Multi Platform Battlefield 4

سازنده
Dice
تاریخ انتشار
October 2013
ناشر
EA
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. Xbox One

طی بیانیه ای از سوی DICE در پاسخ به سوالات سایت Joysiq اعلام شد که وقایع بازی بتیفیلد ۴ در دوره ی زمانی مدرن رخ خواهدداد یکی از مدیران شرکت DICE ، سازنده ی سری بازیهای Battlefield ، آقای Karl Magnus Troedsson در این رابطه توضیحاتی را بیان کرد
0813-BF4.jpg

تیم ساخت بسیاری از مسائل را با استفاده از رای گیری به عمل می رساند.نظرات مردم در روند شرکت ما تاثیرگذار است.ما با پرس وجو و نظر سنجی متوجه شدیم که بیشتر بازی باز ها برای عناوین Shoter به این دوره ی زمانی علاقه ی بیشتری دارند.البته ما هم برای ساخت این بازی دوره ی مدرن را در نظر داشتیم.
وی ادامه داد:
بازی بتیفیلد ۴ را به عنوان یک عنوان خلاقانه خواهید شناخت.من هیچ اطلاعات دیگری حول این مسائل اعلام نخواهم کرد چراکه تمام آن ، یک راز است.
وی در پایان سخنانش افزود:
ما می خواهیم سری بازیهای میدان نبرد فعلا در عصر مدرن باقی بمانند چرا که ما هم اکنون در این دوره زمانی هستیم و این بسیار هیجان انگیز است.بتیفیلد ۴ در این دوره زمانی رخ خواهد داد و بسیار موفق خواهد شد.
این بازی برای هرسه پلتفرم اصلی منتشر می شود.درمورد تاریخ انتشار هم فقط چندی پیش اعلام شده بود که این بازی بین آپریل ۲۰۱۳ تا مارس ۲۰۱۴ توسط EA به انتشار خواهد رسید.
5 days ago

5 days ago
300 × 250 - gamesradar.com

640 × 500 - whitegadget.com

2 days ago
2 days ago
850 × 467 - karmadecay.com

1 day ago
1 day ago
625 × 625 - comingsoon.net

به بزرگی خودتون ببخشید:)

• Like
Reactions: B20EAST

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,299
نام
مهدی
بچه ها کدوم دکمه رو بزنم سرعت جت بیاد پایین که تیر اندازی دقیق تری کنم؟؟؟اخه دیدم یه چیزی از جتش رو فعال میکنه یه قسمتش میاد بالا سرعتش کم میشه دخل همه رو میاره !

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
نام
ایلیا
تو لاکر اون وسط مپ که زیرشو بترکونی میریزه پایین چه باگی داره!
چند دسته نمیدونم چجوری یارام بالای بالای این منطقه رو هوا کاور میکنن رو هوا میشه راه رفت اصلا!:|:d

saman norani

کاربر سایت
Feb 7, 2013
10
نام
SAMAN
بچه ها کدوم دکمه رو بزنم سرعت جت بیاد پایین که تیر اندازی دقیق تری کنم؟؟؟اخه دیدم یه چیزی از جتش رو فعال میکنه یه قسمتش میاد بالا سرعتش کم میشه دخل همه رو میاره !

L3 رو به پایین نگه دار

- - -ویرایش - - -

:d آقا اونجا رو که افقی بشی میشه یه تیمو پشت ورودی نگه داشت. یه بار امتحان کن ولی باید همش آماده مردنم باشی.

اینقدر m320 o lvg o rpg نارنجک میزنن که بیشتر از 20 ثانیه نمیشه دووم اورد

- - -ویرایش - - -

اینکه میگن کمترین kill رو اسنایپر میگیرن اصلا اینطوریم نیست من چند روز پیش با ssr-61 تو مپ golmud بیشترین kill گرفتم(50تا کیل) البته یکیشونم(نفر دومشون) که اخر بازی از ما 115 تا kill گرفته بود گیر داده بود به من همش منو با drone suav میزد :dمنم رو مخش بودم خوب ;)

این جتم کیل گرفتن باهاش سخته موندم چطوری بعضیا اینقد تو جت خوبن :-b
از یه طرف بچها ما نمیان با هم بازی کنیم قبلا 2 3 نفری بودن که اونام دیگه بازی نمیکنن. این خارجیا خیلی با هم هماهنگ هستن 3 نفر تو little bird میشینن که 2 تا engineer داره همزمان repear میکنن یکیشون lga برمیداره یکی دیگه ام rocket luncher هوا زمین میزنن وپایین اوردن اینا واقعا سخته :|

Score خوبی گرفتی اما به نظرم 39 d خیلی زیاده
در مورد little bird کاملا موافقم باهات وقتی igla o stinger میزنن عین چرخ فلک دور خودت می چرخی aim هلی بهم میخوره هلی دوشمن هم راهت کارتو میسازه l-)

- - -ویرایش - - -

والا الان بگم فكرت مشغول ميشه...شما اول برو طريقه كار با lmg رو تمرين كن چون تازه واردي...اگه راهنمايي خواستي درخدمتم

Sent from my iPhone using Tapatalk

شابد lmg م خوب نباشه اما mtar-21 o scar h بد نیس در جریانی که:d ;)

ZEN 2

کاربر سایت
Dec 8, 2009
871
new weapons and guns master mode coming in spring patch

_five new weapons

_New fan favorite Assault Rifle
_New Carbine
_New PDW
_New Sidearm
_New LMG

_full weapons balance pass
_return of gun master

جزییات دقیقش رو به زودی میدن...

-7-

کاربر سایت
Sep 30, 2011
1,052
این تصویر دقیقا چی میگه؟ یعنی از یه فاصله ای به اون ور تیرها نمیخوره به طرف ؟

bf4-spring-patch-blog.png

تا اونجایی که من می دونم اینطوری نیست، البته بستگی به تفنگش داره
بعضی ها رکورد های فضایی دارن از فاصله Kill هایی که گرفتن البته با Snipe و احتمال بسیار قوی با هماهنگ کردن با دوستاشون که مثلاً طرف بره اون سر نقشه و یکی از این سمت با تفنگ های دور برد بزنه

MiladKhafan

کاربر سایت
Mar 17, 2014
1,227
نام
میلادشهبازی
تا اونجایی که من می دونم اینطوری نیست، البته بستگی به تفنگش داره
بعضی ها رکورد های فضایی دارن از فاصله Kill هایی که گرفتن البته با Snipe و احتمال بسیار قوی با هماهنگ کردن با دوستاشون که مثلاً طرف بره اون سر نقشه و یکی از این سمت با تفنگ های دور برد بزنه

اخه این طور که توی این عکس نشون دادن از یه حد اون ور تر تیرا کلا پخش میشه....این جوری دیگه با pdw های با دقت کم دیگه از هر فاصله ای نمیشه زد

بازی چلنجینگش بیشتر میشه:d توی یه بازی دیگه هم این مدلی بود که با submachine gun ها تا یه رنج خاضی رو میشد بزنی و خب ازطرحی اونا hip fire خیلی خیلی بهتری نسبت به رایفل ها داشتن

ZEN 2

کاربر سایت
Dec 8, 2009
871
دیشب خیلی تصادفی خواستم با سرور های امریکا تست کنم رفتم تو یکی از سرور های east us خیلی جالبه نه پکت لاستی داشت و لتنسیم نسبت به اروپا 20 تا رفت بالا ولی روان بازی میکردم امروز صبح هم با بیژن رفتیم سرور امریکا بازم مشکلی نبود تا اینکه نت من قطع شد که این بحثش جداست...

ولی خوبی سرور های امریکا توش از نوب های ksa نمیبینی...

دوستان یه تستی بکنن با سرور های امریکا بهم بگن چون برای جالبه واقعا!!

Ehsan of War

ehsanofwarـه سابق ... D:
کاربر سایت
Jan 18, 2015
550
نام
احسان
دیشب خیلی تصادفی خواستم با سرور های امریکا تست کنم رفتم تو یکی از سرور های east us خیلی جالبه نه پکت لاستی داشت و لتنسیم نسبت به اروپا 20 تا رفت بالا ولی روان بازی میکردم امروز صبح هم با بیژن رفتیم سرور امریکا بازم مشکلی نبود تا اینکه نت من قطع شد که این بحثش جداست...

واسه من كاملا بر عكسه :d توي سرور امريكا كه ميرم اذيت مسكنه ولي اروپا نه.
اما ksa رو قبول دارم خيلي رو اعصابن.

- - -ویرایش - - -

واسه من كاملا بر عكسه :d توي سرور امريكا كه ميرم اذيت مسكنه ولي اروپا نه.
اما ksa رو قبول دارم خيلي رو اعصابن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر