316
نام
بابک
ucav من از كار افتاده:( همين الان اپديت تموم شد رفتم رو مپ road silk كه باهاش كار كنم. ولي اصن نمياد. out of ammo ميزنه:((. اينم از اپديت

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,299
نام
مهدی
دوستان گذاشتم واسم اپدیت از 950مگ شرو کرد،یعنی 950تا دانلود شده بود!چرا؟
به خاطر اینکه اپدیت قبلی که زمستون اومد رو داشتی.برای همه بازی ها اینجوره.اگر اپدیت قبلی رو داشتی باشی واسه اپدیت جدید یه بخشیش رو لازم نیست دانلود کنی.

kuzey830

کاربر سایت
Jul 30, 2012
236
نام
Arsalan
دوستان ریکان باز...یه راهنمایی هایی بکنین مارو راجه به کمپ کردن تو مد های conquest که مپ ها بزرگه...اعصابم خراب میشه وسط یهو یکی از ناکجا آباد هدشات میزنه :|

ممنون :d

MiladKhafan

کاربر سایت
Mar 17, 2014
1,227
نام
میلادشهبازی
ucav من از كار افتاده:( همين الان اپديت تموم شد رفتم رو مپ road silk كه باهاش كار كنم. ولي اصن نمياد. out of ammo ميزنه:((. اينم از اپديت
حالا چه گيري به اين ucav دادي ها:)
احتمالا اپديت بد دانلود شده...باچي دان كردي؟ چون براي مثال اتك جت ها براي من توي مپ هاي dlc دوم از زمين بلند نميشن:|
منم حوصله نداشتم از اول بريزم ولي اگه اذيتت ميكنه از نظر من از اول دانلود كن و بينش هم pause نزن و وسطش يه موقع نتت قطع نشه

AmiR2C

کاربر سایت
Nov 14, 2008
1,419
نام
امیر
این آپدیت 3.5 گیگی برای چیه دوستان ؟
ن همین امروز 6 گیگ DLC آخری رو دانلود کردم،گیری کردیم از دست این اینترنت حجمی.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر