Multi Platform Battlefield 4

سازنده
Dice
تاریخ انتشار
October 2013
ناشر
EA
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. Xbox One

طی بیانیه ای از سوی DICE در پاسخ به سوالات سایت Joysiq اعلام شد که وقایع بازی بتیفیلد ۴ در دوره ی زمانی مدرن رخ خواهدداد یکی از مدیران شرکت DICE ، سازنده ی سری بازیهای Battlefield ، آقای Karl Magnus Troedsson در این رابطه توضیحاتی را بیان کرد
0813-BF4.jpg

تیم ساخت بسیاری از مسائل را با استفاده از رای گیری به عمل می رساند.نظرات مردم در روند شرکت ما تاثیرگذار است.ما با پرس وجو و نظر سنجی متوجه شدیم که بیشتر بازی باز ها برای عناوین Shoter به این دوره ی زمانی علاقه ی بیشتری دارند.البته ما هم برای ساخت این بازی دوره ی مدرن را در نظر داشتیم.
وی ادامه داد:
بازی بتیفیلد ۴ را به عنوان یک عنوان خلاقانه خواهید شناخت.من هیچ اطلاعات دیگری حول این مسائل اعلام نخواهم کرد چراکه تمام آن ، یک راز است.
وی در پایان سخنانش افزود:
ما می خواهیم سری بازیهای میدان نبرد فعلا در عصر مدرن باقی بمانند چرا که ما هم اکنون در این دوره زمانی هستیم و این بسیار هیجان انگیز است.بتیفیلد ۴ در این دوره زمانی رخ خواهد داد و بسیار موفق خواهد شد.
این بازی برای هرسه پلتفرم اصلی منتشر می شود.درمورد تاریخ انتشار هم فقط چندی پیش اعلام شده بود که این بازی بین آپریل ۲۰۱۳ تا مارس ۲۰۱۴ توسط EA به انتشار خواهد رسید.
5 days ago

5 days ago
300 × 250 - gamesradar.com

640 × 500 - whitegadget.com

2 days ago
2 days ago
850 × 467 - karmadecay.com

1 day ago
1 day ago
625 × 625 - comingsoon.net

به بزرگی خودتون ببخشید:)

• Like
Reactions: B20EAST

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,299
نام
مهدی
اقا الان ما بخوایم تازه بازی رو بگیریم چند گیگ باید ابدیت دان کنیم ؟ بالای 20 گیگه ؟ چون بتل به ابدیتاش معروفه:d گفتم اگر خیلی زیاده بیخیال بازی شم :d
داداش شما چه الان چه 100سال دیگه بازی رو بخری فقط باید اخرین اپدیت رو دانلود کنی نه هرچی که اومده رو ! این برای تمامی بازی ها صدق میکنه نه نتها بتلفیلد! اپدیت اخری هم حدوده 3 گیگو 400 مگ حجم دارهo:-)

BitsandBytes

we will not falter, we will not fail!
کاربر سایت
Sep 2, 2012
3,986
نام
Mohammad
دوستانی که بتل 4 دارن یه وقت به سرشون نزنه بتل 4 رو بفروشن تا بتل هاردلاین بخرن.قدر بتل 4 رو بدونید و ازش لذت ببرید چون بتل هاردلاین واقعا بازیش در عرض چند ساعت تکراری میشه.

Gabriel 96

کاربر سایت
Jun 9, 2014
144
نام
oroush$
دوستان من خیلی وقته میخوام بتل بگیرم ولی به خطر نت منصرف میشم
میخواستم بپرسم شما راحت بازی میکنین (بدون اعصاب خوردی)؟؟

اگه اره کدوم قشنگتره 4یا hardline??

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
نام
ایلیا
دوستان من خیلی وقته میخوام بتل بگیرم ولی به خطر نت منصرف میشم
میخواستم بپرسم شما راحت بازی میکنین (بدون اعصاب خوردی)؟؟

اگه اره کدوم قشنگتره 4یا hardline??

سرورای بازی خیلی قویه و با سرعت کمم جواب میده!64نفرم نتونی بازی کنی 32 راحت میاره
4 که حرف نداره شبیه سازه جنگه کامله بازی گرافیکش بیشتره جنگاشم نسبت به هاردلاین نفسگیرتره!

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,819
نام
مرتضی
دوستان بهترین نت برای این بازی کدامه؟

من با نت 256 و 512 پارس انلاین هم تونستم راحت بازی کنم با دو مگ هم همونجوری راحت بازی میکنم حقیقتا سرور های بتلفیلد وحشتناک خوب هستن تقریبا میشه گفت دغدغه نت نباید داشت

BitsandBytes

we will not falter, we will not fail!
کاربر سایت
Sep 2, 2012
3,986
نام
Mohammad
من با نت 256 و 512 پارس انلاین هم تونستم راحت بازی کنم با دو مگ هم همونجوری راحت بازی میکنم حقیقتا سرور های بتلفیلد وحشتناک خوب هستن تقریبا میشه گفت دغدغه نت نباید داشت

دقیقا.من با نت مخابرات از ساعت 8 شب به بعد نمیتونم تو هیچ بازی راحت مولتی بازی کنم به جز بتل هاردلاین.هروقت بازی میکنم هیچ مشکلی ندارم.

MiladKhafan

کاربر سایت
Mar 17, 2014
1,227
نام
میلادشهبازی
مپ لاکر چه حالی میده مخصوصا 64 نفرش که اخراش با مشت و لگد باید بفتیم به جون هم:d
لاكر واسه دامينيشن ساخته شده و بس

- - -ویرایش - - -

دوستان نوافق هستن کلا تو وایبز یک جا واسه این بازی درست کنیم؟
کلا لیت بازی رو ۱ با هم با هیچ ایرانی بازی نکردم
یک منم اد کنید شبا بازی کنیم
m26ir
راستی من مورد دارم تو بازی یا بقیه هم اینطورین
چون کلا بتل باز نبودم همیشه کال اغ بازی کردم زززرت مینن میمیرم

انتظار نداشته باش نيومده نفر اول سرور بشي..سبك بازي كردنشون باهم فرق داره بايد بازي كني تا دستت بياد

saman norani

کاربر سایت
Feb 7, 2013
10
نام
SAMAN
لاكر واسه دامينيشن ساخته شده و بس

- - -ویرایش - - -

انتظار نداشته باش نيومده نفر اول سرور بشي..سبك بازي كردنشون باهم فرق داره بايد بازي كني تا دستت بياد

milad to bf4 chejori mishe light mashin gun gozasht ro jet ?!
chon taze varedam to bf :db-)

D.D.S

کاربر سایت
Nov 24, 2006
316
نام
بابک
دوستان ايا يه راهي هست اكسپنشن پكاي بتل چهارو با لپتاپ دانلود كنم بريزم تو دستگاه؟ تازه پرميوم خرديم دارم ناوال رو دانلود ميكنم زده ١٢ ساعت لامصب:( يادمه تو پي اس ٣ يه برنامه داشتم همزمان پي اس رو با لپتاپ لينك ميكردم اكسپنشن پك رو ميزدم دانلود ادرس سرور رو ميداد با لپتاپ دانلود ميكردم و ميريختم رو دستگاه

saman norani

کاربر سایت
Feb 7, 2013
10
نام
SAMAN
دوستان ايا يه راهي هست اكسپنشن پكاي بتل چهارو با لپتاپ دانلود كنم بريزم تو دستگاه؟ تازه پرميوم خرديم دارم ناوال رو دانلود ميكنم زده ١٢ ساعت لامصب:( يادمه تو پي اس ٣ يه برنامه داشتم همزمان پي اس رو با لپتاپ لينك ميكردم اكسپنشن پك رو ميزدم دانلود ادرس سرور رو ميداد با لپتاپ دانلود ميكردم و ميريختم رو دستگاه

bale doste aziz ba psx heelper

MiladKhafan

کاربر سایت
Mar 17, 2014
1,227
نام
میلادشهبازی
milad to bf4 chejori mishe light mashin gun gozasht ro jet ?!
chon taze varedam to bf :db-)

والا الان بگم فكرت مشغول ميشه...شما اول برو طريقه كار با lmg رو تمرين كن چون تازه واردي...اگه راهنمايي خواستي درخدمتم

Sent from my iPhone using Tapatalk

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر